با سلام. به نقشه راه یادگیری متافیزیک خوش آمدید! این نقشه راه درواقع راهنمای مناسبی برای آن دسته از عزیزانی است که در مسیر یادگیری متافیزیک سردرگم هستند و نمیدانند از کجا باید شروع کنند! آموزش متافیزیک با استفاده از این نقشه راه بهترین نتایج را نمایان خواهد کرد!

قدم اول

قدم اول در آموزش دیدن متافیزیک توانایی تصویرسازی ذهنی میباشد! شما بدون داشتن توانایی تصویرسازی ذهنی عملا در یادگیری متافیزیک ناموفق عمل خواهید کرد.
ثبت نام در دوره آموزشی تصویرسازی ذهنی

قدم دوم

گذراندن ترم ۱ دوره آموزشی نیروی چی جهت متمرکز کردن ذهن. با گذراندن ترم ۱ نیروی چی ذهن شما به حد اکثر متمرکز بودن خواهد رسید.
ثبت نام در ترم ۱ دوره آموزشی نیروی چی

قدم سوم

گذراندن دوره آموزشی چشم سوم. گذراندن این دوره موجب میشود ذهن شما در حالت متمرکز بودن کامل تثبیت شود و از طرفی قدرت شهود و حس ششم بسیار بالایی به شما میدهد.
ثبت نام در دوره اموزشی چشم سوم

قدم چهارم

ثبت نام در دوره آموزشی غلبه بر ترس و استرس. با ثبت نام در این دوره هرگونه ترس و شک و تردید در رابطه با موانع یادگیری متافیزیک در شما ازبین خواهد رفت و شما عملا آماده یادگیری متافیزیک هستید.
ثبت نام در دوره آموزشی قطعی غلبه بر ترس و استرس

قدم پنجم

گذراندن ترم ۲ دوره آموزشی نیروی چی. با گذراندن این دوره, نیروی چی در وجود شما متمرکز میشود که موجب نتیجه گرفتن هرچه بیشتر شما در یادگیری و به کارگیری متافیزیک میشود.
ثبت نام در ترم ۲ دوره آموزشی نیروی چی

قدم ششم

شرکت در دوره های آموزشی مختلف متافیزیک و خرید آموزش های مختلف متافیزیک بسته به سلیقه و علایق تان.
دوره های آموزشی متافیزیک | فروشگاه محصولات متافیزیک