تجربه های ماورایی هیجان انگیز من!

(خاطره ماورایی ارسال شده به علی لند توسط: مرضیه قربانی)

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از علی لند بخاطر مطالب خوبتان. من چند تجربه ام را در رابطه با مسایل ماورایی و آگاهی قبلی ام از اتفاقاتی که هنوز رخ نداده بودند می نویسم. بطور قریب به یقیین می توان گفت که تجربیات ماورایی در طول زندگی همه مردم رخ می دهد مانند الهامات قبل از وقوع یک رخ داد و رویدادهای همزمان.

چند تجربه ماورایی ای که برایم پیش آمده را بازگو میکنم:

سالها پیش بعد از ظهر خسته از کار برگشته بودم، خواستم کمی استراحت کنم اتاق نیمه تاریک بود نشستم تا دراز بکشم که در حال نشسته بدون اینکه از پیش فکر کرده باشم چیزی مثل یک نوار در داخل پیشانی من سریع از راست به چپ رد شد که روی آن نوشته شده بود “خدایا لذت خدائی ات را به من بچشان” بلافاصله در یک آن انگار تک تک سلولهای وجودم هر کدام جداگانه و هم زمان به ارتعاش درآمد و پر از انرژی شدم. و تمام خستگی من شسته شد آن شب از شور و شوق خوابم نبرد چون نیاز نداشتم، این انرژی و حال خوب تقریبا تا دو هفته ادامه داشت.

چند سال بعد باز خسته از کار برگشته بودم طوری که مثل مرده در یک اتاق پشتی روی زمین دراز کشیدم و خوابم برد در خواب دیدم همان جا به پشت خوابیدم اما هیکلم حدود ده متر طول و به همان نسبت عرض دارد و نه اژ جنس گوشت و پوست بلکه از جنس تارهای رنگی در هم تنیده الکتریسیته است که مثل رعد و برق فعال و در حرکت در این حال قصد سوالی را از خداوند داشتم که برادرم آمد بالای سرم و مرا برای شام صدا کرد من در آن حال در فکرم می گفتم کاش دوباره صدام نکنه تا سوالم رو بپرسم ولی آنقدر بالای سرم صدا کرد تا از آن حال خارج شدم. عجیب اینکه از خواب خارج شده بودم ولی هنوز از جنس الکتریسیته بودم.

یک بار هم غرق خواندن کتاب دندان ببر بودم که یک آن شاید یک دهم ثانیه مکانیزم کار آفرینش رو دیدم. اخیرا هم در فاصله یکی دو ماهه دو بار آنهم هنگام ظرف شستن یک آگاهی برایم آمد نمی دانم از چه جنسی بود نه تصویر بود و نه صدا و نه نوشته ولی قویتر از همه فرمهای این دنیا طوری نفس انسان را نشانم دادند به خود لرزیدم روایت هایی که میگویند انسان در آن دنیا به شکل خصلت هایش در مئ آید مثل حیوانات، پیش آن چیزی که من فهمیدم هیچ است. خیلی باید مراقب باشیم.

موفق و سرافراز باشید.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
22 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است