سیگنال های بورسی پرسود علی لند
پکیج کامل آموزش نیروی چی علی لند
پکیج آموزشی ابر استاد متافیزیک علی لند
59 دانشجو

به دوره آموزشی کارآفرینان موفق خوش آمدید!

با سلام. دوره آموزشی کارآفرینان موفق به شما این امکان را میدهد تا با حد اقل سرمایه گذاری پرسودترین کسب و کار آنلاین را برای خود ترتیب دهید. در این دوره آموزشی ما متافیزیک و تجربیات پولساز را باهم ترکیب کرده و در نهایت برترین دوره آنلاین کارآفرینی را برایتان ترتیب داده ایم. حقیقتش را بخواهید با یک جا نشستن و به پول فکر کردن حتا یک ریال دستتان را نخواهد گرفت! در این دوره آموزشی ما تکنیک ها و ترفندهای پول ساز در دنیای واقعی را به شما آموزش خواهیم داد. ما نمیگوییم با استفاده از این دوره در چند ماه لامبورگینی خواهید خرید! چرا که هر دوره ای چنین ادعایی را داشته باشد قطعا کذب است! در صورتی که دستورالعمل های این دوره را با دقت انجام دهید این دوره شما را به درامد خودساخته ای خواهد رساند که دیگر نیازی به استخدام در ادارات دولتی و… نخواهید داشت.

من (علی بیک میرزایی) قبلا کارمند یکی از ادارات وابسته به سازمان جهاد کشاورزی بودم. حقیقت را بخواهید حقوقی که در اداره به ما میدادند در برابر کاری که از ما میکشیدند هیچ و ناچیز بود! صبح ساعت ۷:۳۰ باید در اداره حاضر بوده و ساعت ۲:۱۵ حق خروج داشتیم! جدا از حقوق ناچیزی که این اداره داشت کلی هم کنایه میبایست از رییسمان میشنوییم و دریغ از یک تشکر ساده از ما بابت کارهایی که انجام میدادیم! سال ۹۷ طی برگزایی مجمع سه سالانه این اداره رییس هیئت مدیره عوض شد و دردسرها یکی پس از دیگری شروع شدند. یک روز از طریق یکی از دوستانم به من خبر رسید که رییس هیئت مدیره میخواهد بعد از اتمام قراردادم, آن را دیگر تمدید نکند و به عبارتی من را برکنار کند و یکی از نزدیکان خود را به جای من استخدام کند. لازم به ذکر است که استخدام من با سمت دبیر اجرایی به صورت قراردادی بود. وقتی از این قضیه باخبر شدم رفتم از رییس قضیه را پرسیدم و او گفت صحت دارد. من نیز با وجود آنکه چند ماه از قراردادم باقی مانده بود استعفایم را نوشته و روی میزش قرار دادم و از آن اداره حال بهم زن استعفا داده و درآمدم.

آن موقع خیلی ناراحت بودم ولی میدانستم که هیچ کار خدا بی حکمت نیست و از آنجا که کسی هستم که تسلیم شدن برایم معنا ندارد تصمیم گرفتم کسب و کار خودم را راه اندازی کنم. هیچوقت یادم نمیرود که آن موقع با سرمایه ۱۶۰ هزار تومان کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کردم و با استفاده از دانشی که در این زمینه دارم در مدت زمان کوتاهی این کسب و کار را به بالاترین جایگپاه خود از نظر سود دهی رساندم. حال که به آن اتفاق (اداره دولتی) فکر میکنم میبینم خارج شدن من از آن اداره واقعا لطف و نعمت خدا بود که به توانایی های خودم پی ببرم. خداروشکر الان پس از گذشت ۱/۵ سال از راه اندازی کسب و کار آنلاینم, درامدی که در ماه دارم چند برابر حقوقی است که در یک سال از آن اداره دریافت میکردم! با خیال راحت تفزیحم را میکن و پول نیز درمیاورم! کل وقتم برای خودم است و کسی نیست به من دستور بدهد! در خانه نشسته ام و حتی با وجود وضعیت وحشتناک کرونا درامد من سر جایش است!

ما شعار نمیدهیم که با استفاده از این دوره میلیاردر خواهید شد! ولی میگوییم که با استفاده از این دوره مشکلات مالی تان برطرف خواهد شد و به مرور خواهید توانست کسب و کارتان را گسترش داده و در چند سال به درامد های میلیاردی نیز برسید.

محتوای دوره:

 • ایجاد ایده
 • تحلیل ایده
 • ایجاد چارت اجرایی برای ایده
 • برآورد ایده
 • تامین ملزومات ایده
 • استرانژی اجرایی ایده
 • ایجاد پلتفرم اجرایی ایده
 • راه اندازی آزمایشی ایده
 • ایجاد سرمایه از طریق پیشبرد ایده
 • مراحل پلکانی درامد در پیشبرد ایده
 • تثبیت درامد ایده
 • ورود به مرحله ریسک کردن
 • استراتژی بازاریابی برای ایده
 • جلب اعتماد حد اکثری
 • برند سازی و گسترش ایده
 • مشاوره نهایی
شما بلافاصله پس از ثبت نام در این دوره می توانید دوره را آغاز کنید.
مزیت دوره های آنلاین این است که برای برگزاری این دوره ها دیگر نیازی به تکمیل ظرفیت کلاس ها نیست, بلکه دانشجویی که ثبت نام می کند بلافاصله پس از ثبت نام می تواند دوره را سپری کند.

توجه: قبل از ثبت نام در این دوره میبایست به عضویت سایت در آمده و سپس اقدام به ثبت نام کنید! به هیچ وجه در فرایند ثبت نام مراحل عضویت را پیش نگیرید! ابتدا عضویت در سایت و سپس اقدام به ثبت نام! جهت عضویت در سایت کلیک کنید! همچنین شما میتوانید با ارسال پیام (تلگرام – واتس اپ) اقدام به ثبت نام آنی کنید.

توجه: ثبت نام شما در این دوره به معنی پذیرش قوانین سایت میباشد!

توجه: تنها در صورتی که از تصمیم خود مطمئن هستید اقدام به ثبت نام کنید. چرا که ثبت نام ناموفق (عدم پرداخت وجه) منجر به مسدود شدن حساب کاربریتان به مدت ۶ ماه خواهد شد!

مدرس

متافیزیک زندگی من است. خوشحالم که بستری را ترتیب داده ام که در آن افراد به دور از خرافات با متافیزیک واقعی آشنایی پیدا میکنند. تا قبل از علی لند سایت های متافیزیکی مختلف به خود جرات میدادند هر محتوای مزخرفی را به خورد مردم بدهند ولی با ظهور علی لند عرصه برای این سایت ها و شیادان به شدت تنگ شده است...

600,000 تومان

۱۶ دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است