136 دانشجو

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دوره آموزشی قطعی غلبه بر ترس, استرس و اضطراب خوش آمدید.

در این دوره آموزشی ما به شما بهترین متد ها و بهترین روش ها را برای غلبه بر ترس, استرس و اضطراب برایتان ترتیب داده ایم. در این دوره آموزشی که در ۱۰ جلسه برگزار می شود شما تا پایان دوره در رابطه با هر چیزی که ترس دارید دیگر هیچ گونه ترسی نخواهید داشت! این دوره آموزشی برای اولین بار در ایران توسط علی لند برگزار می شود. در این دوره آموزشی ما با تکنیک های روانشناسانه و خلاقانه کاری خواهیم کرد که در پایان دوره ترس برای شما واژه ای نامفهوم باشد! شما بلافاصله پس از ثبت نام در این دوره می توانید دوره را آغاز کنید.

مزیت دوره های آنلاین این است که برای برگزاری این دوره ها دیگر نیازی به تکمیل ظرفیت کلاس ها نیست, بلکه دانشجویی که ثبت نام می کند بلافاصله پس از ثبت نام می تواند دوره را سپری کند.
در این دوره با ۱۰ درس مواجه هستید که هر درس را می بایست به مدت ۶ روز تمرین کنید! بدین ترتیب تنها در دو ماه شما دیگر هیچ گونه ترسی نسبت به چیزی که قبلا از آن هراس داشتید نخواهید داشت!

توجه: قبل از ثبت نام در این دوره میبایست به عضویت سایت در آمده و سپس اقدام به ثبت نام کنید! به هیچ وجه در فرایند ثبت نام مراحل عضویت را پیش نگیرید! ابتدا عضویت در سایت و سپس اقدام به ثبت نام! جهت عضویت در سایت کلیک کنید! همچنین شما میتوانید با ارسال پیام (تلگرام – واتس اپ) اقدام به ثبت نام آنی کنید.

توجه: ثبت نام شما در این دوره به معنی پذیرش قوانین سایت میباشد!

توجه: تنها در صورتی که از تصمیم خود مطمئن هستید اقدام به ثبت نام کنید. چرا که ثبت نام ناموفق (عدم پرداخت وجه) منجر به مسدود شدن حساب کاربریتان به مدت ۶ ماه خواهد شد!

مدرس

متافیزیک زندگی من است. خوشحالم که بستری را ترتیب داده ام که در آن افراد به دور از خرافات با متافیزیک واقعی آشنایی پیدا میکنند. تا قبل از علی لند سایت های متافیزیکی مختلف به خود جرات میدادند هر محتوای مزخرفی را به خورد مردم بدهند ولی با ظهور علی لند عرصه برای این سایت ها و شیادان به شدت تنگ شده است...

180,000 تومان
مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
19 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است