ALILAND

دوره آموزشی رویای آگاهانه – آموزش رویای شفاف

70 روز
All levels
7 درس
0 آزمون
91 دانشجو

به دوره آموزشی رویای آگاهانه علی لند خوش آمدید. رویای آگاهانه یا به عبارتی خواب یا رویای شفاف خوابی است که کنترل آن در دستان خود شما میباشد. با استفاده از این دوره آموزشی شما قادر خواهید بود کنترل رویای خود را در خواب در دست گرفته و خواب خود را مدیریت کنید. به عبارتی با استفاده از این دوره آموزشی شما قادر خواهید رویای خود را مدیریت کرده و آنطور که دلتان میخواهد خواب ببینید و یا صحنه های خواب خود را دستکاری کنید. به عنوان مثال یک خواب ترسناک را به خوابی شیرین و خنده دار تبدیل کنید و… . رویای آگاهانه همچنین مزایای زیادی دارد ازجمله اینکه شما میتوانید با ساختن خواب هایی که برایتان خوشایند هستند به درمان افسردگی خود بپردازید و یا اینکه مثلا در صورتی که از چیزی ترس دارید ترس خود را از طریق رویای آگاهانه ازبین ببرید و… . رویای آگاهانه کاربردهای بسیار زیادی دارد که ما در اینجا به برخی از این موارد اشاره کردیم. در صورتی که میخواهید اطلاعات کامل در رابطه با رویای آگاهانه به دست بیاورید کلیک کنید!

دروسی که در دوره آموزشی رویای شفاف فرا خواهید گرفت به شرح زیر است:

  • مدیتیشن دریمینگ
  • تمرین ذهنی دیوار زرد
  • تمرین ذهنی تونل شفاف
  • تمرین ذهنی دروازه رویا
  • تمرین خوابی پورتال رویا
  • تمرین ذهنی نیروهای کنترل کننده خواب
  • تمرین خوابی مدیریت رویا
شما بلافاصله پس از ثبت نام در این دوره می توانید دوره را آغاز کنید.
مزیت دوره های آنلاین این است که برای برگزاری این دوره ها دیگر نیازی به تکمیل ظرفیت کلاس ها نیست, بلکه دانشجویی که ثبت نام می کند بلافاصله پس از ثبت نام می تواند دوره را سپری کند!

توجه: قبل از ثبت نام در این دوره میبایست به عضویت سایت در آمده و سپس اقدام به ثبت نام کنید! به هیچ وجه در فرایند ثبت نام مراحل عضویت را پیش نگیرید! ابتدا عضویت در سایت و سپس اقدام به ثبت نام! جهت عضویت در سایت کلیک کنید! همچنین شما میتوانید ابتدا مبلغ دوره را از طریق درگاه سایت پرداخت کرده و سپس نام کاربری خود را به همراه شماره تراکنش و نام دوره مورد نظرتان به ایمیل info[at]aliland.info ارسال کنید تا ما شما را وارد دوره مورد نظرتان کنیم.

توجه: ثبت نام شما در این دوره به منزله پذیرش قوانین سایت میباشد!

ALILAND
متافیزیک زندگی من است. خوشحالم که بستری را ترتیب داده ام که در آن افراد به دور از خرافات با متافیزیک واقعی آشنایی پیدا میکنند. تا قبل از علی لند سایت های متافیزیکی مختلف به خود جرات میدادند هر محتوای مزخرفی را به خورد مردم بدهند ولی با ظهور علی لند عرصه برای این سایت ها و شیادان به شدت تنگ شده است...

۷۶ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید