61 دانشجو

به دوره آموزشی رویای آگاهانه علی لند خوش آمدید. رویای آگاهانه یا به عبارتی خواب یا رویای شفاف خوابی است که کنترل آن در دستان خود شما میباشد. با استفاده از این دوره آموزشی شما قادر خواهید بود کنترل رویای خود را در خواب در دست گرفته و خواب خود را مدیریت کنید. به عبارتی با استفاده از این دوره آموزشی شما قادر خواهید رویای خود را مدیریت کرده و آنطور که دلتان میخواهد خواب ببینید و یا صحنه های خواب خود را دستکاری کنید. به عنوان مثال یک خواب ترسناک را به خوابی شیرین و خنده دار تبدیل کنید و… . رویای آگاهانه همچنین مزایای زیادی دارد ازجمله اینکه شما میتوانید با ساختن خواب هایی که برایتان خوشایند هستند به درمان افسردگی خود بپردازید و یا اینکه مثلا در صورتی که از چیزی ترس دارید ترس خود را از طریق رویای آگاهانه ازبین ببرید و… . رویای آگاهانه کاربردهای بسیار زیادی دارد که ما در اینجا به برخی از این موارد اشاره کردیم. در صورتی که میخواهید اطلاعات کامل در رابطه با رویای آگاهانه به دست بیاورید کلیک کنید!

دروسی که در دوره آموزشی رویای شفاف فرا خواهید گرفت به شرح زیر است:

  • مدیتیشن دریمینگ
  • تمرین ذهنی دیوار زرد
  • تمرین ذهنی تونل شفاف
  • تمرین ذهنی دروازه رویا
  • تمرین خوابی پورتال رویا
  • تمرین ذهنی نیروهای کنترل کننده خواب
  • تمرین خوابی مدیریت رویا

توجه: قبل از ثبت نام در این دوره میبایست به عضویت سایت در آمده و سپس اقدام به ثبت نام کنید! به هیچ وجه در فرایند ثبت نام مراحل عضویت را پیش نگیرید! ابتدا عضویت در سایت و سپس اقدام به ثبت نام! جهت عضویت در سایت کلیک کنید! همچنین شما میتوانید با ارسال پیام (تلگرام – واتس اپ) اقدام به ثبت نام آنی کنید.

توجه: ثبت نام شما در این دوره به معنی پذیرش قوانین سایت میباشد!

توجه: تنها در صورتی که از تصمیم خود مطمئن هستید اقدام به ثبت نام کنید. چرا که ثبت نام ناموفق (عدم پرداخت وجه) منجر به مسدود شدن حساب کاربریتان به مدت ۶ ماه خواهد شد!

مدرس

متافیزیک زندگی من است. خوشحالم که بستری را ترتیب داده ام که در آن افراد به دور از خرافات با متافیزیک واقعی آشنایی پیدا میکنند. تا قبل از علی لند سایت های متافیزیکی مختلف به خود جرات میدادند هر محتوای مزخرفی را به خورد مردم بدهند ولی با ظهور علی لند عرصه برای این سایت ها و شیادان به شدت تنگ شده است...

180,000 تومان
مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
54 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است