164 دانشجو

با سلام به دوره آموزشی فکر خوانی خوش آمدید. در این دوره ما به شما آموزش خواهیم داد چگونه ذهن افراد را خوانده و از مقصود نهایی شان باخبر شوید. ذهن خوانی به معنی کنکاش مفهومی در ذهن شخصی خاص می باشد. وقتی میگوییم ذهن خوانی به صورت کنکاش مفهومی میباشد منظور این است که ما می‌توانیم به یک مفهوم کلی از آنچه در ذهن شخص مورد نظر وجود دارد دسترسی پیدا کنیم. به عنوان مثال مثلاً وقتی شخصی سر صحبت را با شما باز می کند از طریق ذهن خوانی شما میتوانید متوجه آن شوید که هدف و مقصود او از این گفت و گو چیست و… فکر خوانی هرگز بدین معنی نمیباشد که مثلا متوجه شوید اسم فرزندان طرف چیست و یا دیشب چه چیزی خورده است و مواردی از این قبیل!

در این دوره دروس زیر را خواهید آموخت:
  • مدیتیشن نفوذی
  • تمرین ذهنی قوسی
  • تمرین ذهنی گنبد کیهانی
  • ایجاد پل ارتباطی
  • ایجاد پرده ذهنی بنفش
  • خلسه قبل از خواندن ذهن
  • دسترسی به محتوای مفهومی
  • خواندن محتوای ذهن شخص
شما بلافاصله پس از ثبت نام در این دوره می توانید دوره را آغاز کنید.
مزیت دوره های آنلاین این است که برای برگزاری این دوره ها دیگر نیازی به تکمیل ظرفیت کلاس ها نیست, بلکه دانشجویی که ثبت نام می کند بلافاصله پس از ثبت نام می تواند دوره را سپری کند.

توجه: قبل از ثبت نام در این دوره میبایست به عضویت سایت در آمده و سپس اقدام به ثبت نام کنید! به هیچ وجه در فرایند ثبت نام مراحل عضویت را پیش نگیرید! ابتدا عضویت در سایت و سپس اقدام به ثبت نام! جهت عضویت در سایت کلیک کنید! همچنین شما میتوانید با ارسال پیام (تلگرام – واتس اپ) اقدام به ثبت نام آنی کنید.

توجه: ثبت نام شما در این دوره به معنی پذیرش قوانین سایت میباشد!

توجه: تنها در صورتی که از تصمیم خود مطمئن هستید اقدام به ثبت نام کنید. چرا که ثبت نام ناموفق (عدم پرداخت وجه) منجر به مسدود شدن حساب کاربریتان به مدت ۶ ماه خواهد شد!

مدرس

متافیزیک زندگی من است. خوشحالم که بستری را ترتیب داده ام که در آن افراد به دور از خرافات با متافیزیک واقعی آشنایی پیدا میکنند. تا قبل از علی لند سایت های متافیزیکی مختلف به خود جرات میدادند هر محتوای مزخرفی را به خورد مردم بدهند ولی با ظهور علی لند عرصه برای این سایت ها و شیادان به شدت تنگ شده است...

180,000 تومان
مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
51 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است