39 دانشجو

دوره آموزشی جلوگیری از نفوذ به خواب به درخواست کاربران راه اندازی شد. با گذراندن این دوره آموزشی یک جلسه ای این توانایی را خواهید داشت تا اجازه ندهید هیچ شخصی بتواند به خوابتان نفوذ کند. این دوره ۱۰۰% تضمینی بوده و هر کسی با هر سطح ذهنی ای در آن موفق خواهد شد.


توجه: قبل از ثبت نام در این دوره میبایست به عضویت سایت در آمده و سپس اقدام به ثبت نام کنید! به هیچ وجه در فرایند ثبت نام مراحل عضویت را پیش نگیرید! ابتدا عضویت در سایت و سپس اقدام به ثبت نام! جهت عضویت در سایت کلیک کنید! همچنین شما میتوانید با ارسال پیام (تلگرام – واتس اپ) اقدام به ثبت نام آنی کنید.

توجه: ثبت نام شما در این دوره به معنی پذیرش قوانین سایت میباشد!

توجه: تنها در صورتی که از تصمیم خود مطمئن هستید اقدام به ثبت نام کنید. چرا که ثبت نام ناموفق (عدم پرداخت وجه) منجر به مسدود شدن حساب کاربریتان به مدت ۶ ماه خواهد شد!

  • محتوای دوره به صورت مادام العمر در اختیارتان میباشند و پس از ثبت نام هر موقع که بخواهید میتوانید دوره را شروع کنید!

مدرس

متافیزیک زندگی من است. خوشحالم که بستری را ترتیب داده ام که در آن افراد به دور از خرافات با متافیزیک واقعی آشنایی پیدا میکنند. تا قبل از علی لند سایت های متافیزیکی مختلف به خود جرات میدادند هر محتوای مزخرفی را به خورد مردم بدهند ولی با ظهور علی لند عرصه برای این سایت ها و شیادان به شدت تنگ شده است...

120,000 تومان
مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
2 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است