سیگنال های بورسی پرسود علی لند
پکیج کامل آموزش نیروی چی علی لند
پکیج آموزشی ابر استاد متافیزیک علی لند
30 دانشجو

دوره آموزشی جلوگیری از نفوذ به خواب به درخواست کاربران راه اندازی شد. با گذراندن این دوره آموزشی یک جلسه ای این توانایی را خواهید داشت تا اجازه ندهید هیچ شخصی بتواند به خوابتان نفوذ کند.این دوره ۱۰۰% تضمینی بوده و هر کسی با هر سطح ذهنی ای در آن موفق خواهد شد.

توجه: به دلیل سیاست های آموزشی, این دوره به صورت محدود بوده و هر ۳ ماه یک بار ثبت نام آزاد میشود و در هر بار تنها ۳۰ نفر خواهند توانست در دوره شرکت کنند و پس از تکمیل ظرفیت دوره, جلوی ثبت نام بسته میشود.


توجه: قبل از ثبت نام در این دوره میبایست به عضویت سایت در آمده و سپس اقدام به ثبت نام کنید! به هیچ وجه در فرایند ثبت نام مراحل عضویت را پیش نگیرید! ابتدا عضویت در سایت و سپس اقدام به ثبت نام! جهت عضویت در سایت کلیک کنید! همچنین شما میتوانید با ارسال پیام (تلگرام – واتس اپ) اقدام به ثبت نام آنی کنید.

توجه: ثبت نام شما در این دوره به معنی پذیرش قوانین سایت میباشد!

توجه: تنها در صورتی که از تصمیم خود مطمئن هستید اقدام به ثبت نام کنید. چرا که ثبت نام ناموفق (عدم پرداخت وجه) منجر به مسدود شدن حساب کاربریتان به مدت ۶ ماه خواهد شد!

برنامه درسی خالی است

مدرس

متافیزیک زندگی من است. خوشحالم که بستری را ترتیب داده ام که در آن افراد به دور از خرافات با متافیزیک واقعی آشنایی پیدا میکنند. تا قبل از علی لند سایت های متافیزیکی مختلف به خود جرات میدادند هر محتوای مزخرفی را به خورد مردم بدهند ولی با ظهور علی لند عرصه برای این سایت ها و شیادان به شدت تنگ شده است...

100,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است