یوفو چیست؟ همه چیز درباره یوفو ها

یوفو شی یا گوی پرنده ای است که در فارسی به ( آن بشقاب پرنده می گویند). کلمه یه یوفو مخفف (Unidentified Flying Object) به معنی شیئ پرنده ناشناس میباشد. یوفو غالبا کلمه ی یوفو را یک هم معنی فضاپیمای آدم ها فضایی ها یا بیگانگان می دانند.

بیشتر بخوانید:
نیمه تاریک ماه ایستگاه فضایی فرازمینی ها

آیا یوفو ها در ایران بوده اند؟

در زمانی که مدارک موجود مبنی بر وجود یوفو ها به اوج خودش رسیده بود  ایران جزو کشور هایی قرار گرفت که اسناد زیادی مبنی بر وجود یوفو ها داشت در بین تمام این اسناد یکی اهمیت بیشتری از بقیه داشت بعد از ظهر ۱۹ سپتامبر سال ۱۹۷۶ معادل ۲۸ شهریور ۱۳۵۵ یک یوفو (بشقاب پرنده) در آسمان تهران دیده شد که این گزارش در ۳۱ اگوست ۱۹۷۷ معادل سال ۱۳۵۶ منتشر شد. نیمه شب تلفن هایی از شمییران به نیروی هوایی ارتش زده میشد و گزارش یک شی ناشناس پرنده داده می شد . بالافاصله یک هواپیمای شکاری از طرف ارتش فرستاده شد ولی آن شی با سرعت ناپدید شد چند دقیقه گذشت و درباره آن گوی نورانی از بالای سر مشکین شهر گذشت این رویداد نه تنها موجب وحشت اهالی منطقه شد بلکه تواست خسارات زیادی به جای گذارد.

بیشتر بخوانید:
رویدادهای واقعی و شواهد حضور بیگانگان در زمین!

آیا یوفو ها در تاریخ باستان بوده اند؟

ایلان ماسک میگوید: حتما تابه حال نظریه ی ساختن اهرام مصر توسط ادم فضایی ها را شنیده اید. که هر سنگ از اهرام مصر معادل ۲ تن (۲ هزار کیلوگرم) تا ۳۰۰ تن وزن دارد! چطور مردم در توانستند همچین بنایی در ۲ هزار سال پیش بسازند! بنایی که درحال حاظر با تمام آن سنگ ها می توانیم دیواری به طول ۲ متر دور کل زمین بکشیم! همان طور که می دانید در بعضی از سنگ نگاره مصر یک جسم ناشناخته شبیه به یوفوها (بشقاب پرنده) ترسیم شده است اما بعضی از کارشناسان معتقدند در طول تاریخ به این شکل درآمده است.

بیشتر بخوانید:
ارتباط با موجودات فضایی از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

گزارشات وجود شیئی ناشناس!

۱۹ سپتامبر سال ۲۰۱۱ آمریکا آریزونا (ایالتی در امریکا) لوکاس با دوستانش به جنگل رفته بودند اما ناگهان با یک شی عجیبی برخود کردند! سپس آن شی نورانی با سرعت عجیبی ناپدید شد! در ۵ سال بعد هم شی ناشناس در آسمان های مونیخ (شهری درآلمان) به سرعت عجیبی حرکت کرد!. در روسیه هم نیکولای درحال گزارش یک شی ناشناس نورانی بود! اما ان شی به سرعت عجیبی رفت… ۵ دقیقه بعد در کیف (پایتخت اوکراین) شانچنکو گزارش همچین شی عجیبی را به پلیس داد!

بیشتر بخوانید:
آیا فرازمینی ها در گذشته به کره زمین آمده اند؟!

آیا یوفو ها وجود دارند؟

هنوز ناسا یا کشور هایی مثل آمریکا و چین یا ناسا (سازمان هوا فضای بین الملل) وجود یوفو هارا تایید نمی کنند اما بالغ بر هزارن مدرک است که وجود یوفو ها (بشقاب پرنده) ها را تایید میکند تعداد زیادی از افراد هستند که می گویند:ناسا (سازمان هوا فضای بین الملل) برای اینکه مردم وحشت نکند وجود یوفو ها را تایید نمی کند. کلارن راجرز (کارشناس سابق هوا فضای ناسا) در یک مصاحبه ی تلویزیونی گفت:اگر بگوییم یوفو ها وجود ندارند خودمان را گول میزنیم. ولی کارشناس فعلی ناسا این موضوع را تکذیب می کند. پس همان طور که می بینید یکی تایید و دیگری تاکذیب می کند! اما به گفته ی پدری (فضانورد و ستاره شناس) ما یوفو ها را تایید یا  تکذیب بکنیم فرقی به حالمان ندارد اگه یوفو ها ما را پیدا کنند پس یعنی تکنولوژی آنها میلیون ها سال از ما جلوتر است و ما کاری نمی توانیم بکنیم همه چیز بستگی به قصد آنها دارد.

منابع:

https://bigbangpage.com
https://per.euronews.com/tag/ufo

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
6 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است