خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

کلیه دوره های آموزشی علی لند با 50% تخفیف ارائه میشوند! مشاهده دوره های آموزشی! همچنین با کد تخفیف 1400 کلیه محصولات فروشگاه سایت را با 50% تخفیف بخرید!

imam min 1024x289 - کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)
علی لند
رفع ابهامات نظر علی لند درباره سحر و جادو و اجنه
215410101010 - کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)
32457777777 - کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

مقالات
۱۹۹ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله ارزشمند و آگاه سازانه قصد دارم ابتدا به معرفی و توضیح انواع کینزی ها پرداخته و در نهایت حقایق کینزی های واقعی را به شما آشکار ساخته و سپس پرده از اسرار پنهان کینزی های دروغین بردارم که اکثر اساتید متافیزیک جعلی با ترتیب دادن این کینزی های دروغین افراد زیادی را دور خود جمع کرده و به کلاهبرداری های کلان میپردازند. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
سونو کینزی چیست؟ بررسی تخصصی کنترل صدا با قدرت ذهن

دوستان حقیقتش را بخواهید دلیل من برای نوشتن این مقاله مراجعه افراد زیادی به من است که از من در رابطه با کینزی ها سوالاتی میپرسند و در برخی موارد سوالاتشان چنان شاخ دار است که من واقعا میمانم خودم را از بالای برج میلاد پایین بیندازم یا به این مزخرفات گوش کنم! البته آنان تقصیری ندارند! مقصر اصلی اساتید فیک و جعلی متافیزیکی است که این مزخرفات را به خورد این افراد ساده لوح داده اند! دوستان همانطور که میدانید تنها هدف من آشکار کردن حقایق متافیزیک واقعی و آگاه کردن افراد از متافیزیک واقعی است و قصد من از قدم گذاشتن در این راه این است که با بالا بردن سطح آگاهی افراد, جلوی متضرر شدن آنان و در دام کلاه برداران افتادنشان را بگیرم!

دوستان همانطور که میدانید من در طول این مدت دست اساتید متافیزیک جعلی زیادی را رو کرده ام و همانطور که پرواضح است اساتید زیادی از دست من کفری شده اند و آرزوی محو شدن من را داشته و مرا همچون کابوسی وحشتناک در برابر کسب و کار عوام فریبانه شان میدانند! کافی است نام من را در گوگل سرچ کرده و در کنار اسمم عبارت “افشاگری” را اضافه کنید و ببینید چه بلاهایی بر سر اساتید جعلی متافیزیک آورده ام! در طول این مدت که به افشاگری و آگاهی افراد پرداخته ام, به کررات مورد تهدید و فحاشی از طرف اساتید متافیزیک و پیروان فریب خورده شان قرار گرفته ام! در طول مدت افشاگری هایم تنها در بازه زمانی کوتاهی بیش از ۳۰۰۰ حمله سایبری به وب سایتم شده است و در یک مورد نیز هکرها توانستند بخش مدیریت سایت را موقتا از دسترس خارج کنند ولی با آگاهی تیم مان این حمله سایبری با شکست مواجه شد و کلیه مشخصات شخص هکر به دستمان افتاد!

بیشتر بخوانید:
پایرو کینزی / پیرو کینزی چیست؟ آیا پیروکینزی حقیقت دارد؟

حال که با چرایی راه اندازی این سایتم آشنا شدید و از این موضوع اطلاع یافتید که در این راه چه سختی ها و فشارهایی را متحمل شده ام از شما دعوت میکنم در ادامه این مقاله با انواع کینزی ها آشنا شده و سپس به شما کینزی های واقعی و دروغین را آشکار کرده و به شما خواهم آموخت بنا بر چه فاکتورهایی میتوانید متوجه ساختگی و یا واقعی بودن کینزی های انجام شده توسط اشخاص شوید.

بیشتر بخوانید:
پاکسازی و فعال سازی چاکراها – چگونگی پاکسازی چاکراها

معرفی انواع کینزی ها:
تله کینزی:

این نوع کینزی به عبارتی محبوب ترین کینزی شناخته شده در میان افراد میباشد. این کینزی در واقع تکان دادن اشیا به وسیله قدرت ذهن میباشد!

 • موارد تله کینزی واقعی: تکان دادن و حرکت بسیار جزئی اشیای سبک به صورت ریتمیک و بدون حرکت ضربه ای.
 • موارد تله کینزی دروغین: تکان دادن ضربه ای اشیا – به پرواز در آوردن اشیا – حرکت دادن اشیای سنگین – معلق کردن اشیای سنگین و…

بیشتر بخوانید:
ترس چیست؟ چگونه بر ترسمان غلبه کنیم؟

سایکوکینزی:

این نوع کینزی به عبارتی یکی از کم اهمیت ترین کینزی ها در بین افراد میباشد و عملکرد این کینزی تاثیر گذاشتن ذهن بر روی اشیا و افراد است. (احساسات و عواطف, ارزش گذاشتن بر چیزی و…) این کینزی واقعی است و بیشتر جنبه روانشناسانه دارد.

بیشتر بخوانید:
تله کینزی چیست؟

ایروکینزی:

این نوع کینزی به باور عده ای کنترل و تولید باد و تغییر جهت دادن باد و هوا میباشد. این کینزی از پایه و اساس اشتباه و غیر واقعی میباشد و کلیه کسانی که ادعای ایروکینزی دارند از دم بلا استثنا از حقه های شعبده بازی استفاده میکنند.

هیدروکینزی:

این نوع کینزی به باور عده ای کنترل آب و جریان آب با استفاده از قدرت ذهن میباشد. این کینزی نیز شامل موارد دوگانه زیر میباشد:

 • موارد هیدروکینزی واقعی: لرزش بسیار بسیار بسیار ضعیف آب.
 • موارد هیدروکینزی دروغین: کنترل کامل جریان آب و پاشیدن آن و در کل اعمال اغراق آمیز با آب.

پیشنهاد ویژه رایگان:
سابلیمینال مسیج های صوتی رایگان (اولین بار در ایران)

پایروکینزی / پیروکینزی:

پایروکینزی یا همان پیرو کینزی کینزی کنترل و تولید آتش با استفاده از قدرت ذهن است!

 • موارد پایروکینزی واقعی: کمی مواج کردن و افزایش دادن شعله آتش.
 • موارد پایروکینزی دروغین: زیاد و کم کردن شعله آتش به صورت تابلو و برداشتن و منتقل کردن شعله آتش!

بیشتر بخوانید:
یوگا بهتر است یا پیاده روی؟ بخوانید و آگاه شوید!

ژِئوکینزی:

این نوع کینزی (ژئوکینزی یا گئوکینزی) به معنی کنترل انرژی گیاهان و زمین و در کل اکوسیستم میباشد که از پایه و اساس دروغ میباشد!

الکتروکینزی:

این نوع کینزی تولید و کنترل جریان برق میباشد که این نوع کینزی در حقیقت از پایه و اساس اشتباه و دروغین میباشد. تمامی کینزی های این شکلی که میبینید از طریق تکنیک های الکتریسیته ساکن یدن انجام میشوند که اگر بخواهید میتوانید به پی وی تلگرام بنده پیام دهید تا برایتان تکنیکش را به صورت کاملا رایگان یاد بدهم!

بیشتر بخوانید:
روش های دور کردن جن و شیاطین از خود

ترموکینزی:

این نوع کینزی به باور برخی کنترل دمای هوا و یا چیزی میباشد. این کینزی نیز کاملا ساختگی و غیر واقعی بوده و به وسیله تکنیک های شعبده بازی انجام میشود!

سایروکینزی:

این نوع کینزی نیز همانند بسیاری از کینزی ها کاملا ساختگی و غیر واقعی میباشد و این کینزی به معنی کنترل سرما و یخ است!

بیشتر بخوانید:
چله نشینی چیست؟ حقایقی تلخ در رابطه با چله نشینی!

بیوکینزی:

این نوع کینزی از مزخرف ترین کینزی های موجود و دروغین میباشد که در آن رنگ چشم ها و موها و… را تغییر میدهند! کلیه کسانی که این ادعا را دارند در واقع از حقه های “حبس” برای تغییر رنگ چشم ها و سایر حقه های شعبده بازی استفاده میکنند.

اتموکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل اتمسفر میباشد که از اساس ساختگی و غیر واقعی بوده و هر کسی که ادعای این نوع کینزی را دارد باید بر روی شانه اش زده و بگویید: ایول کلاهبردار! 😉

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

چرونوکینزی یا کرونوکینزی:

این نوع کینزی تنها از جنبه روانی حقیقت دارد! در این نوع کینزی به هیچ وجه سرعت حرکت زمان را کند و یا سریع تر نمیکنند! بلکه در این نوع کینزی کاری میکنند که شما فکر کنید زمان سریعتر میگذرد و یا کندتر میگذرد. بهترین مثال برای کرونوکینزی یک بازی ویدیویی مهیج است که وقتی آن را انجام میدهید نمیدانید چه شد ۵ ساعت گدشته است! هر کسی که ادعای کنترل زمان را دارد بدانید کلاهبرداری بیش نیست.

لونارکینزی یا آمبراکینزی:

این نوع کینزی به معنای کنترل سایه ها و تاریکی است و ساخته و پرداخته توهمات مریض یک عده افراد است که فیلم زیاد نگاه میکنند!

بیشتر بخوانید:
سن شروع تمرینات ماورایی | متافیزیک را از چه سنی شروع کنیم؟

سونوکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل و تولید صدا میباشد. گونه های این نوع کینزی را که در اینترنت مشاهده میکنید در حقیقت ناشی از توهمات افراد بوده که “ساب تون ها” را شنیده و فکر میکنند تولید صدا کرده اند! در رابطه با سونوکینزی ما یک مقاله کامل نوشته ایم که پیشنهاد میکنیم با کلیک بر روی لینک مقابل, این مقاله را مطالعه کنید: سونو کینزی چیست؟ بررسی تخصصی کنترل صدا با قدرت ذهن

بیشتر بخوانید:
تله پاتی چیست؟ همه چیز درباره تله پاتی

رادیوکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل امواج رادیویی میباشد که کاملا ساختگی بوده و از طریق حقه های “فویل” انجام میشود. به خاطر داشته باشید که هر کینزی ای را نباید باور داشته باشید.

فوتوکینزی:

این نوع کینزی به معنی تولید و ایجاد نور میباشد که این نوع کینزی نیز ساخته توهمات افرادی است که فیلم زیاد نگاه میکنند و با تکنیک استفاده از فسفر انجام میشود!

بیشتر بخوانید:
پیشگویی چیست و چگونه انجام میشود – مقاله ای متفاوت!

سایبرکینزی یا تکنوکینزی:

این نوع کینزی نیز کاملا ساختگی بوده و غیر واقعی میباشد. در این کینزی شخص با قدرت ذهن تعمیرات مکانیکی انجام داده و یا در قطعات سخت افزاری و همچنین نرم افزار سیستم با استفاده از قدرت ذهن (الکی مثلا قدرت ذهنشه) تغییراتی را در سیستم اعمال میکند!

بیشتر بخوانید:
چشم زخم چیست؟ راههای مقابله با چشم زخم!

نمونه بارز سایبرکینزی را در کلیپ زیر میتوانید مشاهده کنید که من (علی بیک میرزایی) چگونه توانسته ام با استفاده از تکنیک های خاص عملیات سایبرکینزی را بر روی یک گوشی گلکسی جی ۷ سری ۲۰۱۶ انجام بدهم! در این سایبرکینزی من صفحه گوشی خاموش شده را با قدرت ذهن روشن کرده و سپس قفل گوشی را با قدرت ذهن باز میکنم! توجه داشته باشید که در این کلیپ صفحه گوشی کاملا واقعی روشن شده و قفل گوشی نیز کاملا واقعی باز میشود! ولی این کار نیز حقه های خاص خود را دارد!

توجه داشته باشید که کلیپ تهیه شده در این مقاله (توسط بنده) تنها به منظور آگاه کردن افراد از حقه های کلاهبرداران میباشد! دوستان توجه داشته باشید که در صورتی که شما آگاه باشید به هیچ وجه در دام افراد شیاد و کلاهبرداران نخواهید افتاد! آگاهی شما بزرگترین سلاح شما در برابر کلاهبرداران میباشد! این افراد سادگی شما را هدف گرفته و با ظاهر سازی های عجیب و غریب شما را ترغیب به باور چیزهایی که وجود ندارند میکنند و در نهایت با استفاده از سادگی شما عزیزان مبالغ هنگفتی را از شما کلاهبرداری میکنند.

پیشنهاد ویژه:
آموزش تصویری نیروی چی در یک ماه (تولید و فعال کردن نیروی چی در بدن)

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۱۹۹ دیدگاه. ترک جدید

 • […] بیشتر بخوانید: کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!) […]

  پاسخ
 • یک سوال در مورد چرونو کینزی داشتم،
  اگه انسان میتونه در ناخودآگاهش سرعت زمان رو برای خودش تغییر بده،با تمرین نمیشه همین عمل رو روی خودآگاه انجام داد؟

  پاسخ
 • پس یعنی اینکه نمیشه هر کاری که نا خودآگاه میکنه ما روی خودآگاه انجام بدیم درسته؟
  ببخشید میدونم خیلی سوال پرسیدم
  ولی در متافیزیک مسئله ای هست که باید برای انجامش از ناخوداگاه و خوداگاه با هم استفاده کرد،چون اینجوری یادگیری اسون تره

  پاسخ
 • چه مزخرفات😒پس منو چی میگید کاغذ رو با ذهن میچرخونم یا پرواز روح اینارو چطور انکار میکنید

  پاسخ
 • اگر کسی باد وگردو خاک را آرام کنه وار حرکت باز بایسته واین کار که می دونید نمی تونه شعبده بازی باشه ویا آورون باران در یک ساعت واین هم نمی تونه شعبده باشه ودرست در روزی که هواشناسی افتابی اعلام میکنه وماههاست باران نیامده …می خواستم سوال کنم آیا همه را در کنار هم قرار می دهید ویا استثنا هم وجود دارد ؟

  پاسخ
  • دوست عزیز هیچکدوم از اینایی که گفتین هیچوقت اتفاق نیفتادن و نخواهند افتاد! مگر در فیلمبرداری که خیلی راحت میتونن حقه به کار ببرن!

   پاسخ
   • Avatar
    امیر حسین مولایی
    ۸ آبان ۱۳۹۸ ۲۲:۵۳

    هیچکس تا حالا نتوانسته بادو کنترل کنه

    پاسخ
    • به اون شکل که مشاهده میکنیم تو کلیپا بله هیچکس نتونسته.

     پاسخ
     • Avatar
      سید کربلایی محسن سادات حسینی هاشمی علوی
      ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۵۹

      ببخشید علی آغا می خواستم بپرسم حالا که همه این دوروغین هست انسان کدام قدرت داره میشه با نام کینزی اسمم ببری من خیلی وقته دنبال. پیرو کینزی و تله کینزی و از همه مهمتر دنبال الکترو کینزی هستم و خیلی هم تمرین میکنم خواشم میکنم هم اسم ببر هم کمی در باره الکترو بگو

     • دوست عزیز ممنون بابت کامنتتون. باید بگم جواب همه سوالاتتون تو همین مقاله اومده. در رابطه با الکتروکینزی هم باید بگم فقط و فقط یه توهم شیرینه که ساخته ذهن کودن های کلاهبرداره که اصلا در رابطه با ساختار ذهن چیزی بارشون نیست. فردا یک مقاله در همین باره میذارم سایت.
      با احترام

   • Avatar
    محمد پارسا
    ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶

    سلام واقعا ممنون از سایتتون خیلی کمک کرد فقط یه سوال داشتم در مورد الکترو کینزی من داشتم بازی ویدئویی میکردم که خسته شدم و یه هو بلند شدم دیدم لوستر اتصالی کرد بعد یه کم تلاش کردم دیدم هر وقت به لوستر فکر میکنم و دقت میکنم اتصالی داره این چه طور اتفاق می افته وقتی میگین الکترو کینزی وجود نداره؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

    پاسخ
    • Avatar
     محمد پارسا
     ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۰

     بعد یه سوال دیگه داشتم در مورد بیو کینزی من یک ویدئو دیدم که رنگ چشمم رو عوض کنم بعد ۵ دقیقه دیدم رنگ چشمم روشن تر از قبل شده (خیلی کم) میشه بگین منتشر کننده این ویدئو چه کار کرده؟
     خیلی ممنون از سایت خوبتو

     پاسخ
     • در واقع رنگ چشمتون عوض نشده! این کلیپ باعث شده که شما طوری تلقین کنین که فکر کنین رنگ چشمتون عوض شده. در حقیقت ذهنتون گولتون زده

     • همونی ک مثلااااا چشم و سبز میکنه؟من از همون اول گفتم چرته ولی گفتم امتحان کنم ببینم چی میشه اصا چطوریه ۶ دقیقه ی کامل زل زدم ب گوشیم کورشدم رفتم جلوی آینه ببینم چ گلی ب سرم زده دیدم زکی 😶بیا بیخودی فقط کورمون کرد🤬

     • خخخخ😂😂😂😂

    • دو تا حالت داره یکی اتفاق بوده و حالت دوم الکتریسیته ساکن بدنتون و همچنین سیگنالای الکتریکی بدنتون بوده، این بخاطر قدرت ذهنتون نیست

     پاسخ
   • اگر بخواهیم با حرف شما پیش بریم یعنی همه ی این چیز ها دروغه من هر شب وقتی میخوابم یه چیزی رو تصور میکنم ودر خواب به ان تسلط کامل دارم وهر کجا که میخواهم میرم در این باره چه میفرماییدسنمم۱۴است

    پاسخ
 • من هیچ گونه حقه شعبده بلد نیستم ولی میتونم جهت باد رو عوض کنم و حتی باد رو نگه دارم برای این چه دلیلی میارید

  پاسخ
 • حقه باز کردن قفل گوشی چی بود؟

  پاسخ
 • بسیار عالی بود آقای لند 🙂

  پاسخ
 • استاد سلام
  به نظر من ذهن انسان ها اونقدری قدرتمند و قوی هست تا بتونه هرکاری رو انجام بده و اگرنا خداوند خودش اونقدری قدرتمند هست که ما انسان هارو چیزی حساب کنه

  پاسخ
  • احسنت

   پاسخ
   • Avatar
    حسین زمانیان
    ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۲۳:۰۹

    سلام به شما دوست عزیز
    قدرت ذهن بسیار بالا هستش اینی که می فرمایید با تله کینزی فقط میتوان اشیاء کوچک را تکان داد بسیار جمله ی غلطی هست زیرا که قدرت ذهن محدودیت ندارد و اگر بتوانیم ۱۰۰% قدرت ذهن خود را بدست بیاریم میتوانیم به جایی برسیم که نمیشه تصور کرد ولی من اطمینان دارم که کسی نمیتونه به اینجا برسه

    پاسخ
    • نمیدونم خود آقای زمانیان هستین یه کس دیگه هستین و از اسم ایشون استفاده میکنین, ولی لطف کنین تشریف بیارین دفتر من و گلدون روی میز منو که هیچ ۲۰۰ گرم وزن نداره با قدرت ذهنتون جابجا کنین و درجا ۵۰ میلیون تومن بهتون بدم.

     پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!) […]

  پاسخ
 • به نظر من شما الکی میگید وگرنه من خودم بیو کینزی رو انجام دادم و نتیجه هم گرفتم و تو برون فکنی تونستم خواهرم رو تعقیب کنم بعد بهش بگم این کارو کردی گفت آرع و آتش افزاری هم انجام دادم

  پاسخ
 • سلام اقاشاید این سوال ربطی نداشته باشه به اینجا ولی میخوام میدونم در مورد طلسم ها چه نظری دارین؟

  پاسخ
 • ایول اینقدر چرندیاتو مضخرف به مردم نگو شما دارید دنیای ماورا با متافیزیک رو با علم قاتی میکنید برو این بسات مسات هاتو بردار و برو

  پاسخ
 • سلام علی آقا من از بچگی تا تا الان یه علاقه ی شدیدی به آواتار و اب افزاری داشتم و هنوز هم دارم و تازگی متوجه شدم ک علمی به نام هیدروکینزی وجود داره
  آیا واقعاً میشه اب رو متلاتم کرد یا به سمته خود جذب کرد یا بلعکس؟!
  به نظرتون موفقیت تو این زمینه در گروعه انجام چ کارهایی هستش؟!
  خیلی ممنون از سایته خوبتون

  پاسخ
 • Avatar
  آیلار اخوندی
  ۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۴۸

  سلام من می خواستم بدونم چه جوری می توانم اشیارو با ذهنم جابه جا کنم چون توی هر سایتی که میرم درست آموزش نمی ده و من فکر می کنم شاید استعدادشو ندارم اما خیلی این جور چیزا رو دوست دارم شما می توانید من و راهنمایی کنید تا یاد بگیرم؟؟

  پاسخ
 • آقای علی بیک به نظر من الکترو کینزی میتونی درست باشه چون ذهن روی بدن تاثیر داره و بدن هم که الکتریسیته ساکن داره میشه کنترلش کرد

  پاسخ
 • آقای علی بیک‌من یه شب به ذهنم اومد که چون ذهن ما روی انرژی تاثیر داره و با تصور هم در ارتباطه شاید بتونیم با تصور های مختلف ،کار های مختلفی با انرژی بکنیم ؟؟؟ مثلا تکنیک های جدید

  پاسخ
 • آقای علی بیک چه انیمیشن هایی هست که درمورد متافیزیک واقعی باشه و ما بتونیم از اون الهام بگیریم مثل اواتار مشت آهنی دکتر استرنج لاکپشتاهی نینجا ؟

  پاسخ
  • بهتره از انیمیشنا الهام نگیرین چون کلا ذهنیتتونو منحرف میکنن از متافیزیک واقعی. میتونین از رنگ و شکل و شمایل قدرتاشون برای تصویر سازی الهام بگیرین فقط

   پاسخ
   • سلام، مرسی از سایت خوبتون ، نظر شما در باره ی تله پات ذهنی، تله پورت،برون فکنی روح از بدن ،چروکینزی چیه آیا حقیقت داره اینا؟؟؟

    پاسخ
    • سلام ممنون.
     تله پاتی واقعیت داره.
     تله پورت به صورت جسمی با قدرت ذهن به هیچ وجه امکانپذیر نیست.
     برون فکنی یه تصویرسازی ذهنی هستش که خیلی شبیه واقعیه ولی متاسفانه روح نیست که پرواز میکنه و ساخته ذهنه.
     کرونوکینزی به هیچ وجه امکانپذیر نیست و ارائه کننده های این فرضیه به هیچ وجه درک درستی از زمان ندارن. ولی به صورت ذهنی این شکلی امکانپذیره که مثلا وقتی سرگرم چیزی میشیم نمیدونیم زمان چطور گذشته! در حقیقت گذر زمان همون بوده ولی از نظر ما زود گذشته.

     پاسخ
 • 👏

  پاسخ
 • سلام میشه شماره واتساپتونو بدید ممنون میشم کار شخصیه

  پاسخ
  • سلام ببخشید شما مطمئنید نمیشه بادو کنترل کرد نه اینکه بگم باهاش پرواز کنیم و از این جور کارها فقط میگم مثلا حداقل یه ذره وزش باد رو زیاد کنیم حالا شاید کسی تونسته ولی شاید در شرایطی بوده که نمیدونه خودش انجام داده یا طبیعی بوده این از این کنترل اب و اتش و تله کینزی لطفا سایت اموزش رو که خودتون گذاشتین برام بفرستین و از همه مهم تر کنترل سنگ و خاک واقعا نیست ؟ خیلی واسم مهمه ممنون به خاطر مطلبتون

   پاسخ
 • دروغ توی ذات من نیست و هیچ گونه شعبده بازی و حقه ای بلد نیست ولی من میتونم به طور ضعیفی وقتی به باد فکر میکنم و به اون دستور میدم به حرکت در میاد اما تاکید میکنم با قدرت ضعیفی

  پاسخ
 • Avatar
  علی اکبریان
  ۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵

  سلام انسان با نگاه خاک را کیمیا می کند . در زمان شیخ بهایی هم رخ داده . و یا شیخ حسنعلی نخودکی روی آب و هوا نیز اثراتی داشته . یا دعا می خوانده انجیر و خرما و… می داده مرد می خوردن زنش شفا می گرفته چرا ؟ بخاطر قدرت اشرف مخلوقات بخاطر درهم تنیدگی کوآنتومی انسان با انسان . یا همین الآن سابلیمینال و بیوکینزی داریم رنگ چشم را عوض می کند مثلا دختر خانمی سیزده ساله سابلیمینال چشم سبز را چند ماه گوش داد چشمش سبز شد مدرسه ایشان را خواست که چرا لنز می گذاری وقتی فهمیند رنگ چشم خودش است متعجب شدند . بله انسان موجود شگفت انگیزی است . ندیدی یعنی نیست ؟

  پاسخ
 • Avatar
  علی اکبریان
  ۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴

  تله پورت هم هست مثلا فردی که خلیفه سوم را کشت تله پورت شد به مکانی دیگر و زنده ماند و یا در زمان حضرت سلیمان باد مسخر او شد و فردی را هم جابه جا کرد . انسان جانشین خداست یعنی چه ؟ یعنی انسان کامل قدرت الهی دارد . مثلا علم کیمیا را مردمی در هند داشتند بهتر از آن را مولا علی علیه السلام داشت . ایشان کیمیای حقیقی هیستند که راه الهی ایشان انسان زمینی را به عرش الهی می برد. همین علم چگونه کشف می شود توسط انسان . همه چیز در نهایت انرژی است ولی روح الهی انرژی نیست فرا بعد است . بعد اول نقطه و خط . دوم صفحه دوبعدی . سوم مکعب و حجم یا همین دنیای ما . چهار بعد زمان که بر بعد ما غلبه دارد و ما دیر یا زود جسم که مال دنیاست را از دست می دهیم هرچه دنیا به ما بدهد از ما می گیرد الا روح که فرابعداست . بعد پنج انرژی . بعد ششم نسبیت و … . ولی روح بعد ندارد راز است و راز هرگز کشف نمی شود رمز قابل کشف است . مومن روحش در سرای نیکو جسمی از جنس آن سرای دارد و ظالم و کافر در دوزخ با سختی آن . اعمال نیز مانند سایه همراه ماست مگر آنکه فرد توبه نصوح کند که این توبه هم کیمیاست

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  آیا چاکرا و هر موضوعی در رابطه با چاکرا حقیقت داره؟؟
  مقاله ایی درمورد چاکراها دارید؟؟

  پاسخ
 • سلام در رابطه با الکتروکینزی گفتین رایگان اموزش میدن من میخوام یاد بگیرم

  پاسخ
 • ببخشید مگه نگفتید الکترو کینزی الکیه ؟

  پاسخ
 • آقای علی بیک شما همه این کینزی ها را آزمایش کردید که می گویید ؟؟؟؟

  پاسخ
 • ببخشید من انگار لبتابم هم همین مشکلو داره که جواباتون رو نمیاره

  پاسخ
 • Avatar
  مرگ بر داریوش متقلب
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۰۸

  عاشقتم علی لند

  پاسخ
 • من به متافیزیک و ماورا خیلی علاقه دارم واینکه میخواستم کلاسای استاد داریوش ثبت نام کنم وباخوندن مقاله تون دیدم که ایشون کلاهبردارن.ولی من خودم چندسالی میشه راجب متافیزیک وعلوم غریبه مطالعه میکنم وکارای خطرناکی هم کردم مثال تنهایی هوای نسبتا تاریک رفتم روستایی قبرستون وبغل قبرکمی بازبودیه طلسمی بادستم بردم وگذاشتم داخل قبرویه دفعه دستم به استخون مرده میخوره ویه لحظه ترسیدم وباعجله دستش هم کشیدم بیرون که کم مونده بود روانی بشم.روال کار انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم.ولی ازبعضیاهم نتیجه گرفتم. وتجربیاتی هم داشتم وواقعی هم بودن مثلا درحین تمرین کندالینی دوبار لیوان چای که بغلم بوده وموقع تمرین یه حواسم هم رو اون بود که سرد نشه خوبخود شکسته ولی من چون مقاله شمارو خوندم بنارو براین میذارم که تلقین بوده یادلیل دیگه داشته.نه میگم واقعیته ونه دروغه متافیزیک.روش بازم تمرین میکنم وتجربه و نتیجه ای بگیرم حضورتون میگم.

  پاسخ
 • اقای علی بیک ایا شما این کینزی ها رو ازمایش کردید که می گویید

  پاسخ
 • سلام
  من یک چیز رو متوجه نمیشم ، حالا درسته که یکسری از این راه واس خودشون کاسبی درست کردند ، ولی هنه بر یک چیز تاکید دارن ، این که تفکرات بد رو کنار بزاریم ، فکرهای منفی رو کنار بزاریم و احساس خوب و قدرت بکنیم ، از نظر من اینها هرچی که باشن ولو اشتباه ، باز هم باعث آرامش روحی و روانیت که میشه
  اینها همه و همه اثرات تلقینه ، خو بزارید باشه ، وقتی یچیز باعث بشه بتونی لااقل خوبی های جهان رو جذب کنی بزار بکنی
  چرا انقد صریح و واضح رد میکنید ، لااقل از خوبی هاش هم بگید
  قدرت تمکزی که میده به ادم و کارایی مغزو بالا میبره و این در جهان مادی به شدت تاثیرگذاره در همه امور منطقی چون باعث آرامش و تفکر بهتر میشه
  درسته ، گیریم که ما جاهل ، خوب باید یسری چیز هارو متوجه بشیم دیگه ، همه چیز در جهان که قرار نیس معقول باشه

  پاسخ
  • دوست عزیز نظر واقعا خوبی دادین و ممنون بابت نظرتون ولی خوب اینجا یه دانشنامه هستش و باید حقیقتو گفت

   پاسخ
  • Avatar
   آخرش که چی ...
   ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۱۹

   سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان
   اول از هر چیز تشکر بکنم از شما دوست خوبمون علی آقا
   راستش من خودمم یه زمانی خیلی درگیر این سری مسائل بودم و هی فکر میکردم دارم به یه جاهایی میرسم(حدود۲سال) البته نه به کمک هیچ سایت بلکه خودم به یه نتیجه متقاعد کننده رسیدم.
   خوشحال میشم دوستان هم یکم فکر کنن.
   دوستان به نظر من خیلی اینکه یه نفر بتونه مثل کارتونا و فیلما این کارای عجیب یا به اصطلاح ماورایی رو انجام بده کار باحالیه هیچ کسم نمیتونه بگه که نیس چون توی سرشت تک تک انسانها هست. منم نمیتونم بگم دقیق وجود دارن یا نه. اما مسئله اینه …
   گیریم واقعی باشن ما راهی که داریم میریم برای اینکه به اینجا برسیم غلطه. ما انسانیم فکر میکنیم‌ خدا به ما اختیار داده که انتخاب کنیم. میتونیم با عادت دادن خودمون به اینکه رسیدن به چنین چیزایی با تلاش زیاد قایل دسترسه سرگرم بشیم یا حتی بهشون برسیم یا اینکه با پیش گرفتن راه کسی که میدونیم هیچی جلودارش نیست خودمون رو قلبا عاشقش و بهش اعتماد کنیم و به همون مرتبه هم به دستوراتش عمل کنیم. شاید بهمون این قدرت ها رو هم بخشید. ولی چیزی که مسلمه اینه که این فرد که واقعا خودشو بنده خدا میدونه اصلا نیازی در خودش به این چیزهای مادی نمیبینه چون میدونه یک چیزی خیلی قوی تر حواسش بهش هست حتی از خودش بیشتر. البته نمیشه یهو به این مقام رسید. باید از مسائل ساده ولی لازم مثل نماز شروع کنیم. اینا رو به جای اینکه خیلی سریع یاد بگیریم باید خیلی خوب درک کنیم.
   دوستانی که خوندن شرمنده بابت زمانشون ولی این بحث واقعا جای بحث داره ولی خیلی طولانی میشه و نمیشه خیلی تو یه نظر دربارش حرف زد.
   امیدوارم همه تو زندگی بهترین خودشون باشن و بدونین همیشه از همین مباحث پایه تفاوت انسانها آشکار میشه. اول درباره هر چیزی خوب فکر کنین. موفق و سربلند باشین

   پاسخ
 • ببخشید اقای علی بیک شما این کینزی ها را امتحان کردید که می گویید ؟؟؟؟؟؟(چند بار نوشتم جواب ندادید )

  پاسخ
 • ببخشد اقای علی بیک مگر نگفتید الکتروکینزی الکیه ؟؟؟

  پاسخ
 • ببخشد اقای علی بیک مگر نگفتید الکتروکینزی الکیه ؟؟؟ اگر بله بالاتر تو کامنتا گفتید تو سایت اموزشش هست

  پاسخ
 • اقای علی بیک من با یه مرورگر دیگه هم میام بازیم پیامااتون رو نمیاره مگه اینکه یه چیام قبلش بنویسم

  پاسخ
 • ممنون بابت مقاله عالی تون

  پاسخ
 • سلام . اول این که میخواستم بگم سایتتون خیلی خیلی خیلی عالی هست . فقط من چن تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم پاسخ بدین.
  اول این که من یه نفرو میشناسم با هیپنوتیزم کردن افراد ذهنشون رو کنترل میکنه و اونا رو میبره به زمان گذشته و آینده و هرچیزی رو ک دیدن میگن و بدنشون کلا بی حس میشه یعنی کلیپاشو دیدم میخواستم بدونم از نظر شما همچین چیزی ممکن هست ؟
  دوم این که نظر شما درمورد برونفکنی و تجربه خروج روح از بدن چیه ؟؟ آیا این هم دروغه !! چون من کاملا قبولش دارم.

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!) […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!) […]

  پاسخ
 • ببخشید آقای علی بیک شما خودتان تله کینزی بلدید یعنی میتوانید انجام دهید ؟ اگر بله میشه یک ویدیو بگیرید از تله کینزیتون
  اگه نه پس چطور یک آموزش پاس گذاشتید
  و از سایت خوبتون ممنون

  پاسخ
 • میتونیم بپرسم چرا تازه من یک جا دیدم که یک کشور به کسی که این رو ثابت کنه پول میدهند

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!) […]

  پاسخ
 • سلام آقای میرزایی یه سوال داشتم اگر یک نفر قدرت ماورایی داشته باشه چکار باید بکنه آیا جانش در خطر میوفته آیا میتواند خودشو مثلا به ارتش معرفی کند تا از این قدرت خدادادی برای کشور استفاده بشود لطفا رهنمایی کنید

  پاسخ
 • باسلام و تشکر از سایت خوبتون من آدم منطقی ای هستم و حرف های شمارو قبول دارم فقط میخواستم بدونم راجع این چی فکر میکنین من مدت ها قبل که بچه بودم یک شب متوجه شدم با اراده و حرکت دستای من اعضای بدن خونوادم حرکت میکنه منظورم اینه که دستم رو تکون میدادم سر مادرم میچرخید یا دستش حرکت میکرد یا پاش اون شب من خوابم نمیومد و گمون نکنم توهم بوده باشه… شاید مسخره به نظر بیاد :/ بعدش دیگه سراغ این چیزا نرفتم (برای یه بچه زیادی ترسناک بود :دی)

  پاسخ
 • ببخشید اما من میتونم لونار کینزی کنم و اصلا دروغ نیست اما نه در اون حد که یک توپ سیاه را ایجاد کنم و میتوانم در گوشه دیوار تاریکی زیادی ایجاد کنم

  پاسخ
 • سلام.شما دارید میگید پرواز روح یا برون فکنی واقعی نیستش آره؟درسته؟

  پاسخ
  • بله کاملا ذهنیه

   پاسخ
  • سلام✾
   در حین خواندن کامنت ها ،تماشای یک برنامه ی تلوزیونی که پارسال دیده بودم به یادم اومد …هر شب میداد تو ماهواره و هر کس قدرت های عجیبی داشت به اجرا میگذاشت⦅ مسابقه بود ⦆ایرانی نبود…یکی اومده بود ذهن آدم رو میخوند به مجری گفت به ی چی فکر کن …بعد تمام افکار اون رو گفت نام مشروبی که بهش فکر میکرد جایی که بهش تامل میکرد لباسها و رنگ ها و…همه ام درست درومدن …خیلیا اومده بودن یکی رو هوا مینشست دیگری از چشش شیر میومد بیرون اما واسه من اون یکی عجیب و واقعی بود لطفا پاسخ بدید اولین باره دارم سوال میپرسم…ممنون…

   پاسخ
 • آقا علی یک مقاله ای مطلبی در مورد استفاده های نیروی چی بزارید تو سایت.

  پاسخ
 • سلام استاد خدا قوت .
  ممنون بابت این مقاله ی توپ .
  میشه راجبه مفهوم روح هم یک مقاله بزارید ؟ روح یک مفهوم متافیزیکی حساب میشه
  یا یک مفهومی که مربوط به الهیاته ؟

  پاسخ
 • یه چیز هس به اسم مشروب کینزی وقتی سر میکشی نمی خواد دیوارو جابجا کنی خودش جابجا میشه برات🤣📿

  پاسخ
 • سلام . اول اینکه مرسی بابت اگاهی رسانی هایی که میکنید تا بعضی از هموطنان از دایره توهم ها و دروغ های عجیب و غریب بیرون بیان . این کار شما واقعن شایسته اس . من خودم وقتی ۱۲ سالم بود و کارتون اواتار رو اولین بار دیدم بدم نمیومد اگه میتونستم اتش افزاری کنم 🙂 ولی خب اینا همش خرافات و پرداخته ذهن ادمی هستش . من دانشجوی مکانیکم و اصلن به این کینزی ها اعتقادی ندارم . اما بنظرم یچیز اگه واقعی باشه که از متافیزیک یادگرفته باشم قانون جذبه . خیلی سعی کردم جدا از تجربیات خودم از نظر علمی اثبات این موضوع رو بفهمم تا اینکه گفته های دکتر جان هاگلین و فرد الن وولف که در حوزه فیزیک کوانتوم مطالعه میکردن رو خوندم (کتاب راز از راندا برن) . تنها چیز شگفتی اوری بود که شاید بنظرم واقعی باشه .

  پاسخ
 • سلام استاد من یه سوالی داشتم اونم اینه که من بعضی وقتا خیلی کم پیش میاد بعضی چیزا رو یهویی میبینم یا حدس میزنم مثلا حرف های طرف مقابلمه بازم میگم بعضی وقتا ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  پاسخ
 • آقای علی شما یه دروغگو هستید

  پاسخ
  • ممنون لطف دارین

   پاسخ
   • سلام من به کارتون آواتار خیلی علاقه داشتم که اتفاقی درباره کینزی ها فهمیدم و وقتی به سایت شما مراجعه کردم بیشتر متقاعد شدم که بعضیاش واقعی هستن یانه
    وحتی خودم به مقدار کم تله کینزی رو انجام دادم
    ولی اگه انسان از بقیه قدرت ذهنش استفاده کنه میتونه اجسام و عناصر رو به طور کامل کنترل کنه

    پاسخ
 • من قبلا دوبار برایم زمان خیلی کند شده بود در حدی که می توانم بگویم ایستاده بود و من مطمئنم که در بیداری بوده لطفا مقاله
  چرونو کینزی را بگذارید تا شاید دوباره بتوانم اون حس خوشایند را تجربه کنم

  پاسخ
 • لااقل حقه باز کردن گوشی رو بگید

  پاسخ
 • ببخشید ممنون از مقاله عالی تون فقط یک سوال چرا خیلی وقت ها یک صحنه ای رو میبینم که برام اشناست وقتی بهش فکر میکنم یادم میاد خواب دیده بودم ازخیلیا پرسیدم ولی جواب درستی بهم ندادن و فقط گفتن برای همه این اتفاق میوفته ولی شما با این مقاله های زیباتون جواب قانع کننده ای دارید با تشکر

  پاسخ
 • سلام.امکان برقراری ارتباط با حیوانات از طریق ذهن وجود دارد؟

  پاسخ
 • شما همه کینزی های ممکن را اموزش میدهید؟

  پاسخ
 • ممنون..که مارو آگاه میکنید..تا حالا سایت جادوگر شرقی رفتید…یه شخصیت نفرت انگیز و دروغین… و یک شیاد..امیدوارم این اطلاعات همگانی بشه و بتونیم سایت جادوگر شرقی رو نابود کنیم..

  پاسخ
 • سلام…ممنون از اطلاعاتتون…امیدوارم با انتشار این مطالب…سایت کلاهبردار جادوگر شرقی از هم بپاشه

  پاسخ
 • Avatar
  نگگگااااااررررر
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶

  الکی نگین من خودم می توانم در هیدرو کیننزی آب رو جا به جا کنم
  فقط باید آدم ذهنش قوی باشه

  پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگ
  میخواستم بدونم سابلیمینال ها واقعا واقعیت داره یا اینم دروغه.

  پاسخ
 • سلام با خواندن مطالب سایتتون و کامنت ها خیلی چیزا فهمیدم
  شما به خدای بزرگ که شمارو خلق کرده اعتقاد دارید؟!
  به خدایی که سرتاسر شگفتی و اعجاز داره!!
  به خدایی که مغز و ذهنی به ما داده که فقط میتونم درصد ناچیزی رو ازش استفاده کنیم!!
  به خدایی که به ما گفت اشرف مخلوقتاتی!!
  به خدایی که پیامبران و امام هاشو افرید!!
  به خدا اعتقاد داری!!
  شاید پیش خودتون بگید این چی میگه!! چه ربطی داره!!
  پس خوب بخونید
  پس اگه به خدا اعتقاد داری باید بگم امام ۱۲ مون کجاست؟!!
  بله غایب هستن
  امام چهارممون و اکثر امامامون و حتی بعضی از از افراد خاص که به اون درجه ی کافی میرسیدن میتونستن طی العرض کنن
  شما منطق علمی میخواین باید بگم با سوادی که شما داری این چیزا قابل درک نیست براتون

  میتونی بهم بگی با چه علمی میخوای علم خدا رو انکار کنی؟!!

  لطفا پاسخی که به من میدی از قبل . افرین تو خوبی .اره تو راست میگی نباشه و همچنین دور از ادب چون من به شما بی احترامی نکردم .بخاطر این گفتم چون با اکثرا کسانی که شمارو نقد کردن با تندی برخورد کردی

  باتشکر موفق باشید

  پاسخ
  • دوست عزیز من با هر کسی عین خودش رفتار میکنم پس بدونین جواب هرکی رو هرطور دادم حق مسلمش بوده!
   حالا بریم سراغ جواب سوالتون… کدوم یکی از مواردی که گفتین حتی درمورد پیامبرا با قدرت خودشون بوده؟؟؟؟؟؟؟ هیچکدوم! تمامی کارایی که پیامبرا میکردن به اذن خدا بوده نه خودشون! اینم جوابتون. بار آخرتون باشه که متافیزیک رو با قدرت خدا مقایسه میکنین. شما یه چیز میدونین چندتا چیز نمیدونین پس سعی نکنین با من یکی به دو کنین چون من هرچی میگم با تحقیق و مطالعه‌ست پس بدونین هرگونه مقاومت در برابر گفته های من با شکست مواجه میشه چون علم همیشه بر خرافات غالب بوده و هست!
   موفق باشین

   پاسخ
   • وقتی میگید تله کینزی و پیروکینزی و هیدروکینزی بسیار جزئیه پس میشه گفت که اوناهم وجود ندارن
    همونطور که ۰/۰۰۰۰۱=۰
    ۲-چرنوکینزی؟؟😐…یعنی قدرت ذهن اونقدر قویه که نظریه نسبیت انیشتین رو نقض میکنه؟
    خیلی دیگه احمقند اینایی که اینو باور میکنن

    پاسخ
 • سلام استاد چند تا سوال داشتم.۱.چاکرا ها حقیقت دارن؟
  ۲.این حقیقت داره که هرکسی بتونه از ۱۰۰ درصد مغزش استفاده کنه قدرت های ماورایی به دست میاره؟
  ۳.اگه کسی قدرت ذهن زیادی داشته باشه میتونه کار های ماورایی انجام بده؟

  پاسخ
 • دوستان شاید کنترل سایه واقعا وجود نداره
  ولی امکان داره واسه ی یه نفر سو تفاهم پیش اومده باشه و واقعا فکر کرده میتونه
  وگرنه همه که دیوونه نیستن
  واسه ی خود من این سو تفاهم پیش اومده بود
  و فکر کردم واقعا قدرت دارم
  پس بدویم که همه هم از عمد این چیزارو نمیگن

  پاسخ
 • ای نامرد علیه من توطئه می‌کنی؟
  من خودم آواتار هستم الان میام سراغت!
  😂😂😂
  ولی این چیزا برا سرگرمی خوبه.

  پاسخ
 • مثل همیشه علی لند عالی

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کینزی های واقعی &#1608… […]

  پاسخ
 • لایک

  پاسخ
 • سلام برادر
  شما هرچه که گفتی واقعی است از همان دسته ای بود که در فصای مجازی فیلم ها و مستنداتش پخش شده بود
  یعنی به جای اعتماد به عقل به چشم خود اعتماد کردید .
  دگر کسی که به ان توانایی هایی که شما فرمودی غیر واقعی است در فضای مجازی وقت خود را تلف نمی کند یا به دنبال خود نمایی نیست

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است
0
سبد خرید شما
 • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.