خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
چالش متافیزیک علی لند

کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

مقالات
۲۰۵ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله ارزشمند و آگاه سازانه قصد دارم ابتدا به معرفی و توضیح انواع کینزی ها پرداخته و در نهایت حقایق کینزی های واقعی را به شما آشکار ساخته و سپس پرده از اسرار پنهان کینزی های دروغین بردارم که اکثر اساتید متافیزیک جعلی با ترتیب دادن این کینزی های دروغین افراد زیادی را دور خود جمع کرده و به کلاهبرداری های کلان میپردازند. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
سونو کینزی چیست؟ بررسی تخصصی کنترل صدا با قدرت ذهن

دوستان حقیقتش را بخواهید دلیل من برای نوشتن این مقاله مراجعه افراد زیادی به من است که از من در رابطه با کینزی ها سوالاتی میپرسند و در برخی موارد سوالاتشان چنان شاخ دار است که من واقعا میمانم خودم را از بالای برج میلاد پایین بیندازم یا به این مزخرفات گوش کنم! البته آنان تقصیری ندارند! مقصر اصلی اساتید فیک و جعلی متافیزیکی است که این مزخرفات را به خورد این افراد ساده لوح داده اند! دوستان همانطور که میدانید تنها هدف من آشکار کردن حقایق متافیزیک واقعی و آگاه کردن افراد از متافیزیک واقعی است و قصد من از قدم گذاشتن در این راه این است که با بالا بردن سطح آگاهی افراد, جلوی متضرر شدن آنان و در دام کلاه برداران افتادنشان را بگیرم!

دوستان همانطور که میدانید من در طول این مدت دست اساتید متافیزیک جعلی زیادی را رو کرده ام و همانطور که پرواضح است اساتید زیادی از دست من کفری شده اند و آرزوی محو شدن من را داشته و مرا همچون کابوسی وحشتناک در برابر کسب و کار عوام فریبانه شان میدانند! کافی است نام من را در گوگل سرچ کرده و در کنار اسمم عبارت “افشاگری” را اضافه کنید و ببینید چه بلاهایی بر سر اساتید جعلی متافیزیک آورده ام! در طول این مدت که به افشاگری و آگاهی افراد پرداخته ام, به کررات مورد تهدید و فحاشی از طرف اساتید متافیزیک و پیروان فریب خورده شان قرار گرفته ام! در طول مدت افشاگری هایم تنها در بازه زمانی کوتاهی بیش از ۳۰۰۰ حمله سایبری به وب سایتم شده است و در یک مورد نیز هکرها توانستند بخش مدیریت سایت را موقتا از دسترس خارج کنند ولی با آگاهی تیم مان این حمله سایبری با شکست مواجه شد و کلیه مشخصات شخص هکر به دستمان افتاد!

بیشتر بخوانید:
پایرو کینزی / پیرو کینزی چیست؟ آیا پیروکینزی حقیقت دارد؟

حال که با چرایی راه اندازی این سایتم آشنا شدید و از این موضوع اطلاع یافتید که در این راه چه سختی ها و فشارهایی را متحمل شده ام از شما دعوت میکنم در ادامه این مقاله با انواع کینزی ها آشنا شده و سپس به شما کینزی های واقعی و دروغین را آشکار کرده و به شما خواهم آموخت بنا بر چه فاکتورهایی میتوانید متوجه ساختگی و یا واقعی بودن کینزی های انجام شده توسط اشخاص شوید.

بیشتر بخوانید:
پاکسازی و فعال سازی چاکراها – چگونگی پاکسازی چاکراها

معرفی انواع کینزی ها:
تله کینزی:

این نوع کینزی به عبارتی محبوب ترین کینزی شناخته شده در میان افراد میباشد. این کینزی در واقع تکان دادن اشیا به وسیله قدرت ذهن میباشد!

  • موارد تله کینزی واقعی: تکان دادن و حرکت بسیار جزئی اشیای سبک به صورت ریتمیک و بدون حرکت ضربه ای.
  • موارد تله کینزی دروغین: تکان دادن ضربه ای اشیا – به پرواز در آوردن اشیا – حرکت دادن اشیای سنگین – معلق کردن اشیای سنگین و…

بیشتر بخوانید:
ترس چیست؟ چگونه بر ترسمان غلبه کنیم؟

سایکوکینزی:

این نوع کینزی به عبارتی یکی از کم اهمیت ترین کینزی ها در بین افراد میباشد و عملکرد این کینزی تاثیر گذاشتن ذهن بر روی اشیا و افراد است. (احساسات و عواطف, ارزش گذاشتن بر چیزی و…) این کینزی واقعی است و بیشتر جنبه روانشناسانه دارد.

بیشتر بخوانید:
تله کینزی چیست؟

ایروکینزی:

این نوع کینزی به باور عده ای کنترل و تولید باد و تغییر جهت دادن باد و هوا میباشد. این کینزی از پایه و اساس اشتباه و غیر واقعی میباشد و کلیه کسانی که ادعای ایروکینزی دارند از دم بلا استثنا از حقه های شعبده بازی استفاده میکنند.

هیدروکینزی:

این نوع کینزی به باور عده ای کنترل آب و جریان آب با استفاده از قدرت ذهن میباشد. این کینزی نیز شامل موارد دوگانه زیر میباشد:

  • موارد هیدروکینزی واقعی: لرزش بسیار بسیار بسیار ضعیف آب.
  • موارد هیدروکینزی دروغین: کنترل کامل جریان آب و پاشیدن آن و در کل اعمال اغراق آمیز با آب.

پیشنهاد ویژه رایگان:
سابلیمینال مسیج های صوتی رایگان (اولین بار در ایران)

پایروکینزی / پیروکینزی:

پایروکینزی یا همان پیرو کینزی کینزی کنترل و تولید آتش با استفاده از قدرت ذهن است!

  • موارد پایروکینزی واقعی: کمی مواج کردن و افزایش دادن شعله آتش.
  • موارد پایروکینزی دروغین: زیاد و کم کردن شعله آتش به صورت تابلو و برداشتن و منتقل کردن شعله آتش!

بیشتر بخوانید:
یوگا بهتر است یا پیاده روی؟ بخوانید و آگاه شوید!

ژِئوکینزی:

این نوع کینزی (ژئوکینزی یا گئوکینزی) به معنی کنترل انرژی گیاهان و زمین و در کل اکوسیستم میباشد که از پایه و اساس دروغ میباشد!

الکتروکینزی:

این نوع کینزی تولید و کنترل جریان برق میباشد که این نوع کینزی در حقیقت از پایه و اساس اشتباه و دروغین میباشد. تمامی کینزی های این شکلی که میبینید از طریق تکنیک های الکتریسیته ساکن یدن انجام میشوند که اگر بخواهید میتوانید به پی وی تلگرام بنده پیام دهید تا برایتان تکنیکش را به صورت کاملا رایگان یاد بدهم!

بیشتر بخوانید:
روش های دور کردن جن و شیاطین از خود

ترموکینزی:

این نوع کینزی به باور برخی کنترل دمای هوا و یا چیزی میباشد. این کینزی نیز کاملا ساختگی و غیر واقعی بوده و به وسیله تکنیک های شعبده بازی انجام میشود!

سایروکینزی:

این نوع کینزی نیز همانند بسیاری از کینزی ها کاملا ساختگی و غیر واقعی میباشد و این کینزی به معنی کنترل سرما و یخ است!

بیشتر بخوانید:
چله نشینی چیست؟ حقایقی تلخ در رابطه با چله نشینی!

بیوکینزی:

این نوع کینزی از مزخرف ترین کینزی های موجود و دروغین میباشد که در آن رنگ چشم ها و موها و… را تغییر میدهند! کلیه کسانی که این ادعا را دارند در واقع از حقه های “حبس” برای تغییر رنگ چشم ها و سایر حقه های شعبده بازی استفاده میکنند.

اتموکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل اتمسفر میباشد که از اساس ساختگی و غیر واقعی بوده و هر کسی که ادعای این نوع کینزی را دارد باید بر روی شانه اش زده و بگویید: ایول کلاهبردار! 😉

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

چرونوکینزی یا کرونوکینزی:

این نوع کینزی تنها از جنبه روانی حقیقت دارد! در این نوع کینزی به هیچ وجه سرعت حرکت زمان را کند و یا سریع تر نمیکنند! بلکه در این نوع کینزی کاری میکنند که شما فکر کنید زمان سریعتر میگذرد و یا کندتر میگذرد. بهترین مثال برای کرونوکینزی یک بازی ویدیویی مهیج است که وقتی آن را انجام میدهید نمیدانید چه شد ۵ ساعت گدشته است! هر کسی که ادعای کنترل زمان را دارد بدانید کلاهبرداری بیش نیست.

لونارکینزی یا آمبراکینزی:

این نوع کینزی به معنای کنترل سایه ها و تاریکی است و ساخته و پرداخته توهمات مریض یک عده افراد است که فیلم زیاد نگاه میکنند!

بیشتر بخوانید:
سن شروع تمرینات ماورایی | متافیزیک را از چه سنی شروع کنیم؟

سونوکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل و تولید صدا میباشد. گونه های این نوع کینزی را که در اینترنت مشاهده میکنید در حقیقت ناشی از توهمات افراد بوده که “ساب تون ها” را شنیده و فکر میکنند تولید صدا کرده اند! در رابطه با سونوکینزی ما یک مقاله کامل نوشته ایم که پیشنهاد میکنیم با کلیک بر روی لینک مقابل, این مقاله را مطالعه کنید: سونو کینزی چیست؟ بررسی تخصصی کنترل صدا با قدرت ذهن

بیشتر بخوانید:
تله پاتی چیست؟ همه چیز درباره تله پاتی

رادیوکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل امواج رادیویی میباشد که کاملا ساختگی بوده و از طریق حقه های “فویل” انجام میشود. به خاطر داشته باشید که هر کینزی ای را نباید باور داشته باشید.

فوتوکینزی:

این نوع کینزی به معنی تولید و ایجاد نور میباشد که این نوع کینزی نیز ساخته توهمات افرادی است که فیلم زیاد نگاه میکنند و با تکنیک استفاده از فسفر انجام میشود!

بیشتر بخوانید:
پیشگویی چیست و چگونه انجام میشود – مقاله ای متفاوت!

سایبرکینزی یا تکنوکینزی:

این نوع کینزی نیز کاملا ساختگی بوده و غیر واقعی میباشد. در این کینزی شخص با قدرت ذهن تعمیرات مکانیکی انجام داده و یا در قطعات سخت افزاری و همچنین نرم افزار سیستم با استفاده از قدرت ذهن (الکی مثلا قدرت ذهنشه) تغییراتی را در سیستم اعمال میکند!

بیشتر بخوانید:
چشم زخم چیست؟ راههای مقابله با چشم زخم!

نمونه بارز سایبرکینزی را در کلیپ زیر میتوانید مشاهده کنید که من (علی بیک میرزایی) چگونه توانسته ام با استفاده از تکنیک های خاص عملیات سایبرکینزی را بر روی یک گوشی گلکسی جی ۷ سری ۲۰۱۶ انجام بدهم! در این سایبرکینزی من صفحه گوشی خاموش شده را با قدرت ذهن روشن کرده و سپس قفل گوشی را با قدرت ذهن باز میکنم! توجه داشته باشید که در این کلیپ صفحه گوشی کاملا واقعی روشن شده و قفل گوشی نیز کاملا واقعی باز میشود! ولی این کار نیز حقه های خاص خود را دارد!

توجه داشته باشید که کلیپ تهیه شده در این مقاله (توسط بنده) تنها به منظور آگاه کردن افراد از حقه های کلاهبرداران میباشد! دوستان توجه داشته باشید که در صورتی که شما آگاه باشید به هیچ وجه در دام افراد شیاد و کلاهبرداران نخواهید افتاد! آگاهی شما بزرگترین سلاح شما در برابر کلاهبرداران میباشد! این افراد سادگی شما را هدف گرفته و با ظاهر سازی های عجیب و غریب شما را ترغیب به باور چیزهایی که وجود ندارند میکنند و در نهایت با استفاده از سادگی شما عزیزان مبالغ هنگفتی را از شما کلاهبرداری میکنند.

پیشنهاد ویژه:
آموزش تصویری نیروی چی در یک ماه (تولید و فعال کردن نیروی چی در بدن)

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
205 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است