بیداری کندالینی چیست؟ بررسی صحت و سقم کندالینی

تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) میخواهم در رابطه با بیداری کندالینی مطالبی برا برایتان ارائه کرده و سپس به بررسی کندالینی پرداخته و صحت و سقم آن را آشکار سازم. از شما دعوت میکنم این مقاله را تا انتها بخوانید. چرا که این مقاله شما را از حقایق بسیاری در رابطه با بیداری کندالینی آگاه خواهد کرد! پس با علی لند همراه باشید…

کندالینی چیست؟

کندالینی در واقع یک واژه سانسکریتی است که در آئین هدوئیسم یک نوع انرژی در بدن انسان است که باور هندو ها این انرژی در بخش انتهایی ستون فقرات قرار دارد. بر این اساس این انرژی از زیر ستون فقرات (به باور برخی چاکرای ریشه) به سمت بالا حرکت میکند! عبارت کندالینی به معنی مونثی است که به دور خودش پیچیده است! انرژی بیداری کندالینی ناشی از رسیدن به حالت بی فکری است و به باور هندوئیسم روشنی و سعادت انسان را با خود به همراه دارد.

بیشتر بخوانید:
ریکی چیست؟ همه چیز درباره انرژی درمانی ریکی

بیدار سازی کندالینی با چه روش هایی انجام میشود؟

ابتدا اجازه بدهید نقل قولی را از ویکی پدیا در رابطه با روش های بیدارسازی کندالینی برایتان بیاورم:

بسیاری از سیستم های یوگا بر بیدارسازی کندالینی از طریق تنفس پرانایاما، مدیتیشن، انجام آساناها و خواندن مانترا توجه دارند. (منبع: ویکی پدیا)

به باور هندوها بیداری کندالینی با استفاده از تکنیک های یوگا و مدیتیشن عاید انسان میشود.

فواید کندالینی:

از آنجا که در کندالینی شخص تمرکز و تفکر در رابطه با دنیای بیرونی را کنار میگذارد, بدین ترتیب این امر موجب همدلی عمیق شخص با دیگران میشود (بر اساس گفته های “کارا لی گرانت, نویسنده کتاب های یوگا”).

کارا لی گرانت, نویسنده کتاب های یوگا در رابطه با کندالینی میگوید:

هنگامی که کندالینی بیدار می شود، فرد حالت همدلی عمیق‌تری با دیگران پیدا می کند به طوری که این همدلی تقریباً حالت تله پاتی پیدا میکند. حساسیت فرد بالاتر می رود، سطح انرژی اش افزایش می یاید، برخی اوقات توانایی های روحی یا درکی عمیق حاصل می شود، فرایند سالخوردگی کندتر می شود، خلاقیت و کاریزما بالا می رود و آرامش و درکی درونی حاصل می شود. یک احساس بخشی از همه چیز بودن بوجود می آید و اسرار زندگی، دیگر اسرار نخواهند بود. (منبع: ویکی پدیا)

به باور برخی افراد کندالینی قدرتمند ترین انرژی جهان هستی است که در بدن انسان وجود دارد!

بیشتر بخوانید:
آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ حتما بخوانید!

نشانه های بیداری کندالینی:

در بیداری کندالینی شخص بر تک تک لحظه ها آگاه بوده ولی ذهن او به دور از هرگونه افکار مزاحم میباشد. به باور برخی در صورتی که کندالینی به خودی خود و به صورت ناآگاهانه بیدار شود موجب اختلالاتی از قبیل اختلالات شخصیتی, هرج و مرج های درونی, تغییر رژیم غذایی, تغییر عادات غذایی, افزایش و یا کاهش وزن و… میشود! این افراد بر این باورند که اعمالی همچون مصرف مواد مخدر, رابطه های جنسی, آسیب های روحی و روانی شدید و… میتوانند موجب بیداری ناخودآگاه کندالینی در شخص شوند! 😐

بررسی صحت و سقم کندالینی:

در بررسی انرژی کندالینی دو ابهام بزرگ وجود دارد! مورد اول اینکه به این انرژی جنسیت داده و آن را مونث نامیده اند! و مورد دوم اینکه طبق اسناد موجود در رابطه با کندالینی این انرژی از طریق چاکرای ریشه به سمت بالا حرکت میکند! به باور من (علی بیک میرزایی) این انرژی به آن شکل که هندوها میگویند موجودیت خارجی نداشته و به عبارتی اصلا آن چیزی نیست که میگویند! حال در زیر میخواهم دلایل خود مبنی بر این ادعا را مطرح کنم.

دلایل غیرواقعی بودن انرژی کندالینی به شکلی که هندوها میگویند:

۱: اگر کندالینی واقعیت دارد چرا دارای جنسیت است؟ همانطور که میدانید انرژی های متافیزیکی دارای موجودیت مادی نبوده و بنابر این انرژی نمیتواند دارای جنسیت باشد! (کمی فکر کنید!)

۲: طبق روایات این انرژی از چاکرای ریشه به سمت بالا حرکت میکند! طبق مقاله ای که در همین سایت ارائه کرده ایم چیزی به نام چاکرا وجود ندارد! چاکرا ساخته و پرداخته هندو هاست! بنابر این از شما دعوت میکنم نقل قول زیر را از مقاله ارائه شده در همین سایت در رابطه با چاکراها بخوانید:

هر کدام از این چاکراها اشاره به بخش خاصی از بدن ما دارند. ولی متاسفانه چون این چاکراها اشاره به بخشی از بدن ما را دارند و هر بخشی از بدن ما یک مبحث علمی است اکثر افراد فکر میکنند علم چاکراها را تایید میکند! از این رو سفت و سخت میگویند ” نخیر چاکرا واقعیه! 😐 ” ولی حقیقت این است که باید بگویم چاکرا توهماتی بیش نبوده و ساخته و پرداخته ذهن سران آیین هندو است! این بخش ها از بدن که چاکراها بر آنها اشاره میکنند بخش های عملکردی بدن هستند ولی متاسفانه باید به شما بگویم هیچ انرژی ای این بخش های بدن صادر نمیکنند! همه چیز در متافیزیک ذهن شماست! تمریناتی که برای باز کردن چاکراها (باز کردن چاکراها یک اصطلاح بوده و فقط و ساخته تخیل هندوها است!) به کار میبرند در واقع هیچ چاکرایی برایتان باز نمیکنند بلکه فقط تمرین هایی برای رسیدن به آرامش و تقویت ذهن است و همه کارها را ذهن شما است که انجام میدهد نه بخش های ذکر شده در مبحث تخیلی چاکرا…!

متن کامل مقاله چاکراها را میتوانید در این لینک بخوانید!

بیشتر بخوانید:
جذب ثروت از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

از این رو من با قطعیت اعلام میکنم چیزی به نام انرژی کندالینی آنطور که هندوها میگویند وجود ندارد! کندالینی همانند چاکراها ساخته و پرداخته ذهن هندوهاست! ممکن است با خود بگویید پس این علایم انرژی کندالینی ای که بعضا در من (خودتان) وجود دارد چیست؟ پاسخ بسیار ساده و راحت است! این فقط قدرت ذهن شماست و بس! همچنان که در سایر مقالات نیز اشاره کرده ام ذهن شما قابلیتی دارد که در صورتی که بتوانید از ۱۰۰% مغزتان استفاده کنید قادر خواهید بود حتی کهکشانها را جابجا کنید! کندالینی در حقیقت نوعی تلقین است که به موجب آن ذهن شما تقویت شده و در راستای عملکردهای متافیزیکی هم سو میشود.

شاید از من بخواهید در رابطه با نقل قولی که در بخش های آغازین این مقاله آمده است “اعمالی همچون مصرف مواد مخدر, رابطه های جنسی, آسیب های روحی و روانی شدید و… میتوانند موجب بیداری ناخودآگاه کندالینی در شخص شوند!” توضیح بدهم! در توضیح این مورد باید بگویم مشخص است این اعمال باعث میشوند ذهن ما از محیط اطراف منحرف شود و به هیچ چیز دیگری فکر نکنیم! و این حالت با اعمال بالا کاملا طبیعی بوده و یک فرآیند ذهنی است و بس! حال این وسط کندالینی چه میگوید واقعا جای تعجب و بسی تفکر دارد!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۴۷ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام من وقتی که دارم آرامش پیدا میکنم و چشمام را می بندم و به هیچی فکر نمیکنم تصاویر عجیبی مثل تصویر روح را می بینم بعد که چشمام را باز می کنم تصویر آدمی که مثل آن روح بود توی ذهنم می آید این چیست؟

  پاسخ
 • سلام آقای بیک میرزایی
  اول یه تشکر جانانه و خسته نباشی خدمتتون عرض کنم به خاطر مقالاتتون که نه تنها مارو یاری میکنید برای شکوفایی بیشتر ذهن ،بلکه از خرافات و عزلفات خارجی ها و گاهاً داخلی ها آگاه سازی میکنید.
  با این که پی بردم چاکراه ها چیزی جز چرت نیستند و فقط
  ایجاد حس مغناطیسی با نیروی ذهن در اقسا نقاط بدن هستند،ولی در مورد مانتراها(صداهایی با فرکانس های مختلف)شک دارم ‌.آیا واقعی هستند ؟
  چون با انجامشان تغییرات ذهنی وبدنی ویژه ای رو احساس میکنم، آیا این مانتراها میتوانند ما رو به بیداری هرچه بیشتر ذهن برسانند؟🤔
  لطفا آگاهمون کنید
  پاسختان خالی از لطف نخواهد بود

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز ممنون بابت نظرتون. مانتراها بستگی به خودمون دارن که به چه شکلی ذهنمونو درگیرشون کنیم. ولی اونطور که میگن نیستش و اغراق زیاد شده.

   پاسخ
 • منم کلی تمرین میکردم هیچ چی از چاکرا سردرد نمی آوردم میدونستم چرته. تا حالا فیلم هندی دیدین همش چرت پرته چه برسه ب نظریات هندی ها رو بخواییم باور کنیم ممنون آقای میزایی بعد دوسال مطالعه این سایتها یه آدم درست حسابی ومنطقی پیدا شد که میتونم حرفاشو تاییدکنم قدرت ذهن رو قبول میکنم یه سوالی داشتم مدیوم حقیقت دارع که بعضی افراد مدیوم هستن ؟ یه توضیح بدین

  پاسخ
  • ممنون لطف دارین. به وجود شما و امثال شما افتخار میکنم. در رابطه با مدیوم ها هم یه مقاله میذارم حتما.
   با احترام

   پاسخ
 • بنظر من همه این تکنیکها برای اینه که حال انسان خوب بشه،حال یعنی اکنون،وقتی از شما میپرسند،حالت چطوره؟در واقعه منظور اینه،اکنونت چطوره.
  این نشان میده که ما فقط در اکنونیم،اگر کاری بکنیم که حالمون خوب بشه،فردامون هم خوبه.
  راستش من حال خوبی دارم با اینکه مشکلات زیادی هم دارم.
  خدا روشکر

  پاسخ
 • سلام و درود .
  خرافات به سادگی پایه گذاری شدن چون ذات ذهن آدمی به سمت خرافات میرود. انسان همیشه تشنه قدرت بوده و هست. وقتی حرف از چاکراها میشه ادم فکر میکنه با فعالیت چاکرای یک شجاع میشه و با دومی شهوت رو از بین میبره و با سومی اراده ای داره که میتونه همه چیزو درهم بشکنه و ….
  حالا در علم مدرن ثبت شده که مغز از قسمت های متفاوت تشکیل شده مثلا مخچه مخ سیستم لیمبیک و غیره..
  و همچنین قسمت نخاع و عصب نخاعی است که اطلاعات رو به مغز منتقل میکنه که این اطلاعات مادی نیستن و از انرژی های کد گزاری شده ساخته شدن.
  وقتی ما بین مرز های چاکرا های هندو ها نتونستیم هیچگونه فیلتر یا مرزی که نخاع رو به دو قسمت تقسیم کنه ( منظور اینکه هیچگونه قطع کننده ای بین قسمت چاکرای یک با دو و با سه وجود نداره عصب نخاعی یک سره بوده و انشعاب دارد) حال اینجا این انشعابات انرژی ها رو بصورت اطلاعات به مغز میفرسته و مغز شاهد و ناظر فعالیت خودش از اطلاعات اون انرژی ها هست.
  در اینجا غده ها رو داریم که خیلی سریع فرمان مغز رو عوض میکنن و انرژی خیلی زیادی از بدن رو میگیرن ، فعالیت این غده ها باعث عدم گردش انرژی در سیستم عصبی نخاعی میشه و جوری انرژی رو به سمت خودش گسیل میکنه که انگار بخش های دیگه مهم نیست و فقط این بخش مهمه و ذهن هم به اون عمل غده واکنش سریع میده و باورش میکنه ، در نتیجه باعث میشه یک فرد بیش از حد شهوتی بشه ، بیش از حد بترسه یا بیش از حد خجالتی باشه.
  اگر فعالیت ذهن عوض بشه فعالیت غده هم عوض میشه.
  مدیتیشن و خلسه یک راه موثر هست چون ذهن خوداگاه و ناخوداگاه باهم ترکیب میشن.
  حال کندالینی ، در مبحث کندالینی مونث یا غیر مونث بودن حالت استعاری دارد و چون در گذشته بیشتر کسانی که کندالینی کار میکردن مرد و مذکر بودند با این انرژی به قسمت تاریک وجود میرفتند و با اعمال و رفتار هایی مثل مهربانی و عدم خشم و عشق و شفقت که بیشتر به زنان نسبت داده میشد برمی گشتند پس در نتیجه این انرژی به انان حالت زنانه وجودشان را نشان میداد . و به این صورت استعاری نامگذاری شده است.
  انرژی کندالینی در پایین ترین قسمت بدن قرار دارد درست است . اثباتش چنین می شود که یک آدم ترسو که بیشتر فعالیت اولین غده در او صلب شده نمی تواند به روابط جنسی فکر کند یا حتی انرا پردازش کند. و یک ادم شهوتی نمی تواند عشق را بشناسد و بدون شهوت زندگی خود را امری محال میداند.
  وقتی این انرژی بجای استفاده از غده ها تک به تک ان غده هارا رد کند یک فعالیتی از مغز ازاد میشود که توسط غده ها انرژیش حذف شده بود و راکد مانده بود سپس انرژی کد گذاری شده به بالا صعود میکند و تمامی یا بخشی از مغز را فعال میکند و ذهن به ارامش رسیده و بیشتر از امور مادی که مربوط به غده هاست دست میکشد .

  موفق باشید.

  پاسخ
 • با عرض سلام بحث جالب بود گفتیم یه اظهار فضل هم ما داشته باشیم. در طب یه بحثی داریم بنام هضم غذا که طعام خورده شده در ۴ مرحله هضم میشه. مرحل اول در دهان مرحل دوم در معده مرحل سوم از طریق رگهای ماساریقا ماده کیلوس شده در معده به سمت کبد چهارم در هرعضو از بدن که خون ارسال میشه. یه بخشی از خون ساخته شده به سمت قلب میره که بر اثر حرارت قلب به بخار تبدیل میشه و در کل بدن پخش میشه که به اصطلاح روح بخاری گفته میشه که لطیف ترین چیز در عالم ماده میباشد وبا فعالیت روزانه تحلیل میرود. این روح بخاری واسطه بین روح مجرد انسان با بدن مادی انسان میباشد و تاثیرات از عالم متافیزیک به بدن مادی از طریقه روح بخاری است. در هنگام مرگ هم که میگن بدن کم کم سرد میشه بخاطر خروج روح بخاری از بدن مادی میباشد. مزاج نقش بسیار مهم در کیفیت روح بخاری داره و در دیدن خواب و سفرهای متافیزیکی موثر واقع میشه. ذهن در علوم مختلف تقسیم بندی های خاص خودش رو داره. مثلا در فلسفه ذهن تشکیل شده از قواهای: وهم، حافظه ، متصرفه ( متفکره هم گفته میشه) ، خیال و حس مشترک. بنابرین تصورات ذهنی به این سادگی قابل بررسی نیست یه مقدار زیادی اطلاعات جانبی دیگری هم نیاز دارد. ممنون از توجهتان

  پاسخ
 • سلام ولی من برای چند سان یه کندالینی فعال بود و حس بسیار لذت بخشی داشت

  پاسخ
 • بیا ثابت کن که چاکرا وجود ندارد
  چجوری ما الان زنده هستیم با ذهن؟؟
  چجوری ما انرژی می گیرم با ذهن ؟؟
  چجوری و از کجا انرژی کیهانی وارد بدن ما میشود ؟؟
  بلاخره یک راه باید داشته باشد اونم کانال های انرژی ما هستن که انرژی رو وارد بدن می کنند

  پاسخ
  • شفا

   پاسخ
  • سلام و درود و البته با عرض بی طاقتی بنده ببخشید ممکنه ی مقدار رک و پوشت کنده صحبت کنم باز هم شرمنده میگم ببخشید شما ی تخته تون کمه یا نه اصن ینی جوری حرف میزنین ک اقای بیک میرزایی براتون دعای شفا میکنن برین خوب شین تو رو خدا یه ذره شعور و ادب هم ک ندارین و خوردین و از پایین دادین بره این داداش گلمون اومدن ثابت کردن حالا تو اگ از اون مغز پوکت استفاده کنی و یکم تو سایت بگردی اولا پیداش میکنی مقاله ایشونو دوما یکم باید از اون مخ آکبندت کار بکشی ایشون میگن چاکرا وجود نداره خب ثابت میخای الان همینجا بهت ثابت میکنم اولا ک هر جارو نگاه کنی میگن به باور هندو ها اگ واقعا واقعی باشه دین و کشور نمیشناسه مثل ومود روح و جسم ک وجودشون ثابت شده و دیگ همه ی همچین چیزی رو باور دارن و نمیگن به باور ایرانیها افتاااد
   حالا میریم واس مورد دوم ک زیاد دیگ دارین درموردش کرت و پرت میگین دیگ آدم از همونجایی ک نباید بسوزه میسوزه مثلا ایشون اومدن گفتن چاکرا وجود نداره همش قدرت های ذهنه ک تقویت میشه و مگه میشه ک مغز فرمانده ی کل بدن باشه ولی جریان های انرژی جداگونه ای وجود داشته باشن
   خب دوست بی عقل ببخشید گفتم من دیگ واقعا زدم به سیم اخر این همه بقیه ی شاگرد ها رو استاداشون تعصب دارن ولی من تعصب ندارم غیرت به جا دارم و هر چیزی ک عقلم بگه انجام میدم بگذریم
   داشتم میگفتم ایشون ی مقاله ای رو با کلی دردسر و زحمت میان برا بیسوادایی مثل شما طراحی میکنن و تکمیلش میکنن ک شما همین خط اولش رو نخونده و حتی موضوع تیترش رو کامل نخونده میخای نظر بدی اول برو کامل مقاله رو بخون
   چقدر ما بدبختیم ک تا فلانی ی حرفی بگه میگیم باید باور کنین بابا این… و شعرا رو بزارین کنار یکم اهل مطالعه و علم و علوم دینی و… باشین تا نه تنها کشور بلکه دنیا بتونه پیشرفت کنه بعضیا میگن علوم دینی خیلی هم بدرد نخور و ایناس…
   عزیز بی فکر و درک من شما اگ دو خط از قران رو مطالعه میکردی میفهمیدی میرفت تو اون مغز نداشتت ک قران هر چن کلمه یبار اسم تفکر و اندیشه و استفاده از اون عقل و مغز نداشته و یا آکبندته
   اگ تونستی ی سوره ای رو نام ببری ک توش هیچ اسمی (چه بصورت مستقیم و که غیر مستقیم) از علم و دانش و تفکر و استفاده از عقل سلیم نیورده باشه من اصن کلا دینم رو عوض میکنم میشم مسیحی خوبه تو فقط اگ تونستی همیچین کاری کن اگ هم پیدا کردی همینجا بگو اسم سوره شو ک کلا ابرو ی منم برده باشی ولی تو اگ تونستی پیدا کن
   اقای بیک میرزایی داداش گلم کقدر اینا بی منطق، بیفکر و بی شعور هستن ک نه سلام و خداحافظی بلدن و نه بلدن از اون عقلی ک من ری..م تو اون عقلی ک اینا دارن نه بلدن ازش استفاده کنن
   و سلام نامه تمام سوالی داشتی من عضو سایت ایشونم هر چیزی تاستی بگی همینجا جوابت رو میدم اگ خاستی ثابت کنی حرفام اشتبان همینجا بگو من میخونم و جوابت رو میدم
   خدانگهدار🌹

   پاسخ
 • سلام میشه در مورد ۱۰۰%مغز مطلبی بزارید
  لطفا

  پاسخ
 • سلام
  با ارض ادب و احترام
  این انرژی جنسیت نداشته گفته شده این انرژی مانند موثت نه خود موثت
  و اینکه در واقع گفته شده مانند ماری به دور خودش پیچیده است نه موثت
  یکم دقت کنید

  پاسخ
  • “عرض”
   دوست عزیز به این انرژی جنسیت مونث داده شده! الکی عوضش نکنین

   پاسخ
   • اصلا این انرژی به ذهن مربوطه شما کلا این انرژی رو به چاکرا ها ربط دادین
    و اینکه گفته شده در مطلب گفتند مواد مخدر و…به بیداری کندالینی منجر میشود اما اشتباه هست هیچ تغییر جنسی باعث بیداری انرژی های متافیزیکی
    نمی شود به نظرم هر چه سایت ویکی پدیا گفته درسته

    پاسخ
 • مثل همیشه پرمحتوا

  پاسخ
 • عالی

  پاسخ
 • کلا بقران هر چی رو که تا به حال در مورد چاکرا ها خونده بودیم چت و پرت بودن
  ای خدا

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: بیداری کندالینی چیست؟ بررسی صحت و سقم کندالینی […]

  پاسخ
 • خوشحالم قبل از ورود به مدیتیشن اینجا گذرم نخورده بود …اما دیدگاهت از نظر من کلا رده، و دیدگاه من از نظر تو … پس روی دیدت محکم وانستا

  پاسخ
  • این نظر شماست! ما چاقو زیر گلوی کسی نذاشتیم که یالا واقعیات رو قبول کن! شما میخواین تو خرافات بمونین کسی جلوتونو نگرفته!

   پاسخ
   • جناب میرزایی عزیز هر چیزی رو نباید با معیارهای علوم تجربی سنجید برای اینکه چند وقت پیش دختری ۹ساله که در برنامه عصر جدید شرکت کرده بود هر عدد یا کلمه ای که مادرش بنا به درخواست داوران روی وایت برد می نوشت بدون اینکه نگاه کند ذهن مادر رو میخوند

    پاسخ
 • با سلام
  چند بار سایت شما را در باره موضوعات مختلف بررسی کردم کلا تمام مسایل زیر سوال میبرید .
  یه بازنگری در طرز فکر خودت بکن شما ادیسون نیستی که توی تمام مسایل صاحب نظر باشی

  پاسخ
  • دوست عزیز چیزایی که من دارم بهشون میپردازم با یه نمه تفکر قابل فهم هستن! واقعا برام عجیبه که شما و امثال شما چطور چیزای به این ساده ای رو نمیفهمین!
   با احترام

   پاسخ
   • اینک ادم بحرفای بیهوده گوش نکنه و با عقل خودش همه چیرو پیش ببره و پیدا کنه بی نظیره.دنیایی بیرون پر از تضاد و دروغه

    پاسخ
    • سلام
     کاربر گرامی جناب اقای سعید تمام مطالب این سایت از روی عقل و علمی میباشد
     جناب استاد میرزایی به هیچ عنوان با تخیلات و فرضیات سرو کار ندارند سالهای زیادی هست که مردم جهان در خیلی از خرافات گرفتار شده اند مخصوصا کشور ما ایران پس وقتی یک نفر پیدا شده که با دلیل منطقی اومده تمام این خرافات رو کنار زده باید احسنت گفت و باید افتخار کنیم که همچین شخصی در کشور ایران پیدا شده که درمقابل تمامی خرافاتی که در جهان هست مقابله میکنه
     تا چندین ساله پیش ما فکر میکردیم که تنها موجودات در این کهکشان عظیم هستیم اما با افشاگری ها و هک شدن سایتهای ناسا متوجه شدیم که موجودات دیگری هم غیر ما وجود دارند
     پس اگر استاد بیاید تمام خرافاتهای چندین چند ساله جهان رو با دلیل منطقی زیر سوال ببرد نباید تعجب کرد این جهان چیزی بالاتر از معلومات فعلی ماهست هر لحظه علم در حال پیشرفته
     استاد حمایتت میکنیم به امید سربلندی شما و کشور عزیزمان ایران در کل جهان به عنوان اولین ها💕
     We love you Ali Land

     پاسخ
     • ممنون افسانه خانم شما لطف دارین. سلامت باشین

     • Avatar
      Morvarid_ebrahimi
      ۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۳

      حالا چه فرقی داره یا فرآیند متافیزیکی یا بیداری کندالینی و دریافت انرزی در هرصورت به بی ذهنی مربوط میشه و به ارامش و متصل به قدرت مطلق شدنه

   • Avatar
    Morvarid_ebrahimi
    ۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۵

    👍👍👍

    پاسخ
   • در مورد چاکراها هر چیز که دیده نمیشه نمیشه گفت توهم ذهن دیگرانه
    قطعا اگر تجربه یوگا داشته باشید تجربه میکنید

    پاسخ
  • آقای میرایی یدونست

   پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: بیداری کندالینی چیست؟ بررسی صحت و سقم کندالینی […]

  پاسخ
 • ممنون از اگاهی روشن شما

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: بیداری کندالینی چیست؟ بررسی صحت و سقم کندالینی […]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − ده =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: