خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح!

کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح!

مقالات
۵۰ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

به روز رسانی شده در: ۹۹/۱۱/۲۷ – با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و همراهان گرامی و همیشگی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) با توجه به باورهای عده کثیری مبنی بر کالبد اختری و همچنین داغ بودن این موضوع در فضای مجازی به خصوص در امر پرواز روح بر این شدم تا مطالبی در رابطه با کالبد اختری خدمتتان ارائه کرده و در نهایت به بررسی درستی یا نادرستی نظریه کالبد اختری بپردازم. از شما دعوت میکنم با علی لند همراه بوده و این مقاله ارزشمند را تا انتها بخوانید… لازم به ذکر است که حقیقت همیشه تلخ بوده و هست و خواهد بود لذا در صورتی که واقع بین نیستید و از آن دسته از افرادی هستید که به شدت علاقه وافری به گول زدن خودتان دارید لطف کنید این مقاله را نخوانده و همین الان این سایت را ترک کنید ممنون اَح!

بیشتر بخوانید:
همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید!

کالبد اختری چیست؟

کالبد اختری به باور عده ای لایه ارتباط دهنده جسم و روح به یکدیگر میباشد. این باور مشخص نیست ریشه در کجا دارد و احتمالا مانند بسیاری از اراجیف نسبت داده شده به متافیزیک ریشه هندو داشته باشد. جدا از ریشه ی بی ریشه کالبد اختری بنا به باور این دسته از افراد خرافاتی وجود انسان از سه لایه تشکیل شده است:

  • جسم
  • کالبد اختری
  • و در نهایت روح

بنا به باور عده ای جنس کالبد اختری از ماده اکتوپلاسم است که بنا به گفته ها در بدن همه انسانها موجود است! (علم به درستی وجود اکتوپلاسم را تایید نکرده است و من نیز نظری در این باره ندارم و این ماده را ساخته و پرداخته ذهن بشر میدانم!) و همچنین برای این ماده اکتوپلاسم استدلال هایی نیز ارائه شده است که بر اساس این استدلال ها اکتوپلاسم به رنگ سفید و سبز فسفری است! (یا ابرفض 🙁 ) در حقیقت باور این افراد فرهیخته (شما بخوانید امل) این است که کالبد اختری حد فاصل بین جسم و روح است! میدانید که انسان همچون یک سیلندر است و روح هم پیستون داخل سیلندر! بنا بر این برای جلوگیری از اصطکاک و یاتاق زدن این موتو میبایست حد فاصل سیلندر و پیستون را روغن کاری کنند و کالبد اختری هم دقیقا همین کاربرد را دارد! 🙂

34 min - کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح!

تصویری کاملا واقعی از کالبد اختری که توسط کابل با کیفیت اختری به جسم متصل بوده و درحال پرواز است!

بیشتر بخوانید:
آموزش پرواز روح – پرواز روح چیست؟

وجود کالبد اختری را ما در مقالات پرواز روح به کرات دیده ایم و بنا به باور عده ای در عملیات پرواز روح کابلی از کالبد اختری به جسم متصل است تا علایم حیاتی شخص را کنترل کند! 😐 بنا به باور این عده هرچقدر که در پرواز روح از جسم دورتر شویم این کابل نازک و نازکتر میشود تا اینکه ارتباط تان با جسم قطع میشود و باقی ماجرا مشخص است! ( جل الخالق 😕 ) همین دو خط نوشته سواد بسیار پایین و زوال فکری بسیاد شدید معتقدین وجود کابل اختری را نشان میدهد! آخر مگر آدامس است که کش بیاید و با کش آمدن نازک شود و در نهایت پاره شود؟! خوب دوستان میدانیم که قانون نازک و پاره شدن تنها مختص فیزیک ماده میباشد! این یعنی معتقدین کالبد اختری و کابل اختری حتی به این فکر نکرده اند که چه دارند میگویند! از آنجا که همه ما میدانیم چیزی کش بیاید نازک و بلاخره پاره میشود. این عده کند ذهن نیز بر اساس همین باور تعریف کابل اختری را ارائه کرده اند! خدایا شفا… یعنی این جماعت در طول عمرشان حتی ۵ دقیقه فکر هم نکرده اند! 😐

نظریه پردازان فرهیخته و به شدت باسواد این نظریه همچنین بر این باورند که کالبد اختری (جسم اختری) دارای سه نوع حرکت است:

  • حرکت آهسته
  • حرکت عادی
  • و در نهایت حرکت سریع

درمورد حرکت آهسته کاملا مشخص که که منظور چیست! در رابطه با حرکت عادی منظور این نظریه پردازان حرکتی به اندازه تقریبی سرعت دویدن یک انسان بوده و در نهایت اوج خلاقیت این نظریه پردازان اینجاست که سرعت حرکت سریع را کمی پایینتر از سرعت نور اعلام کرده اند! ( آفرین به سرعت سنج! اونوقت رو چه حساب؟؟؟ با کدوم دستگاه سنجیدنش؟؟؟ 😐 ) و بنا بر باور های آنان طی الارض بدین ترتیب انجام میشود! البته لازم به ذکر است که کلا انیشتین نظریه نسبیت خود را با الهام گرفتن از کالبد اختری ارائه کرده است! ( چه ربطی داشت؟! 😐 ) تا اینجای کار تقریبا هر آنچه در رابطه با نظریه کالبد اختری لازم بود را برایتان نوشتم! حال نوبت میرسد به بررسی و آنالیز این نظریه و رسیدن به نتیجه قطعی در رابطه با این نظریه است!

بیشتر بخوانید:
رابطه مستقیم قوه ذهن و متافیزیک

بررسی درستی و یا نادرستی نظریه کالبد اختری!

در این بخش من (علی بیک میرزایی) میخواهم به بررسی و تحلیل این نظریه پرداخته و به شما درست بودن و یا نادرست بودن این نظریه را به اثبات برسانم. در ابتدا بگذارید از خود کالبد اختری شروع کنم! بر اساس کدام تحقیق و بر اساس کدام استدلال علمی نظریه پردازان کالبد اختری به این نتیجه رسیده اند که انسان از سه لایه جسم – کالبد اختری و روح ساخته شده است؟ اگر سندی مبنی بر صحت این ادعا دارید لطفا رو کنید! وقتی که به این قسمت از پرسش میرسیم معمولا با دو نوع واکنش از طرف متافیزیک دان نماهای امل المخلوقین مواجه میشویم! ۱) تو بی بصیرتی! ۲) این یه حقیقته همه میدونن! همه! این درحالی است که وجود کالبد اختری تنها با توهمات نویسنده کتاب انسان روح است نه جسد شکل گرفته است نه چیز دیگری!

بیشتر بخوانید:
قانون کارما چیست؟ حقایق کارما که در هیچ کجا نخوانده اید!

در قدم بعدی میخواهم به ادعای برخی مبنی بر جنس کالبد اختری اشاره کنم! بر اساس ادعای این نظریه پردازان جنس کالبد اختری از ماده ای به نام اکتوپلاسم است! حال ریشه این اکتوپلاسم چیست؟ در تعریف ریشه اکتوپلاسم از شما دعوت میکنم به نقل قول ذکر شده از سایت ویکی پدیا در زیر توجه کنید تا به سراغ باقی توضیحات برویم:

اکتوپلاسم (Ectoplasm؛ از ریشه یونانی ektos به معنای بیرون و plasma به معنای چیز شکل گرفته یا تولید شده) واژه‌ای است که پروفسورشارل ریشه استفاده کرد تا به ماده یا انرژی روحی اشاره کند که مدیوم‌ها با ترشح ان باعث ظهور ارواح می‌شوند. به گفته آنان، اکتوپلاسم مرتبط با شکل‌گیری روح است. اکتوپلاسم نوعی حرکت برای احضار واقعی ارواح می‌باشد این ماده درون تمام افراد وجود دارد ولی در شخص مدیوم یا واسطه این ماده به ارواح کمک می‌کند تا بتوانند بهتر ظهور جسمانی پیدا کنند چون ارواح به صورت نور تجزیه ناپذیر هستند برای ظهور احتیاج به یک ماده زمینی و سخت دارند به نام اکتوپلاسم. (منبع: ویکی پدیا)

بر اساس نقل قول ذکر شده در بالا تنها عبارت (پلاسم) این نظریه جنبه علمی دارد و پلاسما نیز در بدن همه موجود است! 😕 ابتدا واژه اکتوپلاسم در میان افراد به ظاهر متافیزیک دان ایران واژه ای بود که در صورتی که به آنان میگفتیم اکتوپلاسم در جواب میگفتند: نَمَنَه؟ 😐 حال چگونه این واژه وارد زبان متافیزیک دان نماهای داخلی شد ماجرای جالبی دارد! قضیه از این قرار است که مردم داشتند راحت زندگیشان را میکردند تا اینکه نویسنده از همه جا بی خبری به نام آقای رئوف عبید تصمیم گرفت کتابی به نام “انسان روح است نه جسد” را ترجمه و انتشار دهد! و بدین ترتیب بود که واژه اکتوپلاسم به زبان متافیزیک دان نماهای داخلی مهاجرت کرد!

بیشتر بخوانید:
حس ششم چیست؟ بررسی حس ششم از بعد متافیزیک

لازم به ذکر است که در کتاب ترجمه شده توسط آقای رئوف عبید استدلال های مبنی بر وجود اکتوپلاسم تنها تصاویر و حکایت های تعریف شده در جلسات احضار روح است! (بنا به روایات: همه ما مادربزرگی داریم که با سنجاق و ریختن قیر روی الاغ جن شکار کرده! 😆 )

این بود که عده ای متافیزیک دان نمای کیسه به دست تصمیم گرفتند با ساختن نظریه ای مبنی بر کالبد اختری و ربط دادن جنس آن به اکتوپلاسم کار خود را علمی جلوه داده و خرطوم خود را تا ته داخل جیب های ملت کرده و اساسی پول بیرون بمکند! و بدین ترتیب بود که جنس کالبد اختری هم اختراع شد! ( آلیاژ اکتوپلاسم svg%3E - کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح! )

بر اساس ادعای متافیزیک دان نماها (کلاهبرداران) ماده اکتوپلاسم از سوراخ های دماغ و سایر سوراخ های بدن منتشر میشود! ( امیدوارد این سوراخ ها فقط سوراخ های گوش و بینی باشن! 🙄 )

بیشتر بخوانید:
آیا دعا نویسی حقیقت دارد؟

حال در ادامه مطالب ارائه شده در بالا باید بگویم عکس های ارائه شده در کتاب انسان روح است نه جسد متعلق به دست کم یکصد سال پیش بوده و بر اساس تحقیقات و مطالعات متخصصان فوتوگرافی بر روی این تصاویر مشخص شد تمامی این تصاویر از دم ساختگی بوده اند!

در نهایت بدین ترتیب بود که دانشمندان با استلال علمی ثابت کردند چیزی به نام ماده اکتوپلاسم وجود ندارد و به دنبال آن نظریه کالبد اختری نیز به کل رد شد! به طوری که هم اکنون محققان و کلیه مراکز علمی در جهان کسانی را که ادعا میکنند کالبد اختری وجود دارد را کلاهبردار خطاب میکنند! و حتی در این باره به عموم افراد اخطار هم داده اند!

بیشتر بخوانید:
خرافاتی کیست؟ تاثیر خرافات بر زندگی انسان

نتیجه گیری کلی در رابطه با کالبد اختری:

در نهایت نتیجه میگیریم که اصلا چیزی به نام ماده اکتوپلاسم وجود ندارد و به دنبال آن چیزی هم به نام کالبد اختری وجود ندارد و اینها تنها بازی با کلمات در جهت کلاهبرداری و خالی کردن جیب افراد خرافاتی و ساده لوح میباشند. (حالا من هی بگم پرواز روح یه عملیات ذهنیه و شما بگو نه کالبد اختریه پرواز میکنه میره دردر! 😐 )

حال چرا در این میان برخی روانشناسان و افراد به اصطلاح متافیزیک دان تاکید دارند که اکتوپلاسم و کالبد اختری وجود دارد؟ دلیل مشخص است:

  1. کسب شهرت و جنبه علمی بخشی به کلاهبرداری ها و سو استفاده های خود از باورها و خرافات افراد ساده لوح!
  2. کسب درآمد هرچه بیشتر از عقاید و باورهای دینی افراد با استفاده از اعتماد سازی مبنی بر علمی بودن اعمالشان!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

۰ ۰ رای
امتیاز به مطلب

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
50 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است