کاتالپسی چیست؟ نکات مهم در رابطه با کاتالپسی در هیپنوتیزم

تلگرام علی لند

سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما توضیحاتی را در رابطه با کاتالپسی ارائه کنم. راستش را بخواهید دلیل من برای نوشتن این مقاله تنها باورهای اشتباه افراد در رابطه با کاتالپسی و تعابیر اشتباه آنان از عمل کاتالپسی میباشد. پس در ادامه با علی لند همراه باشید…

پیشنهاد من به شما:
آموزش کاتالپسی حرفه ای عملی (خشک کردن اندام ها با هیپنوتیزم)

کاتالپسی چیست؟

کاتالپسی عملی است که توسط شخص هیپنوتیزم کننده بر روی شخص هیپنوتیزم شونده انجام شده و موجب به حالت چوب خشک درآمد عضلات تمام بدن یا بخشی از بدن شخص هیپنوتیزم کننده میشود. عمل کاتالپسی مستلزم مهارت های ذهنی زیادی میباشد. همانطور که در مباحث قبلی ذکر کردم عمل هیپنوتیزم بیشتر یک تکنیک روانشناسانه است! ولی وقتی نوبت به کاتالپسی میرسد باید بگویم دیگر از تکنیک های روانشناسانه خبری نیست! حال نوبت انرژی های شخص هیپنوتیزم کننده است که خودی نشان داده و وارد عمل شوند!

بیشتر بخوانید:
آموزش رسیدن به آرامش ذهنی – چگونه ذهنی آرام داشته باشیم؟

عمل کاتالپسی در مرحله هیپنوتیزم خفیف که شخص در خلصه آگاه است به هیچ وجه اتفاق نمیفتد حتی اگر شخص هیپنوتیزم کننده در کار خود بسیار ماهر و حرفه ای باشد. عمل کاتالپسی باید در درجه ای از عمل هیپنوتیزم انجام شود که شخص هیپنوتیزم شونده در خلصه عمیق فرو رفته و به غیر از دستورات صادره از طرف شخص هیپنوتیزم کننده صدای کسی را نمیشنود!

بیشتر بخوانید:
آموزش حرفه ای هیپنوتیزم عملی

بر روی چه کسانی نباید عمل کاتالپسی را انجام داد؟

عمل هیپنوتیزم در حالت کلی در صورتی که به صورت صحیح و با در نظر گرفتن تمامی جوانب انجام نشود میتواند دردسر ساز باشد! چه برسد به انجام عمل کاتالپسی بر روی شخص که در این مورد با انتقال مستقیم انرژی سروکار داریم! به شما پیشنواد میکنم به هیچ وجه عمل کاتالپسی را بر روی افرادی که دارای این خصوصیات هستند انجام ندهید:

  • افراد چاق و دارای اضافه وزن بیش از حد
  • افراد دارای ناراحتی قلبی
  • افرادی که قبلا عمل جراحی باز انجام داده اند و از روی آن کمتر از ۲ سال گذشته است
  • افراد مسن و سالخورده
  • کودکان زیر ۱۲ سال

انجام عمل کاتالپسی بر روی این افراد به دلیل نفوذ و ورود انرژی مستقیم به بدنشان میتواند موجب ایست قلبی و مرگ آنی شود.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 + بیست =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: