چگونه چشم سوم خود را باز کنیم؟ فواید و خطرات فعال کردن چشم سوم

رپورتاژ
۴ دیدگاه
تلگرام علی لند

چشم سوم به انگلیسی: Third eye) یا آجنا (به سانسکریت: (आज्ञा) کلمه ای علمی است که احتمالا در سال های اخیر بیشتر به گوشتان خورده است. بدن انسان دارای هفت چاکرای اصلی است. چاکرای چشم سوم، ششمین چاکرای اصلی بدن انسان می باشد. چاکراها مراکز انرژی در نواحی انرژی های ماورایی (هاله نورانی) انسان ها می باشند. این چاکراها مسئولیت مبادله انرژی بین هاله انسان و هاله کیهان و متعادل سازی انرژی در سطح های گوناگون هاله می باشد. منظور از هاله نورانی انسان، میدانی از انرژی ها است که اطراف بدن را به شکل یک بیضی در بر گرفته است که با چشم معمولی قابل درک نیست ولی به کمک چشم سوم می توان آن را دید.

چشم سوم در کجا قرار دارد؟

نام دیگر چشم سوم، غده صنوبری است ولی همان کلمه چشم سوم بیشتر در بین مردم مرسوم است. چشم سوم در وسط پیشانی قرار گرفته است و طبق نظریه دانشمندان چشم سوم به شکل یک لوبیا است که انسان ها قادرند به کمک آن کارهایی که هر شخصی توانایی انجام دادن آن را ندارد، انجام دهند. برخی از این کارها شامل: خواندن ذهن دیگران، صحبت کردن با اجنه، صحبت کردن با موجودات دیگر و… می باشد.

کاربردهای چشم سوم (آجنا)

پس از باز شدن آجنا، افراد می تواند با روح حرف بزند و با دنیای ماورایی ارتباط برقرار کند. البته انجام این کار نیاز به تمرین های ویژه برای تحریک چشم سوم دارد. از چشم سوم برای پیشگویی، آینده نگری، پیش بینی مسائل و… که با چشم های جسمانی، قابل انجام نیست، استفاده می شود.

چشم سوم چیست ؛ باز کردن چشم سوم

چگونه چشم سوم خود را باز کنیم؟ (سریع ترین راه برای باز شدن چشم سوم) باز کردن چشم سوم نیاز به تمرین و تکرار مداوم دارد. پیش از به کار بردن روش های بیان شده می توانید نزد استاد آجنا رفته تا به شما در باز کردن چشم سوم کمک کند.

۱. باز کردن چاکرای چشم سوم با: به کار بردن تکنیک ۲.۴.۷.۸

باید این روش را در یک محیط آرام و در سکوت انجام دهید. نفس های عمیق بکشید تا احساس خلسه به وجود آید. برای اینکار به صورت زیر تنفس کنید:
اول به مدت ۴ ثانیه از بینی خود نفس بکشید. برای ۷ ثانیه نفس خود را نگه دارید (حبس کنید). سپس آرام آرام به مدت ۸ ثانیه از طریق دهان نفس خود را بیرون دهید. باید توجه داشته باشید که در زمان خارج کردن نفس باید زبانتان در پشت دندان هایتان قرار داشته باشد. زمانی که احساس آرامش روحی کردید به چشم سوم خود نگاه کنید. مطمئنا متوجه تغییری خواهید شد. این تمرین را در چند روز اول به مدت ۲ دقیقه در روز انجام دهید، سپس با گذشت زمان آن را افزایش دهید.

۲. باز کردن چاکرای چشم سوم با: به کار بردن روش مالش

اول انگشت اشاره خود را به مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه برخلاف عقربه های ساعت به دور چشم سوم خود بچرخانید. این کار باعث بیدار شدن چشم سوم شما می شود و حس هایی خواهید داشت.
بعد از آن چشم های خود را بسته و یک کره چشم در بین دو چشم خود مجسم کنید. به کمک آن چشم به اطراف خود (بالا، پایین، چپ و راست) نگاه کرده و بعد از بالا به پایین و برعکس عمل چرخش را انجام دهید. و با چشم سوم خود چند مرتبه پلک بزنید. انجام این کار باعث ایجاد احساساتی در محل بین ابروهایتان می شود که نشان از تحریک چشم سوم شما می باشد. این تکنیک را برای چند هفته انجام دهید تا با گذشت زمان قدرت چشم سوم تان را بالا برده و توانایی های خارق العاده ای به دست آورید.

علائم و نشانه های فعال کردن چشم سوم کدام است

با انجام تمرینات و تکنیک های که در بالا بیان شده، شاید به دنبال علائمی از تحریک و باز شدن چشم سوم خود باشید. در ادامه چندین نشانه باز شدن چشم سوم معرفی شده است که با دیدن آنها می توانید به خرافاتی که درباره چشم سوم گفته می شود خاتمه دهید.

۱. خستگی و احساس فشار در بین دو ابرو

به دلیل اینکه آجنا در وسط دو ابرو قرار دارد، زمانی که چاکرای ششم شما در حال باز شدن باشد، در این ناحیه احساس فشار، درد و یا حتی خستگی می کنید. گاهی اوقات ممکن است که در این قسمت احساس گرمای زیاد داشته باشید.

۲. افزایش دوراندیشی (دوراندیش شدن)

تحریک و فعال شدن چشم سوم باعث افزایش قدرت دوراندیشی شما می شود. از حوادث آینده باخبر می شوید، و قادر به تجزیه و تحلیل اتفاقات خواهید شد. قدرت دیدن چیزهایی که کسی قادر به دیدن آنها نیستند، خواهید شد. باخبر شدن از مشکلات پیش از به وجود آمدن آنها یکی دیگر از علائم باز شدن چشم سوم است.

۳. افزایش سردرد

فعال کردن چشم سوم موجب تجربه کردن سردردی شدید در چند روز اول خواهید شد که دلیل آن فشار ایجاد شده توسط چاکرای ششم است، نگران نباشید زیرا با گذشت زمان برطرف خواهد شد.

خطرات باز شدن چشم سوم

فعال کردن چشم سوم باعث بروز مشکلات خاصی نیز می شود. برخی از این خطرات در ادامه آمده است:

۱. بروز ترس و دلهره
اگر بخواهید چشم سوم خود را به اجبار باز کنید، باعث می شود که نتوانید آن را کنترل کنید و این می تواند باعث دیدن ارواح دنیای دیگر شوید که می تواند ترسناک باشد، زیرا به زور باز کردن چشم سوم باعث می شود که تنها یکی از چاکراها باز شود که در این صورت نمی توانید فقط روح هایی که کائنات مشخص کرده اند، ببینید.

۲. ممکن است باعث تخلیه سریع انرژی تان شود

اگر قادر به کنترل قدرت خود نباشید و شیوه استفاده صحیح از آن را یاد نگرفته باشید، ارواح شرور برای اینکه انرژی مورد نیاز خود را تامین کنند، به شما مراجعه می کنند و این کار باعث تخلیه سریع انرژی شما می شود.

۳. شنیدن صداهای بسیار بلند

ممکن است تحریک چشم سوم سبب شنیدن صداهای بسیار بلندی مانند: جیغ و فریاد که در انتهای شب بیشتر می شود، شده و موجب بی خوابی شما گردد.

سخن آخر

مسائل عملی می تواند بخشی از تکنولوژی باشد و بخشی از مسائل فرا جهانی، یکی از مسائل علمی که در این مطلب درباره فواید و مضرات آن صحبت کردیم چشم سوم یا آجنا است که با تکتیک های باز کردن چشم سوم می توانید آن را بگشایید. امیدوارم این مطلب برای تان مفید بوده باشد.

مقالات مرتبط

۴ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 + 17 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: