خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

پایرو کینزی / پیرو کینزی چیست؟ آیا پیروکینزی حقیقت دارد؟

پایرو کینزی / پیرو کینزی چیست؟ آیا پیروکینزی حقیقت دارد؟

مقالات
۴۹ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله قصد دارم نکاتی اساسی در رابطه با پایرو کینزی و یا همان پیرو کینزی که امروزه شدیدا بر زبانها افتاده است را برایتان بگویم. از شما دعوت میکنم با علی لند همراه باشید…

دوستان راستش را بخواهید همانند بسیاری از مقاله های من, دلیل اصلی نوشتن این مقاله نیز سوالات مکرر شاگردانم مبنی بر پیرو کینزی (پایرو کینزی) است. بسیاری از من میپرسند استاد آیا پیرو کینزی یا کنترل آتش واقعی است؟ آیا میتوان با قدرت ذهن شعله آتش را کنترل کرد و آن را برداشت و یا آتش تولید کرد؟ در جواب ابتدا میخواهم شما را با پیروکینزی بیشتر آشنا کنم…

بیشتر بخوانید:
کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

پیرو کینزی چیست؟

پیرو کینزی یا همان پایرو کینزی در متافیزیک در واقع به معنی عمل تولید و کنترل کردن آتش توسط ذهن است! کسی که عمل پیرو کینزی را انجام میدهد در حقیقت توانایی کنترل نسبی شعله های آتش را دارا میباشد!

آیا پیرو کینزی واقعی است؟

در پاسخ باید به شما بگویم بله! عمل پیروکینزی کاملا واقعی است ولی نه آن گونه که شما فکر میکنید! عمل پیروکینزی در حقیقت کنترل مواج شعله های آتش و به صورت بسیار خفیف کمتر و یا زیادتر کردن شعله های آتش است! عمل پیروکینزی به هیچ وجه مزخرفاتی نیست که در اینترنت مشاهده میکنید! ازجمله پایرو کینزی های کاملا ساختگی و غیر واقعی و یا بهتر است بگوم پیرو کینزی های دروغ این موارد هستند:

  • روشن کردن شعله آتش با قدرت ذهن!
  • آتش زدن اشیاء با قدرت ذهن!
  • برداشتن شعله آتش در دست!
  • انتقال شعله های آتش!
  • شلیک شعله های آتش!
  • کم و زیاد کردن شعله های آتش به صورت اغراقی!
  • و…

بیشتر بخوانید:
بیوکینزی چیست؟ تغییر ساختار DNA توسط قدرت ذهن!

پیرو کینزی واقعی به چه صورت است؟

پیروکینزی واقعی در حقیقت کنترل نسبی آتش است! شخص پیرو کینزی کننده کنترل بسیار ضعیف و نحیف بر آتش دارد. او میتواند شعله های آتش را به صورت بسیار ضعیف کم و یا بیشتر کند. در حقیقت پیرو کینزی واقعی به دور از عامل تله کینزی نیز نمیباشد! در حقیقت شخص با اعمال عمل تله کینزی و القاء انرژی محیط اطراف شعله آتش را متحول کرده و این تحول ناشی از امواج ذهنی در اطراف شعله موجب رسیدن اکسیژن بیشتر به آتش شده و شعله را بیشتر میکند و همین امر با کاهش دادن اکسیژن به صورت برعکس عمل کرده و شعله آتش را کمتر میکند و یا در برخی موارد این احتمال وجود دارد که شعله آتش خاموش شود و بدانید که این عمل کاملا اتفاقی است!

بیشتر بخوانید:
آموزش تمرینات پرانایاما – کاملا متفاوت و جدید

متاسفانه طبق معمول کلاهبرداران زیادی در این زمینه نیز آستین ها را بالا زده و با ادعای پیرو کینزی کردن اقدام به آتش زدن کاغذ و اشیای دیگر با استفاده از قدرت ذهن (روشن کردن شعله پنهان زیر کاسه فلزی) مینمایند. دوستان آگاه باشید به هیچ وجه در دام این افراد شیاد نیفتید. پیروکینزی در حقیقت تنها در چهارچوب تعاریفی که برایتان ارائه کردیم حقیقت دارد!

پیشنهاد ما به شما این است که با مشاهده هر گونه ادعا در رابطه با اعمال متافیزیکی ابتدا به سایت علای لند سر زده و با جستجوی آن مورد در علی لند به صحت و سقم آن پی ببرید و سپس اقدام به موارد مد نظرتان نمایید.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

۱ ۱ رای
امتیاز به مطلب

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
49 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است