خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
چالش متافیزیک علی لند

نکات مهم پاکسازی و فعال سازی چاکراها

مقالات
۱۳۵ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) با توجه به یک سری مسایل که تحت عنوان پاکسازی چاکراها متاسفانه در بین مردم بسیار رایج میباشند تصمیم گرفتم در رابطه با پاکسازی چاکراها مطالب مفیدی را در اختیارتان قرار دهم که هم معلوماتتان بالا برود و هم حقایق برایتان روشن شود! از شما دعوت میکنم با علی لند همراه باشید…

پاکسازی چاکراها چیست؟

دوستان منظور از پاکسازی چاکراها در واقع انجام فرآیندهای خاص جهت از بین بردن انسداد انرژی و خالی کردن انرژی های منفی و سپس به قول عده کثیری از خرافاتی جماعت باز کردن چاکراها و به جریان درآوردن انرژی است! (فاضلابه دیگه! باید لوله بازکنی بیاریم دهانه شو باز کنه! svg%3E - نکات مهم پاکسازی و فعال سازی چاکراها ) این افراد به منظور پاکسازی چاکراها تمرینات خاصی را در نظر گرفته اند که به ادعای همین اقشار کثیر این تمرینات شامل یوگا و مدیتیشن و… میباشند.

بیشتر بخوانید:
آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ حتما بخوانید!

پاکسازی جریان انرژی منفی (به اصطلاح پاکسازی چاکراها):

از بین بردن انرژی های منفی امری کاملا واقعی میباشد! ولی نه به آن شکل که عده ای ادعا میکنند! متاسفانه عده ای سودجو در جهت عوامل علمی قد علم کرده و با ترکیب کارهای مزخرف و خنده دار خود با مسایل علمی سعی در بخشیدن جنبه علمی به اعمال مزخرف خود دارند! نمونه هایی از این اعمال سر تا پا مزخرفات را برایتان در زیر آورده ایم:

  • تمرینات یوگا جهت پاک سازی و فعال سازی چاکراها
  • مدیتیشن های پاک سازی و فعال سازی چاکراها
  • تمرینات تنفسی جهت پاکسازی و فعال سازی چاکراها
  • سابلیمینال مسیج های پاکسازی و فعال سازی چاکراها
  • و …

چیزی که برای من واقعا عجیب است این است که این افراد با تکیه بر چه عامل و علمی ادعا میکنند که بدن دارای مراکز انرژی خاصی بوده و سپس آمده و برای این مراکز تمرینات خاصی را هم ترتیب داده اند تا به اصطلاح پاکسازی شوند!

بیشتر بخوانید:
کلاهبرداری کریستال تخت خواب پاکسازی چاکراها با نور کریستال

اینکه جهان در واقع انرژی است درست, ولی آیا انجام حرکات موزون و… مگر آزاد کننده و یا پاکسازی کننده و یا خالی کننده انرژی هستند؟؟؟ با تکیه بر چه علمی عده ای می آیند و ادعا میکنند فلان حرکات و کارها موجب فعال شدن انرژی میشوند؟؟؟ این عده افرادی که برای پاکسازی جریان انرژی و… آمده و حرکات موزون را به شما پیشنهاد میکنند عده ای افراد جاهل و نادان هستند که علمشان تقلیدی میباشد نه تحقیقی!

استنباط عدم وجود چاکراها و منتفی بودن عمل پاکسازی چاکراها:

دوستان من (علی بیک میرزایی) برای اثبات وجود نداشتن چاکراها و در پی آن منتفی بودن پاکسازی چاکراها استنباط های خاصی دارم که خواندن این استنباط ها خالی از لطف نیست. دوستان و عزیزان هیچ با خودتان فکر کرده اید که حرکات خاص (یوگا) آخر چه تاثیری میتواند روی انرژی موجود داشته باشد؟ کدام فرمول علمی ای گفته است تکان دادن دست ها با فلان زاویه و یا چرخش و… موجب آزاد شدن انرژی و یا از بین رفتن انرژی منفی میشود؟ خداوند به ما عقل داده است! ازش استفاده کنید!

عزیزان اگر کمی به مسایل توجه کنید متوجه میشوید کلیه اعمال در جهت پاکسازی و فعال سازی چاکراها تنها ساخته و پرداخته ذهن عده ای افراد در روزگار کهن بوده است! و حال آنکه این مسایل دهان به دهان پیچیده و مکتوب شده و تا به امروز پابرجا مانده اند! اصلا همین موضوع که آنان حرکات خاصی را با تکیه بر تصورات ذهنی خود ساخته اند نشانگر این است که تنها مرکز انرژی بدن ذهن ما بوده و در جریان پاکسازی انرژی های منفی ما تنها ذهن خودمان را از افکار و انرژی های منفی خالی میکنیم همین!

بیشتر بخوانید:
انرژیِ چی چیست؟ همه چیز درباره نیروی چی

بهترین روش پاک سازی انرژی های منفی:

پیرو همین موضوع در جهت پاکسازی انرژی های منفی و… از ذهنمان ما حتما و حکما لازم نیست حرکات مضحک یوگا و… را انجام دهیم! دوستان برای پاکسازی ذهنتان شما از هر روشی که موجب خرسندی و آرامش شما میشود میتوانید استفاده کنید! این اعمال میتوانند شامل پیاده روی, گوش دادن به موسیقی, تماشای فیلم و… باشند!

متاسفانه عده ای کاسه به دست با مشاهده عقاید و باورهای اشتباه و خرافی مردم و اینکه مردم دوست دارند به سمت چیزهای خاص بروند, فرایندهای مزخرفی را ابداع کرده و تحت عنوان اصول متافیزیکی یوگا و مدیتیشن جهت پاکسازی چاکراها و فعال کردنشان به خورد مردم ساده لوح داده و جیب هایشان را از پول ملت پر میکنند!

این افراد کاسه به دست (کلاهبرداران) آمده اند و اصل کاری که ذهن است را رها کرده و به بررسی مضحک اندام های بدن که به ادعایشان مراکز تولید انرژی هستند پرداخته اند! آیا فکر نمیکنید تنها دلیل آن این است که میخواهند تجربه خیالی ای نوین را به مشتریان خود ارائه کنند؟ چرا که مساله ذهن دیگر برای همه عادی شده است و انسان اصولا تنوع طلب بوده و در این راستا چه چیزی بهتر از ارائه کردن ادعای وجود چاکراها و پیرو آن عملیات پاکسازی و فعال کردن آنها!!!

بیشتر بخوانید:
بیوکینزی چیست؟ تغییر ساختار DNA توسط قدرت ذهن!

یک سوال!

دوستان شما چگونه میتوانید اندامی را که خودشان تحت امر مرکز انرژی ای به نام ذهن شما هستند را مرکز انرژی بدانید؟ واقعا با تکیه بر چه دلیلی این اندام ها را مراکز دارای انرژی بدن مینامید؟ آیا غیر از این است که هر عملی که انجام میدهید کار ذهنتان است؟ آیا غیر از این است که هر چیزی که میگویید و حتی تفکراتتان همه و همه کار ذهنتان است؟ (کمی تفکر…) خالی از لطف نیست که به نقل قول زیر از مقاله چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ توجه کنید!

اگر دقت کنید باور عده ای بر این است که چاکراها مراکز انرژی بدن میباشند! از آنجا که اعضای بدن تحت امر مرکز انرژی ای به نام مغز و ذهن میباشند پس عضوی که خود تحت امر یک مرکز انرژِ میباشد هرگز نمیتواند خودش یک مرکز انرژی باشد! در پاسخ به این نقض بزرگ وجود چاکراها عده ای گفته اند خیر! چاکراها مراکز انتقال انرژی هستند! حال سوال این است که یک هادی چگونه میتواند یک مرکز باشد؟!!! حتی در صورتی که بگویند چاکراها مرکز تجمع و توزیع انرژی هستند باز هم این امر شدنی نیست چرا که این اعضا تحت امر مغز هستند پس فرایند توزیع انرژی نیز میبایست بسته به فرمان مغز انجام شود! عده ای گفته اند یکی از دلایل وجود چاکراها این است که در صورتی که به چاکراهای مختلف بدنمان فکر کنیم میتوانیم آنها را حس کنیم! در پاسخ به این افراد نیز باید بگویم این افراد لطف کرده و با گفتار خودشان وجود چاکراها را نقض کرده اند! دقت کنید میگویند که در صورتی که به این بخش ها “فکر و تمرکز” کنید! همین نشان میدهد که این عمل توسط ذهن است که انجام میشود و این ذهن ماست که با تلقین موجب شده این بخش ها را حس کنیم! شما حتی اگر به انگشتتان فکر و تمرکز کنید این تلقین موجب میشود تا انگشتتان را نیز همانند یک مرکز انرژی حس کنید! هر بخشی از بدنتان همین است! اینها تنها بخش کوچکی از دلایل علمی عدم وجود چاکراها هستند!

بیشتر بخوانید:
رپتایل چیست؟ آیا زمین تحت سلطه رپتایل ها قرار دارد؟

سخن پایانی:

در آخر باید خدمتتان عرض کنم متاسفانه ما مردمی هستیم که علت را رها کرده و معلول را چهار دست و پا میچسبیم! ملتی هستیم که دوست داریم ذهنمان محدود باشد! ملتی هستیم که دوست داریم مزخرفات را باور کنیم و به عبارتی هرچه مزخرف تر دلپذیر تر! تا زمانی که ما عقاید و باورهایمان را اصلاح نکنیم کلاهبرداری های اینچنینی پابرجا خواهند بود و مردم روز به روز بیشتر و بیشتر در دام کلاهبرداران متافیزیکی گرفتار خواهند شد. من به عنوان یک متافیزیک دان علمی وظیفه خود دانسته ام شما مردم را از حقایق متافیزیک آگاه کنم. ولی به خاطر داشته باشید که وظیفه من آگاه سازی شما میباشد نه تحمیل کردن حقایق! پس انتخاب با خودتان است… آزاد و رها شوید یا در دام کلاهبرداران گرفتار شوید…

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
135 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است