خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

کلیه دوره های آموزشی علی لند با 50% تخفیف ارائه میشوند! مشاهده دوره های آموزشی! همچنین با کد تخفیف 1400 کلیه محصولات فروشگاه سایت را با 50% تخفیف بخرید!

imam min 1024x289 - با ویروس کائنات بیشتر آشنا شوید!
علی لند
رفع ابهامات نظر علی لند درباره سحر و جادو و اجنه
215410101010 - با ویروس کائنات بیشتر آشنا شوید!
32457777777 - با ویروس کائنات بیشتر آشنا شوید!

با ویروس کائنات بیشتر آشنا شوید!

مقالات
۶ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با یکی از ترندینگ ترین و داغ ترین مباحث متافیزیک به عبارتی مبحث کائنات بپردازم. البته لازم به ذکر است که بهتر است به مبحث کائنات بگوییم ویروس کائنات! اگر می خواهید بدانید که چرا من به این مبحث می گویم ویروس کائنات از شما دعوت می کنم تا انتهای این مقاله با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
تابلوی کائنات یا تابلوی آرزوها چیست؟

کائنات چیست و به چه چیزی کائنات میگویند؟

در پاسخ به این سوال که کائنات چیست و به چه چیزی کائنات می گویند باید بگویم کائنات به کل هستی می گویند. در واقع کائنات به هر چیزی که در فضا و آسمان و زمین و حتی زیر زمین وجود دارد می‌‌گویند. ولی در مباحث متافیزیکی در قریب به بیش از ۹۰ درصد موارد کائنات به چیزهای موجود در فضا مانند سیارات ستاره ها کهکشان ها سحابی ها صورت فلکی ها و غیره می گویند. توجه شما را به کلیپ زیر از یکی از مطالب مربوط به کائنات متعلق به علی لند جلب می کنم:

ویروس کائنات چیست؟

در رابطه با ویروس کائنات باید به شما بگویم که ویروس کائنات در حقیقت وجود خارجی ندارد ولی در عین حال وجود خارجی دارد! کائنات وجود دارند و تحت هیچ شرایطی نمی توان آنها را انکار کرد ولی ویروس کائنات تخیلات و توهمات فانتزی بیمارگونه ای است که اکثر متافیزیک دانان یا بهتر است بگویم متافیزیک دان نماها به کائنات نسبت می دهند. این توهمات بیمار گونه بدین ترتیب هستند که این متافیزیک دان نماهای به شدت کم سواد بسته به ظاهر و شکل و رنگ کائنات انرژی های خاصی را به هر یک از ستاره ها و سیاره ها و کهکشان ها و سحابی ها و غیره نسبت می دهند! کاملا الکی و بدون هیچ سند علمی!

بیشتر بخوانید:
منشا دریافت انرژی های متافیزیکی

چرا می‌گوییم ویروس کائنات؟

ویروس کائنات در واقع پیرو عواقب وحشتناک توهمات نسبت داده شده به کائنات شکل گرفته است. فلسفه موجود پنهان پشت این ویروس مزخرفات و توهمات بیمار گونه ای است که توسط عده ای از اساتید متافیزیک و بسیاری از اساتید موفقیت و قانون جذب به کائنات نسبت داده شده اند. به عنوان مثال این که اساتید موفقیت می گویند خواسته خود را به کائنات ارسال کنید تا کائنات خواسته شما را برایتان برآورده سازند تنها یک توهم و خیال باطل و ساخته و پرداخته ذهن شخص استاد انگیزش و موفقیت است! استاد انگیزش و موفقیت و همچنین استاد متافیزیکی که مزخرفات انرژی کائنات و قانون جذب را تحویلتان می دهد خودش می داند که چیزی که تحویلتان میدهد چرندیاتی بیش نیست و از طرفی این را نیز می‌داند که از طریق همین چرندیات به درآمدی کلان خواهد رسید. پس طبیعی است که پافشاری کند که انرژی های کیهانی و انرژیهای کائنات در جهت رسیدن به موفقیت تان وجود دارند و شما هرچه از کائنات بخواهید، کائنات برایتان خواهند داد!

بیشتر بخوانید:
پیشگیری و درمان کرونا با متافیزیک! برای حفظ سلامتی خود حتما بخوانید

عوارض ویروس ویروس کائنات:

متاسفانه ویروس کائنات عوارض وحشتناکی را به قربانی خود متحمل می کند. عوارضی جبران ناپذیر که تحت هیچ شرایطی جبران نخواهد شد. حال ممکن است با خود بگویید این چه عوارضی است که هرگز جبران نخواهد شد؟ پس اجازه بدهید پاسخ بدهم… ویروس کائنات باعث می شود که شخص خیال کند کائنات دارای انرژی بوده و هرچه از کائنات بخواهد به او تعلق خواهد گرفت و بدین ترتیب شخص سعی و تلاش در زندگی خود را کنار گذاشته و به انجام امور توهمی در رابطه با دریافت انرژی های کیهانی و غیره از کائنات در جهت رسیدن به اهداف خود می پردازد. بدین ترتیب شخص پس از گذر سالیان سال متوجه می شود که نه تنها به چیزی نرسیده است که وقت خود که ارزشمند ترین دارایی اوست را نیز از دست داده است! بدین ترتیب است که شخص دچار افسردگی و سرخوردگی و احساس شکست مفرط در زندگی خود خواهد کرد و عملاً آینده خود را بر اثر یک توهم اشتباه از دست خواهد داد.

بیشتر بخوانید:
افراد موفق چه خصوصیاتی دارند؟ روشهای موفقیت در زندگی

آری ویروس کائنات بسیار خطرناک و وحشتناک تر از آن است که فکر می کنید! این ویروس از شما شخصی تنبل و تلاش گریز خواهد ساخت! ویروس کائنات شما را از تلاش جهت رسیدن به اهداف تان دور کرده و در عوض ذهن تان را با مزخرفات پر خواهد کرد. شاید با خود بگویید پس اشخاصی که به عنوان مثال تحت عنوان شاگرد در کلیپ های اساتید انگیزشی صحبت می‌کنند و از موفقیت هایشان با قانون جذب و قدرت های کائنات میگویند چگونه به این موفقیت ها رسیده اند؟ در پاسخ باید بگویم که این افراد نه تنها به موفقیت این رسیدند که از دوستان و آشنایان و بازاریابان همین اساتید هستند! البته لازم به ذکر است که عده بسیار کمی نیز وجود دارد که بر حسب اتفاق و شانس بسیار بالا به موفقیت و خوشبختی رسیده اند. راستین را دوست یادم رفته بود که به شما بگویم این اساتید انگیزشی و موفقیت که به قدرت کائنات اشاره می کنند در ابتدای کار خودرویی که در آن نشسته اند و آن را به رخ شاگردانشان میکشند تنها یک خودروی اجاره ای می باشد! اما پس از فروش یا بهتر است بگویم فرو کردن پکیج هایشان در پارچه مشتریان خودرویی که زیر پای شان قرار می گیرد واقعا مال خودشان می شود! در حقیقت مزخرفات کائنات تنها جیب این اساتید را پر می کند نه جیب شما را…!

بیشتر بخوانید:
آگرو کینزی چیست؟ اسرار پنهان کنترل گیاهان با قدرت ذهن

سخن پایانی:

سخن پایانی را با خاطره ای از یک خانم استاد متافیزیک به پایان میرسانم. این خانم استاد متافیزیک که فقط به اسم کوچکش اشاره می‌کنم (سارا) به خود یک پسوند بلند تحت عنوان مدرس کوانتومی متافیزیک و انرژی کائنات داده است، در پاسخ به سوال بنده که از او پرسیده بودم برحسب چه علمی و چه سند و مدرکی می گویید فلان ستاره انرژی شفابخش دارد گفت: این ستاره خوش رنگ و دلنشین است و رنگش حس خوبی میدهد و قطعاً دارای انرژی های ماورایی شفابخش برای درمان هر بیماری ای است!!!!!! وقتی مدرس کوانتومی متافیزیک و انرژی کائنات این باشد وای به حال بقیه!

بیشتر بخوانید:
کارما و کارما سوزی چیست؟ آیا کارما حقیقت دارد؟

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۶ دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است
0
سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.