سیگنال های بورسی پرسود علی لند
پکیج کامل آموزش نیروی چی علی لند
پکیج آموزشی ابر استاد متافیزیک علی لند

همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید!

همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید!

مقالات
۱۱۹ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) میخواهم در این مقاله در رابطه با پرواز روح نکاتی اساسی و بسیار مهم را برایتان ارائه کنم. از شما دعوت میکنم با این مقاله نیز همراه باشید…

دوستان طبق معمول در ابتدای مقاله میخواهم دلیل من مبنی بر نوشتن این مقاله را برایتان بیان کنم. راستش را بخواهید مقوله پرواز رو امروزه یکی از اساسی ترین مباحث متافیزیک میباشد. از این رو شاگردان زیادی همواره در رابطه با پرواز روح از من سوالات زیادی را میپرسیند. بنابر این تصمیم گرفتم مقاله ای را در این رابطه نوشته و تمامی نکات ریز و درشت در رابطه با پرواز روح را به خدمتتان برسانم.

بیشتر بخوانید:
سنگ های انرژی بخش و خواص آنها – آیا سنگ ها دارای انرژی هستند؟

پرواز روح چیست؟

پرواز روح یا برون فکنی در حقیقت یک عملیات کاملا ذهنی میباشد. در عملیات پرواز روح شما اشراف کامل به محیط اطراف دارید و در این پروسه قوانین فیزیک دیگر معنی ندارند! شما آزاد هستید تا هر کاری که دلتان بخواهد انجام دهید. فرایند پرواز روح به شما این امکان را میدهد تا بسته به تجربیاتی که از محیط واقعی پیرامون خود دارید به گشت و گذار بپردازید و از آزادی خود لذت ببرید. این فرایند آنقدر واقعی است که برخی حتی حاضر هستند قسم بخورند که این اتفاق ها واقعی بوده و آنان روحشان واقعا به پروا در آمده است! اما حقیقت چیست؟ چه چیزی پشت پرده عملیات پرواز روح پنهان است؟

حقیقت پرواز روح و برون فکنی چیست؟

دوستان سوای لذت تمام ناشدنی و منظر تماما واقعی گرایانه ای که عملیات پرواز روح یا همان برون فکنی دارد, باید به شما بگویم متاسفانه حقیقت پرواز روح اصلا آن چیزی نیست که شما متصور هستید! پرواز روح در حقیقت یک عملیات کاملا ذهنی میباشد! در واقع پرواز روح عملیاتی است که ساخته و پرداخته ذهن شماست! به عبارتی پرواز روح و برون فکنی اصلا وجود خارجی نداشته و تنها ساخته تخیلات و توهمات ذهنی شخص است! شوکه شدید؟ مشکلی نیست حقیقت تلخ است! 🙁

بیشتر بخوانید:
بیداری کندالینی چیست؟ بررسی صحت و سقم کندالینی

در عملیات پرواز روح و برون فکنی ذهن شما چنان خود را هیپنوتیزم کرده که به مرحله خود گول زنی میرسد! مرحله ای تخیلی که چنان واقعی است که شما دیگر درک درستی از واقعیات و تخیل ندارید! مرزهای بین حقیقت و تخیل شکسته و شما دیگر نمیتوانید حقیقت و تخیل را از یکدیگر تفکیک کنید و تنها میتوانید نظاره گر جهانی شوید که در آن هیچ قوانین فیزیکی ای نقشی نداشته و جاذبه هیچ مرزی ندارد! شما هرچه از ذهنتان بگذرد میتوانید انجام دهید به طوری که شما کاملا باور دارید که روحتان به پرواز در آمده است!

چگونه بفهمیم عملیات پرواز روح و برون فکنی تنها ساخته و پرداخته ذهنمان است؟

در پاسخ به این سوال میخواهم آزمایشی را برایتان ترتیب دهم تا متوجه شوید که این تنها یک عملیات دهنی میباشد! از شما اساتید گرامی متافیزیک دعوت میکنم خونسردی خودتان را حفط کرده و قبل از غیرتی شدن و متعصب شدن در رابطه با عملیات پرواز روح ابتدا آزمایشی که برایتان ترتیب داده ام را انجام بدهید. در صورتی که بتوانید از این آزمایش با موفقیت عبور کنید هرچه شما بگویید همان است! 😀 آزمایش بدین ترتیب است:

بیشتر بخوانید:
چی کونگ چیست؟ بررسی صحت و سقم تمرینات چی کنگ

ابتدا یک دست نوشته ای چند سطری را در کنار خودتان قرار دهید (این دست نوشته میتواند حتی توسط خود شما نیز نوشته شود). سپس پس از انجام عملیات پرواز روح سعی کنید آن دست نوشته را بخوانید! در این هنگام خواهید دید از خواند دست نوشته ای که به دست خودتان نوشته شده است عاجزید! در این هنگام حال نوبت میرسد به نگاه کردن به ساعت! به ساعت موجود روی دیوار اتاقتان نگاه کنید و سعی کنید ببینید ساعت چند است؟ باید به شما بگویم حتی از دیدن ساعت نیز عاجز خواهید بود! و بدین ترتیب است که متوجه خواهید شد عملیات پرواز روح به هیچ وجه واقعی نمیباشد و تنها ساخته و پرداخته ذهنتان است! حال به نظرتان چرا از خواندن دست نوشته و دیدن ساعت عاجز مانده اید؟ دلیل را در زیر برایتان آورده ام!

بیشتر بخوانید:
ایرادات و خرافات مضحک وارده بر متافیزیک

علت عدم توانایی خواندن نوشته ها و ساعت در پرواز روح و برون فکنی:

ذهن انسان توانایی تصور و ساختن تصویر دقیقی از متون جمله ای کامل و همچنین ساعتی مشخص ندارد! این موضوع در واقع دلیل علمی دارد! یکی از وظایف نیمکره سمت راست مغز ما درک تصاویر و مقررات است! و حال آنکه وقتی ما به حالت پرواز روح میرویم و این نوعی خواب موقت است که در این هنگام نیمکره سمت چپ مغز ما هشیارتر بوده ولی نیمکره سمت راست مغز ما هشیاری کامل ندارد. از این رو مغز قادر به تصور تصویر دقیقی از محیط پیرامون و به خصوص ساعت و نوشته ها را ندارد! و بدین ترتیب است که شما به هنگام پرواز روح با وجود کاملا واقعی جلوه کردن محیط اطرافتان به هیچ وجه قادر به مشاهده زمان ساعت و متن نوشته شده روی کاغذ نخواهید بود! چرا که ذهن شما توانایی ساختن تصویر دقیقی از این موارد را نخواهد داشت!

حاشیه های پرواز روح و برون فکنی:

حال در این میان عده ای مریض متافیزیک دان نما ( شما بخوانید شیادهای کثیف! رو این مورد بدجور حساسن! :mrgreen: ) بستر را مناسب برای کلاهبرداری هایشان دیدند و تصمیم گرفتند عملیات پرواز روح را به روح واقعی نسبت دهند! در این میان نقدهای زیادی به بار آمد مبنی بر اینکه اگر روحمان از جسممان خارج شود میمیریم! از این رو این شیاد جماعت تصمیم گرفتند دلیل مزخرفی مبنی بر این موضوع بیاورند تا بتوانند ساده لوح جماعت را گول بزنند! و چنین بود که مبحث کذب و دروغین “کالبد اختری” را به میاند انداختند! از شما دعوت میکنیم مقاله زیر را که در رابطه با کالبد اختری است حتما بخوانید!

بیشتر بخوانید:
کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

۱۱۹ دیدگاه. ترک جدید

 • […] بیشتر بخوانید: همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم ح… […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم ح… […]

  پاسخ
  • آقای علی بیک موارد استفاده برون فکنی چیست ؟

   پاسخ
   • هیچ! تنها یه سرگرمی متافیزیکیه! منتها یه عده کودن بی سواد اومدن و میگن باهاش کشفیات انجام میدیم!!!

    پاسخ
    • تو تا حالا خودت انجامش دادی ک حرف از واقعی یا غیره واقعی بودنش میزنی؟؟؟

     پاسخ
     • دهها بار!
      شما جای اینکه سرتو بندازی پایین و مثل یه بچه ۶ ساله نظر بدی بشین یکم فکر کن متوجه میشین همه‌ش تصویرسازی ذهنیه!

     • در کتاب برون فکنی در سی یا چهل روز (کتابو خیلی وقت پیش خوندم تعداد درست روزش رو نمی دونم ولی کتاب مشهوریه) در ابتدای کتاب نویسنده می نویسه که توی چند جعبه که فقط روشون بازه بدون نگاه کردن چنتا برگه که اعداد ۱تا۱۰ رو نوشته می زاره توی جعبه ها و جعبه هارو به صورت تصادفی و بدون نگا کردن میزاره روی تاقچه جوری که فقط از بالا بتوان کاغذا رو دید بعد با برون فکنی به بالا رفته و شماره برگه هارو می بینه بعد که پا میشه می بینه که ترتیب برگه ها با ترتیبی که دیده کاملا هماهنگه حالا اگه می گین نویسنده که از نظر علمی معتبره و کتابش به قدری معتبر و مشهوره که طرف دارای زیادی داره یه شیاده بزار راه دور نبرمتون توی همین تلویزیون خودمون شبکه چهار که این همه تو کانالای طنز باهاش شوخی میشه چند وقته که داره قبل افطار یه برنامه پخش می کنه با عنوان زندگی بعد از زندگی و افرادی که تجربه جدایی روح از جسم رو داشتن حرف می زنه کاملا حرفه ای تحلیلش میکنه کار ندارم دیگه عقیده دارم که روح میتونه از جسم بیرون بیاد ولی اگر برامون مفید بود خدا کلید ورود و خروجشو می داد دست خودمون پس این قضیه رو نه می شه نقض کرد و به نظرم نبایدم با فضولی بی جا سعی در برون فکنی کنیم چون اگرم موفق بشیم به احتمال زیاد خودمون آسیب می بینیم پس رک بگم اگه لازم باشه خداوند اوکیش می کنه و ما نباید تا کامل شدن دانش بشر در این زمینه عجولانه تسمیم نگیریم بهتره

     • ی سوال دیگ اینکه بعضی ها میگن با اینکار ممکنه بدن فلج شه یا تشنج و سکته کنه و یا حتی منجر به مرگ بشه حقیقت داره؟

     • خیر

     • بدن تو خواب قفل میکنه یعنی بیدار‌میشم وای نمیتونم تکون بخورم فقط چشمام میبینه اگه تو اون حالت چشمامو دوباره ببندم وارد مکان های عجیب غریبی میشم البته دست خودم نیست کجا بتونم برم مثلا همین الان که ساعت ده دقیقه به چهار ظهر بود دچار همون حالت شدم قبلا میترسیدم ولی الان برام لذت بخشه تو اون حالت چشمامو بستم و با سرعتی فوق العاده رو به جلو در حرکت بودم البته در فضا یا کهکشان در حرکت بودم کهکشان رو اینطور دیدم یک فضای تاریک بی انتها با بینهایت نقطه های نورانی یا همان ستاره و کرات شفاف مه وقتی بهشون میرسیدم از بغلش رد میشدم تا جایی بالا رفتم ولی بعدش اون انرژی تو مغذم از بین رفت و سرعتم خیلی کن شد و در واقع حالت فلج تموم شد و دیدم دیگه چیزی نمیبینم چشمامو باز کردم

    • فقط سرگرمی یعنی فواید دیگه ای نداره مثلا افزایش خلاقیت؟:/

     پاسخ
 • از شما باشه که داری همه چیزو فقط نقض میکنی!

  پاسخ
 • حامد مجتهد
  ۱۶ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵

  ببخشید یه سوال
  توی پرواز روح تلقین خیلی زیاده
  ایا تلقینات ما در دنیای واقعی و بیداری هم ماندگارن ؟؟؟

  پاسخ
  • تلقین یکی از موثر ترین عامل ها در دنیای واقعی هستش. شما اگه به حد بالایی از تلقین برسین توی بیداری هم میتونین خیلی کارا کنین

   پاسخ
 • لایک

  پاسخ
 • سلام اقای علی بیک میرزایی ایا زمان در برونفکنی همانند دنیای واقعیه

  پاسخ
 • به من هم ثابت شده که پرواز روح ذهنیه فقط

  پاسخ
 • خرافات ممنوع

  پاسخ
 • سلام ایا امکان داره که به هر دلیلی در برون فکنی از دنیا بریم

  پاسخ
 • سلام ببخشید ایا خودتون تا به حال برون فکنی کردین میشه یکم لذتشو توصیف کنید ممنون

  پاسخ
 • سلام ببخشید چرا هنگام برونفکنی ترس به آدم دست می ده؟ و راه حل دارید واسش؟ با تشکر

  پاسخ
 • من تا حالا برونفکنی نکردم میتونم انجامش بدم؟ مشکلی پیش نمیاد ک هنوز ۱۶ سالمه؟ آخه یکم میترسم

  پاسخ
 • خیلی جالبه ک تا حالا دوبار اینجا نظر نوشتم و شما قرار ندادین 🙂 ظاهرا فقط چیزایی ک به نفعتونه رو فقط میزارید

  پاسخ
 • ببخشید یه بنده خدایی شمارو به یه چالش دعوت کرد میگفت که برون فکنی واقعی و میتونه ثابت کنه چی شد

  پاسخ
 • راسته میگن بعده برونفکنی هیچی از برونفکنی یادت نمیاد؟

  پاسخ
 • سلام علی آقا به نظر شما ارزش انجام دادنش رو داره

  پاسخ
 • سلام علی آقا میشه یک روش موثر بگی

  پاسخ
 • میشه آدرس تلگرامتو بگی

  پاسخ
 • سلام علی جان آیا راست میگن که با تمرکز میشه وسایل رو به حرکت در آورد؟

  پاسخ
 • سلام من هرچی تلاش میکنم که این کار رو بکنم ولی بازم موفق نمیشم دارم ناامید میشم چیکار کنم

  پاسخ
 • در هیچ صورتی نمیشه روح رو از بدن خارج کرد؟

  پاسخ
 • سلام
  اقای علی بیک میرزایی میشه بگید چجوری همین برون افکنی ساخت ذهن رو انجام میدید ممنون میشم

  پاسخ
 • با سلام و احترام.
  اول از همه باید بگم که واقعا شوکه شدم ازین که برونفکنی یک چیز ذهنیه.
  دوم اینکه ایا زمانیکه برونفکنی کردیم و ازادانه هر کاری میتونستیم بکنیم میشه مثلا رفت خونه رفیقمون؟و بعد همون لحظه که داره هر کاری میکنه خودش رو ما ببینیم؟یعنی این که فعالیتی که انجام میده ساخته ذهن نباشه و واقعا اون درحال انجامش باشه؟

  پاسخ
 • سلام من امروز صب موفق شدم اما فهمیدم چیزی مثل رویاس همہ چی عین واقعیت بود اما اونجا هوا برفی و بارونی بود و متوجہ شدم رویا بودہ
  البتہ انسان چندین کالبد دارہ ممکنہ با پیشرفت های متعدد با واقعیت روبرو بشہ؟

  پاسخ
 • سلام علی جان . بعضیا میگن بعد از برون فکنی آدم شب ها کابوس میبینه و گرفتار روح و جن میشه آیا درسته؟

  پاسخ
  • خیر. بستگی به شدت تصویرسازی و تو حس رفتنشون داره و هیچ روح و جن واقعی ای هم در کار نیست.

   پاسخ
   • پرواز جسم هم تصویر سازیه من می تونم ۲۰ سانت ارتفاع بگیرم بعد در برون فکنی هم یه با تونستم با روحم برم خونه یکی از فا میلامون که مهمونی داشتن توی تهران!!!!!! بعد فردا بهشون زنگ زدم گفت که دیشب مهمون داشتیم چی شود چی نشود فهمیدم تمام چیز های که دیدم واقعی بود اگه می گین ارتعاشات مغزی هست من هم می گم یه دکل مخابراطی ۵ متری روی سرم گذاشتم خوابیدم به نظر شما دانشمندای مغز اعصاب ای منطقیه تره

    پاسخ
 • سلام چطوری میشه یک خلسه عمیق داشته باشیم

  پاسخ
 • سلام استاد من راستش چندتا سایت رفتم و وقتی نظرات رو دلم ریخت تا اینکه به سایت شما سر زدم و نقدهای خیلی عالی شمارو دیدم و میخوام انجامش بدم،فقط یه موردی هست،یکی میگفت واقعا جن و شیاطین رو پس از این کار میبینم یکی میگفت دخترم روانی شده و با ارواح غذا میخوره و..‌‌.(حرف شما برای من سند و کاملاً هم علمی،من ۱۶سالمه و میخوام بدونم این کار رو بدون محدودیت مکانی میتونم انجام بدم یعنی مثلاً از اینجا برم امریکا؟؟؟ومشکلی پیش نمیاد؟)

  پاسخ
  • سلام. خیالتون راحت یه عملیات تصویرسازی کاملا ذهنیه و هر کاری میتونین انجام بدین (چون واقعی نیست)

   پاسخ
   • سلام من برونفکنی رو بدون اینکه خودم بخوام برام انجام شد وقتیانجام شد برام حتی ساعت رو هم دیدم که چند هست ساعت تجربه های جالبی برام پیش اومد مثل اینکه مثلا از پله به سرعت برق پایین رفتم و چشمامو بستم پیش همسرم رفتم و خیلی چیزای دیگه ولی چون ترسیدم الان که دست خودمم هست دیگه انجامش نمیدم

    پاسخ
 • سلام علی جان بعضیا میگن بعد از برون فکنی آدم شبها کابوس میبینه و گرفتار روح و جن میشه آیا این درسته؟؟؟

  پاسخ
 • سلام علی آقا. میشه یک ویدئو درباره برون فکنی بذاری چون من هر کدوم از فیلم هایی رو که شما گذاشتی دیدم و کاملا فهمیدم که چطور میشه اون کار رو انجام داد. گفتم اگه بشه یک ویدئو درباره برونفکنی بذاری ، خیلی خوب میشه

  پاسخ
 • میشه آدرس سایت آپاراتتون رو بگید

  پاسخ
 • سرور سلیمانپور
  ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۵۵

  سلام من متوجه شدم بدون اینکه خودم بخوام مدت هاست دارم برون فکنی میکنم توی خواب هام همه چیز به شدت واقعی هست و کاملا حس لمس شدن و حتی گاهی بویایی هم دارم و کاملا هم به فضای اطراف جسم خوابم اگاهم به صداهای اطرافش و از بس که اون خواب ها خوبن دلم نمی خواد بیدار شم ایا امکان داره؟!بدون تمرین خودم برون فکنی کرده باشم این مدت ؟؟ و یه سوال دیگه چطور توی خواب هام دوستایی دارم که چهرشون رو توی دنیای واقعی نمیشناسم ولی توی خواب انگار که سالهاست میشناسمشون

  پاسخ
 • سلام علی آقا. من برای پیدا کردن یک روش برای برون فکنی به چند تا سایت دیگه هم سر زدم. تقریبا توی همه سایت ها این روش رو نوشته بود:
  اول بدنتان را کاملا ریلکس کنید و بعد از آن دستانتان را به سمت بالا نگه دارید. بعد از مدتی خوابتان میبرد و دستانتان به زمین برخورد میکند و شما را بیدار میکند و شما باید این کار را آنقدر انجام بدهید که به مرز خواب و بیداری برسید. بعد از اینکه در این حالت قرار گرفتید فکر کنید که دارید به سمت سقف کشیده میشوید.بعد از مدتی میبینید که واقعا دارید به سمت سقف کشیده میشوید و برون فکنی رو انجام دادید.
  میخواستم بدونم از نظر شما این روش برای برونفکنی خوبه؟

  پاسخ
 • سلام دوستان این روشی که در کامنت بالا نوشتم جواب داد

  پاسخ
 • سلام برای برون فکنی باید اول خود هیپنوتیزمی کنیم

  پاسخ
 • سلام علی آقا. آیا به هیچ عنوان نمیشه با ارواح از طریق برون فکنی ارتباط برقرار کرد؟

  پاسخ
 • سلام علی آقا. در حین برون فکنی ما هرچی میبینیم در واقعیت در حال رخ دادنه.یعنی مثلا اگر ما در خونه ی دوستمون بریم و اون در حال آشپزی باشه در واقعیت داره آشپزی می کنه؟

  پاسخ
 • سلام میشه من خصوصی با شما صحبتی داشته باشم در این مورد…واقعا ضروریه

  پاسخ
 • سلام علی آقا. من دیشب یک خواب ترسناک دیدم. بعد سعی کردم که از خواب بیدار بشم. بعد وقتیکه از خواب بیدار شدم . دقیقا همون جایی که خواب بودم بیدار شدم و پا شدم و اطراف رو نگاه کردم دقیقا مشخصات خونه خودم بود بعد به ساعت نگاه کردم ولی هرچقدر دقت کردم نتونستم بفهمم ساعت چنده. بعدش چشامو بستم و واقعا بیدار شدم و بعد دیدم که دقیقا همون جایی که تو خوابم دیدم بیدار شدم و مشخصات خونه هم دقیقا همون مشخصات توی خوابم بود. میخواستم بدونم که من برون فکنی کردم یا نه؟

  پاسخ
  • سلام.
   بله احتمالا برون فکنی کردین. دقیقا دلیل موردی که بهتون پیش اومده رو تو پیج اینستاگراممون تو لایو ذخیره شده در IGTV گفتیم🌹

   پاسخ
 • سلام علی آقا. اگر قبل از اینکه برون فکنی کنیم روی خودمون پتو بکشیم نمیشه برون فکنی کرد؟. چون من تا بحال ۲ بار برون فکنی کردم و هیچ کدوم از اون دو بار پتو روم نبوده. اما،هر وقت که پتو روم بوده و خواستم که برون فکنی کنم نتونستم

  پاسخ
 • سلا‌اقای‌علی‌‌بعضیا‌‌وقتی‌برون‌فکنی‌کردیم‌یهچیز‌بین‌روح‌و‌جسم‌انسان‌وصله‌‌و‌اگه‌قطع‌شه‌ادم‌ممیره‌ایا‌واقعیت‌داره

  پاسخ
 • با سلام
  من چندی پیش برایم برون فکنی اتفاق افتاد، زمانی که خودم خارج از جسمم بودم، توانستم تا حدودی اطراف خودم جابجا بشم، حتی تونستم از دیوار عبور کنم و وارد خانه همسایمون بشم (البته یک ورود کوتاه)، یعنی نقشه خونه اونها را کاملا متوجه شدم، در حالی که من اصلا قبلش خونه ی همسایمون نرفته بودم.
  و با تحقیق متوجه شدم نقشه خانه شان همانطور بود که دیدم.
  و یک موضوع دیگه اینکه وقتی به جسمم نگاه میکردم، فقط بعد روبرویی رو نمیدم بلکه کل سطح جسمم رو میتونستم ببینم.
  یک حس آرامش بی نهایت و یک حس درک بالایی از خودم و همه چیز هم داشتم.
  اینکه میگید اینها زاییده ذهن انسانه و وجود خارجی نداره با تجربه ی من در تضاد هست.
  با این تجربه یقین دارم که روح قابلیت خارج شدن داره و درک بسیار بالاتری از این جسم داره.

  پاسخ
 • سلام ببخشید میشه تو برون فکنی به طور واقعی به خواب کسی رفت و اون مارو تو خوابش ببینه و ماهم اونو تو خوابش ببینیم؟
  منظورم از ما منه ها. من تنها. نه دست جمعی.

  پاسخ
 • سلام آقای علی بنظرم که این چیزی که شما دربارش میگید خواب شفاف هست لطفا اگه من اشتباه میکنم برام بگید چون هنوز تو شک هستم

  پاسخ
 • سلام آقای علی من وقتی میخوام این کار رو انجام بدم خود به خود تپش قلب پیدا میکنم روشی هست آسون کوتاه باشه بنویسید؟

  پاسخ
 • سلام آقای علی بیک میرزایی میخواستم بدونم آیا من که۱۵سالمه میتونم برونفکنی کنم و یه بارم خاستم با یه آهنگ که میگن سیگنال دار انجام بدم که یهو زربان قلب گرفتم و زود چشمامو بازکردم حقیقتن کمی به کمک احتیاج دارم ممنون میشم اگه در این مورد کمکم کنید چون خیلی دوست دارم برونفکنی(خارج از روح)تجربه کنم با تشکر

  پاسخ
 • سلام استاد علی.من یه سوالی برام پیش اومده! شما میگین
  وقتی دوست مثلا در حال آشپزی هست مغز ارتعاشات دریافت میکنه و تصویر
  سازی میکنه.پس به چه دلیلی نمیتونه ارتعاشات ساعت و کاغذ هارو دریافت کنه و متن
  و عدد های اونها رو بخونه؟ و من میترسم که واقعی روح از بدنم جدا شه و بمیرم.

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: همه چیز درباره پ&#1585… […]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است