همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید!

مقالات
۱۳۱ دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) میخواهم در این مقاله در رابطه با پرواز روح نکاتی اساسی و بسیار مهم را برایتان ارائه کنم. از شما دعوت میکنم با این مقاله نیز همراه باشید…

دوستان طبق معمول در ابتدای مقاله میخواهم دلیل من مبنی بر نوشتن این مقاله را برایتان بیان کنم. راستش را بخواهید مقوله پرواز رو امروزه یکی از اساسی ترین مباحث متافیزیک میباشد. از این رو شاگردان زیادی همواره در رابطه با پرواز روح از من سوالات زیادی را میپرسیند. بنابر این تصمیم گرفتم مقاله ای را در این رابطه نوشته و تمامی نکات ریز و درشت در رابطه با پرواز روح را به خدمتتان برسانم.

بیشتر بخوانید:
سنگ های انرژی بخش و خواص آنها – آیا سنگ ها دارای انرژی هستند؟

پرواز روح چیست؟

پرواز روح یا برون فکنی در حقیقت یک عملیات کاملا ذهنی میباشد. در عملیات پرواز روح شما اشراف کامل به محیط اطراف دارید و در این پروسه قوانین فیزیک دیگر معنی ندارند! شما آزاد هستید تا هر کاری که دلتان بخواهد انجام دهید. فرایند پرواز روح به شما این امکان را میدهد تا بسته به تجربیاتی که از محیط واقعی پیرامون خود دارید به گشت و گذار بپردازید و از آزادی خود لذت ببرید. این فرایند آنقدر واقعی است که برخی حتی حاضر هستند قسم بخورند که این اتفاق ها واقعی بوده و آنان روحشان واقعا به پرواز در آمده است! اما حقیقت چیست؟ چه چیزی پشت پرده عملیات پرواز روح پنهان است؟

حقیقت پرواز روح و برون فکنی چیست؟

دوستان سوای لذت تمام ناشدنی و منظر تماما واقعی گرایانه ای که عملیات پرواز روح یا همان برون فکنی دارد, باید به شما بگویم متاسفانه حقیقت پرواز روح اصلا آن چیزی نیست که شما متصور هستید! پرواز روح در حقیقت یک عملیات کاملا ذهنی میباشد! در واقع پرواز روح عملیاتی است که ساخته و پرداخته ذهن شماست! به عبارتی پرواز روح و برون فکنی اصلا وجود خارجی نداشته و تنها ساخته تخیلات و توهمات ذهنی شخص است! شوکه شدید؟ مشکلی نیست حقیقت تلخ است! 🙁

بیشتر بخوانید:
بیداری کندالینی چیست؟ بررسی صحت و سقم کندالینی

در عملیات پرواز روح و برون فکنی ذهن شما چنان خود را هیپنوتیزم کرده که به مرحله خود گول زنی میرسد! مرحله ای تخیلی که چنان واقعی است که شما دیگر درک درستی از واقعیات و تخیل ندارید! مرزهای بین حقیقت و تخیل شکسته و شما دیگر نمیتوانید حقیقت و تخیل را از یکدیگر تفکیک کنید و تنها میتوانید نظاره گر جهانی شوید که در آن هیچ قوانین فیزیکی ای نقشی نداشته و جاذبه هیچ مرزی ندارد! شما هرچه از ذهنتان بگذرد میتوانید انجام دهید به طوری که شما کاملا باور دارید که روحتان به پرواز در آمده است!

چگونه بفهمیم عملیات پرواز روح و برون فکنی تنها ساخته و پرداخته ذهنمان است؟

در پاسخ به این سوال میخواهم آزمایشی را برایتان ترتیب دهم تا متوجه شوید که این تنها یک عملیات دهنی میباشد! از شما اساتید گرامی متافیزیک دعوت میکنم خونسردی خودتان را حفط کرده و قبل از غیرتی شدن و متعصب شدن در رابطه با عملیات پرواز روح ابتدا آزمایشی که برایتان ترتیب داده ام را انجام بدهید. در صورتی که بتوانید از این آزمایش با موفقیت عبور کنید هرچه شما بگویید همان است! 😀 آزمایش بدین ترتیب است:

بیشتر بخوانید:
چی کونگ چیست؟ بررسی صحت و سقم تمرینات چی کنگ

ابتدا یک دست نوشته ای چند سطری را در کنار خودتان قرار دهید (این دست نوشته میتواند حتی توسط خود شما نیز نوشته شود). سپس پس از انجام عملیات پرواز روح سعی کنید آن دست نوشته را بخوانید! در این هنگام خواهید دید از خواند دست نوشته ای که به دست خودتان نوشته شده است عاجزید! در این هنگام حال نوبت میرسد به نگاه کردن به ساعت! به ساعت موجود روی دیوار اتاقتان نگاه کنید و سعی کنید ببینید ساعت چند است؟ باید به شما بگویم حتی از دیدن ساعت نیز عاجز خواهید بود! و بدین ترتیب است که متوجه خواهید شد عملیات پرواز روح به هیچ وجه واقعی نمیباشد و تنها ساخته و پرداخته ذهنتان است! حال به نظرتان چرا از خواندن دست نوشته و دیدن ساعت عاجز مانده اید؟ دلیل را در زیر برایتان آورده ام!

بیشتر بخوانید:
ایرادات و خرافات مضحک وارده بر متافیزیک

علت عدم توانایی خواندن نوشته ها و ساعت در پرواز روح و برون فکنی:

ذهن انسان توانایی تصور و ساختن تصویر دقیقی از متون جمله ای کامل و همچنین ساعتی مشخص ندارد! این موضوع در واقع دلیل علمی دارد! یکی از وظایف نیمکره سمت راست مغز ما درک تصاویر و مقررات است! و حال آنکه وقتی ما به حالت پرواز روح میرویم و این نوعی خواب موقت است که در این هنگام نیمکره سمت چپ مغز ما هشیارتر بوده ولی نیمکره سمت راست مغز ما هشیاری کامل ندارد. از این رو مغز قادر به تصور تصویر دقیقی از محیط پیرامون و به خصوص ساعت و نوشته ها را ندارد! و بدین ترتیب است که شما به هنگام پرواز روح با وجود کاملا واقعی جلوه کردن محیط اطرافتان به هیچ وجه قادر به مشاهده زمان ساعت و متن نوشته شده روی کاغذ نخواهید بود! چرا که ذهن شما توانایی ساختن تصویر دقیقی از این موارد را نخواهد داشت!

حاشیه های پرواز روح و برون فکنی:

حال در این میان عده ای مریض متافیزیک دان نما ( شما بخوانید شیادهای کثیف! رو این مورد بدجور حساسن! :mrgreen: ) بستر را مناسب برای کلاهبرداری هایشان دیدند و تصمیم گرفتند عملیات پرواز روح را به روح واقعی نسبت دهند! در این میان نقدهای زیادی به بار آمد مبنی بر اینکه اگر روحمان از جسممان خارج شود میمیریم! از این رو این شیاد جماعت تصمیم گرفتند دلیل مزخرفی مبنی بر این موضوع بیاورند تا بتوانند ساده لوح جماعت را گول بزنند! و چنین بود که مبحث کذب و دروغین “کالبد اختری” را به میاند انداختند! از شما دعوت میکنیم مقاله زیر را که در رابطه با کالبد اختری است حتما بخوانید!

بیشتر بخوانید:
کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
131 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است