خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

کلیه دوره های آموزشی علی لند با 50% تخفیف ارائه میشوند! مشاهده دوره های آموزشی! همچنین با کد تخفیف 1400 کلیه محصولات فروشگاه سایت را با 50% تخفیف بخرید!

imam min 1024x289 - همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها
علی لند
رفع ابهامات نظر علی لند درباره سحر و جادو و اجنه
215410101010 - همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها
32457777777 - همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها

همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها

همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها

مقالات
۱۳۳ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

به روز رسانی شده در: ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ – با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم در رابطه با همزاد و اینکه همزاد چیست برایتان مطالبی را ارائه کنم تا تمامی ابهامات در رابطه با این موضوع جنجالی از بین بروند! از شما دعوت میکنم این مقاله را تا انتها خوانده و در نهایت در صورتی که نظری داشتید خوشحال میشوم نظر خود را در بخش کامنت های همین مطلب برایم بنویسید. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

همزاد چیست؟

تا به حال بارها و بارها برای همه مان اتفاق افتاده است که مثلا اتفاقی که می افتد میگویند کار همزاد توست! یا بلاخره به هر نحوی هر چیزی را به عامل سومی به نام همزاد ربط میدهند! ولی اصلا این همزاد چیست؟ از قدیم الایام عده کثیری بر این باور بوده اند که همزمان با تولد هر انسانی, یک نسخه مشابه او از جنس جن و یا پری نیز خلق میشود! این جن و پری خلش شده نه تنها ظاهرش شبیه شخص است که شخص تحت تاثیر رفتارهای آن جن و پری (همزاد خود) قرار میگیرد! به طوری که مثلا اگر همزاد ناراحت و یا خوشحال باشد, شخص نیز تحت تاثیر همزاد خود خلق و خویش عوض شده و ناراحت و یا خوشحال میشود! این وجه اشتراک بین شخص و همزادش به صورت دو طرفه میباشد به عبارتی در صورتی که شخص ناراحت و یا خوشحال باشد همزادش نیز تحت تاثیر اون خلق و خویش تغییر میابد! به نقل قول زیر از ویکی پدیا در رابطه با همزاد توجه کنید:

در باورهای قدیمی عوام در ایران چندین موجود افسانه‌ای و تخیلی رواج داشته‌است از جمله موجوداتی به نام همزاد. بنابراین باورها، هر شخص دارای همزادی است که در جایی به نام دنیای از ما بهتران به‌طور هم‌زمان با او زندگی می‌کند و رشدی همگام با آن شخص دارد.

منبع: (ویکی پدیا)

بیشتر بخوانید:
جن – باورهای اشتباه در رابطه با جن

انواع همزاد:

در ادامه این مقاله میخواهیم انواع همزادها را با توجه به باورهای باستانی برایتان ارائه کنیم که دانستنشان خالی از لطف نیست! 😕

انواع همزاد از نظر نوع:

 • همزاد آتشی
 • همزاد بادی
 • همزاد خاکی
 • همزاد آبی

بیشتر بخوانید:
آیا سرنوشت انسان از پیش تعیین شده است؟

انواع همزاد از نظر خلق و خو:

 • همزاد خوب:

  این نوع همزاد خوبی ها و نیکی را به شخص برابر خود سرازیر میکند!!!

 • همزاد بد:

  این نوع همزاد بدی ها و شر و پلیدی ها را به سمت شخص برابر خود روانه میکند!!!

 • همزاد برابر:

  این نوع همزاد رفتار و خلق و خویی برابر با شخص دارد و هیچ تاثیری بر زندگی او ندارد.

بیشتر بخوانید:
رویای آگاهانه چیست؟ بررسی علمی رویای شفاف (آگاهانه)

همزاد ها کجا زندگی میکنند؟

بنا به باورهای باستان همزادها در جایی به نام سرزمین از ما بهتران و موازی با شخص برابرشان زندگی میکنند و رشتی برابر با شخص همسان خودشان دارند! (منبع: ویکی پدیا) و همچنین بر این باور هستند که با مرگ شخص همزاد او نیز میمیرد و در جهان پس از مرگ در کنار شخص برابر خود زندگی میکند! و همچنین باورهایی نیز مبنی بر این وجود دارد که پس از مرگ شخص همزاد او تغییر شکل میدهد!!! برخی مرتاض های هندی هم میگویند پس از مرگ شخص, همزادش در آسمان برای خود به گشت و گذار میپردازد!!!!!!

بیشتر بخوانید:
رابطه مستقیم قدرت ذهن و متافیزیک – مقاله ای کاملا متفاوت

همزاد چه کارهایی میتواند انجام دهد؟

به باور باستانیان همزاد کارهای زیادی میتواند انجام دهد که در زیر به برخی از این کارها اشاره میکنیم. کارهایی که همزاد میتواند انجام بدهد:

 • همزاد میتواند بسته به دستوری که شما میدهید بین دو نفر محبت یا تفرقه بیندازد!
 • همزاد میتواند تصویر و یا نقشه جایی را کشیده و برایتان از تلگرام بفرستد! ببخشید برایتان از طریق ماورا ارسال کند!
 • همزاد میتواند آینده را دیده و از آیده برایتان خبر بیاورد!
 • همزاد میتواند شخص و یا شیء گمشده را پیدا کند!
 • همزاد میتواند گنج ها و دفینه های ارزشمند را برای شما پیدا کند و محلشان را نشانتان بدهد!
 • همزاد توانایی سفر در زمان را دارد و میتواند از گذشته برایتان هرگونه اطلاعاتی که بخواهید را بیاورد!

بیشتر بخوانید:
زن امروزی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ خصوصیات زنان موفق

آیا همزاد واقعیت دارد؟

به نظر شما آیا همزاد حقیقت دارد؟ نظر شما در این باره چیست؟ در صورتی که واقعا و از ته دل باور دارید که همزاد حقیقت دارد باید بگویم سخت در اشتباه هستید! حقیقت این است که چیزی به نام همزاد وجود ندارد! همزاد ساخته و پرداخته ذهن معیوب و بیمار باستانیانی است که متاسفانه منبع مشخصی در رابطه با مرکز تولید این ذهنیت اشتباه همچنان موجود نبوده و به طور دقیق نمیتوان منبع تولید این شایعه را مشخص کرد. ولی در حالت کلی باور بر این است که همزاد ساخته و پرداخته ذهن بیمار هندوها بوده است. به عبارتی احتمالا این هندوها بوده اند که ابداع کننده عبارت مضحکی به نام همزاد بوده اند! دوستان حقیقت این است که چیزی به نام همزاد وجود ندارد! حال چه خوشتان بیاید و چه بدتان بیاید حقیقت همواره حقیقت است! چه حرض بخورید و چه خرسند شوید! میدانم حال کسانی خواهند آمد و در زیر این مطلب شروع به بذله گویی خواهند کرد که قطعا مشخص است آنان ذی نفعان خرافات و همزاد هستند! به عبارتی جیب هایشان با سادگی و زودباوری شما عزیزان پر میشود!

بیشتر بخوانید:
رشته دانشگاهی متافیزیک | اطلاعات کامل درباره رشته تحصیلی متافیزیک

استنباط عدم وجود همزاد:

حال سوال این است که استنباط عدم وجود همزاد چیست؟ بنا بر گفته ها همزاد همزمان با تولد یک انسان متولد میشود!!! منبع این گفته چیست؟ چه سند معتبری برای این ادعای به شدت مضحک وجود دارد؟ لقاح در انسان از ترکیب تخمک و اسپرم حاصل می‌شود آخر این چه ربطی به تولد یک همزاد دارد؟! چه چیزی آن همزاد را ساخته است و موجب لقاح آن شده است؟ خرافات بی در و پیکر است و به آن هر چیزی را میتوان چسباند چرا که هیچ سندیت علمی ای ندارد که بتوان نواقص آن را آشکار کرد! ما از ماده هستیم همزادمان کجا بود؟! آخر چرا اجازه میدهید عده ای شما را به شدت پلشت و احمق بپندارند؟! چرا تفکر را از خود دریغ میکنید و عقلتان را میسپارید به دست یک رمال کودن؟ مگر فکر کردن چه سختی و بدی ای دارد که اینقدر با آن مخالف و دشمن هستید؟ در صورتی که کمی فکر کنید خواهید فهمید همزاد تنها ساخته توهمات عده ای معلوم الحال است و بس!

بیشتر بخوانید:
ایموشن کد چیست؟ اصلی ترین کاربرد ایموشن کد در زندگی

همزاد از نظر علم روانشناسی (همزاد پنداری):

در ادامه میخواهم به شما در رابطه با همزاد از دیدگاه علم روانشناسی مطلبی را بیاورم که خواندن آن خالی از لطف نیست! این بخش از نوشته ها نقل قولی از سایت ویکی پدیا به نقل از “اتو رانک” روانکاو مطرح اتریشی در “کتاب همزاد” میباشد:

همزاد در شرایط خاصی به وجود آمده و خود را نشان می‌دهد و این زمان مربوط است به مواقعی که فردی دچار مشکل روحی و افسردگی شدیدی شده باشد. افرادی که احساس تنهایی شدیدی دارند و بر اثر آن نیاز به همدم و هم صحبتی داشته و سنگ صبوری می‌خواهند، همزاد این نیاز را برطرف می‌سازد. به‌طور معمول افرادی که در آستانه جنون قرار دارند اغلب همزاد را می‌بینند و با او صحبت هم می‌کنند. فردی که دچار تنهایی و افسردگی و یاس می‌باشد در ابتدا در گوش خود صداهایی مانند نجوا یا ویز ویز را می‌شنود که این مربوط به فعالیت غیرارادی اعصاب و رگ‌های مغز و افزایش الکتریسیته در آن است. این مرحله روز به روز افزایش یافته و حال بیمار رو به وخامت می‌گذارد و هجوم افکار و نجواها بقدری در ذهن فرد زیاد می‌شود که بر شدت بیماری افزوده شده و رفتارهای ناهنجاری از او سر می‌زند. در این زمان اطرافیان از اطراف فرد پراکنده گشته و فرد ناچار به خلوت خود پناه برده و سکوت کرده و اغلب به نقطه‌ای خیره می‌شود. در این حالت فرد واقعاً مجنون شده و به عنوان فردی دیوانه شناخته می‌شود. در این مرحله بیمار چنان با خود گفتگو می‌کند که انگار واقعاً فردی مقابل او قرار دارد. بیمار مدام خاطرات گذشته و تجربه‌های تلخ را در ذهن خود بازسازی نموده و آن‌ها را در ذهنش تکرار می‌کند. در اغلب موارد، فرد پس از طی دوران افسردگی و ورود به مرحله جنون همزاد خود را می‌بیند، اما این نفس خود فرد است که فقط توسط خود بیمار دیده و موجب اعمال جنون‌آمیز می‌شود. توجه کنید که برخی انسان‌های ناآگاه که به دنبال رشد معنوی و سیر و سلوک هستند سعی می‌کنند با پناه بردن به مواد اعتیادآور و فرورفتن به حالت خلسه این بعد خود یعنی همزاد را شناسایی نمایند. این افراد چون راهنمای درستی نداشته‌اند به ورطه اعتیاد افتاده و خود را به نابودی می‌کشانند زیرا روح بیمار، جسم را نیز قطعاً به بیماری دچار می‌سازد. این روش‌ها روش‌هایی بیهوده برای کشف دنیای غیر مادی بوده و اغلب تصاویر و حالت‌هایی که در فرد و در حالت خماری ایجاد می‌شود تصنعی بوده و کاملاً بی‌ارزش است.

منبع: (ویکی پدیا)

بیشتر بخوانید:
آموزش رسیدن به آرامش ذهنی – چگونه ذهنی آرام داشته باشیم؟

همانطور که در نقل قول بالا خواندید, همزادپنداری نوعی بیماری است! به عبارتی وقتی شخصی همزاد خود را ببیند تنها ۲ حالت دارد:

 1. آن شخص معتاد بوده و بیش از حد مصرف کرده است! قابل توجه بعضیا 😛
 2. آن شخص بیمار روانی ای میباشد که هرچه سریعتر باید در پی درمان باشد! اینم قابل توجه بعضیا 😉

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۱۳۳ دیدگاه. ترک جدید

 • سلام با احترام
  اولا نظرات کاملا اشتباه دارید مغلطه میکنید
  دوما نیایید الکی نظر پردازی در این زمینه کنید باید جواب شما در زمینه علوم غریبه نمیدانم باشد. نه که تخیل و … ربط دهید

  بحث ذهن رو دخل در موجود ندهید
  دو مکتب با دو نیروی متفاوت
  البته در چندین موضوع اشتراکاتی دارند
  نفی نکن
  در ضمن انتقاد را بمنظره دشمنی ندانید

  پاسخ
  • سلام.
   اولا جناب مغلطه شما اگه به حرفاتون اعتقاد داشتین ایمیلتون رو نمینوشتین aliland@gmail.com 😉
   درثانی اینجا مکتب عاقلانه و در اینکه شما شخصی با حد اقل ضریب هوشی هستین شکی نیست پس جایی هم اینجا ندارین چون درکتون متاسفانه کافی نیست! این جواب ربطی به انتقادتون نداره چون اساسا همه کسایی که همزاد رو باور دارن افرادی کم سواد یا به عبارتی کند ذهن هستن بلا استثنا.
   ثالثا اصلا متوجه نشدیم از طرف کی هستی! مرد مومن آی پی شما ذخیره شده! زیر تک تک پستامون با اسمای مختلف کامنت گذاشتی و هرچی از دهنت در اومده گفتی! فکر کردی اسمتو عوض میکنی متوجه نمیشیم؟ اسمت عوض میشه آی پی‌ت که همونه!😃😂
   نمیدونم کی یه عده احمقو استخدام کرده بیان زیر پستامون شعر بنویسن! کاملا مشخصه با سایتمون بدجور کسب و کارتون به هم ریخته!🙂
   انتقاد به معنی دشمنی نیست!😉
   سپاس!🙂🙏

   پاسخ
   • اولا ایمیل مشابه به منزله همزاد شماست
    دوما اولین کامنت دارم ارسال میکنم
    سوما تهمت نزن
    چهارما یک شوخی بود
    😂😂😂
    داش استخدام مستخدام چیه اشتباه گرفتی

    پاسخ
    • این شکلی نابود میشی!😉
     یه نصیحت بهت میکنم: وقتی با یه باسواد طرفی بهتره باهاش بحث نکنی! چون اون چیزی داره که تو اصلا نداری! (عقل)😉

     پاسخ
    • سلام بله شما درست میفرمایید. بله ما ۲ تا همسان جنی داریم. فلسفه یونگ و اشو و ادیان هندی معتقدن ما جفت روحی داریم و موقع هبوط به زمین این جفت روحیمون هم به شکل جنس مخالف انسان میشه. خپ من اینو قبول ندارم ولی در مورد همزاد جنی مطمئن نیستم هست یا نه اگ اطلاعی دارید لطف کنید راهنمایی کنید. این ایمیل منه @erfantaghilou.13792016@gmail.com

     پاسخ
   • باسلام ممکنه همزاد و ……. وجود نداشته باشه اما جن وجود داره و در قران کریم هم ذکر شده این درسته اما حرفتان کاملا درسته بعضی ها سوء استفاده میکنن

    پاسخ
    • باور کنید وجود داره ، من نه جنون دارم و نه مشکل روحی ، من یه مدت صدای پاهاشون و رفت و آمد هاشون رو می شنیدم، که خدا رو صد هزار مرتبه شکر العان خوب شدم 😪

     پاسخ
     • سلام درسته حق با توه من باور دارم که وچود داره چون ما تو روستا کوهستانی زندگی میکنیم و از قدیم ندیما تا امروز خیلیا تو روستا هم جن دیدن هم همزاد داشتن حتی ما یه نفر تو روستا داریم که یه جن تو خونشون بوده و از اونجا که باهاش کاری نداشتن باهاشون زندگی کرده و تا هفت جدشون بهشون برکت داده که هنوزم اثارش هست

   • سلام و خسته نباشید
    همزاد وجود داره و اگه با اون در ارتباط باشی هرکاری بخوای برات انجام میده چله نشینی داره شماکه استادین باید بدونین ودر مواقعی که ماموریتی برای انجام کاری ندی همیشه تو فاصله حداکثر ۵ متریته یعنی ازت دور نمیشه داداش

    پاسخ
    • با کیا شدیم ۸۰ میلیون…

     پاسخ
     • خرافه گرایی کاملا واضح و مشخصه داخل کشور ما و چون از طریق خرافات بهشون تلقین شده جوری درون ذهنشون هک شده که متاسفانه بدون هیچ اطلاع و دلیل منطقی دفاع میکنن از اعتقاداتشون…
      من خودم شخصی نسبتا مذهبی هستم..ولی با دید باز و منطقی..نمیتونم هرچیزیو که در این باره میگن قبول کنم..چون احساس میکنم به شعور خودم توهین کردم..
      در رابطه با بحث همزاد هم کتاب های زیادی نوشته شده و متاسفانه همشون اجازه انتشار و چاپ داشتن و اگه یکی از کتاب هارو مطالعه کرده باشین متوجه میشین چطوری به این قدرت این مباحث و موضوعات تاثیر گذارو بوده رو مردم…متاسفانه بعضی خرافات حتی قدرت و بزرگیه خدارو نقض میکنه..و بدون اینکه کسی متوجه شه فقط دفاع میکنن ازشون…
      خدا خودش کریم و عادله..بیاین لطفا با هر خرافه ای نقض نکنیم این عظمت این خدارو..

     • با هم اینا که همزادشون فاصله پنج متریشونه شدیم هشتاد میلیون

     • خخخخخخخخخخخخ

     • بهترین مقاله ای که تا حالا خوندم❤❤❤

     • ممنون لطف دارین🌹

     • 😂😂👌

    • چله نشینی چه ربطی به همزاد داره اخه چرا در مورد چیزی که نمیدونین یا سر رشته ازش ندارین بحث میکنین من با دوستمون کاملا موافق هستم و همزاد توهمی بیش نیست

     پاسخ
 • کلا تابلو هست یه نفره 😂😂 وای مردم از خنده بحثتون عالیه

  پاسخ
  • دقیقا 🙂

   پاسخ
   • با سلام
    بنده از نظر خودم میگم ک نمیشه به طور صد در صد این نظریه رو رد کرد چون ما از اینده خبر نداریم و شاید هنوز علممون به حدی نرسیده ک بتونیم همچین قضیه رو به صورت صد در صد درک کنیم حتی در گذشته هم بوده ک چیزایی ثابت شده با گذشت زمان و پیشرفت علم رد شده و از نظر علمی مورد قبول نبوده این قضیه هنوز گنگه و از نظر من به این خاطر نمیتونیم بگیم ک همش خرافاته

    پاسخ
    • چله نشینی چه ربطی به همزاد داره اخه چرا در مورد چیزی که نمیدونین یا سر رشته ازش ندارین بحث میکنین من با دوستمون کاملا موافق هستم و همزاد توهمی بیش نیست

     پاسخ
  • باسلام ممکنه همزاد و ……. وجود نداشته باشه اما جن وجود داره و در قران کریم هم ذکر شده این درسته اما حرفتان کاملا درسته بعضی ها سوء استفاده میکنن

   پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها […]

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز وقت بخیر، جسارتا ویکی پدیا منبع موثقی نیست، هرکسی که عقل و علمش بیشتره سر بزیر تر و افتاده تره، مطالبی هم که راجب همزاد نوشتید کلا اشتباهه و اگر واقعا قصد شما روشنگری و پاک کردن خرافه از ذهن مردمه، لطفا هر چی هرجا خواندید بدون موثق بودن منبع بیان نکنید، همزاد با قرین جنی متفاوته و این فرمایشات شما بیشتر مربوط به قرین جنی هست که از فرزندان شیطانه و در قرآن هم راجبهش صحبت شده، شما بدون اینکه بدونید دارید یک خرافه رو گسترش میدید و باعث میشید افراد بیشتری تسخیر اجنه و عفاریت بشن، کسانی که خودشون در تسخیر جن های کافر هستند و به اصتلاح موکل دارند و به اسم دعانویس و جادوگر میشناسیمشون از همین ترفند برای فریب مردم دارند استفاده میکنند و در ازای آلوده کردن افراد و ورود شیطان به زندگی شون قدرت و لول میگیرن. امیدوارم بنده هم مثل بقیه فحش نخورم

   پاسخ
   • دوست عزیز تا وقتی کسی بی احترامی نکنه بی احترامی نمیبینه! در ثانی متاسفانه خرافات چنان وجودتونو گرفته که تقریبا میتونم بگم معلوماتتون در رابطه با حقایق متافیزیک چیزی حدود منفی صفره! دیگه چرا جوش میارین؟ نکنه از کاسبان خرافاتین؟! 🙂 موکل؟! همزاد؟!!! قصدم توهین نیست ولی واقعا به شما و امثال شما متاسفم! اونایی که با من بحث میکنن متاسفانه اونقد علمشون پایینه که درک نمیکنن من چی میگم! تو قرن ۲۱ و موکل؟! تو قرن ۲۱ و همزاد؟؟؟!!! خدا شفاتون بده

    پاسخ
 • هر کسی حتی اگه کافرم باشه باید به اعتقاداتش احترام بذاری نه اینکه بی سواد و بی عقل صداش کنی اگه واقعا ادعای سواد و ضریب هوشی داری توهین نکن در ضمن طرف هیچکسی
  نیستم

  پاسخ
  • بی سواد اسمش بی سواده! بی عقل اسمش بی عقله! همونطور که دکتر اسمش دکتره و مهندس مهندس!

   پاسخ
   • چقدر دکتر مهندس میکنی؟؟؟ اگه دکتری میدونی که کسایی که چیزی ندارن ویا بهش نمیرسن خیلی ادعا دارن و تکرار میکنن؟؟؟

    پاسخ
    • اینجا یه سایت علمیه. وقتی شعورتون در حد اینه که فکر میکنین همزاد وجود داره باید بگم اینجا جایی ندارین. لطفا برید به سایتایی که در حد سوادتونن تا مغز فندقیتون گیرپاچ نکنه. سایتایی مثل دعا نویسی و از این چرندیات که با شعورتون همخوانی داشته باشن.
     با تشکر

     پاسخ
     • دوستان من نه دوست دارم بحث کنم نه چیزی من با دوستمون موافق هستم همزاد خرافه است و کسی نتونسته اثبات کنه ولی اگر دوست دارین از صداها ونجواهای که زیر گوشتون پچ پچ میکنه سر در بیارین پیشنهاد میکنم به دنبال عرفان برین کنجکاویتون کمتر میشه یادتون باشه شما اشرف مخلوقاتین و هیچ قدرتی بالاتر از قدرت انسان بعد از خداوند نیست

     • 😂😂😂😂😂بیخیال بابا معلومه که همش توهمه 🙄یه سریا مازوخیسم دارن انگار میرن دنبال این چیزا خودشونو بترسونن ک آدرنالین ترشح بشه لذت ببرن!😂این خودآزاریا چیه سریال ومپایر دایریزو میبینید ؟ این سری واکینگ دد هم ببینید

     • خخخخخخخخخخخخخخخ

   • تکراری بود منبع موثق نبود رفرنس خیلی ضعیف کمی تحقیات بیشتر بشه امید وارم مقاله بعدی کاملتر و جامعتر باشه اما هدف خرافه زدایی خیلی عالی به امید ایرانه بدون خرافات با عقلانیت وبدون فخر فروشی و توهین موفق باشین و پایداذ

    پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها […]

  پاسخ
 • فوق العاده

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها […]

  پاسخ
 • من قبلا و حتی الان هم برام اتفاقات عجیبی می افته که دوستام میگن همزادته ولی مادرم میگه تخیلته بعضی دیگه هم میکن جنه.میخوام بدونم دقیقا چیه

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها […]

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید من خودم به اجنه و غیره اعتقادی نداشتم امایک روزی خانمم باگوشی شخصی خودش از گوشه ای از اتاق عکس گرفته بود که بعدها یکم توجه کردیم دیدیم که پشت پنجره یه شخص کوتاه قد با بینی تقریبا بزرگ ایستاده و به داخل خانه نگاه میکنه قصدم ترسادن بقیه نیست میخواهم از شما اطلاعاتی بگیرم و بدونم ان چی بوده

  پاسخ
  • ما هیچوقت نگفتیم اجنه وجود ندارن. احتمالا کسی خواسته بترسونتتون یا شکست نور بوده و یا اینکه شاید واقعا جن بوده

   پاسخ
   • اقا سلام _ جناب شما میگین همزاد وجود نداره ولی پسر داییم ک الان تقریبا ۱ماه هس ک هرشب میره ت باغشون ک توروستا هس ساعت ۱۲تا ۳ میره با یکی صحبت میکنه میاد این داستانش چیه یا ت اتاقش هس داره با یکی حرف میزنه

    پاسخ
  • وااای نگو منم چنین شخصی رو دیدم، باردار بودم چادر رنگی رو روی خودم انداختم و خوابیدم البته چادر تا روی سرم بود، غرق خواب بودم که احساس کردم کسی نگام میکنه، از زیر چادر چشامو باز کردم دیدم یه مرد قد کوتاه و سیاه پوش بهم نگاه میکنه تا چادرو از روم برداشتم غیب شد، من به کسی چیزی نگفتم، چند روزی گذشت خواهر شوهرم گفت یه چیزی بگم نمیترسی گفتم بگو، گفت داداشش یه قد کوتاهو جلوی در خونتون دیده،،، وای دیگه فهمیدم هست، سریع ایت الکرسی دور خوندمو، تهدیدش کرد و دیگه ندیدیمش،

   پاسخ
  • جن ها وجود دارن و توی قرآن هم آمده
   یه بار یه مطلبی خوندم که یه شخص خارجی نوشته بود جن ها رو قبلا روی یه تپه می دیدم. آدم های کوتاه قدی بودن . احتمالا اون چیزی که توی عکس دیدین جن بوده

   پاسخ
 • Avatar
  اشکان عباس زاده
  ۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۴۰

  پخخخخخخ همزاد واقعا متاسفم برا کسایی که همزادو باور دارن

  پاسخ
 • ۴سال پیش ی خونه خابیدم ی شب ک دقیق توهمون شب مث روح توخونه بودم و بیدار ولی بدنم بی حس بود بعد ی چیزای ترسناکیو دیدم ک ب زور بیدارم کردن ازخواب.بعدن فهمیدم اونجا کسی مرده…
  ازاون موقع مدام اونجوری میشم ولی هردفعه یچیز میبینم و داستانشو بدون حرف میفهمم توخواب .همش حس میکنی یکی کنارمه اینقدترسیدم ازچیرایی ک میبینم شبا نمیتونم بخابم.شمامیتونی کمکم کنی؟ بایدچیکارکنم چراابنجورمیشم! میگن بختکه ولی من تواتاقم کامل بیدارم همه چیو میبینم حتی مامانم ک میاد بیدارم کنه و ب زورم بیدار میشم و یکیم تواتاقه تالحظه ایی ک مامانم میاد هستش ک هردفعه ی داستانو میبینم راجبه ی شخص ترسناک

  پاسخ
 • میشه سوال منو جواب بدین. از کجا بفهمم جادو باطل شده. از سرکتاب باز کردن؟ سرکتاب باز کردم میگه باطل شده ولی تو فالم اومده بود نشده. ولی هنوز همسرم قهره

  پاسخ
 • چه ادم با اطلاعاتی هستید خیلی ممنون از اینکه اطلاعاتتونو به اشتراک گذاشتید

  پاسخ
 • سلام. وقت بخیر.
  من کلا اعتقادی اصلا به این چیزا نداشتم وندارم و نخواهم داشت.
  ولی یه روز یکی از دوستام میخاست بره پیش شخصی که کارش فالگیری از اینده بگه و… بود رفتم باهاش اونم به زور واسه دوستمو گفت گذشته، حال، اینده. خودش تعجب کرده بود که گذشته و حال الان اونو گفت.
  منم وسوسه شدم یه پولی دادمو واسه منم گفت بدون اینکه سوالی کنه. از ریز ترین مشکلاتمم گفت. بعد گفت من همزاد دارم خب من باور نکردم.
  ولی گفت مثلا تنم کبود میشه صبح بیدارمیشم یا خیلی چیزای دیگ. منم یکم فکرکردم دیدم همینم. بازم موندم
  که ایا هست یانه؟؟؟
  راستی بابت اطلاعاتتون ممنون👍🏻.

  پاسخ
 • چرا هست اینقدررر نگو نیست، منو شوهرم سه سال با هم درگیر بودیم کار داشت به طلاق میرسید، تا آخر معلوم شد کار کی بوده، طرف میخواست بین منوشوهرمو جدایی بندازه، دختره خودشو بچسبونه به همسرم، و منم مثل شما اصلا اعتقادی نداشتم. تا اینکه همه چی رو شد. حتی میتونی از اساتید بپرسی، پس اینقدررر مسر نباش که نیست،

  پاسخ
 • سلام من سالهای قبل شب که میخوابیدم تمام اتاق رو به وضوح میدیدم و انقدر سنگین میشدم که صدام در نمیومد و همش احساس میکردم ی نیرویی من رو میخ کوب کرده منم خیلی باور ندارم

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید من یه پسر١٢ساله دارم که نزدیک یک ماهه میگه یکی منو اذیت میکنه افکار بد میاد توًسرم به من میگه خودتو از باندی پرت کن میشه کمکم کنید

  پاسخ
 • سلام من رو شخصی همزاد بد دیدم که تا چند سال یه مشکلی بدی رو براش پبش می اورد که پیش مرحوم ایت اله…نمیخوام اسمش رو بگم رفتیم تونستیم درمونش کنیم و مشکلش رو حل کنیم اتفاقا من بحث همزاد رو از زبون اون ایت اله مرحوم شنیدم وفهمیدم چیه.

  پاسخ
  • سلام.خب میشه بگید اون مرحوم چی گفتن درمورد همزاد؟ نظرشون در مورد همزاد چی بوده؟

   پاسخ
   • سلام ظاهرا یکی از اشنایان نزدیک اون فرد یک طلسم شیطانی براش میکنه در نتیجه این طلسم بصورت همزاد بدکه بصورت جن هم بوده تا چند سال بصورت جدی تو یک کاری براشون مشکل پیش می اورد یعنی هر وقت که میخواست از اون کارش نتیجه بگیره یهو بدبیاری بدی براش رخ میداد تا پیش اون مرحوم رفتیم و با دعای مخصوصی که کرد باعث شد الان تقریبا ۱۲ ساله که از اون همزاد پلید در امانه.

    پاسخ
 • سلام در واقع همزادی که ایشون رو اذیت میکرد از نوع جن بود که توسط طلسم شیطانی شخصی به ایشون روا شده بود

  پاسخ
 • باسلام و خسته نباشید
  یه سوال دارم..البته در مورد مبحث درستی و غلطی همزاد نیست.سوالم اینه:وقتی تا حدود زیادی اثبات شده تله پاتی بین دو انسان زنده میتونه اتفاق بیفته آیا مثلا جسم مثالی شخصی که وارد عوالم دیگر شده و به اصطلاح از این دنیا رفته میتونه از طریق انتقال فکر با شخص زنده ارتباط بگیره؟منظورم احضار ارواح از نوع موثقش نیست .میخوام بدونم اگر به فرض ما عاشق یه نفری باشیم که از دنیا رفته،آیا احساسات و افکارمون رو میتونیم از طریق یه چیزی شبیه تله پاتی بهش منتقل کنیم ؟میدونم احاطه بر علوم ماورایی در گنجایش جهان فیزیکی نیست،ولی چونکه خود ما متشکل از جسم فیزیکی و جسم مثالی هستیم و روحی که بر این دو احاطه داره ،متناسب با جهانهای مختلف با این اجسام همراهه،آیا قادریم ارتباط قلبی و فکری با ارواحی که در جهانهای فراتر از عوالم فیزیکی هستند برقرار کنیم؟
  ممنونم اگه از ابهام خارجم کنید

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر.‌.من سرکتاب گرفتم ایشون گفتم طلسم همزاد دارم باید چکارکنم؟؟؟

  پاسخ
 • سلام 👋👋
  آقای میرزایی واقعا بابت سایت تون ممنونم که اطلاعات مفید و درستی داره 🙏🙏
  براتون بهترین ها رو آرزو میکنم امیدوارم هر کجا که هستین شاد و پیروز و سربلند باشید🌺🌺

  پاسخ
 • سلام به منم گفتن که همزادداری یا طلسم وجادو.من همزادروباورندارم چون هیچ حسی یا فردی ویا اصلاح سنگینی رو حس نمی کنم .ولی به شدت کارهام وپروزهام ویا کارهام امروز وفرداس ویا کلا بی خیال میشم.متاسفاته به جادو وطالسم اعتقادم دادان .گفتن تو قران سوره ناس وفلق .خداوتد صراحتا می گه قل اعوذ برب الناس .من شرالوالوساوس الخناث .ومن شرالتافاسات فی العقد.پناه ببر به خدا .ازشر حاسدان.وازشرزنان که درگره ها می دمند .برای همین باورکردم .میشهه راهنماییم کنید .

  پاسخ
 • من به همزاد اعتقاد ندارم ولی یکی بهم گفت بخاطر وجود همزاد میتونی پیش بینی کنی من هرچی که میگم میشه مثلا دوستم شمال بود از من پنهون میکرد و میگفت خونس منم زنگ زدم بهش و همراهاشم بهش گفتم کیا هستن دست خودم نیس ولی انگار فالگیرم🤣😂واینکه هرچی خرابکاری میکنم یجوری درست میشه خودمم حیرون میمونم

  پاسخ
 • باسواد کی بودی تو😄

  پاسخ
 • یه سوال؟
  من یه جا شنیدم ممکنه همزاد از جنس خوده انسان باشه و در همین کره ی خاکی اما دور از ما زندگی کنه و هیچ ربطی به رفتار ما نداشته باشه

  پاسخ
 • سلام خیلی ممنون از اطلاعاتتون اگ میشع لدفا راهنماییم کنین @*** به کمکتون احتیاج دارم

  پاسخ
 • سلام و درود
  استاد شما در مقاله هایتان پای منطق را وسط می آورید
  در حالی که متافیزیک منطقی نیست
  معذرت اما اینطوری یه جای کار میلنگه
  با تشکر

  پاسخ
 • Avatar
  احسان البرجی
  ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۰۵

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیر و تمامی کاربران محترم
  در این باب همزاد باید یک توصیه علمی کنم که وقتی فرد به مسئله های مثبت و انگیزشی فکر کند پس فکر مثبت شده و خیر و برکت هم نیز توسط کائنات برای فرد ارسال میشود.
  و اما حالا دقیقاً برعکس این مطلب رو تصور کنیم و به آن بیندیشیم میبینم که اگر ذهن خود را همواره در ترس و غم فرو ببریم قطعاً نیرو های منفی و افکار منفی ذهن و حتی رفتار های منفی نیز جذب انسان میشود و در آخر فرد یا به کار خوب روی می آورد و یا به کار بد رجوع میکند
  پس باید بدانید دوستان عزیز زندگی قانون ذهن است
  هرچه ذهن شما درگیر او باشد همان است همان نیرو را جذب میکنید
  فکر منفی افکار منفی
  فکر مثبت افکار مثبت

  پاسخ
 • Avatar
  احسان البرجی
  ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۱۹

  خمین مطالب که شما شیر اطلاعات دارید قدرت ذهن شماست
  یکی مشتاق این است که تخیلات ذهن منفی را در بستر ذهن های مثبت جای دهد
  دیگری درگیر بحث های هوازی و بدون حاشیه این مطالب بی اساس میشود
  ما با ذهن خود زندگی خود و رفتار و برخورد خودمان را تعیین میکنیم و به آن عمل می نماییم
  پس ذهن خود را درگیر این مسائل نکنید
  ما به دنیا آمدیم که زندگی کنیم نه بحث و جدال
  اجنه در تفسیر قرآنی درست است اما آیا شما جز نوشته حقیقت را دیدید؟؟؟
  کسی درآن زمان بوده که حقیقت را بنگرد ؟؟؟
  پس خداوند رحمت آفرین کتابی را در راه اسلام قرار داد تا مسیر راه درست و اعمال صحیح انسان را نشانگر باشد
  و ما به خدواند خود در باب توضیحات کتابش ایمان آوردیم و یک مسلمان هستیم
  در قرآن گفته شده شیطان رانده شده
  نگفته جن های رانده شده
  پس برای تکمیل سوالات خودتان به قرآن یک سر بزنید
  ما انسان ها متاسفانه از منبع مشخص که صحیح است معلوماتی نداریم و به یک مشت اتباط و مکاتباتی که منبع نامعلومی دارند رجوع میکنیم
  من این همه صحبت را کردم که بگم ما بندگان خدا هستیم در هرجایی که میخوای باشی باش عزیز من ولی اینو بدون اگر قرار بود این همزاد در بین انسان ها مشخص باشد خداوند در قرآن کریم خود که کتاب الهی ما مسلمانان است بیان میشد پس ذهنتان را مشغله این افکار نکنید و به خودتان لطمه نزنید این بحث ها به جز ناراحتی چیزی ندارد ما نه عالم هستیم نه خدا و نه پیامبر پس بهتر کاری به کار دیگران نداشته باشیم
  با تشکر از اینکه به مطالب من خوب دقت کردید 🙏🌹

  پاسخ
 • اینکه همزاد وجود نداره درسته.
  ولی جادو وجود داره.

  پاسخ
 • سلام ، یه سوال دارم بیشتر وقتا حس میکنم یه نفر نگام میکنه و گاهی حضورشو کنار خودم حس میکنم ، آیا توهمه یا واقعیه؟؟؟؟

  پاسخ
 • ولی من ی شب تو خواب خیلی اذیت شدم بیدار ک شدم رو دستام جای دندون بود کبودیش۴ماه طول کشید تا از بین رفت

  پاسخ
 • Avatar
  ماجداردشیریان
  ۴ شهریور ۱۳۹۹ ۲۳:۳۶

  با عرض سلام دوستان و خسته نباشید دوستان من خدمت سربازی بودم ی روز رفتم ب فرمانده دور روز مرخصی خواستم بهم نداد خیلی ناراحت شدم بعد رفتم رو تختم خوابیدم وقتی خوابم برد خواب دیدم افسرنگهبان اومد گفت فرمانده میگه برو مرخصی بعد شنیدم در اسایشگاه بازشد دقیقا همین صحنه برام اتفاق افتاد همون افسرنگهبان گفت فرمانده میگه برو مرخصی

  پاسخ
 • من خودم دیدم جن شب قیچی روی یخچال محل کادم بودم ساعت ۴ صبح بود پرت کرد پایین یا صبح ۴ یا ۵ صبح اسمم صداه میزد البته تنها بودن اینا رو میگم واقییه تواهم نیست

  پاسخ
 • آقای میرزایی عاشقتم

  پاسخ
 • سلام
  من ی شب تنها بودم خوابیده بودم نصف شب انگار یکی داشت اذیتم میکرد انگار روم نشسته بود هر کار میکردم نمیتونستم بلند شم خیلی سنگین بود بد به زور خودم رو تکون دادم قشنگ با دستم لمس کردم اینقد نرم بود قشنگ چنگ زدم بد دادم زدم بیدار شدم کسی نبود بد تا صبح از ترس نتونستم بخوام ..هنوز یادم میاد میترسم قشنگ با دستم گرفتمش نمیدونم جن بود چی بود ..از اون موقع تو خواب خیلی داد میزنم …

  پاسخ
 • سلام دوستان
  همزاد وجود داره
  من یه همزاد دارم تقریبا هر روز میبینمش
  انقدر هم ازش بدم میاد اخه از من قد بلندتره و خوشکلتره
  راستش سیگار رو هم اون اولین بار بهم داد ولی نمیدونم چرا سیریشه هر روز آویزونه

  همین پسرخاله احمقمو میگم باهم تو یه روز بدنیا اومدیم

  پاسخ
 • ببخشید اقای بیک میرزایی من خیلی وقته همش خواب اگاهانه میبینم و میدونم که خوابم و توی خوابام میتونم وارد خوابای کسانی که بخوام بشم یکبار وارد خواب دوستم شدم و اونو ترسوندن روز بعد به من گفت که توی خوابش منو دیده و من ترسوندمش این اتفاق چجور میوفته؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  واقعا خیالم رو راحت کردید اخه من افکار بد میومد توسرم البته عاملشون هم خودم بودم خیلی افکار منفی دارم
  خیلی جاها خوندم همزاد باعث افکار بد و روی بارداری تاثیر داره و باعث نازایی میشه و جنین رو معلول میکنه منم همش میترسیدم که داشته باشم
  😂😂

  پاسخ
 • سلام اگه میشه یک مطلب در رابطه با تناسخ هم بزارین

  پاسخ
 • من به این نتیجه واقعا رسیدم که هر کس دیدگاه خاص خودش رو در موارد مختلف داره…اما در نورد وجود همزاد،دیدگاه وجود نداشتنش کاملا غلطه…من به شخصه به شدت حسش کردم و واقعا افرادی رو میشناسم که با همزادشون ارتباط دارن…من نمیگم همزاد میاد و کارای ما رو انجام میده،خیر! حرف من این هست که حتی روش هایی برای احضارش هم وجود داره و حتی افراد با توجه به میزان توانایی های ذهنشون میتونن با همزادشون ارتباط داشته باشن که خب کار راحتی هم نیست و حتی ترسناک هم میتونه باشه‌.اما نقض وجودش یک اشتباهه به نظرم…البته باز هم میگم دیدگاه ها متفاوته و هیچ کس به زور نمیتونه دیدگاه شخص دیگری رو بپذیره…در مقاله بالا مقداری بیش از حد علمی به وجود همزاد نگاه شده که خب اگر کلا میخواستیم از علم پیش بریم به خیلی چیزا نمیرسیدیم…مثلا جایی گفته شده که انسان از لقاح میاد و همزاد چجوری میتونه بیاد‌‌…خب اگر اینطوری بود همه میگفتن چشم سوم هم چون وجود خارجی نداره قابل قبول نیست…یه سری چیزا رو باید با دل پذیرفت و خب وجود همزاد که من واقعا بهش اعتقاد دارم یکی از اوناست

  پاسخ
  • دوست عزیز چیزی اگه وجود داره یعنی علمه! وقتی برای همزاد هیچ سندیتی وجود نداره کاملا مشخصه ساخته توهماته و چه فاجعه ای هستش که در قرن ۲۱ هنوز هستن کسانی که به خرافات مضخک باور دارن.

   پاسخ
 • کاملا درسته همزاد فقط زاده ی ذهن هستش و واقعیت نداره .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است
0
سبد خرید شما
 • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.