همراستایی ذهنی چیست و چه خصوصیاتی دارد

مقالات
۹ دیدگاه
تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با مبحث مهم همراستایی ذهنی و خصوصیات آن مطالب مفیدی را ارائه کنم امیدوارم مورد پسندتان واقع شوند. از شما دعوت می کنم در پایان مقاله در صورت داشتن نظر خاصی، نظر خود را در بخش کامنت های این مقاله مطرح کنید. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
پاکسازی و فعال سازی چاکراها – چگونگی پاکسازی چاکراها

همراستایی ذهنی چیست؟

همراستایی ذهنی در حقیقت همسو شدن و یکی شدن دو یا چند ذهن با یکدیگر می باشد. همراستایی ذهنی می تواند بین دو یا چند نفر که حتی یکدیگر را ندیده‌اند و حتی نمی شناسند نیز اتفاق بیفتد. همانگونه که میدانید در مبحث کوانتوم فاصله تاثیر چندانی نداشته و همزمان دو عامل بدون نسبت داشتن به یکدیگر میتوانند اتفاق بیفتند. همراستایی ذهنی می‌تواند به تو شکل مستقیم و غیر مستقیم اتفاق بیفتد. در همراستایی ذهنی دو یا چند ذهن به صورت آگاهانه عملکرد خود را با یکدیگر مشترک کرده و یک هدف خاص را به صورت مشابه دنبال می کنند.

بیشتر بخوانید:
عملکرد مغز در قانون جذب چگونه است؟ جذب ثروت واقعی

عملکرد همراستایی ذهنی چگونه است؟

در حقیقت عملکرد همراستایی ذهنی با یک استارت اولیه آغاز شده و سپس دو یا چند ذهنی که تصمیم به هم راستایی با یکدیگر دارند وارد یک جریان مشترک شده و در ادامه ضمایر ناخودآگاه با یکدیگر مچ و همراستا شده و بدین ترتیب یک جریان مشترک را تشکیل می دهند که بدین ترتیب عملکردی برابر خواهند داشت، به طوری که حتی در جریانات مبتنی بر اتفاق نیز عملکرد مشترکی را خواهند داشت. بهترین مثالی که برای این عنوان می‌توان آورد مثال شیفتینگ گروهی می باشد. در شیفتینگ گروهی ذهن ها با یکدیگر همراستا شده و سپس یک جریان واحد را تشکیل داده و بعد بر مبنای این جریان واحد کلیه تصویرسازی ها به صورت مشترک انجام می شوند. این تصویر سازی های ذهنی مشترک حتی می توانند به صورت تصادفی نیز باشند.

بیشتر بخوانید:
قانون جذب چگونه عمل میکند؟ نکات شگفت انگیز قانون جذب

آیا در همراستایی ذهنی محدودیتی وجود دارد؟

دوستان و همراهان گرامی عملیات همراستایی ذهنی در حقیقت ساختن یک جریان مشترک واحد توسط چند ذهن می باشد که از نظر کوانتومی بدون تغییر انجام می‌شود. منظور این است که عملکرد ذهن ها هیچگونه تاخیر زمانی وجود نخواهد داشت به عبارتی تمامی ذهن‌ها بدون حتی یک میلیاردم ثانیه تاخیر با یکدیگر به صورت مشترک و همزمان یک عملیات واحد را انجام می‌دهند. عملکردی مشترک و منظم بدون هیچ گونه نقص و یا نوسانی.

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

نتیجه گیری کلی:

در پایان اگر بخواهیم به یک نتیجه گیری کلی در رابطه با همراستایی ذهنی برسیم باید بگویم عملیات همراستایی ذهنی می تواند بین بی نهایت ذهن به صورت مشترک و بدون تاخیر و بدون هیچ گونه نقص و یا نوسانی از نظر کوانتوم انجام شده و پیشبرد فرایند همراستایی ذهنی به صورت یک ذهن در برابر تمامیت اذهان میباشد. به عبارتی علاوه بر این که هر ذهن یک رهبر می باشد در عین حال بدون هیچ تاخیر زمانی ای پیرو اذهان دیگر نیز می باشد. از نظر فیزیک کوانتوم عمل و عکس العمل و همچنین علت و معلول می‌توانند بدون واسطه و به صورت همزمان و بدون تاخیر زمانی اتفاق بیفتند.

بیشتر بخوانید:
با شیفتینگ چه کارهایی میتوان انجام داد‎ – کاربرد شیفتینگ

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۹ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه + 12 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: