نیمه تاریک ماه ایستگاه فضایی فرازمینی ها

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با موضوعی عجیب و در عین حال مهیج مطالب مفیدی را برایتان ارائه کنم در این مقاله می خواهم به شما احتمال این که فرازمینی ها بسیار نزدیک تر از آن چیزی هستند که فکر می کنیم را گوشزد کنم. توجه داشته باشید که این مقاله تنها جنبه یک نظریه داشته و برپایه شباهت موجود برگرفته است تصاویر موجود از نیمه تاریک ماه می باشد.

بیشتر بخوانید:
آیا رپتایل ها وجود دارند؟ خزندگان فرازمینی انسان نما

وقتی صحبت از حضور فرازمینی ها میشود و یا اینکه مثلاً آنها در کدام سیاره زندگی می کنند اولین چیزی که به فکرمان می رسد دوردست ترین نقاط فضا می باشند حال اگر به شما بگویم که این احتمال وجود دارد که آنها نزدیک تر از آن چیزی که فکر میکنید به ما باشند نظرتان چیست؟ نظریه ای وجود دارد که بر مبنای تصاویر موجود از نیمه تاریک ماه می باشد که می گوید فرازمینی ها از نیمه تاریک ماه تحت عنوان یک پایگاه در راستای اهدافشان استفاده کرده و سازه ها و تشکیلات فضاییشان را در نیمه تاریک ماه برپا ساخته اند. اگر چنین باشد پس باید بگوییم فرازمینی ها تقریباً در بیخ گوشمان هستند!

بیشتر بخوانید:
ارتباط با موجودات فضایی از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

نیمه تاریک ماه چیست؟

به دلیل هماهنگی میدان مغناطیسی زمین و کره ماه تنها یک نیمکره از کره ماه را می توانیم مشاهده کنیم و نیمکره دیگر ماه را هرگز از زمین نمی توانیم مشاهده کنیم از این رو نیم کره دوم ماه که هرگز از زمین قابل مشاهده نیست را نیمه تاریک ماه می گویند. وقتی میگویند نیمه تاریک ماه این بدین معنی نمی‌باشد که این نیمکره از ماه تاریک بوده و هرگز نور را به خود نمی بیند! نیمه تاریک ماه همواره نور خود را از خورشید دریافت میکند و ما تنها قادر به مشاهده آن نیستیم همین!

بیشتر بخوانید:
آیا فرازمینی ها در گذشته به کره زمین آمده اند؟!

تئوری حضور فرازمینی ها در نیمه تاریک ماه:

انسان از کره زمین هرگز قادر به مشاهده نیمه دیگر ماه نیست تا اینکه یک کاوشگر چینی تصاویری را از نیمه تاریک ماه به زمین مخابره کرد که در این تصاویر سازه های غیر عادی مشهود بودند و به وضوح قابل مشاهده بودند. این تصاویر اشاره به سازه هایی همچون پایگاههای نظامی و ساختمان های هرمی شکل و غیره بودند که نمونه های این تصاویر را در همین مقاله مشاهده می کنید. انواع از روی این تصاویر هنوز نمی توانیم مطمئن باشیم که آیا فرازمینی ها در نیمه تاریک ماه حضور دارند یا خیر! استدلال این حرف را در ادامه این مقاله بخوانید.

نیمه تاریک ماه

مشاهده یک مقر فرازمینی در نیمه تاریک ماه

بیشتر بخوانید:
آیا ویروس کرونا یک توطئه فرازمینی است؟

آیا قدرت های جهانی و بخصوص ایالات متحده آمریکا با فرازمینی ها در ارتباط هستند؟

در صورتی که از من در رابطه با سازه های موجود در نیمه تاریک ماه بپرسند در حد نظریه می توانم بگویم این سازه ها می توانند ساخته دست بشر نیز باشند. پروژه های نظامی و تحقیقاتی سری زیادی توسط دولتمردان ابرقدرتهای جهان بخصوص ایالات متحده آمریکا وجود دارد که اطلاعات مشخص زیادی از برخی و انها به دست آمده است به عنوان مثال منطقه ۵۱ که آمریکا همواره سعی در پنهان کردن فعالیت های خود در این منطقه داشته و دارد و این در حالی است که با توجه به اطلاعات به دست آمده از کارکنان همین منطقه، در منطقه ۵۱ پروژه های ارتباط با فرازمینی ها در دست انجام بوده و بنا به گفته برخی کارکنان سابق این منطقه، در منطقه ۵۱ حتی کارکنان فرازمینی ها را نیز مشاهده کرده‌اند که با دانشمندان در حال همکاری و تبادل اطلاعات بوده اند و هستند.

منطقه 51

تصویر گرفته شده از منطقه ۵۱ توسط یک خلبان جت شخصی

بیشتر بخوانید:
چه چیزی موجب بروز فعالیت های متافیزیکی مغز میشود؟

سازه های فرازمینی در نیمه تاریک ماه:

با توجه به تصاویری که از نیمه تاریک ماه خودم ندیده ام احتمال کمی می دهم که این سازه ها ساخته دسته موجودات فضایی یا همان فرازمینی ها باشند چرا که ساختار آنها بیشتر مشابه سازه‌های دفاعی و تحقیقاتی زمینی می باشد تا فرازمینی. این احتمال وجود دارد که دولت ایالات متحده پایگاهی را در نیمکره تاریک ماه ساخته باشد و این پایگاه به منظور پنهان نگه داشتن ارتباط این کشور با فرازمینی ها احداث شده باشد. بدین ترتیب آنان می توانند آزادانه و بدون حضور هیچ مزاحمی با فرازمینی ها ارتباط داشته و هیچ کس نیز متوجه این ارتباط آن ها با فرازمینی ها نخواهد شد و با خیالی آسوده به فعالیت‌های مشترک زمینی – فرازمینی خود ادامه دهند.

نیمه تاریک ماه

سازه های عجیب و منظم در نیمه تاریک ماه

بیشتر بخوانید:
چگونه متافیزیک را یاد بگیریم؟ روش صحیح یادگیری متافیزیک

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم آنچه در این مقاله خواندید تنها در حد یک نظریه بود و نمی توان صحت و سقم آن را تایید کرد‌. از شما خوانندگان عزیز و گرامی دعوت می کنم در صورتی که به مبحث فرازمینی ها علاقه دارید نظرات خود را در بخش کامنت های مربوط به این مقاله در زیر برای من نوشته و با هم به بحث و تبادل نظر بپردازید.

بیشتر بخوانید:
تلقین چیست؟ نقش تلقین در عملکرد حواس پنج گانه

موفق و پیروز باشید.

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
11 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است