موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها

تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما دوستان و عزیزان مطالب مفیدی را در رابطه با موکل, موضوعی که اخیرا به شدت در فضای مجازی ترِند شده است مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شود. همانطور که میدانید موکل موضوعی است که متاسفانه امروزه وسیله ای شده است برای انواع کلاهبرداری ها توسط افراد به ظاهر دارای تواناییهای ماورایی همچون رمالان و دعانویسان و… از این رو بر این شدیم که این مقاله ارزشمند را در این باره بنویسیم تا شاید افراد زیادی را بتوانیم از شر این شیادان در امان داریم. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
کاریزما چیست؟ بررسی شخصیت کاریزماتیک از بعد متافیزیک

موکل چیست؟

در حقیقت موکل به کسی یا شخصی میگویند که انجام کاری یا عملی به او سپرده شده باشد. در علوم ماورایی و علوم غریبه موکل در حقیقت به جن یا فرشته ای گفته میشود که توسط شخصی جهت انجام اموری که به او ملحق شده است تسخیر شده باشد! این امور میتوانند امور خیر و یا امور شر باشند (بر اساس گفته های عالمان علوم غریبه!). در صورتی که از آن دسته افراد گمراه هستید که به دعانویس و رمال زیاد مراجعه میکنید و پول هایتان زیادی برایتان سنگینی میکند میبایست بدانید که موکل چیست! البته امیدوارم پس از دانستن این مهم که موکل چیست به عوض به باد فحش و ناسزا گویی گرفتن ما کمی فکر کنید و سپس ببینید معقول است سخنان گوهربار به کار ببرید یا خیر! البته باید بدانید که ما در این بخش تنها به معنی موکل در اصطلاح علوم غریبه اشاره کردیم و این پاراگراف به معنی تایید وجود موکل نیست! توجه داشته باشید که ما در این پاراگراف تعریف موکل را تنها با توجه به نقل قول های شنیده شده از علوم غریبه کاران و رمالان گفته ایم. در ادامه میخواهیم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با انواع موکل ها مطالبی را ارائه کنیم تا با انواع موکل ها بیشتر آشنا شوید. البته لازم به ذکر است که در بخش های پایانی این مقاله به صحت و سقم موکل نیز خواهیم پرداخت!

موکلبیشتر بخوانید:
پیشگویی چیست و چگونه انجام میشود – مقاله ای متفاوت!

انواع موکل ها:

با توجه به گفته های رمالان و دعا نویسان و علوم غریبه کاران اگر بخواهیم از نظر طینت موکل ها را تقسیم بندی کنیم میتوانیم موکل ها را به دو گروه موکل روحانی و موکل شیطانی تقسیم بندی کنیم! شگفت انگیز است حال و روز مردمی که علم را رد کرده و خرافات را چهار دست و پا میچسبند آن هم در قرن ۲۱ که عصر تکنولوژی و دانش و آگاهی است! در عجبم که اگر این مقاله در رابطه با دانش پزشکی بود آیا همچنان با چنین اشتیاقی آن را میخواندید؟! از ماست که بر ماست…

بیشتر بخوانید:
افراد موفق چه خصوصیاتی دارند؟ روشهای موفقیت در زندگی

موکل رحمانی یا روحانی:

بر اساس باور خرافاتی جماعت و آنان که با تفکر به شدت سر جنگ دارند برخی اجنه وجود دارند که به دلیل عبادت بسیار زیاد مقامی همچون فرشته ها را دریافت میکنند! این اجنه به عنوان موکل خوب مورد استفاده قرار میگیرند و موارد استفاده از این نوع موکل ها انجام و به ثمر رساندن امور خیر و نیک است! باور عده ای این است که این اجنه قدرت بسیاری در پیشبرد امور خیر دارند! به باور آنان این نوع اجنه حالا حالاها با انسان ها خو نگرفته و تنها در اطراف افراد باتقوا میپَلَکَند! این اجنه بزرگوار در حسرتند که با افراد خردمند و باتقوا اونس گرفته و دوستی کنند و در تلگرام باهم به چت های I LOVE YOU مانند بپردازند!

بیشتر بخوانید:
جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده

موکل گنج یاب:

لازم به ذکر است که مدتی است نوعی موکل نیز پا به میدان گذاشته است به نام موکل گنج یاب که نقش فلزیاب را ایفا میکند. موکل گنج یاب وظیفه اشت به دو شکل است: ۱) پیدا کردن گنج های پنهان و ۲) حفظ و حراست از گنج ها. باور عام بر این است که موکل گنج یاب هم میتواند موکل شیطانی باشد و هم میتواند موکل رحمانی باشد و این بستگی به خود شخص جن گیر دارد که چه نوع موکلی را برای هدف خود در رابطه با گنج ها استخدام کند!

بیشتر بخوانید:
مانیه تیزم چیست؟ معلومات کلی در رابطه با مانیه تیزم

شرایط و ملزومات ارتباط با موکل رحمانی یا روحانی:

در خصوص شرایط و ملزومات تائید صلاحیت شدن در امر ارتباط با اجنه روحانی یا همان موکل روحانی باور بر این است که شما خوب باش اینا خودشون میان پابوسی! باور بر این است که افراد مومن به هنگام خواندن قرآن این اجنه به کنار آنها می آیند! میگویند با بردن نام این اجنه از آنجا که این اجنه نوکر و حمال شما هستند بلافاصله بله قربان گفته و هر کار نیکی که بخواهید انجام دهید در انجام امور آن شما را یاری میکنند! (مانده ام برخی مردم ساده لوح سرزمینم چرا باید خداوند متعال را فراموش کرده و در تخیلات بیمارگونه شان از اجنه در انجام امورشان کمک بطلبند؟!!!)

بیشتر بخوانید:
دژاوو یا آشناپنداری چیست؟ انواع آشناپنداری و دلایل علمی آن

موکل شیطانی:

این نوع موکل (اجنه ای که نوکر شما هستند) همان گونه که از نامش مشخص است برای انجام امور شیطانی و پلید بهترین گزینه میباشند که اخیرا آپدیت ۲۰۲۰ آن نیز به بازار آمده است! باور این استکه افراد حقیر و پست برای خودنمایی و یا پیشبرد امور شیطانی و پلید خود مانند ضربه زدن به دیگران و اعمال بیماری و مشکلات به کسانی که از آنها خوششان نمی آید از این نوع موکل استفاده میکنند!

بیشتر بخوانید:
ایموشن کد چیست؟ کاربردهای ایموشن کد در زندگی

شرایط و ملزومات ارتباط با موکل شیطانی:

به باور افراد دارای آیکیوی زیر ۵۰ و بخصوص افراد دارای مغز تکسلولی روش ازتباط برقرار کردن با اجنه شیطانی یا همان موکل شیطانی دقیقا برعکس ارتباط با اجنه روحانی میباشد! بیشتر از این توضیحی نمیدهم چرا که خودتان بهتر میدانید…

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

آیا موکل حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا موکل حقیقت دارد با قاطعیت میگویم خیر! در صورتی که به وجود موکل اعتقاد دارید باید بگویم عمیقا برایتان متاسفم! ممکن است از این بخش از سخنانم خوشتان نیاید و یا حتی مرا به باد فحش و ناسزا ببندید ولی این فحاشی ها نیز ناشی از نادانی و کندی ذهنی دشنام دهندگان است! سوی سخنم با معتقدین وجود موکل است که میلیونها تومان پول نثار این مزخرفات میکنند! میتوانید به عوض فحاشی کمی فکر کنید همین! آخر مگر جن بیکار است که بخواهد نوکری شما را بکند؟!!! سر همین مسایل است که به خیال کمک گرفتن از ماورا الطبیعه دست از تلاش و پشتکار برمیدارید! سر همین مسایل است که به خیال رسیدن به جایی به صورت مفت و مجانی و بدون تلاش میلیونها تومان سرتان کلاه میگذارند! ناراحت شدید؟ حقتان است! باید هم ناراحت شوید! شاید با خودتان بگویید چرا من معتقدین وجود موکل را افرادی بسیار کند ذهن میدانم؟! دلیل این است که اگر این افراد کند ذهن نبودند سر همین موکل بازی میلیونها تومان خسارت نمیدیدند! تا کی باید از این جماعت به دروغ تعریف کنیم وقتی هیچ چیزی برای تعریف کردن ندارند؟! لطفا به تصویر زیر توجه کنید:

سنگ به ظاهر موکل دار
سنگ به ظاهر موکل دار

بیشتر بخوانید:
دایره زمانی و لایه های زمانی در متافیزیک چیست؟

سنگ موکل دار چیست؟

سنگ موکل دار سنگی است که عده ای بر این باور هستند که داخلش جن وجود دارد و این جن در مسایل روزمره و اهدافشان کارشان را راه می اندازد! (زرشک!) به این سنگ ها اصطلاحا سنگ موکل دار میگویند! شاید برایتان عجیب باشدکه هستند کسانی که به این قطعه سنگ های بی ارزش به خیال اینکه داخلشان موکل است از ۳ میلیون تا ۴۵ میلیون تومان پول میدهند! آیا جایز نیست که این افراد را کند ذهن خطاب کنیم؟! چرا باید دو رویی کنم و به این جماعت نادان صفت واقعیشان که کند ذهن بودن است را گوشزد نکنم؟! یک دلیل بیاورید که به این اشخاص کند ذهن نگویم!!! شمایی که می آیید به یک تکه سنگ ۳ میلیون تومان پول میدهید یک بار با خودتان نمیگویید که اگر این سنگ واقعا موکل دارد فروشنده اش آن را چرا به من میدهد؟!!! کمی عقل!

بیشتر بخوانید:
آیا همه چیز از قبل تعیین شده است؟ بررسی قضا و قدر از بعد متافیزیک

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۳۴۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • موندم تو عصر تکنولوژی که کره زمین داره به مریخ فکر میکنه چطور آدما به فکر موکل و این چرت و پرتان خواهر من قدیما خیلی به این چیزا اعتقاد داشت تا اینکه یه بار رماله وقتی داشت رو پاهاش دعا مینوشت یه کارای دیگه هم کرد و از اون موقع خواهرم دیگه نرفت پیش رمال برا موکل و این چیزا.

  پاسخ
 • با سلام و درود
  هر کسی نظر شخصی خودش را دارد و من دخالت نمی کنم .
  ولی ممنون میشم یکم با احترام صحبت کنی .
  شما میگی وجود نداره باشه ما مشکلی نداریم نظر خودته ولی دلیل بر این نمیشه که به دیگران توهین کنی .
  و اگر هم میخواستی برای ما مطلبی بزاری و از نظر خودت ما را راهنمایی کنی بهتر بود فقط بگویی وجود ندارد و به ما نگی که مغز هامون پوچ هستش نا سلامتی ما همه بنده خدا هستیم و حق بی احترامی به همدیگه را نداریم .
  به طور مثال الان شما خوشحال میشدین که من بیام بگم که موکل موجود داره وکسایی که مین وجود نداره مغز هاشون پوچه ؟
  بله شما میگید وجود داره ولی برای ما کار نمیکنه .
  من به انگشتری که گفته میشه که موکل داره اعتقاد ندارم . ولی به همزاد و جن ، موکل اعتقاد دارم .

  پاسخ
  • دوست عزیز هر چیزی اسمی داره و بردن اسم چیزی توهین نیست. وسیله نقلیه رو بهش میگن ماشین. چیزی که تمیز میکنه رو بهش میگن جارو. آدمی که عقل نداره و دوست هم نداره از مغزش استفاده کنه رو هم بهش میگن احمق.
   با احترام

   پاسخ
 • با سلام و احترام برای تمامی افراد .
  و با احترام تکمیل به قاعده و باور های تک تک شما برادران و خواهرانم
  هر کسی یک باوری دارد چه غلت و چه دردست به خودش مربوط هست و ما نمی‌توانیم دخالت کنیم .
  و نویسنده عزیزم شما دردست میفرمایید ولی کمی اطلاعات تان را بالا ببرید .شما با چه دلیل و مدرکی میفرمایید که اجنه و ملاعک و چنین چیزی وجود ندارد ؟ ولی من می‌گویم وجود دارد و دلیل بر این که اگر اجنه وجود نداشته باشد یعنی همه دروغ می‌گویند که ملک ها وجود دارد حطا قرعان (استغفرالله ) عزیزان این ها وجود دارند دلیل بر اینکه اگه اطلاعات داشته باشید از حروفات ابجد حطما تفسیر کلمه ابجد را می‌فهمید ولی بازم لازم هست برایتان بگویم تفسیر ابجد این است که خداوند اجنه و بشر را در دنیا آفرید حضرت سلیمان را فرمانروای تمامی اجنه ها کرد .آخر کلام این را هم بگویم برادرانم موکل خریدنی نیست موکل باور و ایمان هست و تلاش برای رسیدن به موکل و بقیه چیز های ماورایی که این علم تمام نشدنی هست هر چقد بدانی باز ۱در میلیارد ها هم نمیدانی .و کمتر کسی می‌تواند در این راه موفق شود و یک استاد شود دنبال استاد نگردید عزیزان استاد خود شما هستید زنتان بدنتان فقط به خودتان باور داشته باشید و به خدا ایمان داشته باشید در این علم خود شناسی و خدا شناسی مهم است تمام .
  مراقب خودتان باشید و قدرت پنهان خود را پیدا کنید یاعلی خداوند یارویاورتان باشد.❤️🖤

  پاسخ
  • سلام. ممنون بابت نظتون. لطفا مقاله رو درست و با دقت بخونین ما هیچوقت نگفتیم اجنه وجود ندارن.
   با احترام

   پاسخ
 • دوستان عزیز اگر علاقه مند هستید هرگونه موکلی رو احضار تسخیر یا استخدام کنید یا دوستدارین بازیگر بشین بهشتی بشین فوتبالیست بشین خواستگار خوب و پولدار پیدا کنین در خدمتتون هستم میتونین ب شماره *********** تماس بگیرین در۲۴ ساعت شبانه روز در خدمتتون هستم چون میخام خودمو خانوادمو بهشتی کنم گفتم ی کارم برا علاقه مندان انجام بدم درکل هرکاری ک داشته باشین انجام میشه هرکاری حتی بدست آوردن پول از عالم غیب

  پاسخ
  • چرا با اینهمه توانایی برا خودت کاری نمیکنی؟ تو که میتونی دیگرانو بهشتی کنی چرا برا بهشتی کردن خودت میخوای به دیگران مثلا خدمت کنی؟😐

   پاسخ
 • موکل وجود داره صاحب سایت قلم نوشتنت کاملا بچه گانه و گستاخانه بود .اول ادب نوشتن را حتی در قالب یک منتقد یاد بگیر بعد از علوم غریبه و متافیزیک صحبت کنید . در ضمن برای اگاهی از جهان هستی پیشنهاد میکنم پیچ استاد ****** را دنبال کنید.

  پاسخ
  • من ترجیح میدم یه آگاهی دهنده گستاخ باشم تا یه شیاد گمراه کننده مهربان! یکی از شیادا هم همون شخصیه که پیجشو معرفی کردین و ما سانسور کردیم اسمشو. عقل و خرد دیگه داره جای خرافاتو میگیره و شما کاسبان حرامزاده خرافات موکل و… باید قبول کنین که دیگه وقتشه که بار و بندیلو جمع کنین و برین پی یه کسب و کار جدید!

   پاسخ
 • سلام
  آقا من به اعتقاد کسی کاری ندارما ولی بعضی آدما دیگه خیلی جدی میگیرن 😂💔
  من چند سال پیش با داداش بزرگم چاه کنی کار میکردیم یه روز یه یارو بهمون گفت بیاید بریم سمت همدان یه جایی هست زیرخاکی و اینجور چیزا داره ۸ متر بیشتر نیست سریع تموم میشه
  ما هم که جوون بی تجربه گفتیم باشه بریم عیبی نداره فقط ما سهم نمیخوایم به ما پول روز مزدی مون رو بده در اومد هم یه شیرینی بده ما سهم و این جور چیزا نمیخوایم 😂
  خلاصه بگم رفتیم همدان
  یه یارویی بود اسمشو نمیدونستیم همه بهش میگفتن دکتر 😂
  اینطوری بگم که این دکتره سر دسته ما بود یعنی لیدر ما بود که خودش میگفت من موکل دارم ک فلان و من تا حالا ۱۰۰ جا زیرخاکی در آوردم و بار اول نیستو اراده کنم همین الان به زور موکل هام هم که شده درش میارم 😂😂😐🤣
  منم فقط یه سری تکون میدادم و جلو خندم رو میگرفتم 😂 خلاصه این دکتره گفت ۸ متر بکنید رسیدیم رد خور نداره
  ما هم که گفتیم باشه و اینا ، ۸ متر کندیم هیچی نرسیدیم
  گفت ۲۰ متر دیگه بکنید رسیدیم
  ۲۸ متر کندیم هیچی نرسیدیم 😂
  باورت میشه ما ۵۰ متر کندیم هیچی نرسیدیم
  ولی میدونی کجاش برام عجیب بود ؟ اینجا این دکتره توی این ۲۰ روزی که ما همدان بودیم نزدیک به ۷۰ میلیون خرج کرده پول بالابر و پول دست مزد مارو و پول غذا و جامون رو هم دیگه نزدیک ۷۰ میلیون شده بود
  یه لحظه پیش خودم حساب کردم گفتم بابا این یارو دیوونه است
  چرا انقدر خرج کرده
  آخرم هیچی در نیاوردیم
  همش کشک بود ولی هنوز که هنوز میگم خدایا این یارو چطور انقدر احمق بود که اومده بود این همه خرج کرد
  خلاصه بگم تو ایران همچین آدمایی هم پیدا میشه که هم دعا نویس باشه هم میلیونی خرج کنه هم به هیچی نرسه هم بازم به موکلش اعتقاد داشته باشه 😂😂😂

  پاسخ
  • حالا نگاش کنین یه دعا نویس بهش نقشه گنجو داده بوده😂😂🤣🤣🤣

   پاسخ
   • نه بابا خودش استاد داشگاهه خیلی آدم فهمیده ای بود تو دانشگاه رشته زمین شناسی تدریس می‌کرد در مورد زمین سوال میکردی ازش خیلی قشنگ توضیح می‌داد، نمیدونم گول چیرو خورده بود که انقدر اصرار داشت حتما اینجا هست 😂

    پاسخ
 • سلام تشکر

  پاسخ
 • Avatar