من کیستم؟ ارتباط بعد جسمانی و روحانی شخص!

تلگرام علی لند

من کیستم؟ بدن ما از میلیونها سلول تشکیل شده و اجتماع سلولها، بافت را تشکیل می‌دهند. اجتماع بافت ها اندام را تشکیل می‌دهند. اندام ها در کنار هم دستگاه و در نهایت همکاری دستگاه ها انسان امروزی را بوجود می‌اورند، پس سلول کوچکترین عامل حیات می‌باشد که در عین کوچکی، بسیار حائز اهمیت است. سلول برای ادامه حیات به انرژی نیاز دارد و اگر انرژی نباشد، ما هم نخواهیم بود. به عبارتی جسم و انرژی یا به کلامی آشناتر بعد جسمانی و روحانی ما باهم ارتباط دو سویه دارند و اگر هر کدام نباشند، چیزی به اسم بشر هم وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها

من کیستم؟

اگر دقیق تر نگاه کنیم، میبینیم اجتماع سلولها در حقیقت همان اجتماع انرژی است و انسان حاصل اجتماع این انرژی هوشمند می‌باشد و مرگ نیز پراکنده شدن این انرژی است، پس مرگ و زندگی چیزی جز یک بازی انرژی نیست. انرژی در جایی تجمع پیدا میکند و حیات بشر را رقم میزند یا پراکنده می‌شود و موجب پدیده ای می‌شود که ما آن را مرگ می‌نامیم، اما انچه که مهم است اتصال انرژیایی همه موجودات عالم با یکدیگر است که مفهوم جدایی را بی معنا می‌کند. ما همه از یک منبع واحد و بزرگ انرژی هستیم. انرژی در حقیقت خنثی است اما کار کردن با آن و جهت دادن آن می‌تواند اتفاقات گوناگونی را رقم بزند.

بیشتر بخوانید:
شیفتینگ چیست؟ راهنمای کامل شیفت کردن + آپدیت ۲۰۲۱

نقش من در جهان چیست؟

اگر بخش اول را به خوبی درک کرده باشید، پاسخ این سوال را نیز میتوانید بدهید. اگر شما انرژی متراکمی باشید که جزئی از یک کل است، قطعا نقش موثری در این جهان مشارکتی خواهید داشت. جهان را همین انرژی های متراکم معنا میکنند که به شکل موجودات زنده و غیر زنده متجلی می‌شوند، پس قطعا هر کدام نقش تعیین کننده ای در جهان دارند. ما نقش مشارکت کنندگی در این جهان داریم نه ناظری ضعیف که سرنوشتش از پیش تعیین شده و باید آن را بپذیرد. کوچک ترین اعمال ما می‌تواند در کل جهان تاثیر بگذارد، پس خود را دست کم نگیرید!!!

بیشتر بخوانید:
آیا جهان های موازی وجود دارند؟ تحلیل جهان موازی

چگونه حقیقت خود را بشناسم؟

اولین قدم برای هر تغییری اگاهی است. اگاهی به معنای دانستن نیست، بلکه درک کردن است و این یعنی با تمام وجود آن را حس کنید. با توصیفی که از انرژی و جسم کردیم، باید به دانش جدیدی از خود رسیده باشید، اما برای اگاه شدن از ان، باید حسش کنید. پیشنهاد میکنم ذهنتان را ارام و ساکت کنید. حقایق در سکوت برای شما فاش میشوند. ذهن ارام و ساکت هیچ چیز را قضاوت نمیکند، بلکه همه چیز را همانطور که هست می‌بیند. شاید با خود بگویید این که چیزی نیست، من همین الان هم هیچ چیز را قضاوت نمیکنم، اما اشتباه میکنید! ذهن شما هزاران چیز بزرگ و کوچک را به حقیقت اضافه میکند، چون شما به آن یاد داده اید که برداشتی که من میکنم درست است و انچه که من فکر میکنم حقیقت است. اگر بتوانید به قضاوت های ذهنتان پایان دهید، آن وقت به قدرت حقیقی خود دست پیدا می‌کنید. از داستان سرایی برای هر چیز بپرهیزید. قدم بعدی خودباوری است. حالا که از نیروی عظیم خود اگاه شدید، وقت آن است که به آن ایمان بیاورید.

بیشتر بخوانید:
آیا تداخل جهان ماورا و جهان فیزیک امکان پذیر است؟

به خود آگاه شوید و به خود ایمان بیاورید!!!

خیلی از افراد، توانایی های عالی‌ای دارند اما خود را باور ندارند و برای آن اقدامی نمی‌کنند. شما در درون خود توانایی شفا، عشق، رشد و هر انچه که فکرش را بکنید دارا هستید، اما باید آن را باور کنید. برای ایجاد و حفظ یک رابطه عالی با خود میتوانید از مراقبه، گوش کردن به صدای طبیعت و یا هر روش دیگری که فکر میکنید، استفاده کنید.

سخن پایانی:

ارتباط روحانی و جسمانی در بشر، همواره مورد بحث بوده و هست. به دنبال کشف خود باشید که ارزشمندترین دارایی خود هستید. اگر بتوانید میان دو بعد خود، هماهنگی و هارمونی لازم را ایجاد کنید، می‌توانید جهان را نیز در دست بگیرید. مشکلات بشر به دلیل آشفتگی درونی‌ای می‌باشد که برای خود درست می‌کند، که از عدم تسلط بر خود می‌اید.

شاد و ارام باشید❤

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۴ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • خیلی جالب وپندآموزبود🌹

  پاسخ
 • سلام. فن بیان و طرز تفکرتون روز به روز بهتر داره میشه. 🙏
  اصلا یه آرامش خاصی با خوندن این مقاله پیدا کردم.

  چیزی که حس میکنم اینکه ما انسان ها هنوز به آگاهی نرسیدم و یکی از دلایلش همین موضوع قضاوته.
  و همین عدم آگاهی صدمات زیادی به خودمون و طبیعت زده و میزنه.
  و در این زمینه از سایر موجودات زنده در همین سیاره زمین خیلی عقبیم😑😂

  پاسخ
  • خیلی متشکرم. وجودتون آرام🌻🙏🏻🌼
   بله همینطوره. حقیقت همیشه خودشو نشون میده مثل یک دریچه کوچک نور در دل تاریکی، اما قضاوت مثل اینه که جلوی دریچه رو با دستت بگیری تا بگی نه تاریکیه مطلقه! واقعا هم تاریکیه اما شما حقیقتو با دستت تغییر دادی.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

8 + نه =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: