آیا ماهیت طلسم و سحر و جادو حقیقت دارد؟

مقالات
۱۱ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در در این مقاله می خواهم به شما دوستان و همراهان گرامی در رابطه با ماهیت طلسم، سحر و جادو و اینکه آیا ماهیت طلسم و سحر و جادو حقیقت دارد یا خیر مطلب کاملی را برای شما ارائه کرده و کلیه شبهات موجود در این باره را برطرف سازم. حقیقتش را بخواهید متاسفانه عده زیادی که وجود ما موجب ناخوش احوالی آنان می شود از مقالات ما در رابطه با سحر و جادو و طلسم سوء استفاده کرده و شایعات زیادی را به ما نسبت داده‌اند. شایعاتی از قبیل این که ما میگوییم طلسم و سحر و جادو ماهیت و وجود ندارند. این افراد با ساخت چنین شایعه هایی سعی در تخریب سایت ما دارند. از این رو ما نیز تصمیم گرفتیم این مقاله را ارائه کنیم تا به تمامی شبهات در این باره و بخصوص در رابطه با ماهیت طلسم و جادو پایان دهیم.

بیشتر بخوانید:
نقدی قابل تامل بر طلسم و جادو در عصر حاضر

آیا طلسم و سحر و جادو حقیقت دارد؟

دوستان و همراهان گرامی در صورتی که مقالات گذشته ما را خوانده باشید باید به خاطر داشته باشید که ما در آن مقالات گفته بودیم که طلسم و سحر و جادو در عصر حاضر وجود ندارند! در صورتی که شما با دقت به این نوشته دقت کنید متوجه وجود عبارت “در عصر حاضر” در مقالات ما خواهید شد! حال فکر میکنید چرا ما از این عبارت در توصیف عدم وجود طلسم و سحر و حادو استفاده کرده ایم؟ دلیل استفادا ما از عبارت “در عصر حاضر” این است که ما به هیچ وجا ماهیت طلسم و سحر و جادو را زیر سوال نبرده ایم! در حقیقت طلسم و سحر و جادو حقایقی انکار ناپذیر هستند به طوری که در اسلام و قرآن کریم نیز به اینها اشاره شده است! اما کسانی که ادعا میکنند توانایی طلسم و سحر و جادو را دارند افراد شیادی هستند که هیچ علم و دانشی در این باره ندارند و با مزخرفاتی خرافاتی سعی در ماورایی جلوه دادن اعمال خود داشته و افراد را گول زده و کلاهبرداری میکنند. در صورتی که مقاله را تا انتها بخوانید به صورت کامل در این باره نوشته ایم.

بیشتر بخوانید:
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

در حقیقت ما با به کار بردن عبارت “در عصر حاضر” در رابطه با عدم وجود داشتن طلسم و سحر و جادو خواسته ایم به شما این موضوع را برسانیم که در عصر حاضر کسی توانایی انجام امور طلسم و سحر و جادو را ندارد! نه اینکه ماهیت طلسم و سحر و جادو را زیر سوال برده باشیم! در حقیقت ما عمل کسانی که ادعای طلسم و سحر و جادو دارند را زیر سوال برده ایم نه ماه سحر و جادو و طلسم را…! سخن ما این است که درعصر حاضر کسی توانایی انجام امور سحر و جادو را نداشته و توانایی ساخت هیچ طلسمی را ندارد و کسانی که چنین ادعاهایی دارند از دم کلاش و شیاد هستند! کسانی عستند که هیچ علمی در این باره ندارند چرا که علم سحر و جادو و طلسم درگذشته نزد بعضی افراد بود و درعصر حاضر کسی دیگر این علم را نداشته و درصورتی که کسانی وجود دلشته باشن که این علم را دارند مطمئن باشیددسترسی به این افراد بسیار کم است چرا که تعدادشان حتی کمتر از انگشتان دستانمان است!

بیشتر بخوانید:
آینه بینی چیست؟ همه چیز درباره آینه بینی

افراد شیاد مدعی طلسم و سحر و جادو که متاسفامه درفضای مجازی تعدادشان روز به روز درحال افزایش میباشد از آنجا که هیچ علم و دانشی ندارند با مطرح کردن مواردی ازقبیل خون و گوشت و پوست و… حیوانات و نسبت دادن آنها به طلسم و سحرو جادو بدون اینکه بدانند چه کار دارند میکنند افراد زیادی را گول زده و در قالب ساخت طلسم و یا سحر و جادو افراد بسیاری را سرکیسه کرده و اموالشان و حتی عفت و پاکیشان را نیز از آنها میگیرند. کم ندیده ایم افرادی را که رمالان به بهانه ارتباط با اجنه و یا سحر و جادو با آنها رابطه جنسی برقرار کرده اند!

بیشتر بخوانید:
نظریه ذهن دوقطبی (توسط علی بیک میرزایی)

آخر چه سند و چه مدرک چه کسی گفته است چه سحر و جادو و طلسم و غیره با خون خروس سیاه یا بنزین سفید امثال این چیزها می باشد؟ در صورتی که شخصی کمی فکر بکند متوجه خواهد شد که کلیه این عبارات و مزخرفاتی که افراد به ظاهر ساحل ارائه می کنند از دم مزخرفاتی ساخته و پرداخته تخیلات و ذهن بیمار این افراد می باشد. ما نمی دانیم طلسم و سحر و جادو در زمان های گذشته چگونه و به چه شکل انجام می شدند. قطعاً سحر و جادو و طلسم در زمان‌های گذشته وجود داشته‌اند اما نه با فرمول مزخرفات ارائه شده توسط مالان و جادوگران عصر حاضر چه بیمارانی روانی و معلوم الحال هستند.

بیشتر بخوانید:
چگونه در دام خرافات نیفتیم؟! عوامل رواج خرافات

در پایان باید بگویم طلسم و جادو و سحر ماهیت دارند ولی نه در عصر حاضر و دلیل آن عدم داشتن این علم توسط افراد در عصر حاضر می باشد. مطمئن باشید اگر شخصی هم وجود داشته باشد که توانایی سحر و جادو را داشته باشد دسترسی به آن شخص بسیار دشوار است چرا که تعداد افرادی که بر این علم واقف هستند شاید حتی کمتر از ۱۰ نفر در کل کره زمین باشند و مطمئن باشید چنین افرادی هرگز در قبال دریافت پول هیچ کاری را برایتان انجام نخواهند داد چرا که این افراد اصولاً هیچ نیازی به مبلغی که شما با آنها پرداخت میکنید ندارند.

بیشتر بخوانید:
جهل و خرافات چیست – راههای مقابله با خرافات

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
11 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است