انجمن های پرسش و پاسخ متافیزیک
سوال بپرسید – جواب بدید – جایزه بگیرید!
————————————————–
انجمن های پرسش و پاسخ متافیزیک علی لند بستر مناسبی برای علاقه مندان به متافیزیک میباشد که از طریق آن میتوانند به جواب سوالات متافیزیکی خود برسند!
————————————————–
جهت شروع فعالیت در انجمن ها کلیک کنید!

طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز در این مقاله من (علی بیک میرزایی) میخواهم به بررسی موضوع مهمی تحت عنوان طلسم بپردازم! عاملی که مثل خوره بلای جان ملت شده است! در این مقاله میخواهم ثابت کنم که آیا طلسم حقیقت دارد یا خیر؟ در ابتدای کار میخواهم به شما در رابطه با طلسم کمی بگویم… دوستان توجه داشته باشید که در پایان این مقاله بنده چالشی را برای ساحرین و دعا نویسان ترتیب داده ام که به شما حقیقتی را اثبات کنم که خودتان به در پایان این مقاله به آن پی خواهید برد و به مرور زمان از ته دل به درست بودن حرف های من پی خواهید برد!

بیشتر بخوانید:
ریشه خرافات چیست؟ حقایق شگفت انگیز در رابطه با خرافات

طلسم چیست؟

طلسم عبارت است از نوعی دعا, وِرد, بخشی از اندام جانوران و یا حتی در بعضی موارد مدفوع و ادرار جانداران (حتی انسان) که با هدف و نیت گشایش مشکلی خاص و یا اهداف شومی همچون ساختن دردسر برای افراد و … مورد استفاده دارد! 😯 طلسم انواع مختلفی دارد. طلسم و سحر و جادو دیرینه بلندی دارد و تنها مختص ایران و یا کشورهای خاورمیانه نیست. طلسم ریشه ای باستانی دارد و ثدمت آن به هزاران سال پیش میرسد و از آن از دیرباز تا کنون به اشکال و انواع مختلفی در جهت امور خیر و شر استفاده شده است! در این مقاله ما میخواهیم به نگاهی موشکافانه به بررسی و تحلیل طلسم بپردازیم. بگذارید برای شروع ابتدا از انواع طلسم شروع کنیم. ازجمله انواع طلسم ها میتواند به موارد زیر اشاره کرد:

بیشتر بخوانید:
خرافاتی کیست؟ تاثیر خرافات بر زندگی انسان

 • طلسم آب
 • طلسم باد
 • طلسم آتش
 • طلسم خاک
 • طلسم یهودی
 • طلسم اژدها
 • طلسم شیطان ( میگن بدجور جیزه! )
 • طلسم مورچه
 • طلسم رتیل
 • طلسم عقرب
 • طلسم مار
 • طلسم جن
 • و خلاصه طلسم انواع جک و جونور!

بیشتر بخوانید:
خرافاتی کیست؟ تاثیر خرافات بر زندگی انسان

سحر چیست؟ انواع سحر:

حال بگذارید به سراغ انواع سحرها برویم. قبل از هر چیز میخواهم به نقل قولی از علمای شیعه در رابطه با اینکه سحر چیست اشاره کنم:

سحر عملی خارق العاده است که گاهى یک نوع چشم‏بندى و تردستى است، و گاه تنها جنبه روانى و خیالى و تلقینى دارد. و گاه با استفاده از خواص ناشناخته فیزیکى و شیمیایى بعضى از اجسام و عناصر و گاه از طریق کمک گرفتن از شیاطین انجام می گیرد.

میبینید که حتی علمای دینی نیز به نوعی اشاره مستقیمی بر جعلی بودن و غیر واقعی بودن سحرها کرده اند! حال در ادامه این بخش میخواهیم به شما دوستان و عزیزان به معرفی انواع سحرها بپردازیم. اما قبل از آن اجازه دهید به تعریف سحر بپردازیم و سپس برویم سراغ انواع آن! و همچنین در رابطه با انواع سحر میتواند به موارد زیر اشاره کرد:

بیشتر بخوانید:
جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده

 • سحر تفریق و ربط:
  باور بر این است که این نوع سحر ذهن انسان را درگیر کرده و عملکرد آن را مختل میکند به طوری که وقتی چیزی ثابت است آن را متحرک و چیزی که متحرک است آن را ثابت میبیند! 😀
 • سحر الخمول:
  باور بر این است که در این سحر, شخص جادوگر جنی را به استخدام قراردادی خود در آورده (هنوز مونده رسمی بشه) و سپس از طریق این جن هر بلایی که بخواهد بر سر شخص قربانی می آورد! 😛
 • سحر جنون:
  در این سحر هم طبق مغمول یک جن به استخدام شخص جادوگر در آمده و در ذهن شخص قربانی یک باب منزل ویلایی اجاره کرده و موجب اختلالات روانی در شخص قربانی میشود و همچنین میگویند در در این سحر جن عزیز شخص قربانی را به فراموشی وا میدارد! 🙁
 • سحر الهواتف:
  در این سحر شخص ساحر یک جن (موکل) را طبق معمول به استخدام رسمی خود در آورده و سپس با حقوق و مزایای ویژه به این جن گرامی ماموریت میدهد تا مانع راحت خوابیدن قربانی خود شود! و همچنین موجب میشود تا شخص قربانی وقتی بیدار است صداهای عجیب و غریب بشنود و تا مرز دیوانگی نیز برود! همانطور که میدانید جن ها از دم بیکار هستند و همه روزه در آگهی ها و به خصوص دیوار و شیپور به دنبال آگهی استخدام توسط این جادوگران عزیز هستند! 😀
 • سحر المرض:
  با استفاده از این سحر نیز همانطور که از اسمش مشخص است جنی مرض دار به وجود شخص قربانی رسوخ کرده و سپس بیماری هایی ازجمله کوری و کری و چلاقی را به شخص قربانی عنایت میکند! 😕
 • سحر محبه:
  این سحر ویژه عاشق معشوقان عزیز است! در این سحر عموما یک جن خیرخواه چرب زبان را به استخدام حق الزحمه ای در آورده و ماموریتی به او ابلاغ میکنند که دو کبوتر عاشق را به یکدیگر برساند! 😀

حال که معنی طلسم را دانستیم, میخواهیم به بررسی حقیقی و یا دروغین بودن طلسم بپردازیم! در ادامه میخواهم به این سوال که آیا طلسم حقیقت دارد؟ بپردازم!

بیشتر بخوانید:
آیا دعا نویسی حقیقت دارد؟

آیا طلسم حقیقت دارد؟

در جواب این سوال باید با قطعیت بگویم خیر! حال در ادامه میخواهم با دلیل و منطق برایتان اثبات کنم که طلسم خرافه ای بیش نبوده و تنها ساخته و پرداخته ذهن و تخیلات عده ای بیمار روانی و شیاد میباشد! ببینید دوستان بهتر است کمی با این موضوع منطقی برخورد کنیم… آخر اندام یک حیوان بیگناه, ادرار و یا حتی مدفوع یک حیوان چه خاصیت جادویی ای میتواند داشته باشد؟ 😐 اگر این چیزها دارای قدرت بودند چرا این حیوان زبان بسته تا به حال از طریق آن خود را به سعادت نرسانده است؟ 😕 مدفوع حیوان تنها مواد دفع شده از غذاهایی است که میل فرموده است! 🙄 ادرار حیوان تنها دور ریز آب تصفیه شده توسط کلیه های آن حیوان زبان بسته میباشد! 🙁 یا حتی دعایی که بر روی کاغذ یا شیئی تحت عنوان طلسم مینویسند تنها یک نگاره است که توسط یک انسان خلق شده است و محصول قوه تخیل و قلم و کاغذ یک فرد دیوانه است! همین!

بیشتر بخوانید:
نقدی قابل تامل بر طلسم و جادو در عصر حاضر

ما همواره گفته ایم سحر و جادو در زمان کنونی مزخرفاتی بیش نیست ولی از آنجا که افراد زیادی وجود دارند که مرغشان یک پا دارد و حکما میگویند سحر و جادو وجود دارد (حتی در زمان حال) من به این افراد پیشنهاد میکنم به هیچ وجه جهت باطل ساختن طلسم و سحر و جادو سمت دعانویسان و رمالان و خلاصه جماعت شیاد و سو استفاده گر نروند. بهترین گزینه برای این افراد فقط و فقط پناه بردن به خدا از طریق آیات زیر است:

فردی که سحر شده آیات: “قالَ مُوسى‏ ما جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِینَ، وَ یُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِماتِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُونَ”‏ و “وَ أَوْحَیْنا إِلى‏ مُوسى‏ أَنْ أَلْقِ عَصاکَ فَإِذا هِیَ تَلْقَفُ ما یَأْفِکُونَ، فَوَقَعَ الْحَقُّ وَ بَطَلَ ما کانُوا یَعْمَلُونَ، فَغُلِبُوا هُنالِکَ وَ انْقَلَبُوا صاغِرِینَ”. را همیشه همراه خود داشته باشد. و همچنین این آیه را هفت بار بر سحر شده بخوانند: “سَنَشُدُّ عَضُدَکَ بِأَخِیکَ وَ نَجْعَلُ لَکُما سُلْطاناً فَلا یَصِلُونَ إِلَیْکُما بِآیاتِنا أَنْتُما وَ مَنِ اتَّبَعَکُمَا الْغالِبُونَ” پس میبینید که جز خدا به هرچه پناه ببرید پوچ و بی فایده است!

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

عوامل تاثیرگذار در افزایش مراجعه به طلسم:

متاسفانه امروزه شاهد هجوم گسترده افراد بخصوص قشر نوجوان و جوان جامعه به سمت طلسم و سحر و جادو هستیم. این افراد چه از روی نیاز و چه از روی کینه و چه به منظور کسب درامد و خوشبختی و منفعت های شخصی به سوی طلسم روی آورده اند اما دلیل چیست؟ انسان همواره مخلوقی راحتی پسند بوده و همواره سعی در آرامش و راحتی هرچه بیشتر در جهت رسیدن به اهدافش بوده و هست و خواهد بود. اما در این میان هستند افرادی که یک قدم فراتر گذاشته و میخواهند بدون هیچ سعی و تلاشی به خواسته های خود برسند و بدین ترتیب رمالان شیاد نیز از این خصت راحت طلبی افراد سو استفاده کرده و با وعده های طلسم گشایش, طلسم ثروت و… این افراد را ترغیب به سفارش این طلسم های پوچ و بی معنی کرده و به راحتی نقره داغشان میکنند! از طرفی با رشد شبکه های اجتماعی و گستردگی اینترنت, دیگر مثل قدیم ها نیست که برای اطلاع یافتن از چیزی به سراغ جمعی از افراد میرفتند تا اطلاعات کسب کنند, بلکه به راحتی از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی در رابطه با هر چیزی میتوان اطلاعات کسب کرد! و متاسفانه افراد سودجو نیز از این مزیت اینترنت سو استفاده کرده و به نشر مزخرفاتی در رابطه با طلسم و… میپردازند و انواع طلسم های پوچ و بی فایده را در کانال های تلگرامی و یا پیج های اینستاگرام خود تا خشتک در پاچه افراد ساده لوح فرو میکنند!

طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

بیشتر بخوانید:
آیا ماهیت طلسم و سحر و جادو حقیقت دارد؟

متاسفانه ایرانیان از دیرباز تا کنون و تا ابد ملتی خرافاتی بوده و هستند و خواهند بود. مشکل اساسی ما ایرانی ها این است که همواره عادت داریم همه چیز را به آسانی به دست بیاوریم (نمونه اش همین گرونی ها که بخاطر فرصت طلبی های خودمون بوجود اومدن! خواستیم زرنگی کنیم و سود بیشتری کنیم یهو کله پا شدیم! 😥 ). برای ما تلاش و کوشش یک واژه کاملا بیگانه و مبهم است! ما سعی داریم همواره چیزهایی که اصلا وجود ندارند را باور کنیم (چیزهای قلمبه سلمبه! 😯 ) و بر روی این باورهای اشتباه پافشاری نیز میکنیم.

بیشتر بخوانید:
آیا شفادهی و دعا درمانی گروهی حقیقت دارد؟

فکر کنم حدودا ۲ هزار باری میشود که در طول عمرم به مردم گفته ام خرافات را باور نکنید! ولی چه کنیم همیشه دروغی برای باور کردن وجود دارد! حکایت همچنان باقی ست… در زیر توجه شما را به چند مورد دعا نویسی و طلسم های مزخرف و مضحک جلب میکنم:

طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟
طلسم مزخرف و مضحک محبت!
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟
یک طلسم مزخرف دیگر برای کاربرد یوهاهاهاهای دیگر!
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟
یک طلسم و دعا نویسی مزخرف دیگر برای کاربرد نمیدونم چی چی دیگر!
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟
این طلسم شما را تبدیل به قورباغه میکند!
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟
و در نهایت طلسم و دعای رفع باد معده!

چالش بزرگ ویژه جادوگران و ساحران و دعا نویسان:

از کلیه کسانی که ادعای جادوگری و طلسم و دعا نویسی و… دارند دعوت میشود تا من (علی بیک میرزایی) را طلسم کنند! من با این چالش عملا اثبات میکنم که طلسم و جادو مزخرفاتی بیش نبوده و ساخته و پرداخته ذهن بیمار یک عده شیاد میباشد! حال در زیر مشخصاتم را نیز برایتان میاورم تا دیگر بهانه ای نداشته باشید!

نام: علی

نام خانوادگی: بیک میرزایی

نام پدر: یونس

تاریخ تولد: ۱۳۶۷/۰۵/۲۳

دین: اسلام

مذهب: شیعه

محل سکونت: اردبیل

تصویر:

طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

این هم مشخصات این جانب خدمت شما جادوگران و ساحران و دعا نویسان عزیز و گرامی و کلاهبردار! هر طلسمی که خواستید به بنده عنایت بفرمایید تا ببینم چند مرد حلاج هستید!

بیشتر بخوانید:
کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح!

سخنی با افرادی که به طلسم و دعا نویسی اعتقاد دارند:

دوستان میبینید که چنان معتقد هستم طلسم و سحر و جادو و دعا نویسی مزخرفات هستند که کلیه مشخصاتم را در اختیار افراد مدعی طلسم و جادو و دعانویسی قرار داده ام! من تمامی این کارها را فقط به این منظور انجام میدهم که به شما ثابت کنم اینان (جادوگران و دعا نویسان) کلاهبردارانی بیش نیستند و در برابر بنده کاملا عاجز و خار و ذلیل هستند!

بیشتر بخوانید:
مراحل و سطوح ریکی اوسویی چیست؟ حتما بخوانید!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

۲۴۰ دیدگاه. ترک جدید

 • سلام دوست عزیز خوب هستید اگه بهتون بی احترامی کردم شرمنده واقعا
  میخواستم بگم که میشه دوره ها یا فروشگاه تون رو هفتاد درصد تخفیف بدید میخواستم نیروی چی سه دوره کامل بگیرم و بر اساس اینکه همه چی داره گرون میشه برای یک روز یا دو روز اگه میشه اگه زحمتی نیست تخفیف هفتاد درصد رو بدید
  اگه بهتون بی احترامی کردم شرمنده
  با احترام

  پاسخ
 • عالی بود افرین

  پاسخ
 • اینهمه اینا رو گفتی که بگی دروغه ولی خیالت راحت دروغ نیست گرچه اراجیف و کلاهبردار زیاد داخلش شده…خودتو خسته کردی عمو.خخخ

  پاسخ
 • اولا که مجانی حتی فحش هم بهت نمی دن ثانیا شما به نظر کلا یک ضد دین هستی نه فقط هندوییسم و بودیسم حالا اسلام و ادیان ابراهیمی هم هدف گرفتی ثالثا چرا پا نمی شی بری پیش یک جادوگر واقعی و لایو بگیری البته واقعی و بهش پول بدی تا طلسمت کنه و هر کاری اون گفت انجام بدی توصیه می کنم از جادوگران یهودی و صبی کمک بگیری البته حتی فکر کنم تا حالا یک صبی هم ندیدی رابعا اگر مسلمانی و شیعه و تابع مراجع تقلید چطوری فیلم سلیمان نبی رو توجیح می کنید که زیر نظر مراجع ساخته شد و در ایران که در فیلم زن و بچه ی حضرت سلیمان با جادو و طلسم یک یهودی مردند خامسا نام شما حتی به گوش جادوگران نخورده که بیایند سایت را ببینند و بدون پول تو را جادو و طلسم کنند سادسا اگه حتی اون ها رو رد می کنید به قرآن هم اعتقاد نداری بار ها در قرآن از وجود جادو و طلسم صحبت شده من هم اصراری ندارم که بپذیری فقط اگه به قرآن و مبانی اسلام و شیعه اعتقادی نداری بخش دین و مذهبی که در متن هست رو تصحیح کن

  پاسخ
  • کاملا مشخصه با یه بی سواد محض که زیر ۵ کلاس سواد داره طرفم! خوب مقاله رو بخون! طلسم و جادو وجود داشت ولی نه این زمان! زمان پیامبرا بود و الان هیشکی علمشو نداره. تامام

   پاسخ
 • سلام‌
  دوستانی که مدعی هستین طلسم وسحر شدین و‌کاملا این خزعبلات رو‌واقعی میدونین ‌ ..‌عرض کنم خدمتتون این مسائل فقط و فقط برای پر کردن جیب یه مشت غریبه کار و دعانویس هستش وگرنه هیچ‌هدف و اثر دیگه ایی پشت یه برگه دعا نیست ‌. اگه اتفاقی هم برای شماها افتاده کاملا اتفاقی بوده. کافیه به این مسائل بی اعتقاد باشین و الکی ذهنتونو مشغول این چیزا نکنین خواهید دید که اصلا اینها اثر که نداره هیچ بلکه خنده دار هم هستن .‌
  و بالعکس به عقیده من اگه دنبال غریبه کارا برین روح لطیف و‌پاک ادم لکه سیاه روش میوفته و ذهن ادم مسموم میشه
  عاجزانه خواهش میکنم درگیر و‌برده دعا و سحر و طلسم نشین علی الخصوص خانم های عزیز…

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: طلسم چیست؟ آیا ط&#1604… […]

  پاسخ
 • فکر کنم نادر و سیمین رو هم شما ها طلسم کرده بودین که از هم جدا شدن😂😂😂

  هر چقدر دوست داری برامون طلسم بنویس.

  پاسخ
 • حتما میخواین بگین کوزه گر خودش از کوزه شکسته آب میخوره.
  میدونید چرا چون شکسته هاش رو نمیتونه بفروشه.
  و سالم هاشم میخواد بفروشه.
  برای همین خودش مصرف میکنه.
  وگرنه دلیل این نیست که نمیتونه از ساخته دست خودش استفاده کنه.

  پاسخ
 • فقط طلسم تیر بند😂
  دیگه جلیقه ضد گلوله لازم نبوده ساخته بشه.

  اگه قرار بود به روش نیاکانمون عمل کنیم الان باید تو یه غار یا آلونک گوشت شکاری رو که با یه نیزه چوبی شکار کرده بودیم بخوریم. البته نمونش هم الان هست تو بعضی مناطق.

  ۱۰۰ درصد خاطراتی که از دعا نویس و طلسم منتشر میشن، ساختگی هستن. برای بازار یابی.

  دعا با دعا نویسی و طلسم فرق داره.
  دعا یعنی راز و نیاز با خدا.
  نه یه مشت خط کج و کوله به همراه ترکیبات جانوری.

  چیزی که من زیاد میبینم اینکه طرف میاد یه مطلب رو میخونه کلا ازش چیزی نمی‌فهمه چون اصلا بهش فکر نمیکنه فقط طوطی وار ازش رد میشه. و شروع میکنه به نظر دادن و استفاده از قرآن و ائمه به عنوان سپر.
  کارهای که اونا انجام میدادن به اذن و قدرت خدا بوده نه شخص خودشون، که شما ها فکر میکنین بقیه هم میتونن اون کار ها رو بکنن.این طرز فکر خودش کفر گویی هستش.

  اگه پولتون زیادی کرده مستقیم یا غیر مستقیم و ندونسته خرج دعا نویس و رمال کنین.
  آتیشش بزنین بیشتر به نفعتونه حداقل گرمتون میکنه.

  بهتون اطمینان میدم اگه کسی واقعا میتونست با خطوط کج و کوله و ترکیبات جانوری کارای ماورایی کنه، فقط برای خودش انجام می‌داد و ثروت مند میشد یا هر چی دلش میخواست بدست می‌آورد. به کسی هم نمیگفت.
  و به پول شما نیازی نداشت که بخواد از این طریق پول در بیاره.

  اگه یکم بدون گول زدن خودتون فکر کنید و خودتون رو عقل کل ندونید، ضرری نمیکنید و به کسی هم ضرری نمیرسونید.
  نگران نباشید مغزتون مغزتون به روغن سوزی نمیفته.
  اینقدر تو تنظیمات پیش فرض نگهش ندارین، گه گاهی یه بروز رسانی و رفع عیب براش لازمه.
  نگران نباشید دسته دوم نمیشه، اصطحلاک هم نداره.

  پاسخ
 • من هم یک روز مثل شما ها فکر میکردم ولی یه چیزایی هست مسئله مشکل نیست مسیِله اونه که دهنتون رو میبندن خودتون خودتون رو بدبخت کنید.سلب آسایش میکنن دیوانه بشین.

  خب آقای میرزایی عزیز من تحصیل کرده ام ولی ربطی نداره یه کارایی میکنن.آرزوی قلبی من این هست که هیچ کس نره سمت این چرت و پرتها.یه قسمت عمده که کشور به این روز افتاده خرافات هست.وقت هدر میدن.علی یارتون حق نگهدارتون.

  پاسخ
 • سلام امتحانش مجانیه نام مادرتون کامل واسه شناسنامه برام بفرست بهتون بر نخوره من یه خانومم از شما۷سال کوچیکرم من یکاری میکنم بهم زنگ بزنی

  پاسخ
  • خخخخخ من طلسم عاشقی دارم یه وقت عاشقم نشین به تلفن ببندین منو😅
   تلگرام پیام بدین هماهنگ شیم

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید…..من تقریبا همه کامنت رو خوندم و همه مقالات رو خوندم و کاملا معتقدم همه اینها خرافاتی بیش نیس و خودم هم به شخصه اعتقاد ندارم چون به نظرم تنها خدا هست که میتونه مشکلات رو حل کنه اما یه سوال برام پیش اومده اونایی که مثلا طلسم میشن یا مثلا میگن دعای بد کردنو اینا….واقعا این چیزا چجوری به وجود میاد؟مثلا شخصی داره عادی زندگی میکنه ولی یهو باعث میشه همه زندگیش بهم بریزه و اتفاقای ناگواری از جمله طلاق و مردن شخصی از خانواده سرد شدن از عشققون اینا به وجود میاد واقعا چطوری میشه؟قطعا اون شخص به این چیز ها فکر نمیکنه و به ذهنش خطور نمیده که این اتفاقات در زندگیش به وجود بیاد پس چطور ممکنه به وجود بیاد؟

    پاسخ
 • من با حرف آقای بیگ زاده کاملا” موافق هستم متاسفانه تفکرات بعضی ها به همین انداره اس هر چیزی که با علم ثابت شه قبول ندارند و به دنبال خرافات هستن واقعا” شرم آوره سال ۲۰۲۰ هستیم و هنوز اسم از اجنه میارید هر چیزی ک دوست دارید بگید کاف فلان و فلان من فقط تاسف میخورم به حال این ملت. من اسمم ریحانه نام مادر اکرم هر چقدر در توانتون هست جادو جمبل کنید

  پاسخ
 • ببین من همه حرفاتو قبول دارم علمیه و خیلی از اینایی که نظر گذاشتن چرت و پرت میگن ولی ببین علمی که ما داریم قطره ای از دنیهی ناچیزه ببین خدا انسانو تو زمین گذاشته تا به قدرت های ذهنش برسه تو هم با حرفات ثابت کردی چیزی از علم بلدی پس برو و علمتو زیاد کن با ادمایی مثل من که اگه یه روز چیزی یادنگیرم اون روزم بیخود هست وقتتو تلف نکن به سلامت خدا علمتو زیاد کنه

  پاسخ
 • نابودشون کردی خخخخخخخخخخخ

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر علی آقا در مورد چشم نظر چی نظری دارین؟

  پاسخ
 • وای خدای من چقدر مردم نادانند. انسان وقتی ناتوان میشه به خرافات متوسل میشه.
  متاسفم برای جامعه ایران با نود درصد مردم خرافاتیش.

  پاسخ
 • با عرض سلام و خسته نباشید واقعا افتخار میکنم که چنین جوانان با غیرت و علم طلب داریم و اینکه شما افتخار من از هر لحاظ هستید به علت علم و هم زبان بودن که دو تا مون هم ترک زبانیم به افتخار ترک ها
  یاشاسین آذربایجان و تورک لر

  پاسخ
 • سلام به پیشبینی اعتقاد داری یا نه؟؟؟؟

  پاسخ
 • سلام علی اقا سحروجادو حقیقت داره چون با پول در ارتباط عرضه تقاضا داره بلا که احتمالش زیاده منتها با حضوری با جسم خارجی یا برات موکل اجیر میکنه از نوع ادم خیلی عصبانی وترسناک من دیدم بعدش ماست سیاه هستش بیسواد براچی فکر میکنی سفیده ما خانوادگی ارث رسیده ماسبندیم ولی برا کسی تا حالا درست نکردیم میخای برات درست کنم .اینهمه کامنت گذاشتن سیاه بگو چشم .خودتو خسته نکن حقیقت حقیقت نداره الان زوده برا این حرفا تقاضا تا دلت بخاد زیاده از بین نمیره شاید ۲۰سال۵۰سال شایدم هیچوقت موقع این بحث نباشه موفق باشی

  پاسخ
 • سلام علی اقا سحر و جادو وجود داره تازمانی که که یه عده بابتش پول میدن ویه عیده هم میگیرن تا زمانی که حرف هات باعث خالی شدن جیب یعده باشه احتمالا بلایی سرت میاد البته با یجسم خارجی .هروقت مواد مخدر نبود معتاد .سحر وجادو هم نیست میشه عرضه وتقاضا .موفق باشید.

  پاسخ
  • دقیقا😅👍

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر. من به دعا و طلسم اعتقاد ندارم و مخالف این چیزا هستم چون سرنوشت همه انسانها به دست خداست و با این چیزا نمیشه راه رو هموار کرد. ولی اینکه وجود نداشته باشه و تاثیر نداشته باشه مخالفم، چون به چشم دیدم متاسفانه و برای خودم اتفاق افتاده. اینکه جن رو هم وارد بدن کسی میکنن اینا بله اینم دیدم برای یکی از اعضای خانواده ام اتفاق افتاده بود. درسته من اعتقاد ندارم ولی ی از خدا بیخبر اعتقاد داره و میره انجامش میده.
    منم فکر میکردم الکیه ولی بعد دیدم نه بابا واقعیت داره کلا رو روح و روان و سیستم بدن تاثیر داره ریزش مو و…. میاره😑 ان شا الله برای کسی اتفاق نیافته.

    پاسخ
 • سامان ارمانی
  ۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۳۹

  من که تازه امروز به جمعتون ملحق شدم کم کم دارد از سایتتون خوشم میاید چند نکته را هم من بگویم۱ تا فردی خودش نخواهد هیچ کس قادر نیست بر نیروی اراده اش غلبه کند ۲ انسان ذاتا بیشتر دنبال تخیل است تا واقعیت چون واقعیت نیاز به زحمت و عرق ریختن دارد و همه دنبال ان هستند ولی تخیل زحمت زیادی نمیخواهد و فقط عده ای خاص دنبالش میکنندو بعضی از خوانندگان خیلی غلو میکنند و اگر خوب دقت کنید میبینید که همه انها تخیلی بیش نیست و واقعیت نداردو نکته اخر اینکه شما همیشه علمی و منطقی به مسائل نگاه میکنیدکه این عالیست

  پاسخ
 • من خودم مثله شما به طلسم و دعا عقیده نداشتم و میگفتم خرافاته ولی من چند ماه پیش با یه زن مطلقه دوست بودم و منو دیوانه خودش کرده بود هر روز که ولش میکردم اون لحظه راحت بودم ولی روز بعدش دیوانه میشدم و زندگیم کم مونده بود داغون بشه و کارم داشت به خودکشی کشیده میشد در طی دو ماه ۱۴ کیلو لاغر شدم و مغزم دست خودم نبود و تو خواب هم منو ول نمیکرد اونقدر زنه از کارش مطمین بود که منو اذیت میکرد و به من توهین میکرد ولی من باز دنبالش میرفتم تا اینکه رفتم پیش یک دعانویس خوب وا اون طلسم دو باطل کرد و من دوباره به زندگیم برگشتم . طلسم و دعا واقعیت داره و حتی خدا در قرآن و احادیث هم اومده و حتی حضرت محمد رو هم طلسم کرده بودن که خداوند سوره ناس و فلق رو فرستاد . یا علی و موفق باشید.

  پاسخ
 • آقایکی ب من گفت طلسم شدی همزادداری.همزادباعث دیرازدواجت شده…فال قهوه گرفتن ایجوری گفتن باورنکردم امایه خرده ترسیدم

  پاسخ
 • من به دعا طلسم اعتقاد داشتم .اما با صحبتهای این استاد بزرگواراز امشب تموم این خرافات رو کنار میزارم.چون هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا وجود نداره

  پاسخ
 • دانشجو معلم
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵

  افزون بر آن در کتاب فلسفه دوازدهم انسانی چاپ ۹۸-۹۹ صفحه ۵۶ در پانویس بیانی بر پرواز عیسی مسیح یا زنده شدن او اشاره کرده که نویسندگان کتاب این امر را کاملا غیر منطقی بیان کرده اند.
  پس طبق آن اژدهای موسی و خاموش شدن آتش زیر پای خلیل صرفا داستانی آموزنده بوده و جنبه واقعی ندارد چون آثار دیگری به اثبات چنین اتفاقاتی نوشته نشده است..

  پاسخ
 • دانشجو معلم
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶

  ما انسان ها ذهنمان به عادت های قبلی که داریم به باور رسیده و مطالب جدید در جهت اصلاح مطالب قبلی را گرایشی ندارد و مقاومت میکند.. معمولا اونایی که اولین بار با علت و معلول و منطق صحیح به دعا و طلسم پرداخته اند به این باور رسیده اند که دلایل منطقی برای اثبات آن وجود ندارد و به تاثیر علت تامه و نا قصه بر نتایج کار خود هرچند آگاه نباشند ولی میدانند که چنین علت تام و ناقصی وجود دارد که نتایج منطقی ای در زندگی ایجاد کرده است.
  ولی کسانی که چشم بسته در طول سالیان زیاد بدون شناخت علت تامه و ناقصه شرایط را طبق وفق اصطلاحی به نام تقدیر و تاثیر طلسم در تقدیر عادت کرده اند به طوری که از ابتدا باور اشتباهی داشته و به نتایج اشتباهی همچون نتیجه ای به نام طلسم رسیده اند توان قبول اشتباه ابتدایی خود را ندارند و می پندارند که از اول راه درست پیموده اند پس در طول زمان هم آن را رعایت کرده اند و ملکه ذهنشان کرده اند و قبول اصلاح اشتباه فکری قبلی(طلسم) به منزله قبول اشتباه خود و طی زمان طولانی که بر آن پایه اشتباه زندگی خود را بنیان نهاده بودند ،نیستند.

  علت تام یا کامل آن است که تمام علت های کامل برای رخ دادن نتیجه یا معلول وجود دارد پس ۱۰۰% نتیجه یکسان خواهد بود. مانند شرایط و علت کامل (وجود دانه و خاک مناسب و آب و…) برای تحقق نتیجه کامل (رشد گیاه به نحو احسن) است.

  علت ناقصه یعنی دلایل یا شرایط ناقص(خاک حاصلخیز ،دانه شکسته×،آب پاک) از شرایط کامل و به وقوع نپیوستن نتیجه یا معلول (رشد نکردن گیاه)
  پس افرادی هستند که تمام علت نامه و ناقصه را نشناخته و زمانی که علت ناقصه بوده و گیاه رشد نکرده و آنها این علت ناقصه را نمی دانستند میگویند علت تامه بوده ولی طلسم شده و مثلا گیاه رشد نکرده! (در حالی که در طبیعت و زندگی خداوند علت و معلول را حاکم کرده که هر علت تام و خاص معلول خاص رخ میدهد.

  امیدوارم مفید باشد.
  با تشکر از استاد عزیزمان.

  پاسخ
  • بسیار عالی و منطقی

   پاسخ
  • اگه به قرآن اعتقاد دارید , جواب تمام علل و معلول داده شده و اوست حاکم بر جهان و اوست که هر طور دوست دارد مهره هایش را میچیند بنا بر اقتضای تصمیم ناقص ما, بر انس و جن حاکم است و همه وسیله شدن برای امتحان پس دادن انسان , که آیا آنطور که خدا میخواد هستیم

   پاسخ
 • باسلام خدمت استادعزیز آقای علی بیک میرزایی من واقعا ازتون ممنونم وبه شماافتخارمیکنم که درتلاشیدبرای آرامش مردم کشورتون واینکه خاک برسراون شیادای کلاهبردار حال بهم زن که عذاب ابدی رو برای خودشون به وجود آوردن واینکه انسان واقعی اون کسی هست که برای بیدار شدن مغزبه خواب رفته ی آدمای نادان وبیسواد ازهیچ تلاشی دست برنمیداره.من بانظرشماکاملا موافقم که هیچ طلسمی وجودنداره واینم ساخته ی ذهن کثیف کلاهبرداراست.انسان واقعی ینی خوداستادمیرزایی 🌹🌹🌹😊🙏

  پاسخ
 • بابا این که دیگه بحث نداره معلومه هرکی عقلش کمه باور میکنه

  پاسخ
 • سلام من میام اردبیل آنچنان طلسمت میکنم که خودت اعتراف کنی من انواع طلسم و میدانم فقط کمی صبر کن داداش امیدوارم اردبیل آمدم جوابمو بدی و نترسی یا علی

  پاسخ
  • سلام.مشهدبیا خوشحال میشم ببینمت.هرطلسمو جادویی هم بلد بودی بخون‌.عمرا مشکلی برام پیش بیاد.اگر به طلسم و سحراعتقاد داشتم روم شاید تاثیر میزاشت.ولی الان که اعتقاد ندارم،قوی ترین جادوگر دنیا هم نمیتونه طلسمی کنه ک روم تاثیربزاره.درخدمتم اومدی

   پاسخ
 • سلام من بل دو نا بچه زندگیم داره از هم میپاشه خانمم دو ماهه منزل رو ترک کرده قبلش هم حال روز خوبی نداشتیم آدم خیرخواهی می شناسید بتونه کمکم کنه زندگیم برگرده دارم دیونه میشم.

  پاسخ
 • اولان سن نه بتر سن هم معمار شام هم مترجم هم سئو کار !!!!هر کس اوز ایشین گورسون دا یازماغنان دا معلوم ده که شخصین اشاده
  البته من هله چوخ زاد شکم وار ایمان چتینده

  پاسخ
 • سلام آقای میرزایی،،،من احترام زیادی برای شما و تمامی محققان قائلم و متاسفم کسانی توهین کردنو تهدید ووو حالا بگذریم،،،به نظر بنده و تحربیاتم باید حدوسط گرفت،،،بیشتر صحبتهاتون درسته ولی نه همش،،، صحبتهای طرف مخالف هم خیلی کم درسته ولی نه همش،،، این علوم یکی از بدیهاش اینه که ما تا به مرحله خاصی میرسیم فکر میکنیم کاملا مطلع شدیم ولی هیچ چیزی قطعیت نداره،، ولی خوب نظر شما اینه،،، البته افراد زیادی میتونن با نظریه شما و عدم اعتقاد خودشونو درمان کنن حالا چه اسمش خود هیپنوتیزم باشه یا هرچی،،، تشکر ازشما بزرگوار

  پاسخ
 • ولی انسان بزرگترین موجود خلق شده است
  که همه خلقت به انسان تعظیم کردن
  با قدرتی که انسان داره می‌تونه همه چیز رو به دست بگیره
  این طلسم ها همه بر گرفته علم ناقص اعداد هست
  علم قران علم برتر علم متافیزیک و…
  این طلسم ها برای مدتی کار میکنه
  *ولی خداوند از انها نخواهد گذشت که برای انسانهای دیگر دست به کاری ناپسند میزنند
  و روزی خواهد رسید که تمام اینها از کار افتاده شود و ساحران رسوا شوند*

  پاسخ
 • سلام علی آقا
  یک سری افراد جمع میشوند و یک گروه میشن خب به کسی هم چیزی نمیگن با کمک هم به قول شما جنی را فراخوانی میکنن و برای تهیه نسخه ای از جن بکارگیری میکنند.طبق همان نسخه ی پیچیده شده نقطه ی کلی هدف مشخص میشود با خطای کم و با وسیله ای به هدف خودشون میرسند سربسته گفتم احتمالا متوجه شدین
  خب این موضوع بارها اتفاق افتاده و توسط مامورین اطلاعات از دیرباز تاکنون البته الان خیلی سفت و سخت تر جلوگیری شده یه سری هم به سرمنزل مقصود رسیدن
  خیلی راغبم نظر شمارا بدانم لطفا پاسخ دهید

  پاسخ
 • محمد علی کوچه باغی
  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۰:۳۶

  سلام زمانی که از کند الینی میای بیرون یک حلال آتشین از گردن به بالا چند روز همراه بالرز منو ورداشته بود .در یک سایت خونده بودم کسی که سحر میشه هم چی مشخصاتی رو داره این چی معنی میده؟

  پاسخ
 • درود برشرفت جناب میرزایی عزیز که مصرانه درحال کسترش این آگاهیِ الاهی هستین و بینهایت به نوبه خودم از شما سپاسگزارم ..و واقعا متاسفم برای مردم احمقی که بجایِ پیگیریهای اصل، دنبال فرعیاتِ پوچ هستن.
  به امید روزی که شیاطینِ مزخرف از صفحه ی زمین بل کل پاک شوند آمین.

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر ببخشید الان ۳ روز هست ک ما تو مغازمون اتفاقات عجیبی رخ میده همش مدفوع پیدا میکنیم و اصلا شبیه مدفوع انسان نیست و همه ی مغازرو زیرو رو کردیم و از قضا اونهایی ک پیدا میکنیم هم نا پدید میشه و اینکه میخ و اهن و هر حشره ای ک بگین پیدا میشه و ناپدید میشه و وسایل های مغازه هم گم میشود و جا به جا و اجاق گاز نا خود اگاه روشن و خاموش میشود جلوی چشمه خودمون این اتفاق میفته و نه کسی اینکارو میکنه نه حیوانی علتش چی میتونه باشه کسی هست کمک کنه واقعا ترسیدیم دیگه🤦‍♀️

  پاسخ
 • سلام .
  من فقط یه چیزی رو میدونم کسی که دعا نویس باشه و دعا بنویسه هیچ وقت دعا برای ضرر کسی نمینویسه . حتی اگه بخواد بلایی سر شما هم بیاره نمیتونه ینی دست خودش نیست که بتونه چون روحش اینقدر لطیف هست که به اذیت کردن دیگران راضی نباشه . در ضمن دعا هست و واقعیت دارع چون پیامبر هم با دعا در امور مردم تصرف میکرد .مثلا شفای مریضان . یا عیسی که مرده ها رو زنده میکرد . منتهی اگر این قدرت رو از خود اونها ببینیم دچار شرک در ربوبیت شدیم . میدونید که چیه .رب ینی کسی که جهان رو تدبیر و اداره میکنه .اینها به وسیله ی اطاعت و بندگی به درجه ای از اخلاص میرسن که میتونن در عالم طبیعت تصرف کنن . مثلا حضرت علی فرمودند که روزی در خانه نشسته بودم که پیامبر هزار باب از علم به رویم گشود که از هر کدوم هزارن باب دیگر گشوده میشد . ایا این علم به وسیله اموزش های عادی گشوده میشود ؟
  اقا دعا واقعا هست و درسطه . سحر و جادو هم هست . پیامبر فرموده یکی از هفت گناه هلاک کننده سحر کردن دیگران . اقا من جن گیر و این حرفا نیستما که فکر کنی 😀😀بنده دانشجوی مهندسی هستم که این اطلاعات رو با مطالعه از قران بدست اوردم .
  خداوند فرموده که به بندگان خود قدرت دادیم که از همه موجدات استفاده کنند حتی اجنه 😏😏😏 و این اجنه میتونن در روح و جسم فرد نفوذ کنند . یکم قران بخونید به نظرم میفهمید که سحر و جادو هست ولی هر کسی ساحر نیست

  پاسخ
 • سلام من مطالبتونو مطالعه کردم.ولی یه سوال..من خیلیا رو دیدم که دعا کردن و نتیجه داده واسه همین برام سوال شد که آخر این چیزا راسته یا دروغ.چون این چیزا رو با چشم دیدم که میگم

  پاسخ
  • دعا کردن و از خدا چیزی رو خواستن فرق میکنه با چرندیاتی که دعا نویسا مینویسن!

   پاسخ
   • آقا من از شما میخوام به من بگین مثالا چطوری بدون دعا کسی رو عاشق خودم کنم از نظر علمتون؟😕

    پاسخ
    • عشق یه چیز الهی هستش و بهتره خودش شکل بگیره. بهترین راه نفوذ به خوابه. در صورتی که طرف به خوابی که دیده اهمیت بده و ازتون خوشش بیاد قطعا عاشقتونم میشه. هیچوقت در عشق اجبار نکنین.

     پاسخ
 • استاد بزرگوار من مقالەتون رو خوندم ولی شما فقط گفتید که وجود نداره اصلا دلیل علمی واسش نیاوردید و دلیلی محکم بر رد آن نداشتید.بعدشم منم خیلی دارم سعی میکنم که بگم وجود نداره ولی فکر کنم علوم غریبه وجود داره ولی کسی که بتونه از اون استفاده کنه و بکارش بگیره واقعا کمه….ولی جالبه واسم اکثر مشتری های دعانویسان و رمال ها خانم هاهستند البته خدمت خانمها جسارت نشه ولی خودم بارها اینو دیدم.به هرحال بازهم این پرسش بی جواب هست که وجود داره یا نه؟!

  پاسخ
 • اگه طلسم و جن وجود نداره پس چطور روایت دارم که پیامبر بر اثر سحر و جادوی پیرزنی یهودی دچار بیماری شدیدی شدند؟
  چرا در سوره ناس و فلق باید پناه برد به خدا از شر جن و انس و پناه بردن به خداوند از کسانی که در گره ها می دمند؟
  طلسم و جادو کاملا وجود داره
  من خودم فرزند طلاق هستم
  مادرم وقتی من رو باردار بود با پدرم اختلاف پیدا کردن و بعد از به دنیا اومدن من بلافاصله از هم جدا شدن با اینکه عاشق هم بودند
  چند سال بعد با بوی بدی که از یک بالشت که زیر سرشون میذاشتن اون رو باز کردن و در اون موی گرگ و رحم گفتار و نجاسات پیدا کردن
  پس قطعا طلسم و جادو وجود داره و ربطی هم به خرافات نداره
  اما در مورد اینکه هر کسی قادر به انجامش نیست کاملا موافقم

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟ […]

  پاسخ
 • طلسم خخخخ

  پاسخ
 • اعصاد ابلیس
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴

  حال و روزت چطوره الان اگر سالمی و میتونی جواب بدی بگو تا تو باشی حرف مفت نزنی اگر سالمی جواب بده۰۹۳۳۷۳۶۶۰۰۶ من اعصاد ابلیس هستم

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟ […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟ […]

  پاسخ
 • […] درمان نمیشود! کرونا با جادو جمبل درمان نمیشود! کرونا با طلسم و دعا نویسی درمان نمیشود! کرونا با موکل (چیزی به نام […]

  پاسخ
 • در قرن ۲۱ جایی برای طلسم و خرافات نیست

  پاسخ
  • باسلام به انسانهای آرام وبه دور از هرگونه تنش،اجنه ودیگر آفریده های حضرت حق که به روشنی وجودشان در قرآن کریم آورده شده وروایاتی چنددر خصوص اولیاء وبزرگانی که با این مخلوقات هر کدام به شیوه خودشان برخورد ورفتار نمودند…واما مسئلتون ،بنده شئ رو که بر روی آن واژگان واشکالی وحروف واعدادی حک شده از نزدیکترین شخص به خودم پیدا کردم و دنبال یه کار بلد خوب هستم که راجع به اون که مطمئن هستم یه طلسمه برام کاری انجام بده .شماره تماسم ********* هستش در ازأئ حل این قضیه پاداش خوبی میدم

   پاسخ
 • صابر صادقی
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۴۸

  سلام و عرض و ادب و احترام خدمت همه عزیزان با هر اعتقاد و طرز فکری که براشون محترمه، بنده نزدیک به ده ساله که از مشکل بدخوابی و تبعاتش واقعا عذاب میکشم و هر آزمایش و دکتر و متخصصی هم که گفتند رفتم ولی متأسفانه نتیجه مطلوب نگرفتم و نیز اضافه کنم که علیرغم اعتقاد درمانی نداشتن به دعا و سحر و امثالهم چندین بار به اصرار مادرم پیش رمال و دعا نویس و ازین قشر افراد رفته ولی نتیجه نگرفتم، و اخیراً طی یک اتفاقی یک نفر گفت که من طلسم شده ام و دلیل کنجکاوی من هم در مورد صحت و سقم ماجرا باعث شد که باورها و نظرات علمی و دینی و … را بخونم، حال عارضم به محضر دوستان که بنده چ راهی رو انتخاب کنم؟ کسی می‌تونه یک نسخه و روش درمانی برام لطف کنه و بگه؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر دوست عزیز طلسم خرافی نیست به کلمه و اعدادی و یه سری چیز های رمزی رو طلسم میگن ..که احضار کننده جنی رو احضار میکنه و از اون خطوط و اعداد(طلسم)رو میگیره ..یعنی جن راننده ی دعا است و طلسم از طریق انسان ساخته میشه اما به کمک جن ولی به اذن خدا …حال این طلسم رو میشه از قرآن استخراج کرد .و هم از طریق سحر .و هم از طریق علوم غریبه …و اکثر این طلسم هایی که در کتاب ها هستن معمولا یه قطعه شون حذف شدا اس و واقعی عملکرد ندارن ..
  و از شما دوست عزیز از این که درخواست کردین شما رو سحر بکنن اولا باید نام مادرتون هم بدین چون که شما از مادرتون زاده شدین .نام مادرتون وقتی که ازبچگی براشون انتخاب کردن رو باید بدین
  و دوما اونی گه میخواد شمارو طلسم بکنه کلی خرج داره ..هزینه ی اسباب طلسم و بخور و..
  دوما طلسم کردن یکی رو از روی قصد گناهه و طرف باید هزینه داشته باشه تا شما رو سحر یا طلسم بکنه بعد اونی که بخواد شما رو طلسم یا سحر و جادو بکنه باید جنی رو مامور بکنه تا شما رو طلسم بکنه …سوما اگه جن رو مامور بکنه شما رو طلسم کنه …بعدا جنه میره جادوگره رو ادیت میکنه ..جن که الاف نیست بیاد شما رو طلسم کنه وقتش زیاده؟؟
  پس ساحر و طلسم نویس برای عداب وجدانش نمیاد این کارو برات انجام بده ..چون به خودش ضربه میرسه در اخر و یه روزی ..
  پس توصیه نمیکنم…
  نام و نام مادر رو باید داد تا کاری انجام بشه ..
  یاحق

  پاسخ
  • ALILAND