شیفتینگ چیست؟ راهنمای کامل شیفت کردن + آپدیت ۲۰۲۱

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با شیفتینگ مطالب مفیدی را ارائه کنم امیدوارم با خواندن این مقاله علاوه بر این که اطلاعات کاملی در رابطه با شیفتینگ به دست بیاورید در رابطه با این مسئله رفع ابهام ها نیز انجام شود. از شما دعوت می کنم در پایان این مقاله نظر خود را در رابطه با این مقاله در بخش کامنت ها بنویسید.

بیشتر بخوانید:
آیا جهان های موازی وجود دارند؟ تحلیل جهان موازی

شیفتینگ چیست؟

در حقیقت شیفتینگ حالت استمراری عبارت شیفت به معنای تغییر و جایگزینی می باشد. اما در اصطلاح متافیزیکی شیفتینگ به معنی تغییر حالت از یک جهان به جهانی دیگر می باشد حال که این جهان دیگر وجود داشته باشد و یا نداشته باشد! در این مقاله از مبحث شیفت به جهانی که وجود ندارد تحت عنوان یک استدلال در راستای رفع ابهامات موجود در رابطه با شیفتینگ نیز خواهیم پرداخت. اگر بخواهم مثالی در رابطه با شفتینگ برایتان بیاورم باید بگویم مثلا تصور کنید که شما ما با شیفتینگ میتوانید به جهانی سفر کنید که مختص خود شما می باشد آنگونه که دلتان می‌خواهد می توانید در آن تغییراتی را اعمال کرده و باب میلتان در آن جهان رفتار کنید. مثلاً پری های کوچک همراهتان باشد و یا در سرزمینی رویایی و به دور از تنش های دنیا زندگی کنید و…

پیشنهاد ویژه: دوره آموزشی فوق حرفه ای شیفتینگ – آموزش شیفتینگ

بیشتر بخوانید:
همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید!

آیا شیفتینگ یا تغییر حالت از جهانی به جهان دیگر حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم شیفتینگ یا تغییر حالت از جهانی به جهان دیگر تنها یک عملیات ذهنی همانند پرواز روح می باشد. به عبارتی در این عمل هیچ تغییر مسیر و یا مقصد به جهانی حقیقی دیگر، وجود ندارد. یک عملیات ذهنی شیرین و دلنشین یا بهتر است بگویم یک عملیات گول زدن مغز و ذهن می باشد. به عبارتی اگر بخواهیم بگوییم شیفت این به معنای تغییر از جهانی به جهان دیگر به صورت واقعی است باید بگویم این کاملاً اشتباه است چرا که شیفتینگ فقط و فقط یک عملیات ذهنی است.

بیشتر بخوانید:
چشم سوم چیست؟ آیا چشم سوم حقیقت دارد؟ همه چیز درباره چشم سوم

استدلال های عدم حقیقت داشتن شیفتینگ:

مطمئن هستم مطابق معمول افرادی وجود خواهند داشت که از شنیدن حقایق ناراحت شده و دوست دارند خودشان را گول بزنند و قطعاً با خودشان خواهند گفت که علی لند باز عملیات تکذیب موارد متافیزیکی را آغاز کرده است ولی حقیقت این است که ما در علی لند تنها با حقایق و کاری به کار خرافات و مزخرفات نداریم. با این مقدمه می رویم سراغ استدلال‌های عدم حقیقت داشتن شیفت به جهان های موازی.

آموزش شیفتینگ

برای آوردن یک استدلال محکم در رابطه با عدم حقیقت داشتن شیفتینگ باید به شما بگویم شما در شیفتینگ سفری به جهانی خواهید داشت که دلتان میخواهد! جهانی که آنگونه که باب میلتان است رفتار کنید و ببینید و با شما رفتار شود! به عبارتی در شیفتینگ شما معمار جهان خودتان هستید! همانطور که می‌بینید همین متنی که مشاهده کردید خود استدلالی محکم در رابطه با عدم حقیقت داشتن شیفتینگ می باشد. چرا که شما سفری دارید به جهانی که اصلا وجود ندارد! جهانی که ساخته و پرداخته ذهن تان است!

بیشتر بخوانید:
بیوکینزی چیست؟ تغییر ساختار DNA توسط قدرت ذهن!

اگر برخی می‌گویند جهان های ساخته شده در شیفتینگ حقیقت دارند باید بگویم سخت در اشتباه هستند چراکه اگر این جهان ها حقیقت داشتند می بایست قبل از آنکه شما به آن فکر کنید وجود میداشتند نه آنکه پس از آن که به آن فکر می کنید و آن را معماری می کنید آنگونه که میخواهید برای تان شکل بگیرند!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
131 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است