CR و DR در شیفتینگ چیست؟ بررسی دی آر و سی آر در شیفتینگ

مقالات
۷ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با CR و DR در عمل شیفتینگ مطالب مفیدی را برایتان ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شده و نهایت استفاده را از این مقاله ببرید. از شما دعوت می کنم با علی لند همراه باشید.

بیشتر بخوانید:
با شیفتینگ چه کارهایی میتوان انجام داد‎ – کاربرد شیفتینگ

تفسیر شیفتینگ:

در رابطه با مبحث شیفتینگ در متافیزیک که یک عملیات کاملاً ذهنی می باشد باید بگویم در حقیقت شیفتینگ عملیات تغییر وضعیت از یک جهان به جهانی دیگر توسط قدرت ذهن می باشد. در حقیقت عملیات شیفتینگ به هیچ وجه واقعی نبوده و تنها یک عملیات ذهنی می باشد. البته لازم به ذکر است که با ترند شدن شیفتینگ در شبکه اجتماعی تیک تاک و هجوم نوجوانان دارای تحصیلات پایین و دانشگاه ندیده به سمت این عنوان متاسفانه باورهای اشتباهی در رابطه با شیفتینگ خلق شده است که از جمله این باورهای اشتباه این است که بسیاری فکر می‌کنند در شیفتینگ عملیات تغییر جهان ها به صورت واقعی انجام می شود! علت این موضوع هم مطالبی است که یک شخص خارجی در تیک تاک در رابطه با شیفتینگ ارائه کرده است و گفته است این عملیات واقعی است و نظریه جهان های موازی را نیز به اشتباه قاطی شیفتینگ کرده و مزخرفاتی را تحویل مخاطبین خود داده است که بیشتر جنبه یک جوک بی مزه را دارد. تاثیر گذاری مطالب اشتباه این فرد در تیک تاک آنچنان بالا می باشد که حتی معتقدین این شخص در اینستاگرام مرا به بدترین شکل ممکن مورد فحاشی و توهین قرار دادند و این فحاشی ها تنها به جرم این بود که گفته بودم شیفتینگ فقط و فقط یک عملیات ذهنی است! البته لازم به ذکر است که مزخرفات این شخص در در سایر کشورها نیز در بین نوجوانان به شدت تبدیل به یک باور مثلاً علمی شده است!

بیشتر بخوانید:
شیفتینگ چیست؟ بررسی سفر به جهان های ماورایی

متاسفانه تا وقتی فرهنگ مطالعه صحیح در کشور ما ترویج نیابد و مردم متوجه این اصل نباشند که در علم تعصب معنی ندارد وضعیت علمی جامعه ما همان آش است و همان کاسه! و همانطور که نه تنها در مبحث شیفتینگ که در بسیاری از مباحث وقتی شخصی مطالبی را نمی تواند درک کند و یا روی اشتباه خود در رابطه با مطلبی تعصب دارد نویسنده مطلب جدید را به بدترین اشکال ممکن مورد فحاشی قرار میدهد! بگذریم در هر صورت در صورتی که می خواهید در رابطه با شیفتینگ و اینک شیفتینگ چیست مطالب بیشتری را بخوانید از شما دعوت می کنم مقاله شیفتینگ چیست؟ بررسی سفر به جهان های ماورایی را بخوانید.

CR و DR در شیفتینگ چیست؟

در مبحث شیفتینگ ما با دو عامل CR و DR سر و کار داریم که در واقع CR مخفف Current Reality به معنی واقعیت فعلی که ما آن را جهان واقعی فعلی مینامیم بوده و DR که مخفف Desired Reality است به معنی واقعیت مورد نظر یا به عبارتی همان جهان واقعی مورد نظر می باشد. در حقیقت ما در شیفتینگ از سی آر که واقعیت فعلی میباشد به دی آر که واقیت مد نظرمان میباشد که در ذهنمان خلق شده است تغییر وضعیت میدهیم. در واقع ما در شیفتینگ با تلقین یک جهان جدید که آن را در ذهن مان خلق کرده ایم از جهان فعلی ( CR ) به جهان جدید ( ‌DR ) نقل مکان می‌کنیم که البته لازم به ذکر است که این نقل مکان کاملا به صورت ذهنی بوده و در دنیای واقعی معنی ندارد. البته نکته حائز اهمیت در رابطه با دی آر این است که جهان مد نظر پس از شیفتینگ آنچنان واقعی جلوه می کند که در آن شما متوجه نخواهید شد که این جهانی که ساخته اید واقعی است یا ساخته ذهن است چراکه در DR شما بسته به نوع درخواستی که از جهان جدید کرده اید یا به عبارتی آن را خلق کرده اید می توانید هم درد را احساس کنید هم مزه را بچشید و هم بو را حس کنید و غیره… البته لازم به ذکر است که در یک مقاله جدید در رابطه با شیفتینگ قرار است به بررسی زوایای عملکردهای مختلف در شیفتینگ و مبحث کلون در شیفتینگ به صورت کامل برایتان توضیحات مفیدی را ارائه کنم.

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی فوق حرفه ای شیفتینگ – آموزش شیفتینگ

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم که دوستان و عزیزان تعصب شما در رابطه با یک مسئله هرچقدر هم که بالا باشد و یا هر چقدر که پایین باشد هیچ تأثیری در حقیقت موضوع نداشته و نخواهد داشت. پس از کاربرانی که این مقاله را میخوانند درخواستم این است که قبل از زیر سوال بردن شخصیت و تربیت خانوادگی‌شان به این موضوع فکر کنند که حقیقت همیشه حقیقت است و ربطی به تعصب ندارد و همیشه بهتر است از دید علمی به حقایق نگاه کنند نه مزخرفات خرافی به ظاهر علمی.

بیشتر بخوانید:
همراستایی ذهنی چیست و چه خصوصیاتی دارد

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
7 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است