معرفی سریع ترین راه باز کردن چشم سوم با متد فوق العاده فراذهنی

به روز رسانی شده در: ۹۹/۱۰/۲۶ – با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و همراهان گرامی روش‌هایی را در جهت باز شدن هرچه سریعتر چشم سوم تان ارائه کنم. به عبارتی در این مقاله میخواهیم به معرفی سریع ترین راه باز کردن چشم سوم بپردازیم. توجه داشته باشید که باز شدن چشم سوم یک اصطلاح بوده و در حقیقت فعال شدن توانایی های متافیزیکی ذهن را باز شدن چشم سوم میگویند. این درحالی است که عده بسیاری به اشتباه غده پینه آل را چشم سوم میدانند! از شما دعوت می کنم این مقاله را تا پایان خوانده و در نهایت در صورتیکه لازم دانستید نظرات خود را در زیر همین مقاله در بخش کامنت ها برای ما ارائه کنید.

بیشتر بخوانید:
مزیت های فعال شدن چشم سوم | حتما بخوانید

چشم سوم ریشه در آیین هندو دارد و چنان که خیلی از شما میدانید به باور آیین هندو چاکرای ششم یا همان چاکرای آجنا یا چاکرای چشم سوم میباشد! توجه شما را به نقل قول زیر از مقاله مربوطه در علی لند جلب میکنم:

بنا بر باور آیین هندو چاکرای ششم یا چاکرای آجنا یا همان چاکرای چشم سوم که در بین دو ابرو قرار دارد به معنی فرمان و یا مرکز فرمان است به شکل دایره ای با دو گلبرگ در اطراف آن بیان می شود. حروف سانسکریت ای که بر روی گلبرگ های سمبل این چاکرا نقش گرفتند حروف هام و چشام است. در حقیقت سمبل های دو طرف نمادین چک را به انرژی های مثبت و منفی که در مرکزیت این چاکرا به یکدیگر متصل می شود اشاره داشته و همچنین اشاره آنها به خورشید و ماه نیز می باشد.

بیشتر بخوانید:
آموزش هیپنوتیزم سریع!

متاسفانه طبق روال همیشگی ادمین های سایت های زرد که عموما زیر ۲۵ سال سن دارند موارد خرافی بسیاری در رابطه با چشم سوم بیان شده است و صد البته که با کمال تاسف باید بگویم به طرف و برکت وجود این سایت های زرد, این خرافات آنچنان در میان مردم رواج یافته است که دیگر برایشان تبدیل به یک ناموس شده است! به طوری که شما جرات دارید جایی عنوان کنید که غده پینه آل ربطی به چشم سوم ندارد و عملا مشاهده کنید که چه به سرتان خواهند آورد! ازمجله خرافات رایجی که در رابطه با چشم سوم وجود دارد خطرات ناشی از فعال شدن چشم سوم میباشد! در حقیقت فعال شدن توانایی های متافیزیکی ذهنتان یا اصطلاحا همان چشم سوم هیچ خطری برایتان ندارد و ربطی هم به ارتباط با دنیای ارواح و اجنه ندارد! اگر خدا بخواهد پس از بازگشت از سفرم حتما برایتان مقاله ای در خصوص خطرات ناشی از فعال شدن چشم سوم خواهم نوشت و خیالتان را یک بار برای همیشه راحت خواهم کرد.

دوره آموزشی فوق حرفه ای فعال سازی چشم سوم

بیشتر بخوانید:
انرژی های مثبت و منفی متافیزیکی چیستند؟ تبادل کوانتومی اطلاعات

دوستان و همراهان گرامی همانطور که بارها و بارها برایتان تکرار کرده ام باز هم می‌گویم که چیزی به نام چشم سوم وجود ندارد و در حقیقت چشم سوم همان توانایی های خاص ذهن است که فعال می شود و به اصطلاح به آن باز شدن چشم سوم میگوییم. متاسفانه افراد زیادی هستند که بدون آنکه مقالات ما را کامل بخوانند تنها با خواندن عنوان مقالات شروع به نقد و انتقاد می کنند و می گویند تو که میگفتی چشم سوم وجود ندارد پس چرا حال در رابطه با چشم سوم نوشته ای؟ من نیز همانند همیشه به این عزیزان می گویم کمی عقل… همراهان گرامی در این مقاله ما از عنوان باز شدن چشم سوم برای عبارت فعال شدن توانایی های ماورایی ذهن استفاده میکنیم.

بیشتر بخوانید:
چاکرای ششم چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ چاکرای چشم سوم

روش های باز شدن هرچه سریعتر چشم سوم:

جهت باز شدن سریع چشم سوم روش های مختلف زیادی وجود دارد. همانطور که میدانید دانشنامه متافیزیک علی لند توانسته است رکورد سریع ترین روش برای باز کردن چشم سوم را در تاریخ متافیزیک بشکند. به عبارتی دوره آموزشی فعال سازی چشم سوم علی لند در کمتر از دو ماه چشم سوم شما را فعال میکند! حال ممکن است با خود بگویید که ما در حال تبلیغ کردن دوره فعال سازی چشم سوم مان هستیم، این در حالی است که اصلاً چنین نیست. ما با آوردن مثال دوره آموزش فعال سازی چشم سوم علی لند خواستیم به شما نشان دهیم اینکه می‌گویند فعال شدن یا به عبارتی باز شدن چشم سوم فرایندی بسیار زمان بر است توهمات ای بیش نبوده و به دلیل انجام عملیات غیر علمی می باشد. حال راز موفقیت ما در باز کردن چشم سوم در کمتر از دو ماه چیست؟!

دوره آموزشی فوق حرفه ای فعال سازی چشم سوم

بیشتر بخوانید:
چشم سوم چیست؟ آیا چشم سوم حقیقت دارد؟ همه چیز درباره چشم سوم

ما با تکیه بر علم ذهن و علم بر اینکه چشم سوم وجود خارجی نداشته و تنها توانایی های ماورایی ذهن است که فعال میشود توانستیم منبع اصلی انرژی متافیزیکی را شناسایی کرده و مستقیماً بر روی آن متمرکز شویم. این منبع انرژی اساسی متافیزیکی چیزی نیست جز مغز ما. ما توانستیم روش هایی را در جهت تحریک هرچه بیشتر مغز ابداع کنیم. لازم به ذکر است که این روشها حاصل سالها تحقیق در رابطه با روش های اثربخشی هر چه بیشتر روی ذهن میباشند. به طوری که ما توانستیم با ابداع مدیتیشن فراذهنی عملیات باز شدن چشم سوم را بسیار تسریع بخشیده و مدت زمان این فرایند را به زیر دو ماه کاهش دهیم.

بیشتر بخوانید:
بررسی تخصصی غده پینه آل (چشم سوم) – اثبات کاملا علمی

در صورتی که از من بپرسند بهترین و سریعترین راه برای باز کردن چشم سوم چیست من قطعا مدیتیشن فراذهنی را پیشنهاد می کنم. چرا که در این مدیتیشن شما در قالب شخص اول از منظر شخص سوم مدیتیشن را پیش می برید و این روش با تحریک دومرحله ای ذهن شما و ترکیب نقطه نظر های دید سوم شخص و حس اول شخص موجب تسریع حداکثری فرایند باز شدن چشم سوم و به عبارتی فعال شدن هرچه سریع تر و بهتره توانایی های متافیزیکی ذهن شما میشود.

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

ما با تکیه بر متد مدیتیشن فراذهنی روشی اصولی و بدون هیچ گونه عوارض منفی را در جهت باز شدن چشم سوم برای کاربران مان ارائه کردیم به طوری که تمامی کاربران شرکت کننده در دوره های فعال سازی چشم سوم ما موفق به باز شدن چشم سوم شان شده اند و رضایت کامل را از جانب این شرکت کنندگان شاهد هستیم. از شما نیز دعوت میکنیم در صورتیکه تمایل به باز شدن چشم سوم تا ندارید از طریق لینک زیر در دوره آموزشی فعال سازی چشم سوم علی لند شرکت کنید.

دوره آموزشی فوق حرفه ای فعال سازی چشم سوم

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
48 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است