معرفی سریع ترین راه باز کردن چشم سوم با متد فوق العاده فراذهنی

تلگرام علی لند

به روز رسانی شده در: ۹۹/۱۰/۲۶ – با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و همراهان گرامی روش‌هایی را در جهت باز شدن هرچه سریعتر چشم سوم تان ارائه کنم. به عبارتی در این مقاله میخواهیم به معرفی سریع ترین راه باز کردن چشم سوم بپردازیم. توجه داشته باشید که باز شدن چشم سوم یک اصطلاح بوده و در حقیقت فعال شدن توانایی های متافیزیکی ذهن را باز شدن چشم سوم میگویند. این درحالی است که عده بسیاری به اشتباه غده پینه آل را چشم سوم میدانند! از شما دعوت می کنم این مقاله را تا پایان خوانده و در نهایت در صورتیکه لازم دانستید نظرات خود را در زیر همین مقاله در بخش کامنت ها برای ما ارائه کنید.

بیشتر بخوانید:
مزیت های فعال شدن چشم سوم | حتما بخوانید

چشم سوم ریشه در آیین هندو دارد و چنان که خیلی از شما میدانید به باور آیین هندو چاکرای ششم یا همان چاکرای آجنا یا چاکرای چشم سوم میباشد! توجه شما را به نقل قول زیر از مقاله مربوطه در علی لند جلب میکنم:

بنا بر باور آیین هندو چاکرای ششم یا چاکرای آجنا یا همان چاکرای چشم سوم که در بین دو ابرو قرار دارد به معنی فرمان و یا مرکز فرمان است به شکل دایره ای با دو گلبرگ در اطراف آن بیان می شود. حروف سانسکریت ای که بر روی گلبرگ های سمبل این چاکرا نقش گرفتند حروف هام و چشام است. در حقیقت سمبل های دو طرف نمادین چک را به انرژی های مثبت و منفی که در مرکزیت این چاکرا به یکدیگر متصل می شود اشاره داشته و همچنین اشاره آنها به خورشید و ماه نیز می باشد.

بیشتر بخوانید:
آموزش هیپنوتیزم سریع!

متاسفانه طبق روال همیشگی ادمین های سایت های زرد که عموما زیر ۲۵ سال سن دارند موارد خرافی بسیاری در رابطه با چشم سوم بیان شده است و صد البته که با کمال تاسف باید بگویم به طرف و برکت وجود این سایت های زرد, این خرافات آنچنان در میان مردم رواج یافته است که دیگر برایشان تبدیل به یک ناموس شده است! به طوری که شما جرات دارید جایی عنوان کنید که غده پینه آل ربطی به چشم سوم ندارد و عملا مشاهده کنید که چه به سرتان خواهند آورد! ازمجله خرافات رایجی که در رابطه با چشم سوم وجود دارد خطرات ناشی از فعال شدن چشم سوم میباشد! در حقیقت فعال شدن توانایی های متافیزیکی ذهنتان یا اصطلاحا همان چشم سوم هیچ خطری برایتان ندارد و ربطی هم به ارتباط با دنیای ارواح و اجنه ندارد! اگر خدا بخواهد پس از بازگشت از سفرم حتما برایتان مقاله ای در خصوص خطرات ناشی از فعال شدن چشم سوم خواهم نوشت و خیالتان را یک بار برای همیشه راحت خواهم کرد.

دوره آموزشی فوق حرفه ای فعال سازی چشم سوم

بیشتر بخوانید:
انرژی های مثبت و منفی متافیزیکی چیستند؟ تبادل کوانتومی اطلاعات

دوستان و همراهان گرامی همانطور که بارها و بارها برایتان تکرار کرده ام باز هم می‌گویم که چیزی به نام چشم سوم وجود ندارد و در حقیقت چشم سوم همان توانایی های خاص ذهن است که فعال می شود و به اصطلاح به آن باز شدن چشم سوم میگوییم. متاسفانه افراد زیادی هستند که بدون آنکه مقالات ما را کامل بخوانند تنها با خواندن عنوان مقالات شروع به نقد و انتقاد می کنند و می گویند تو که میگفتی چشم سوم وجود ندارد پس چرا حال در رابطه با چشم سوم نوشته ای؟ من نیز همانند همیشه به این عزیزان می گویم کمی عقل… همراهان گرامی در این مقاله ما از عنوان باز شدن چشم سوم برای عبارت فعال شدن توانایی های ماورایی ذهن استفاده میکنیم.

بیشتر بخوانید:
چاکرای ششم چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ چاکرای چشم سوم

روش های باز شدن هرچه سریعتر چشم سوم:

جهت باز شدن سریع چشم سوم روش های مختلف زیادی وجود دارد. همانطور که میدانید دانشنامه متافیزیک علی لند توانسته است رکورد سریع ترین روش برای باز کردن چشم سوم را در تاریخ متافیزیک بشکند. به عبارتی دوره آموزشی فعال سازی چشم سوم علی لند در کمتر از دو ماه چشم سوم شما را فعال میکند! حال ممکن است با خود بگویید که ما در حال تبلیغ کردن دوره فعال سازی چشم سوم مان هستیم، این در حالی است که اصلاً چنین نیست. ما با آوردن مثال دوره آموزش فعال سازی چشم سوم علی لند خواستیم به شما نشان دهیم اینکه می‌گویند فعال شدن یا به عبارتی باز شدن چشم سوم فرایندی بسیار زمان بر است توهمات ای بیش نبوده و به دلیل انجام عملیات غیر علمی می باشد. حال راز موفقیت ما در باز کردن چشم سوم در کمتر از دو ماه چیست؟!

دوره آموزشی فوق حرفه ای فعال سازی چشم سوم

بیشتر بخوانید:
چشم سوم چیست؟ آیا چشم سوم حقیقت دارد؟ همه چیز درباره چشم سوم

ما با تکیه بر علم ذهن و علم بر اینکه چشم سوم وجود خارجی نداشته و تنها توانایی های ماورایی ذهن است که فعال میشود توانستیم منبع اصلی انرژی متافیزیکی را شناسایی کرده و مستقیماً بر روی آن متمرکز شویم. این منبع انرژی اساسی متافیزیکی چیزی نیست جز مغز ما. ما توانستیم روش هایی را در جهت تحریک هرچه بیشتر مغز ابداع کنیم. لازم به ذکر است که این روشها حاصل سالها تحقیق در رابطه با روش های اثربخشی هر چه بیشتر روی ذهن میباشند. به طوری که ما توانستیم با ابداع مدیتیشن فراذهنی عملیات باز شدن چشم سوم را بسیار تسریع بخشیده و مدت زمان این فرایند را به زیر دو ماه کاهش دهیم.

بیشتر بخوانید:
بررسی تخصصی غده پینه آل (چشم سوم) – اثبات کاملا علمی

در صورتی که از من بپرسند بهترین و سریعترین راه برای باز کردن چشم سوم چیست من قطعا مدیتیشن فراذهنی را پیشنهاد می کنم. چرا که در این مدیتیشن شما در قالب شخص اول از منظر شخص سوم مدیتیشن را پیش می برید و این روش با تحریک دومرحله ای ذهن شما و ترکیب نقطه نظر های دید سوم شخص و حس اول شخص موجب تسریع حداکثری فرایند باز شدن چشم سوم و به عبارتی فعال شدن هرچه سریع تر و بهتره توانایی های متافیزیکی ذهن شما میشود.

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

ما با تکیه بر متد مدیتیشن فراذهنی روشی اصولی و بدون هیچ گونه عوارض منفی را در جهت باز شدن چشم سوم برای کاربران مان ارائه کردیم به طوری که تمامی کاربران شرکت کننده در دوره های فعال سازی چشم سوم ما موفق به باز شدن چشم سوم شان شده اند و رضایت کامل را از جانب این شرکت کنندگان شاهد هستیم. از شما نیز دعوت میکنیم در صورتیکه تمایل به باز شدن چشم سوم تا ندارید از طریق لینک زیر در دوره آموزشی فعال سازی چشم سوم علی لند شرکت کنید.

دوره آموزشی فوق حرفه ای فعال سازی چشم سوم

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۶۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • حالا کلا چند تا چاکرا هست ؟ ۶ تا چاکرا یا ۷ تا ؟ بعضی ها میگن ۹ تا چرا هی عوض میشه ؟ داستان چیه؟

  پاسخ
 • واقعا جای فکر کردن داره کسانی که به چاکرا اعتقاد دارن پس بد نیست که به گاو پرستی روی بیاورند این هندی ها همونایی هستند که به دریاچه که به رنگ لجن میمونه شنا میکنن تا گناهانشان پاک بشه
  همونایی هستن که موش میپرستن ، حالا الان بد نیست به این فکر کنیم که چاکرا هم ساخته ذهن مریض همون افراده؟؟
  خدا خودش این ذهن و این مغز رو برای ما آفریده و همه چی با ذهن صورت میگیره
  البته غده پینه آل هم وجود داره ولی عملکردش ربطی به قدرت ماورایی مغز نداره

  پاسخ
 • ببخشید میشه حداقل یکم آموزش پیچیده ترش یا هرچی رو رایگان برامون بذارین چون من واقعا شرایط شرکت در این دوره رو ندارم اگه بشه با تشکر

  پاسخ
 • سلام من ۳ سال مراقبه میکنم مدیتیشن انجام میدم و رنگ آبی و بنفش میبینم که میرقصه و تصویرهای ناگهانی میبینم و زود محو میشه و یکساله حروف میبینم که میچرخن ولی نامفهوم البته یکبار مثل تابلو به هم چسبیدن که نتونستم بخونم تا خواستم توجه کنم ناپدید شد و یکبار هم یک کلمه شد و تونستم برای دو ثانیه واضح ببینمش
  اینها چیه توهمه ذهنه یا نشانه تحریک و باز شدن چشم سومه

  پاسخ
  • سلام. قطعا توهم ذهنتونه.
   با احترام.

   پاسخ
   • عجب ؟! به هر حال ممنون از پاسختون و نظرتون
    .فقط میدونم خیلی ریاضت داره و تو دو ماه ممکن نیست با تکنیک و مدیتیشن باز بشه .همزمان با مدیتیشن باید خودشناسی و تفکر هم باشه .من که بعد سه سال هیچم هیچ .آخرش تسلیم شدن در برابر یگانه خالق هستیه و خودش وقتی ببینه تسلیمی و همه چیو تو اون و اون رو تو همه چی میبینی بهت پاداش دید اختری میده .با احترام .بدرود

    پاسخ
    • اگه تو سه سال موفق نشدین بدونین ذهنتون احتمالا مشکلاتی داره. درضمن خدا بیکار ننشسته بنده هاشو برانداز کنه و دید اختری بده. خدا مغزو داده و گفته به کارگیریش دیگه با خودتونه. ریاضت هم حماقتی بیش نیست.
     با احترام.

     پاسخ
   • سلام دوست عزیز، نمی دونم این پاسخ رو می بینید یا نه، این رنگهایی که شما می بینیددر حقیقت نشانه ی انرژی فعال در درون شماست، حتی می تونید امتحان کنید با یک ذکر یا هر چیزی که فرکانس بالایی داره ، این رنگها هم عوض میشن ، هر چه انرژی بیشتری داشته باشند، تعداد رنگها بیشتر میشه ، رنگ سفید مایل به یاسی ، رنگ سبز و طلایی هم می تونید ببینید و حتی یک انرژی و گرما هم در سر احساس می کنید و اصلا توهم نیست، فقط هم شما اینطور نیستید

    پاسخ
 • عالی هستی استاد

  پاسخ
 • چشم سوم فقط با یه سری تمرینهای تنفسی .پاکسازی چاکراها فعال میشه بیشتر باید تمرین کنید با مدیتیشن و این جنگولک بازیا به راحتی باز نمیشه حداقل یک سال تمرین مداوم میخواد .

  پاسخ
 • Avatar
  اکبرابراهیمی
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ۱۵:۴۲

  سلام,آقایی که خودتودرمقام استادی میدانید,شماجوری حرف میزنیدکه انگارتمام علم های جهان رامیدانید,درحالیکه اگرشماآنچه که میگیدباشیدهیچ وقت یک شخص رامسخره نمیکنید,درضمن هرعلمی هزاران روش داردکه همه آنهابه یک مقصدمیرسندفقط زمان درآنهافرق دارد,شماجوری درموردچشم سوم حرف میزنیدکه انگارشماآن راکشف کردید,هرآنچه هندوهاگفتن شماانکارمیکنید,دلیل این کارشمام اینه که شماتوکلاسهاتون فقط تمرکز فرد را بالا میبرید وسلام, چون چشم سوم فردبازنمیشه شمامیگیدچشم سوم فقط همینه که الان شمابهش رسیدید,درحالیکه چشم سوم اگربازباشدانسان به درجه ای ازتوانایی میرسه که حتی شماتوخواب هم نمیتونیدببینید,من ازنزدیک بااین افرادارتباط داشتم ومیگم که قدرت فوق العاده ای دارن.خواهشن دیگه این حرفای ازخوددرآورده روبه مردم قالب نکنید,

  پاسخ
  • شما ابتدا یکم نگارش یاد بگیرید دهنمون صاف شد بس که کامنتتونو ویرایش کردیم که غلطای نگارشی رو برطرف کنیم دیگه نصفه بیخیال اصلاحش شدیم! درثانی من به بزرگترین منبع متافیزیک علمی جهان متصل هستم و با قطعیت (تکرار میکنم با قطعیت) اعلام میکنم در کل کره زمین استاد متافیزیکی وجود نداره که اندازه من علم در رابطه با متافیزیک داشته باشیه.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام استاد من دو تا سوال داشتم
  ۱.نمیدونم استاد چقدر کار میده این روشم کلی اگه ما افزایش و انتقال نیروی متافیزیکیو یاد گرفتیم و بعد تو حالت مدیتیشن فراذهنی این انرژیو به ذهن پرتاب کنیم یعنی فعال میشه چشم سوم؟
  ۲.استاد من بهتون تلگرام پیام دادم ندیدید اگه میشه چک کنید 🙏

  پاسخ
 • استاد نظرتون در مورد روح چیه؟

  پاسخ
 • استاد گرامی چرا میگیدآینه بینی خرافاته ائمه معصومین تتها دانشمندانی هستن که می تونن از صدرصد انژیهای عالم هم استفاده کنن هم در این دنیا هنوز دخل و تصرف دارن از امام حسین علیه السلام در خصوص اینه بینی پرسیدن فرمود این کار حق است و باطهارت خاصی باید انجام شود و اگر اینه بینی درست گفت حرفشو قبول کنید

  پاسخ
 • اقای محترم دانشمندا اعتراف کردن غده ی پینه ال کاربردی ماورایی داره اونوقت شما ادعا می کنید این غده کاربردش تنظیم خواب و بیداریه؟

  پاسخ
 • سلام استاد یه مدت سایت باز نمیشد نمیدونم مشکل از من بود یا مشکلی پیش امده بود.بازم خدا رو شکر باز شد دوباره(امروز به دلم افتاد باز شده)🎇❤

  پاسخ
 • رفع گرفتگی چشم سوم بدون نم و خرابی

  پاسخ
 • سلام با این چشم سوم که شما میگید همون قدرت ذهن هست میشه اینده رو دید حتی مثلا یک ساعت اینده رو ؟؟

  پاسخ
 • Avatar
  حامد سلیمانی
  ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۸:۰۰

  سلام می خواستم بگم که آیا نماز میتونه ارتباطی با قدرت ذهن داشته باشه؟ یعنی اینکه تو فعال کردنش کمک کنه؟
  یا می تونیم با دراز مدت نماز خواندن قدرت ذهن رو فعال کنیم

  پاسخ
  • تا جایی که بنده میدونم میگن نماز رو برای رضا و قرب خدا باید خواند و الا با نیت دیگه اصلا نماز نیتش اشتباه میشه و باطل و واون چیزی که خونده میشه نماز نیست.

   پاسخ
  • صدالبته اگه بتونی نمازبخونی وگناه انجام ندی که این روش تقریباخیلی سخت اونم بااین اوضاع

   پاسخ
 • سلام من یه سوال دارم
  من چیزی گم کرده ام وشنیدم اشخاصی به نام آیینه بین می تونن اون را پیدا کنن یا بگن کجا گذاشتیم میخواستم بدانم چنین چیزی واقعیت دارد؟

  پاسخ
 • در نماز که پیشانی را بر خاک میگذاریم چه تاثیری بر باز کردن چشم سوم دارد

  پاسخ
 • سلام استاد چرا تلگرامتون نوشته کاربر پاک شده و نمیتونیم به شما پیام بدیم ؟

  پاسخ
  • نه سر جاشه تلگرامم

   پاسخ
  • سلام،چشم سوم من ی جایی دیدم که گفته بود اگه باز بشه افسرده‌ی میگیرید😐واقعیه؟

   پاسخ
   • من انجام دادم تقریبابیس دقیقه طول کشیدوسط یک مثلث هرمی شکل یک چشم بادامی شکل تقریباواطرافش نورهای سبزمشاهده کردم وبعدازچنددقیقه موجودات ماورایی به شکل صورتک های سفیدکه هی پدیداروهی غیب میشدن وبعدازسنگین شدن کامل چشام روحم یه متربالااومداینوقسم میخورم به جان عزیزترین کسم اماترس باعث شدسریع برگردم به جسمم

    پاسخ
 • سلام ممنون بابت مقاله .
  و قالب جدید سایت خیلی قشنگه :))

  پاسخ
 • سلام استاد خوب هستی
  اولا که روز تاسوعای حسینی رو تسلیت میگم
  و اینک پس اگ شخصی بخاد با سریعترین راه قدرت ذهنش رو فعال کنه شما بهش پیشنهاد میکنین که مدیتیشن فراذهنی رو انجام بده درسته؟؟؟
  خب به چه مدت باید اینکارو انجام بدم؟؟

  پاسخ
  • سلام ممنون.
   مدیتیشن فراذهنی متدیه که توسط ما ابداع شده و باید دقیق انجام بشه. طریقه انجامش رو تو دوره چشم سوم قرار دادیم.
   با احترام

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × یک =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: