تا 1402/03/15 کلیه دوره های آموزشی و محصولات سایت 50% تخفیف خورده اند!
کد تخفیف: ALILAND
حرکت به دوره ها | حرکت به فروشگاه

سبد گل با پایه فلزی برای مراسم شادی و تبریک (رپورتاژ)

رپورتاژ
۹ دیدگاه
تلگرام علی لند

سبد گل با پایه فلزی را می توان یکی از بهترین محصولات دانست که برای مراسم شادی و تبریک کاربرد دارد. خرید تاج گل و گل تبریک می تواند برای عروسی، تولد، تبریک خرید اولین خانه یا ماشین هم مورد استفاده قرار گیرد. سبد گل در اندازه های متفاوتی تهیه شده که مشتریان می توانند مطابق سلیقه خود سفارش دهند.

سبد گل با پایه فلزی مناسب مراسم عروسی
سبد گل با پایه فلزی مناسب مراسم عروسی

سبد گل با پایه فلزی مناسب نمایشگاه ها و مراسم افتتاحیه فروشگاه ها و کسب و کارهای مختلف

سبد گل با پایه فلزی مناسب مراسم نمایشگاه ها و مراسم افتتاحیه است و حتی شما می توانید این محصول را برای افتتاح مغازه ها و کسب و کارها استفاده کنید. می توانید سبد گل با پایه فلزی را برای افتتاحیه فروشگاه ها و کسب و کارهای مختلف استفاده کنید. مشتریان می توانند بنا به سلیقه خود، رنگ گل ها را تغییر دهند و لازم است که سفارشی سازی محصول را از مدیریت فروشگاه جویا شده و اقدام نمایید. محصولات مختلفی سبد گل در فروشگاه قرار داده شده که قابل سفارش است.

سبد گل با پایه فلزی مناسب مراسم نامزدی
سبد گل با پایه فلزی مناسب مراسم نامزدی

ویژگی های سبد گل با پایه فلزی

 • گل آرایی متفاوت
 • استفاده از گل های حجیم و تازه تهیه شده
 • گل آرایی و برگ آرایی چند طبقه ای
 • استفاده از گل های خوشرنگ و خوشبو
 • پایه گل با فریم هنرمندانه
 • قیمت منصفانه
 • شکوه و زیبایی چند برابر
 • امکان سفارشی سازی محصول

انواع مدل گل آرایی سبد گل

 • آبشاری
 • بیضی
 • تخم مرغی
 • مدور
 • مربع
 • مستطیل
 • لوزی
 • هشت ضلعی
 • حروف الفبای انگلیسی
 • شکل های ابتکاری
سبد گل با پایه فلزی مناسب مراسم تولد
سبد گل با پایه فلزی مناسب مراسم تولد

شرح محصول سبد گل با پایه فلزی

از آن جایی که این محصول با گل های شاد و جذاب آراسته می شود به همین دلیل مناسب کلیه مراسم شاد و افتتاحیه کسب و کارها و فروشگاه ها و مغازه ها است. گل های سبد گل با پایه فلزی تازه بوده و مناسب هدیه به همسر و مادر است.

محصول مطابق درخواست مشتری تهیه شده و سفارشات طبق درخواست مشتریان ارسال می شود. نگهداری سبد گل از دسته گل راحت تر است و می توانید محصول را به راحتی نگهداری کنید. گل های طبیعی محصول را حداقل هر چهار روز یک بار رسیدگی کنید تا شادابی خود را حفظ کنند.

سبد گل با پایه فلزی برای سالگرد تولد

هدیه دسته گل در مراسم تولد، کاری متداول بوده و سبد گل با پایه فلزی برای هدیه، بسیار مناسب بوده و مشتریان عزیز می توانند نوع و تعداد گل ها را انتخاب کنند. البته می توانید از تجارب و تخصص مشاورین شرکت VIPSHOP FLOWERS در زمینه انتخاب محصول استفاده کنید.

سبد گل با پایه فلزی مناسب هدیه به مراسم سالگرد ازدواج و تولد همسر است و با این کار باعث خوشحالی مخاطب خود خواهید شد. کارت تبریک را می توانید به محصول ضمیمه کنید.

سبد گل با پایه فلزی برای مراسم بازدید از بیمار

می توانید سبد گل با پایه فلزی را برای عیادت از بیمار خریداری کرده و استفاده کنید. این نوع کاربری را در اولویت بعدی قرار دهید.

بیماران با مشاهده این محصول، حس و حال خوب را تجربه خواهند کرد. سبد گل با پایه فلزی را که چندان بزرگ نباشد را خریداری کنید تا روی میز کناری بیمار، ثابت باقی بماند.

دسته گل در ظرف های شیشه ای برای بیمارستان مناسب نبوده و ممکن است به محض برخوردهای فیزیکی بشکنند.

سبد گل با پایه فلزی برای مراسم روز مادر و زن

این چنین محصولی برای مناسبت روز زن یکی از بهترین هدایایی است که می توانید آن را انتخاب کرده و خریداری کنید، بخاطر این که بسیاری از خانم های ایرانی این نوع محصولات را می پسندند. سبد گل، در ایجاد شادابی و نشاط در منزل نقش بسزایی دارد و شما می توانید با این هدیه همسر خود را خوشحال کنید.

سبد گل با پایه فلزی برای مناسبت های مختلف

می توانید به مناسبت های مختلف، از این محصول در اعیاد مذهبی، باستانی و ملی نیز استفاده کنید. محصولی چند کاربردی است.

نکات مهم خرید سبد گل با پایه فلزی

 • از این محصول برای مناسبت های شاد استفاده کنید.
 • برای عیادت از بیماران کاملا مناسب است.
 • تعداد و رنگ های محصول را آزادانه انتخاب کنید.
 • متناسب با وضعیت های مختلف، تعداد و رنگ گل ها را تغییر داده و سفارش دهید.
 • مناسب هدیه به همسر و دوست است.
 • برای تبریک به مناسبت های مختلف یکی از بهترین هدایا به شمار می رود.
 • برای مناسبت های روز زن و مادر، سالگرد تولد، سالگرد ازدواج، خرید ماشین و خانه و ارتقای شغلی بهترین است.

انتخاب گل طبیعی / مصنوعی برای سبد گل با پایه فلزی

می توانید متناسب با موقعیت های مختلف از گل های طبیعی / مصنوعی استفاده کنید. گل های مصنوعی برای عیادت از بیماران مناسب است و از آن جایی که گل های طبیعی گرده افشانی می کنند به همین دلیل ممکن است برخی از افراد نسبت به گرده گل ها، حساسیت داشته باشند.

گل های طبیعی برای هدیه به مادر و همسر مناسب بوده و شما می توانید به این روش، احساسات پاک خود را به مخاطب منتقل کنید. گل های طبیعی برای بیان عشق و احساسات کاملا مناسب هستند. گل های مصنوعی را می توانید برای سبد سفارش دهید.

دقت در انتخاب سبد گل برای تبریک

اکثر افراد، سبد گل را با توجه به سلایق مخاطب خود انتخاب کرده و خریداری می کنند. خیلی از افراد دوست دارند که سبد را با گل های طبیعی تزئین کرده و به عزیز خود هدیه دهند.

شما با سبد گل می توانید گل های خاصی را سفارش دهید که به طور معمول در گل فروشی وجود ندارد. از آن جایی که برخی از افراد بوی طبیعی گل را دوست دارند بنابراین سبد گل با گل های طبیعی می تواند گزینه مناسبی برای این نیاز باشد.

بسیاری از خانم ها با احساسات رمانتیک، گل های طبیعی را دوست دارند. هر گل با بو و رنگ مخصوص به خود، بیانگر احساسات خاصی است و این محصول با گل های طبیعی را به دقت انتخاب کرده و خریداری کنید.

توصیه می شود که قبل از خرید، اطلاعات خود را راجع به انواع گل و احساسات مرتبط با آن ها بروز رسانی کرده و با آگاهی کامل محصول مورد علاقه خود را خریداری کرده و استفاده نمایید.

گل های استاندارد سبد گل با پایه فلزی

گل های آنتوریوم، لیلیوم، ارکیده، استاندارد سبد گل بوده که بنا به سفارش مشتریان تغییر خواهد کرد. متناسب با تعداد شاخه های اضافی، به مبلغ هم اضافه خواهد شد.

نحوه انتخاب سبد گل با پایه فلزی

در زمان های تنگی وقت، خرید بدون حوصله و دقت می تواند زیانبار بوده و علاوه بر خستگی، باعث هدر رفت منابع مالی نیز شده که در نهایت ممکن است نتیجه مطلوب نیز حاصل نشود. در این چنین مواقعی لازم است که با برنامه ریزی کامل، محصول را انتخاب کرده و خریداری کرد.

ویژگی های سبد گل با پایه فلزی

اولین سوال، مناسبتی که است بخاطر آن محصول خریداری می شود. اندازه سبد گل در این میان عامل تعیین کننده ای بوده و متناسب با مناسبت های مختلف، لازم است که اندازه محصول نیز متفاوت باشد. تعداد و رنگ گل های سبد گل با پایه فلزی نیز در این میان عوامل تعیین کننده ای است که نباید نادیده گرفته شود.

گل های سبد گل با پایه فلزی

رنگ گل ها در تعیین محصول عامل مهمی است و لازم است که متناسب با مناسبت های مختلف، گل هایی با رنگ مناسب خریداری شود. کلیه گل هایی که برای مراسم شاد و تبریک انتخاب می شود، لازم است که از رنگ های شاد انتخاب شود.

اندازه سبد گل با پایه فلزی

اندازه سبد گل با پایه فلزی لازم است که با مراسم مناسب باشد. سبد گل متوسط مناسب عروسی بوده و در عین حال، سبدهای کوچکتر مناسب مراسم تولد و موفقیت های تحصیلی است.

اگرچه برخی از افراد دوست دارند که سبدهای بزرگتری را هدیه دهند ولی محصولات بزرگتر با گل آرایی درهم برهم برای تبریک مراسم عروسی مناسب نیست.

تزئینات سبد گل با پایه فلزی

سبد گل عروسی و نامزدی لازم است که تزئینات رسمی و شادی داشته باشد. گل های کناری گل های اصلی لازم است که شاد باشند تا جلوه و کاربری آن ها را حفظ کند.

اندازه و رنگ سبد مهم بوده و لازم است که متناسب با تعداد گل های داخل آن انتخاب شود. در واقع تمامی گل ها در داخل آن قرار می گیرد به همین دلیل لازم است متناسب با تعداد شاخه ها انتخاب شود.

سبد گل عروسی لازم است که رنگ آمیزی شاد داشته باشد و شما با این محصول می توانید احساسات خود را نسبت به عروس و داماد نشان دهید.

خرید سبد گل با پایه فلزی با قیمت مناسب

توصیه می شود که سبدهای گران را انتخاب نکنید، سبد و گل های اصلی و زمینه ای را با رنگ های شاد انتخاب کنید و از خرید عجله ای پرهیز کنید. در انتها یکی از پیشنهادات ویژه ما برای مطالعه بیشتر مقاله

سبد گل پایه دار با گلایل و لیلیوم؛ معرفی دو نوع اصلی تاج گل در سایت خرداد نیوز است که اخیر منتشر شده است. در این مطلب در مورد علم زبان گل ها، راهنمای خرید تاج گل، نحوه انتخاب گل و رنگ های تاج گل و … اطلاعات جالبی کسب خواهید نمود.

مقالات مرتبط

۹ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفده + 19 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: