تا 1401/05/023 ساعت 24:00 کلیه دوره های آموزشی 50% تخفیف خورده اند و همچنین با ثبت نام در هر دوره ساب مربوط به آن دوره و همچنین یک دوره آموزشی دیگر به دلخواهتان به صورت رایگان در اختیارتان قرار میگیرد!
(با ارسال پیام به شماره 09909384616)

همچنین کلیه محصولات سایت با کد تخفیف kteh به میزان 50% تخفیف خورده اند!
حرکت به دوره ها حرکت به فروشگاه

سایرن هد چیست؟ فیلم ضبط شده واقعی از حضور سایرن هد در ایران!

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما همراهان گرامی این سایت در رابطه با موجودی وحشتناک به نام سایرن هد یا همان کله آژیری مطالبی را ارائه کنم که ممکن است موجب ترس و وحشت بسیاری از شما خوانندگان گرامی این مقاله شود. از این رو درخواستم این است که در صورتی که از تنها بودن میترسید و یا حالات پنیک دارید از خواندن این مقاله صرف‌نظر کنید و به زندگی روزمره خود ادامه دهید. در پایان خوشحال می شوم که در بخش کامنت ها نظر خود را در رابطه با این مقاله بنویسید. با علی لند همراه باشید…

هشدار: در این مقاله صداها و فیلم های واقعی از حضور سایرن هد در ایران قرار دارند که قطعا موجب ترس و وحشتتان خواهند شد. از این رو درخواست میکنیم درصورتی که دچار حملات پنیک هستید به هیچ وجه این مقاله را نخوانده و سریعا این صفحه را ترک کنید!

بیشتر بخوانید:
چی کونگ چیست؟ بررسی صحت و سقم تمرینات چی کنگ

سایرن هد چیست؟

سایرن هد یا همان کله آژیری موجودی افسانه‌ای با قدی بلند و اندامی کشیده و لاغر اندام می باشد که دو عدد بلندگو نقش سر را برای او ایفا کرده که در داخل هر کدام از این بلندگو ها لثه و دندان های سایرن هد قرار دارند و به هنگام فریاد زدن صدایی همچون صدای وحشتناک آژیر خطر دارد که این صدا از کیلومتر ها نیز قابل شنیدن است. سایرن هد این توانایی را دارد که صدای قربانیان خود را حتی ضبط کند و عینا با کمی تغییر آن را پخش کند. صدای این موجود اهریمنی به گونه ای است که هر کس نداند فکر میکند با کامپیوتر ساخته شده است! کله آژیری به صدای آژیر مانند علاقه بسیاری دارد چرا که اکثرا صدایی همچون آژیر از خود ساطع میکند. در صورتی که میخواهید صدای وحشتناک این موجود اهریمنی را بشنوید با در نظر گرفتن حالات روحی خود صدای ضبط شده زیر را پلی کنید:

 

این موجود قدی بلند دارد به طوری که قد او بیش از ۱۰ الی ۴۰ متر و یا حتی بیشتر نیز میباشد و اندامی لاغر و کشیده دارد. بدن این موجود به گونه ای است که گویی پوست بدنش به استخوان های او چسبیده است. در توصیف سر او باید بگویم گردنی باریک و نسبتاً دراز دارد که در دو جهت آن دو عدد بلندگو آنطور که به نظر میرسد وجود دارد که خلاف جهت یکدیگر قرار گرفتند و ریسمان هایی همانند سیم این بلندگوها را به بخش نامعلومی از ابتدای گردن او متصل کرده اند. بدن این موجود از آنجا که شباهت بسیاری به تنه درخت دارد به راحتی میتواند خود را در میان درختان پنهان کرده و استتار کند, به طوری که به قربانی خود نزدیک میشود و قربانی تا آخرین لحظه نیز متوجه حضور سایرن هد کنار خود نمیشود تا اینکه کار از کار میگذرد. به تصاویر زیر که بیانگر سایرن هد می باشد توجه کنید:

تصویری به ظاهر غیر واقعی از سایرن هد که در فضای مجازی منتشر شده است

تصویری به ظاهر غیر واقعی از سایرن هد که در فضای مجازی منتشر شده است

بیشتر بخوانید:
سونو کینزی چیست؟ بررسی تخصصی کنترل صدا با قدرت ذهن

تصویری به ظاهر غیر واقعی از سایرن هد که در فضای مجازی منتشر شده است

تصویری به ظاهر غیر واقعی از سایرن هد که در فضای مجازی منتشر شده است

بیشتر بخوانید:
نیمه تاریک ماه ایستگاه فضایی فرازمینی ها

تصویری کاملا واقعی از سایرن هد در کلیپی ضبط شده توسط یک گردشگر

تصویری کاملا واقعی از سایرن هد در کلیپی ضبط شده توسط یک گردشگر

سایرن هد از توانایی بدنی و سرعت عمل بشدت بالایی برخوردار بوده به طوری که به راحتی می تواند خود را به یک ماشین درحال حرکت برساند و با یک ضربه ساده ماشین را در هم بکوبد. به عبارتی در صورت مشاهده سایرن هد اگر بخواهد شخص را از بین ببرد هیچ راه گریزی برای شخص وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام میشود؟ حتما بخوانید!

سایرن هد چگونه اهداف خود را شکار می کند؟

‏سایرن هد این توانایی را دارد که هر هدفی را که شکار می کند صدایش را تقلید کند و بدین ترتیب در اکثر موارد با پخش کردن صدای یک قربانی و طلبیدن کمک او سایرین را به محل مورد نظر کشیده و در همان محل افرادی که به آن سمت کشیده است را تکه پاره می کند. حائز اهمیت است که بدانید صدای این موجود کله آژیری از فرکانس بالایی برخوردار است به طوری که از کیلومترها دورتر به راحتی قابل شنیدن است. لازم به ذکر است که قربانی در مواجهه با سایرن هد هیچ شانس فراری نداشته و قطعاً به دست این موجود اهریمنی تکه پاره خواهد شد چراکه این موجود کله آژیری از سرعت و قدرت به شدت بالایی برخوردار است. همچنین صدای سایرن هد آنچان بلند است که در صورتی که شخص به آن نزدیک باشد و آژیر بکشد قطعا دچار ایست قلبی یا سکته مغزی شده و خواهد مرد.

بیشتر بخوانید:
آیا استفاده از ۱۰۰ درصد قدرت ذهن امکان پذیر است؟

سایرن هد در کجا زندگی می کند؟

بنا بر شواهد سایرن هد یا کله آژیری در جنگلهای دارای درخت های بلند زندگی می کند و در برخی موارد حتی وارد شهرهای نزدیک به جنگل ها نیز می‌شود. حتی در یکی از موارد در یکی از کلیپ های منتشر شده در فضای مجازی نیز یک مورد وجود دارد که صدای وحشتناک سایرن هد شهر یزد را فرا گرفته است. به کلیپ های زیر که توسط یک شخص یزدی آماتور و یک شخص اصفهانی آماتور و یک شخص کانادایی آماتور گرفته شده اند و در خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان و همچنین در خبر ۲۰:۳۰ نیز منتشر شده اند توجه کنید. لازم به ذکر است که این گونه صداها در چندین کشور نیز شنیده شده اند! هرچند ناسا دلایل مضحکی را برای این صداها آورده است!

شخصیت سایرن هد اولین بار چگونه خلق شد؟

شخصیت سایرن هد اولین بار در سال ۲۰۱۸ توسط یک طراح کانادایی به نام “تریور هندرسون Trevor Henderson” باز طراحی شد که به شدت بر زبان ها افتاد! و این در حالی است که بعدها کلیپ ها و تصاویر بسیاری منتشر شد که برخی از این کلیپ ها و تصاویر به شدت واقعی جلوه کرده و در آن ها سایرن هد یا کله آژیری به وضوح قابل مشاهده بودند و این در حالی است که این تصاویر و کلیپ ها متعلق به سالها قبل از طراحی کله آژیری توسط تریور هندرسون بودند که این موجب موج عظیمی از ترس و وحشت بین ساکنین شهرهای نزدیک به جنگل ها شد و بهتر است این را بدانید که همچنان نیز این ترس و وحشت وجود دارد چرا که گزارش های بسیاری به ثبت رسیده است که حکایت است شنیدن صدای سایرن هد توسط ساکنین شهرها و یا جنگل گرد ها دارند.

بیشتر بخوانید:
رپتایل چیست؟ آیا زمین تحت سلطه رپتایل ها قرار دارد؟

آیا وجود سایرن هد یا کله آژیری حقیقت دارد؟

در خصوص اینکه آیا سایرن هد وجود دارد یا خیر باید بگویم نظر خاصی ندارم چراکه وجود چنین موجودی آنچنان حقیقی جلوه نمی کند ولی از طرفی نیز شواهدی دال بر وجود کله آژیری در جنگلها وجود دارد. در این خصوص می خواهم به ماجرایی اشاره کنم که متعلق به بیش از ۲۵ سال پیش می باشد. در آن هنگام من با پدرم و برادرم و دایی ام در جنگل بودیم که با هم درحال بازی کردن بازی استتار بودیم. وقتی من به همراه دایی ام در بین درختان قایم شده بودیم و خود را استتار کرده بودیم ناگهان صدایی به شدت بلند از دور دستها شنیدیم که دقیقاً همانند صدایی بود که در ابتدای این مقاله از سایرن هد شنیدید! صدا آنقدر وحشتناک بود که خودمان را به ماشین رسانده و سریعاً بساط را جمع کرده و از جنگل متواری شدیم! آن موقع ما با وجود احساس خطر کردن نمی‌دانستیم آن صدا چه بود، ولی به مرور زمان در سال های اخیر متوجه شدم صدایی که ما سالیان سال پیش شنیدیم بدون شک صدای سایرن هد یا کله آژیری بوده است.

بیشتر بخوانید:
رسومات به شدت چندش آور رمالان و جادوگران!

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم این بستگی به خود شما خواننده گرامی دارد که وجود سایرن هد را قبول داشته باشید یا خیر. تنها توصیه ای که در این خصوص می‌توانم به شما ارائه دهم این است که به هیچ وجه تنهایی و حتی گروهی به جنگلهایی که شناخت کافی از آنها ندارید قدم نگذارید.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

۶۳ دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × 1 =

فهرست