ساب تون یا زیر صوت چیست؟ علت اصلی مشاهدات ماورایی خود را بشناسید!

تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما دوستان و عزیزان علت اصلی مشاهدات ماوراییتان را که ساب تون ها یا همان زیر صوت ها میباشند معرفی کنم! به راستی ساب تون چیست و چگونه موجب میشود ما تجربیات ماورایی داشته باشیم؟ با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
روش های دور کردن جن و شیاطین از خود

در زندگی همه ما تابحال اتفاق افتاده است که با صحنه های ماورایی مواجه میشویم. حتی برای خود من نیز چندین مورد این اتفاق در گذشته افتاده است. مشاهدات ماورایی ما میتوانند دلایل زیادی داشته باشیند. سوای اینکه این مشاهدات ما واقعی هستند یا به دلیل کم خونی و… هستند, عامل دیگری نیز در مشاهده عوامل و صحنه های ماورایی دخیل میباشد که به اصطلاح ساب تون نام دارد! ساب تون ها یا زیر صوت ها در بیش از ۹۰ درصد مشاهدات و شنیده های ماورایی ما تاثیرگذار هستند, به طوری که موجب میشوند ما به چنان ترس و وحشتی بیفتیم که بعضا حتی کار شخص به بیمارستان نیز کشیده است! حال در این مقاله میخواهیم بدانیم این ساب تون چیست؟! در صورتی که شما نیز در این باره کنجکاو هستید توجه شما را به ادامه این مقاله جلب میکنم.

بیشتر بخوانید:
ترس چیست؟ چگونه بر ترسمان غلبه کنیم؟

ساب تون یا زیر صوت چیست؟

ساب تون ها یا زیر صوت ها در حقیقت صداهای دارای فرکانس های پایین و طول موج زیادی هستند که با گوش قابل شنیده شدن نیستند و این درحالی است که ناخودآگاه ما توانایی شنیدن و درک کردن این صداها که ساب تون یا همان زیر صوت نام دارند را دارد. حال این ساب تون ها چگونه ایجاد میشوند و پیرو آن چگونه موجب میشوند ما مشهدات و شنیده های ماورایی داشته باشیم؟ برای پاسخ به این سوال از شما دعوت میکنم ادامه مقاله را بخوانید…

بیشتر بخوانید:
ایرادات و خرافات مضحک وارده بر متافیزیک

ساب تون ها یا زیر صوت ها چگونه ایجاد میشوند؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم تصور کنید یک کامیون کیلومترها آن طرف تر درحال حرکت است. این کامیون ارتعاشاتی را ایجاد میکند که با گوش عادی توان شنیدن آن را نداریم. از آنجا که این ارتعاشات دارای طول موج بالایی هستند تنها ناخودآگاه ما قادر به دریافت و شنیدن این ارتعاشات میشود. این ارتعاشات در حقیقت شنیده نمیشوند بلکه حس میشوند. حال آنکه ناخودآگاه ما این ارتعاشات ساب تون ها (زیر صوت ها) را دریافت کرده و آن را حس میکند. حال اجازه بدهید به شما توضیح بدهم که این ساب تون ها چگونه موجب میشوند ما تجربه های ماورایی داشته باشیم!

بیشتر بخوانید:
عرفان حلقه چیست؟ بررسی ابعاد مختلف عرفان کیهانی

ساب تون ها یا زیر صوت ها چگونه موجب مشاهدات و شنیده های ماورایی میشوند؟

همانطور که در بخش های بالاتر گفتیم ساب تون ها صداهایی با فرکانس پایین و طول موج بالا هستند. گوش های ما توانایی شنیدن زیر صوت ها را ندارند و این درحالی است که ناخودآگاه ما توانایی شنیدن و حس کردن این ساب تون ها را دارد. وقتی که یک زیر صوت توسط ناخودآگاه ما دریافت میشود ذهن ما در پی آن بر می آید که بداند این زیر صوت چیست. از آنجا که ذهن نمیداند این ساب تون چیست و منشا آن چه چیزی میباشد خود برای آن شروع به تصویرسازی های گوناگون بسته به شرایط مختلف میکند تا بتواند آن را درک کند. از این رو است که ما فکر میکنیم صداهای عجیب و غریب میشنویم و یا اینکه مثلا به اصطلاح جن میبینیم! عوامل مختلفی در شکل گیری تصویرسازی های ذهنی ناشی از وجود ساب تون ها یا زیر صوت ها وجود دارد که در زیر به برخی از این عوامل میپردازیم.

بیشتر بخوانید:
سن شروع تمرینات ماورایی | متافیزیک را از چه سنی شروع کنیم؟

عوامل موثر در تبدیل ساب تون ها یا زیر صوت ها به مشاهدات و شنیده های ماورایی توسط ذهن ما:

عوامل مختلف زیادی در تبدیل ساب تون ها به تجربیات ماورایی دخیل هستند که موجب میشوند ذهن ما تصویرسازی های گوناگونی را تحت تاثیر ارتعاشات این زیر صوت ها انجام بدهد. همانطور که گفته شد ذهن ما از آنجا که توانایی شنیدن ساب تون ها را ندارد و این نا خودآگاه ماست که آنها را حس میکند از این رو ذهن ما بسته به شرایطی که در آن هستیم تصویر سازی هایی را برای این زیر صوت های دریافت شده انجام میدهد. این تصویرسازی بستگی به شرایط و وضعیت و پیشینه و مکانی دارد که ما در آن قرار داریم. برای ارائه بهترین مثال برای این اصل لازم میدانم به یک آزمایش علمی در این باره اشاره کنم:

بیشتر بخوانید:
نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک

از یک گروه ۴۰ نفره از دانشجویان دانشگاه هاروارد دعوت به عمل آمد در یک آزمایش ماورایی شرکت کنند. این ۴۰ دانشجو به ۲ گروه ۲۰ نفره تقسیم شدند و آنها را به یک خانه قدیمی جهت صرف شام بردند. به یکی از گروه ها گفته شد قبلا صاحب این خانه توسط افرادی مشکوک کشته شده است و از آن پس مشاهدات زیادی از وجود روح صاحبخانه در این خانه توسط همسایگان به پلیس گزارش شده است. و از طرفی به گروه دیگر هیچ چیزی در رابطه با این خانه و پیشینه اش نگفتند و برعکس در این خانه برای آنها یک جشن شام اساسی ترتیب دادند! این دو گروه با فاصله زمانی یک روزه در این خانه به مدت ۶ ساعت مستقر شدند و چیزی که آنها از آن خبر نداشتند وجود یک دستگاه ساب تون یا زیر صوت ساز در زیرزمین این خانه بود. و حال نوبت میرسد به مشاهدات ماورایی این دو گروه!

بیشتر بخوانید:
رسومات چندش آور رمالان, دعا نویسان و جادوگران – لطفا بالا نیاورید!

گروه اول که به آنها از قبل گفته شده بود در این خانه یک قتل رخ داده است و روح صاحبخانه در این خانه سرگردان است, بلا استثنا تمامی ۲۰ نفر صداهای عجیب و غریب و ماورایی میشنویدند و بعضی از آنها نیز شبح های سرگردان را در خانه میدیدند به طوری که یکی از آنها از شدت ترس جیغ و داد به راه انداخت و گفت شبح صاحبخانه را دیده است که به او میگفت بیا… بیا…! و حال گروه دوم که پیچ پیش زمینه ای در رابطه با این خانه به آنها گفته نشده بود هیچ کدام نه صدایی شنیدند و نه شبحی دیدند! آنان نتنها هیچ تجربه ماورایی ای نداشتند که کلی هم خوش گذرانی کرده و رقص و پایکوبی به راه انداختند بدون ذره ای ترس! خوب دوستان در این آرمایش علمی عملا این نتیجه به دست آمد که پیش زمینه و تجربیات ما و مکان و حالتی که در آن قرار داریم تاثیر بسزایی در تصویرسازی ناشی از ساب تونها دارد.

بیشتر بخوانید:
متد سیلوا چیست؟ با متد کنترل ذهن سیلوا آشنا شوید!

سخن پایانی:

حال که به این مهم دست یافتید که دلیل بیش از ۹۰ درصد مشاهدات و تجربیات ماورایی شما تنها وجود ساب تون ها (زیر صوت ها) هستند و ۱۰ درصد باقی هم احتمالا ناشی از کم خونی و یا بیداری بیش از حد و… میباشد. فکر کنم قانع شده باشید که به هنگام مواجهه با چنین تجربیاتی نیازی نیست بترسید و فقط به این فکر کنید که چیزی که شنیده اید و یا دیده اید تنها یک تصویرسازی ذهنی بوده است.

بیشتر بخوانید:
تاثیر فیلم های ابرقهرمانی بر هویت و شخصیت افراد

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۲۲ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 + یازده =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: