رشته دانشگاهی متافیزیک | اطلاعات کامل درباره رشته تحصیلی متافیزیک

مقالات
۹۸ دیدگاه
تلگرام علی لند

به روز رسانی شده در: ۹۹/۱۱/۲۱ – با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. رشته تحصیلی متافیزیک امروزه موضوعی اساسی در میان طرفداران متافیزیک بوده و همواره مشغله ذهنی آنان این موضوع میباشد که آیا رشته متافیزیک وجود دارد؟ اگر وجود دارد, در کجا باید بخوانیم؟؟؟ امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما در رابطه با رشته متافیزیک مطالب مفیدی را ارائه کرده و در نهایت به معرفی تنها دانشگاه معتبر علمی متافیزیک جهان پرداخته و اطلاعات تماس این دانشگاه را نیز در اختیارتان قرار دهم. این مقاله را در جواب آن دسته از دوستانی که به کرات به من پیام داده و در رابطه با رشته دانشگاهی متافیزیک سوالاتی را پرسیده اندن برایتان ترتیب داده ام. با علی لند همراه باشید…

رشته دانشگاهی متافیزیک | اطلاعات کامل درباره رشته تحصیلی متافیزیک

بیشتر بخوانید:
دموی کتاب متافیزیک و علوم ماوراء طبیعه ۶۰

در به رو رسانی جدید این مقاله اطلاعات آپدیت شده بیشتری را در رابطه با رشته دانشگاهی متافیزییک برایتان جمع آوری کرده ایم که قطعا توجه شما دوستان و عزیزان را به خود جلب خواهد کرد. همچنین پیشنهادات بسیار عالی ای در رابطه با تحصیل در رشته متافیزیک برایتان ترتیب داده ایم. توجه داشته باشید که متافیزیک بیشتر از مدرک نیاز به شور و اشتیاق جهت یادگیری و آموزش دارد. رشته متافیزیک به هیچ وجه مناسب استخدام نبوده (استخدامی برایش وجود ندارد!) و تنهابا نیت عشق و علاقه به این رشته تحصیلی میتواند مورد انتخاب رشته توسط علاقه مندان قرار گیرد. پس در صورتی که میخواهید رشته متافیزیک را جهت منافع مالی و استخدام در پیش بگیرید بهتر است به هیچ وجه سمت این رشته دانشگاهی نروید!

بیشتر بخوانید:
معرفی متافیزیک – متافیزیک چیست؟

برای شناخت هرچه بهتر رشته متافیزیک باید ابتدا بدانیم که متافیزیک در کل چیست؟ متافیزیک عاملی است غیر ماده که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی ما از بعد غیر ماده اثرگذار است. متافیزیک به هیچ وجه ربطی به الهیات نداشته و عاملی کاملا علمی و نشات گرفته از قدرت ذهن میباشد. اگر این یک خط را به درستی خوانده باشید پس خواهید دانست از آنجا که متافیزیک عاملی کاملا ذهنی میباشد پس هیچ چیز خرافی ای (منظور سنگ و دعاهای دعانویسان و طلسم و…) شامل موارد صدق کننده متافیزیک نمیباشد. متاسفانه اساتید متافیزیک برجسته ای در دنیا وجود دارند که با وجود علم بالایی که دارند همچنان نمیدانند متافیزیک چیست! نکته ای را نیز به شما گوشزد میکنم “در صورتی که استاد متافیزیکی را دیدید که دعا را ملاک اعمال خود قرار میهد مطمئن باشید که او متافیزیک دان نیست!”

بیشتر بخوانید:
فرق بین متافیزیک و الهیات – در دام شیادها نیفتید!

برخلاف ادعای بسیاری از سایت های زرد (سایت هایی که خودشان هم نمیدانند چه مینویسند!) که میگویند متافیزیک عاملی غیر علمی است, باید بگویم متافیزیک عاملی کاملا علمی بوده و هیچ دلیل غیر علمی ای در متافیزیک (همچون معجزه و…) وجود ندارد. باز هم تاکید میکنم هیچ دلیل غیر علمی ای در متافیزیک وجود ندارد!

رشته متافیزیک چیست؟

رشته متافیزیک نیز همانند دیگر رشته های دانشگاهی آکادمیک بوده و در آن دستور العمل های ذهنی و فلسفه و… را به شما آموزش میدهند. درحال حاضر رشته متافیزیک فقط تا مقطع کارشناسی (لیسانس) پذیرش دارد! در صورتی که بخواهید فراتر از مقطع کارشناسی در رشته متافیزیک تحصیل کنید میبایست خودتان به تحقیق در این زمینه بپردازید و یا ادامه تحصیلات خود را به صورت غیر آکادمیک توسط اساتید متافیزیک ادامه دهید. البته لازم به ذکر است که با توجه به تحقیقاتی که ما در رابطه با این دانشگاه انجام داده ایم متوجه شده ایم که این دانشگاه دو مقطع دکتری نیز اخیرا به درجات تحصیلی خود افزوده است و در زمینه این دو سطح دکتری پذیرش نیز دارد! ولی متاسفاده این درجات دکتری در رابطه با متافیزیک نیستند! به نقل قول زیر از سایت دانشگاه متافیزیک آمریکا توجه کنید:

The University is always striving to be proactive in meeting the future needs of our students and graduates and is happy to announce have added two new Doctoral degree specialties to the University of Sedona:
Doctor of Philosophy, Ph.D., specializing in Conscious Business Ethics
Doctor of Philosophy, Ph.D., specializing in Conscious Centered Living
منبع: دانشگاه متافیزیک آمریکا

همانطور که در نقل قول بالا از دانشگاه متافیزیک آمریکا نیز مشاهده میکنید این دانشگاه دو مقطع دکتری در رشته های مرتبط با فلسفه (تخصص اخلاق در تجارت آگاهانه – تخصص در زندگی متمرکز آگاهانه) به مقاطع تحصیلی ارائه شده خود افزوده است!

بیشتر بخوانید:
انرژی های مثبت و منفی متافیزیکی چیستند؟ تبادل کوانتومی اطلاعات

در کجا میتوانم رشته متافیزیک بخوانم؟

دوستان در پاسخ به این سوال باید بگویم متاسفانه در حال حاضر تنها یک دانشگاه متافیزیک علمی معتبر در کل دنیا وجود دارد و آن دانشگاه متافیزیک آمریکا (University of Metaphysics) تاسیس سال ۱۹۵۹ میلادی میباشد. به عبارتی در صورتی که شما بخواهید در رشته متافیزیک ادامه تحصیل دهید میبایست حداقل ۴ سال در آمریکا بمانید و علاوه بر اینها لازم به ذکر است که در این دانشگاه تنها به زبان انگلیسی تدریس انجام میشود! بدیهی است که در این صورت تسلط شما به زبان انگلیسی یکی از ملزومات اصلی تحصیلات آکادمیک در زمینه متافیزیک میباشد.

فارغ التحصیلان دانشگاه متافیزیک آمریکا
فارغ التحصیلان دانشگاه متافیزیک آمریکا

بیشتر بخوانید:
علایم وجود ارتعاشات ارواح – لطفا وحشت نکنید!

ملزومات انتخاب رشته متافیزیک:

انتخاب رشته متافیزیک در نگاه اول چنین به نظر میرسد که بله مثلا در این رشته دانشگاهی تحصیل کردید و حال یک جادوگر تمام عیار شده اید! خیر به هیچ وجه چنین نیست. اولا با انتخاب رشته متافیزیک به هیچ وجه جادوگر و انسان ماورایی نخواهید شد بلکه تنها در زمینه متافیزیک معلوماتتان بالا خواهد رفت! درثانی انتخاب رشته متافیزیک و ادامه تحصیل در این باره نیازمند یک سری پیش نیازهایی است که بهتر است داشته باشید. بخصوص اینکه این رشته دانشگاهی تنها در آکریکا به صورت رسمی ارائه میشود! شما قبل از اقدام به ادامه تحصیل در رشته دانشگاهی متافیزیک بهتر است پیش نیازهای زیر را دارا باشید:

  • تسلط کافی به زبان انگلیسی:
    از آنجا که رشته متافیزیک تنها در آمریکا تدریس میشود شما میبایست به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید. چرا که این رشته فقط و فقط به زمان انگلیسی تدریس میشود!
  • ذهن قوی و قدرتمند در زمینه یادگیری معلومات مربوط به ماورا.
  • شور و اشتیاق جهت فراگیری رشته متافیزیک.
  • صبر و حوصله زیاد و نداشتن عجله در یادگیری مباحث مربوط به متافیزیک.
  • تلاش و پشتکار جهت موفقیت در امور متافیزیکی.

بیشتر بخوانید:
پیشگیری و درمان کرونا با متافیزیک! برای حفظ سلامتی خود حتما بخوانید

اطلاعات مربوط به دانشگاه متافیزیک آمریکا:

آدرس سایت:

https://universityofmetaphysics.com

آدرس دانشگاه:

۲۶۷۵ West State Route 89A, #465Sedona, AZ 86336 USA

شماره تماس بین المللی (تماس از خارج از آمریکا):

۱-۹۲۸-۲۰۳-۰۷۳۰

شماره تماس داخلی (تماس از داخل آمریکا):

۱-۸۸۸-۸۶۶-۴۶۸۵

شماره فکس:

۱-۹۲۸-۲۰۴-۰۵۴۳

آدرس فیسبوک:

https://www.facebook.com/UOMandUOSMetaphysics

آدرس لینکد این:

https://www.linkedin.com/company/university-of-metaphysics

آدرس گوگل پلاس:

https://plus.google.com/u/0/b/116613595884165420637/+Internationalmetaphysicalministry

آدرس توییتر:

https://twitter.com/MetaphysicsUniv

آدرس کانال یوتیوب:

https://www.youtube.com/UnivOfMetaphysics

در پایان باید بگویم متاسفانه دانشگاهی در ایران جهت رشته متافیزیک فعلا موجود نبوده و حالاحالاها نباید منتظر تاسیس چنین دانشگاهی و یا حد اقل اضافه شدن این رشته به دانشگاههای موجود در داخل کشور بمانیم…

موفق و پیروز باشید…

توجه: این مقاله بسته به شرایط ممکن است به روز رسانی شود…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۹۸ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید