افشاگری حقایق پرواز روح و کلاهبرداری های پنهان پشت آن!

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. راستش را بخواهید خرافات و توهمات در جامعه به اندازه ای بالا رفته است که دیگر مهار آن غیر ممکن شده است! در این میان هستند افرادی که از آب گل آلود ماهی گرفته و از عقاید و خرافات مردم سو استفاده کرده و اقدام به کلاهبرداری های کلان از مردم میکنند! یکی از این متدهای کلاهبرداری عملیات پرواز روح است! پرواز روح عملی کاملا ذهنی میباشد. این در حالی است که این افراد شیاد با آب و تاب دادن به آن و با توجه به اینکه انجام این عملیات ساده است و به راحتی با کمی تمرین میتوان انجامش داد به دروغ در میان افراد شایعه کرده اند که عملیات پرواز روح واقعی بوده و روحتان واقعا به پرواز در می آید! این درحالی است که عملیات پرواز روح تنها یک عمل هیجان انگیز کاملا ذهنی میباشد!

بیشتر بخوانید:
آموزش حرفه ای پرواز روح – برون فکنی

پرواز روح چیست؟

دوستان توجه داشته باشید که عملیات پرواز روح کاملا ساخته و پرداخته ذهن شما بوده و یک عملیات کاملا ذهنی میباشد که حاصل تجربیات شما از دنیای واقعی میباشد! شاید با خود بگویید این موضوع همان رویای آگاهانه است! ولی دوستان اشتباه نکنید! عملیات رویای آگاهانه یک عمل کاملا متفاوت میباشد! به زودی در رابطه با رویای آگاهانه نیز مقاله ای ارائه خواهم کرد!

دوستان تنها هدف من آگاهی شما عزیزان از حقایق بوده و میخواهم شما را از دام شیاد ها و کلاهبردارانی که از خرافات مردم سو استفاده میکنند در امان نگه دارم! تنها راه مقابله با خرافات افزایش و ارتقای سطح دانش است! تا وقتی مردم آگاه نباشند نخواهند توانست بر خرافات غلبه کنند!

بیشتر بخوانید:
کالبد اختری چیست؟ بررسی صحت و سقم کالبد اختری در پرواز روح

در این کلیپ من (علی بیک میرزایی) حقایق واقعی در رابطه با عملیات پرواز روح را آشکار ساخته ام تا شاید توانسته باشم گام موثری در جهت از بین بردن خرافات برداشته باشم و جلوی متضرر شدن شما عزیزان را هرچه بیشتر و بیشتر بگیرم. دوستان از زمان شروع فعالیت های من افراد زیادی از طریق تماس تلفنی و پیامک و شبکه های اجتماعی فحاشی های زیادی به من کرده اند و حتی در این راه مرا تهدید به قتل نیز کرده اند! تمامی این اقداماتشان تنها برای جلوگیری از فعالیت های آگاه سازانه من در رابطه با خرافات های وارده بر متافیزیک میباشد. آنان مرا مانع بزرگی در مقابل اهداف شوم و کلاهبرداری هایشان میبینند!

بیشتر بخوانید:
خرافاتی کیست؟ تاثیر خرافات بر زندگی انسان

دوستان من به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی آگاه سازی شما عزیزان را متوقف نکرده و با هر بار توهین و تهدید با عزمی راسخ تر به فعالیت خودم ادامه میدهم. به امید روزی که خرافات را از جامعه مان ریشه کن کنیم.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
15 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است