خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
چالش متافیزیک علی لند

جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده

جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده

مقالات
۶۲ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی و همیشگی سایت متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) بنا به درخواست برخی از کاربران میخواهم در رابطه با جن و درکل اجنه مطالب مفیدی را برایتان ارائه کنم. متاسفانه در کشور ما ایران باورهای اشتباه زیادی در رابطه با جن ها (اجنه) وجود دارد. برخی از این باورها آنقدر مضحک هستند که واقعا نمیدانم به این باورهای اشتباه چه اسمی بگذارم! گویی برخی افراد علاقه بسیار زیادی به این دارند که ذهن خود را زیر سوال ببرند! به راستی متاسفانه هستند کسانی که به کلی در برابر تفکر شمشیر کشیده و اصرار زیادی دارند که در جهل و نادانی و حماقت خود باقی بمانند و نکته جالب ایناست که این افراد از ماندن در جهل و خفت و تباهی خود لذت نیز میبرند! در صورتی که شما عزیزان جز این دسته از افراد نیستید از شما دعوت میکنم در ادامه با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
سن شروع تمرینات ماورایی | متافیزیک را از چه سنی شروع کنیم؟

آیا جن وجود دارد؟

جواب این سوال بله است! جن واقعا وجود دارد (حد اقل اینکه ما موجوداتی را در اطراف خود میبینیم که به آنها جن میگوییم). همچنان که در کتاب های مقدسی چون قرآن به وجود جن اشاره شده است! پس دیگر هیچ شکی وجود ندارد که جن ها وجود دارند! حال اسمش را جن بگذاریم یا هر چیز دیگر مهم این استکه این موجودات غیر ارگانیک وجود دارند!

بیشتر بخوانید:
ارتباط با موجودات فضایی از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

توانایی های جن ها:

جن ها (اجنه) به واسطه غیر ماده بودنشان قادر به تغییر شکل خود به هر شک و رنگی که دلشان بخواهد هستند! آنان میتوانند خود را به هر شکل و رنگی درآورند بی آنکه شما حتی ذره ای شک کنید! جن ها به واسطه غیرماده بودنشان توانایی حرکت در تمامی جهات و ابعاد و همچنین حرکت در ابعاد زمانی و مکانی میباشند! جن ها نیز همانند ما انسان ها مخلوقات خدا بوده و در میان آنها جن های خوب و جن های بد وجود دارند! حال توضیحات مختصر در رابطه جن ها بس است! بگذارید به اصل موضوع برگردیم…

بیشتر بخوانید:
ارتباط با ارواح از طریق متافیزیک

باورهای اشتباه در رابطه با جن ها:

باورهای اشتباهی در رابطه با جن ها (اجنه) وجود دارد که برخی از این باورها واقعا جالب بوده و برخی نیز بسیار ناراحت کننده میباشند! در ادامه شما را با این باورهای اشتباه آشنا میکنم… باورهایی که قطعا وجودشان مایه ننگ و فضاحت یک شخص است!

بیشتر بخوانید:
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

۱: گربه های سیاه جن هستند!

متاسفانه فاحش ترین و رایج ترین اشتباه های انسان ها در رابطه با جن ها این است که متاسفانه تصور میکنند گربه های سیاه جن هستند! از این رو همواره اکثرا برخورد های تند و خشونت آمیز و به دور از انسانیت با این مخلوقات زیبای خدا (گربه های سیاه) دارد! باور کنید به خدا من گربه سیاه داشته ام و آن را بزرگ کردم ۵ سال با من ماند و جز محبت و آرامش از این گربه چیزی ندیدم! جن کجا بود بابا… 🙄

بیشتر بخوانید:
دژاوو یا آشناپنداری چیست؟ انواع آشناپنداری و دلایل علمی آن

۲: فلز آهن جن را دور میکند!

مورد بعدی از اشتباهات رایج در رابطه با جن ها این است که برخی تصور میکنند فلز آهن جن ها را دور میکند و اجنه از آهن میترسند! به باور من خنده دارتر از این مورد چیزی وجود ندارد! آخر مگر فلز چه دارد که جن از آن بترسد؟ جن ساختار بدنی اش غیر ماده است! پس دلیلی ندارد از ماده هراس داشته باشد! کمی فکر!

بیشتر بخوانید:
آمبرا کینزی چیست؟ مقاله کامل کنترل سایه ها با قدرت ذهن!

۳: با بسم الله گفتن جن فرار میکند!

آخر کجای دنیا دیده اید با آوردن نام و یا خداوند بخشنده و مهربان کسی بترسد؟ یکی از باورهای اشتباه مردم این است که با گفتن بسم الله جن فرار میکند! نه دوست من اتفاقا جن به تو بیشتر نزدیک خواهد شد! بله درست خوانده اید! جن حتی اگر جن بد نیز باشد باز به شما نزدیکتر خواهد شد!

بیشتر بخوانید:
تفاوت بین تله پاتی و ذهن خوانی – این دو را باهم قاطی نکنید!

۴: وارد اتاق خالی که شدید بگویید سلام علیکم! جن ها کمین کرده اند!

این نیز یکی از مضحک ترین باورهای مردم در رابطه با جن ها میباشد! جن ها نه با سلام علیکم گفتن شما کاری دارند و نه با سلام نکردن به آنها مشکلی دارند! آخر من مانده ام این مزخرفات را بر پایه و اساس چه سندی ارائه کرده اند؟! به راستی خداوند برای ما عقل داده است! از نعمتی که به انسان ارائه شده بهتر است ذره ای اندازه یک اتم استفاده کنید!

بیشتر بخوانید:
تله پورت چیست؟ حقایق واقعی تله پورت

۵: اتاق ها و مکان های خالی از سکنه سکونتگاه جن ها میباشد!

در مقابل این سخن باید بگویم اجنه غیر ماده هستند و نیازی به مکانی خاص به صورت فیزیکی برای سکونت ندارند! دلیل این باور این است که انسان همواره سعی دارد دلیلی برای ترس خود بیاورد! جن ها برای سکونت به کل نیازی به ماده ندارند!

بیشتر بخوانید:
بخش های دارای انرژی متافیزیکی بدن – آموزش صحیح جذب و انتقال انرژی

۶: آب روی آتش نریز! از داخلش جن در می آید!

بله این نیز یکی از اشتباهات و باورهای غلط رایج در رابطه با جن ها و اجنه میباشد! شما هرچقدر دلتان میخواهد آب روی آتش بریزید! جن ها اصلا داخل آتش نیستند! من که تا دلتان بخواهد روی آتش آب ریخته ام و دریغ از وجود حتی یک جن ناقص العقل! شاید هم غرقشان کرده ام! الله اعلم!

بیشتر بخوانید:
دموی کتاب متافیزیک و علوم ماوراء طبیعه ۶۰

۷: غذای جن ها پس مانده غذای انسان است!

این مورد دیگر شورش را درآورده است! آخر چه ربطی دارد؟؟؟ مگر جن ها از ماده تشکیل شده اند که بخواهند نیاز به غذای ما داشته باشند؟ اگر جن ها پسمانده غذای ما انسان ها را میخورند, طبق گفته قرآن جن ها هزاران سال قبل ما انسان ها خلق شده اند, پس بنده خداها چندین هزار سار گرسنه منتظر مانده اند تا ما انسانها خلق شویم و آتش را اختراع کنیم و سپس غذا بپزیم و پس مانده های غذا را بیندازیم آشغال و اجنه محترم شیرجه بزنند داخل سطل آشغال! 😀

بیشتر بخوانید:
آیا شفادهی و دعا درمانی گروهی حقیقت دارد؟

۸: پشت اسب قیر بریز نصف شب جن می آید روی اسب مینشیند و میچسبد به قیر! سپس با سنجاق قفلی اسیرش کن!

متاسفانه همه ما تا به حال یک دوست داشته ایم که مادربزرگش به این شکل جن شکار کرده باشد! svg%3E - جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه - مقاله آپدیت شده من واقعا نمیدانم این ماجراهای خنده دار از کجا منشا گرفته اند ولی میتواند بگویم محض رضای خدا دست از این مزخرفات بردارید! در پایان باید بگویم متاسفانه اکثر ایرانیان میل شدیدی به باور خرافات و خرافات سازی دارند. ایران همچون کارخانه بزرگی برای تولید خرافات و شایعات میباشد! به امید آگاه شدن مردم این سرزمین…

بیشتر بخوانید:
آموزش جذب نیروهای متافیزیکی – ۱۰۰% عملی توسط علی بیک میرزایی

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
62 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است