تله پورت چیست؟ حقایق واقعی تله پورت

مقالات
۳۱ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم مطالب و حقایقی را در رابطه با تله پورت برایتان بگویم که شاید در هیچ کجای دیگر این حقایق را نخوانده باشید! از شما دعوت میکنم من را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

راستش را بخواهید در طول این مد (حدودا ۱۸ سال) که من به صورت جدی درحال مطالعه و مکاشفه در رابطه با متافیزیک و عوامل وابسته به آن هستم افراد زیادی از من در رابطه با انجام عمل تله پورت به وسیله متافیزیک پرسیده اند! سوال های آنان همواره من را به گفتن این واژه هدایت میکرد: عجب!!! 😯 راستش را بخواهید آنقدر محتوای عجیب و غریبی از آنان میشنیدم که بعضا حتی به عقل خودم هم شک میکردم! آخر چیزهایی که از آنان میشنیدم واقعا پشمی برایم باقی نمیگذاشتند! 🙁 قبل از اینکه بروم سراغ گفته هایشان, ابتدا میخواهم شما را با تله پورت بیشتر آشنا کنم!

بیشتر بخوانید:
نظریه بازه حقیقت (توسط علی بیک میرزایی)

تله پورت چیست؟

تله پورت در واقع از دو عبارت “تله” به معنی مسافت دور و “پورت” به معنی حمل و جابجایی تشکیل شده است! عبارت تله پورت در واقع به معنی انتقال از جایی به جایی دیگر میباشد که به صورت لحظه ای و بدون طی مسافت انجام میگیرد!

در زیر توجه شما را به نقل قولی از ویکی پدیا در رابطه با مفهوم تله پورت جلب میکنم:

دورنوردی (به انگلیسی: Teleportation) مفهومی است که به جابه‌جایی ماده بین دو نقطه بدون پیمودن متداول فضای بین دو نقطه مورد نظر، اشاره می‌کند. به عبارت دیگر انتقال یک ماده از یک نقطه به نقطه دیگر بدون عبور از فضای فیزیکی ما بین آن‌ها است. (منبع: ویکی پدیا)

حال بگذارید برگردیم به بیانات گوهربار برخی از مراجعینم… آنان میگفتند استاد به ما گفته اند از طریق متافیزیک میتوان عمل تله پورت را انجام داد! بدین ترتیب که در جایی ناپدید شده و در جایی دیگر ظاهر شویم! اصل فاجعه زمانی بود که به من گفتند فلان استاد گفته است من عمل تله پورت را انجام داده و در جهان های دیگز ظاهر میشوم! در صورتی که بخواهید با فلان مبلغ به شما هم یاد میدهم! (ههَ ائله کلئون جانی! 😐 ) راستش با شنیدن این بخش از حرف هایشان دیگر پشم های باقی مانده ام نیز دار فانی را وداع گفته و به ناکجا آباد تله پورت کردند! 😥

بیشتر بخوانید:
منشا دریافت انرژی های متافیزیکی

آیا انجام عمل تله پورت ممکن است؟

دوستان در جواب به این سوال باید بگویم انجام این عمل به صورت انتقال فیزیکی تنها با علم و تکنولوژی ای امکان پذیر است که بتوان تمامی اتم های بدن را از یکدیگر جدا کرده و با انتقال به جایی دیگر تمامی آن اتم ها را به همان شکل و ترکیب و ترتیب قبلی به هم متصل کنیم! این یعنی عملا در حال حاضر این عمل به کلی غیرممکن است! حال شاید با خود بگویید پس تله پورت در متافیزیک به چه معنی است؟ در پاسخ به این سوال از شما دعوت میکنم به ادامه این مقاله نیز توجه کنید!

تله پورت در متافیزیک:

دوستان همانطور که میدانید در متافیزیک همه امور و کارها را مغز شما است که انجام میدهد! پس در واقع کلیه اعمال متافیزیکی اعمالی بر پایه ذهن میباشند. تله پورت در متافیزیک ممکن است اما تنها به لحاظ ذهنی امکانپذیر میباشد! درواقع عمل تله پورت در متافیزیک یک عملیات ذهنی بوده به طوری که شخص بسته به تجربیات قبلی خود از بودن در مکانی, مجددا در ذهن خود به آن مکان ارجاع داده میشود! بدین ترتیب که مثلا وقتی شما در یک رستوران هستید, ذهن شما بخش های مهم از خاطره بودن در آنجا را آشکارا ثبت میکند, و شما با انجام عمل تله پورت ذهنی مجددا ذهن خود را به خاطرات موجود در ذهنتان در رابطه با آن مکان منتقل کرده و به بررسی جزئیاتی که در آرشیو مخفی ذهنتان موجود است میپردازید! همین و بس!

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

آرشیو مخفی ذهن چیست؟

دوستان ما همواره هر کاری که انجام میدهیم و در هر جایی که باشیم همواره ذهنمان تمامی جزئیات موجود را ذخیره میکنم. اما برای اینکه اختلالی در پردازش ها صورت نگیرد ذهن فقط نکات مهم را بروز داده و به صورت آشکارا ذخیره میکند و بدین ترتیب ما هیچگاه نمیتوانیم وقتی برای اولین بار در مکانی هستیم با تمامی جزئیات به شرح آن مکان بپردازیم! و این درحالی است که تمامی جزئیات در ذهن ما موجود بوده ولی قابل دسترس نسیتند! و حال اینکه ما با انجام عمل تله پورت تمامی جزئیات را از ذهنمان بیرون میشیم!

سخن پایانی:

دوستان تله پوت واقعی در متافیزیک همینی است که برایتان نوشتم! جز این هر چیزی که میگویند بدانید دروغ است! اگر مرد عمل هستند این کار را (انتقال فیزیکی) در مقابل چشمانتان انجام دهند! این افراد شیاد میبینید در حال صحبت کردن با شمشا هستند و به دروغ میگویند همین الان عمل تله پورت را انجام دادیم و آنقدر سریع بود که متوجه نشدی! در واقع میگویند طی الارض کرده اند! (زرشک!) هر گاه با چنین موردی برخورد کردید بدانید طرف قصد جیب هایتان را کرده است!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
31 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است