تفاوت بین تله پاتی و ذهن خوانی – این دو را باهم قاطی نکنید!

مقالات
۵ دیدگاه
تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) تصمیم دارم در رابطه با موضوع مهمی مطالب خاصی را برایتان ارائه کنم. تفاوت بین تله پاتی و ذهن خوانی! دوستان راستش را بخواهید عده زیادی هنگام مراجعه به من وقتی در رابطه تله پاتی صحبت میکنند میبینم سخنانشان بیشتر در رابطه با ذهن خوانی است نه تله پاتی! از این رو تصمیم گرفتم در مقاله ای به صورت کامل و تکمیل در رابطه با تله پاتی و ذهن خوانی و همچنین تفاوت بین این دو برایتان بنویسم تا در این باره به اطلاعات کاملی دست پیدا کنید تا در آینده شما نیز این دو را باهم قاطی نکنید! با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
تله پاتی چیست؟ همه چیز درباره تله پاتی

تله پاتی چیست؟

دوستان در پاسخ به این سوال میخواهم توجه شما را به نقل قولی از یکی از مقاله هایم در رابطه با تله پاتی جلب کنم:

تله پاتی به قابلیت ارتباط دو طرفه ذهنی به صورت هم راستا و موازی میگویند. به عنوان مثال دو نفر وقتی همزمان به یک چیز فکر میکنند این نوعی تله پاتی است!

منبع: (مقاله تله پاتی چیست؟ همه چیز درباره تله پاتی)

دوستان همانطور که در نقل قول بالا مشاهده کردید تله پاتی یک ارتباط ذهنی هم راستا و موازی میباشد. همانطور که از این توضیح مشخص است در تله پاتی ما توانایی خواندن ذهن طرف را نداریم! ما در عمل تله پاتی به صورت ناخودآگاه موارد ذهنی مشترکی با طرف مقابل خواهیم داشت! به عبارتی مثلا هر دو به صورت همزمان بی آنکه از ذهن یکدیگر خبر داشته باشیم به یک موضوع مشترک فکر میکنیم! نه اینکه بخواهیم ببینیم طرف در ذهنش چه میگذرد!

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

یادم است شاگردی داشتم که به من میگفت استاد میخواهم با تله پاتی ذهن دونالد ترامپ را بخوانم و به او القا کنم که دست از این مسخره بازی ها بردارد! راستش را بخواهید به حدی خنده ام گرفت که نتوانستم خودم را کنترل کنم و شروع به خندیدن کردم! 😆 :mrgreen: آخر هم نوع گویشش بسیار جالب و شنیدنی بود و هم هدفش! 😛 😀 در آخر بیش از ۳۰ دقیقه طول کشید تا توانستم متقاعدش کنم که تله پاتی اصلا این نیست! چیزی که ایشان مد نظرشان بود در حقیقت ذهن خوانی و تسلط بر ذهن بود نه تله پاتی! شاید در آینده ای نزدیک یک ویدیو در رابطه با تله پاتی منتشر کنم تا شاید بتوانم با گویش خودمانی بهتر منظورم را برسانم که تله پاتی چیست. احساس میکنم نوشتن یک مقاله در رابطه با تله پاتی کفایت نمیکند.

ذهن خوانی چیست؟

حال نوبت میرسد به مبحث شیرین و مهیج ذهن خوانی! دوستان به شما قول میدهم در رابطه با ذهن خوانی یک مقاله کامل و مجزا برایتان بنویسم از این رو در این بخش تنها اشاره کلی و ساده ای به مبحث ذهن خوانی میکنم تا فقط با شکل کلی ذهن خوانی آشنا شوید!

بیشتر بخوانید:
حس ششم چیست؟ بررسی حس ششم از بعد متافیزیک

ذهن خوانی در حقیقت عبارت است از اتصال ذهن خود به ذهن طرف مقابل و کنکاش و تفحص در داخل ذهن طرف مقابل و اشراف کامل بر مسایل ذهنی او. حال آنکه طرف مقابل میتواند یک شخص باشد و یا اینکه طرف مقابل یک لشگر باشد! البته توجه داشته باشید که هرچه تعداد نفرات بیشتر باشد عمل ذهن خوانی سخت تر و سخت تر خواهد بود! در عمل ذهن خوانی است که ما به صورت آگاهانه خواهیم دانست که در ذهن او چه میگذرد! ما خواهیم دانست که با خود چه فکری میکند و حتی از احساسات و عواطف اون نیز باخبر خواهیم شد!

برجسته ترین تفاوت بین تله پاتی و ذهن خوانی:

بیشتر بخوانید:
سابلیمینال مسیج های صوتی رایگان (اولین بار در ایران)

دوستان در این بخش میخوام برجسته ترین و اساسی ترین تفاوت بین تله پاتی و ذهن خوانی را برایتان بگویم! شاید پس از گفتن اساسی ترین تفاوت بین تله پاتی و ذهن خوانی با خود بگویید: عه! چرا خودم به این موضوع فکر نکرده بودم؟؟؟!!! 😯 راستش را بخواهید برجسته ترین تفاوت بین تله پاتی و ذهن خوانی این است که در تله پاتی ما به صورت ناخودآگاه عمل ذهنی خاصی را با طرف مقابل مشترک میشویم بی آنکه بدانیم در ذهن طرف مقابل چه میگذرد. ولی در ذهن خوانی ما کاملا آگاهانه و با قصد و حتی در برخی مواقع بدون قصد و نیت و به صورت ناخودآگاه از تفکرات و محتویات ذهنی طرف مقابل آگاه میشویم! بدین ترتیب که کاملا (یا حتی تا حدودی) میدانیم که در ذهن طرف مقابل چه میگذرد!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۵ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

6 + پانزده =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: