آیا جن زدگی و تسخیر انسان توسط جن حقیقت دارد؟

مقالات
۴۳ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با این مسئله که آیا تسخیر انسان توسط جن حقیقت دارد یا خیر مطالب مفیدی را برای شما ارائه کنم و امیدوارم این مطالب مورد پسندتان واقع شوند. از شما دعوت می کنم با علی لند همراه باشید و در پایان در صورت تماسل نظر خود را در رابطه با موضوع تسخیر انسان توسط جن بیان کنید. (بدون توهین تا تایید شود!)

بیشتر بخوانید:
آیا رپتایل ها وجود دارند؟ خزندگان فرازمینی انسان نما

از هزاران سال پیش این مسئله مطرح بوده است ست که به عنوان مثال شخصی توسط جن تسخیر می شود و یک جن چه خوب و چه بد وارد بدن او می شود و ورود این جن به بدن او موجب بروز اختلالاتی در او می شود که معمولاً این اختلالات در قالب تغییر صدا و حرکات عجیب و غریب و خشونت و غیره خودشان را بروز می دهند. آیا این مسئله حقیقت دارد که جن وارد بدن این اشخاص شده است؟ اگر جن وارد بدن این شخص شده باشد دلیل آن چیست و چه چیزی باعث شده است که یک جن وارد بدن یک انسان شود؟

بیشتر بخوانید:
ارتباط با موجودات فضایی از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

آیا جن میتواند یک انسان را تسخیر کند؟ تسخیر انسان توسط جن!

در رابطه با این موضوع که آیا جن میتواند یک انسان را تسخیر کند یا خیر باید بگویم که هیچ ابزار و وسیله ای برای شناسایی یک جن در بدن شخص وجود ندارد و از طرفی هیچ علمی هم این مسئله را تایید نمی کند! ممکن است برخی افراد با خواندن این مقاله از نوشته های من خوششان نیاید از این رو به شما اعلام می کنم که آنچه در این مقاله میخوانید تنها نظر شخصی خود من با استناد به دلایل علمی میباشد و هر کسی هر گونه که دلش بخواهد می تواند در این باره فکر کند.

بیشتر بخوانید:
نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک

به باور من چیزی به نام تسخیر انسان توسط جن وجود ندارد! شاید با خودتان فکر کنید که من این مقالات را تنها با هدف متفاوت بودن می نویسم ولی حقیقت این است که تنها چیزی که در جهان فعلی در رابطه با متافیزیک میدانم این است که مردم می بایست حقیقت متافیزیک را شناخته و با متافیزیک واقعی آشنا شوند و نه خرافات بی پایه و اساسی که نه سر دارند و نه ته! برای آنکه قضیه تسخیر انسان توسط جن را برایتان شفاف تر کنم می خواهم به پیشینه کسانی که به اصطلاح جن زده شده و جن آنها را تسخیر کرده است بپردازم. کسانی که به اصطلاح جن تسخیرشان میکند حرکات وحشتناکی را از خود بروز می‌دهند. اگر به اندکی قبل از رخ دادن این اتفاق برای آنها برگردیم خواهیم دید که آنها تحت تاثیر یک عامل روحی و روانی تحت فشار ذهنی قرار گرفته‌اند و در نهایت تبدیل به آن چیزی شدند که به اصطلاح می‌گوییم که توسط جن تسخیر شده اند.

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی قطعی غلبه بر ترس, استرس و اضطراب

اشخاص جن زده معمولا اشخاصی هستند که دارای تنش های شدید روحی و روانی و در بسیاری موارد دارای اختلالات ذهنی مانند شیزوفرنی و اسکیزوفرنی می باشند. در برخی موارد نیز اینان اشخاص نرمالی هستند که در اثر یک واقعه دچار حمله روحی و روانی و ذهنی می شوند و بدین ترتیب کنترل خود را از دست داده و به عبارتی دیوانه وار رفتار می کنند. از طرفی اشخاصی نیز با فکر کردن بیش از حد به مسئله های خاص بدون آنکه خودشان بدانند عمل خود هیپنوتیزمی را به صورت منفی بر روی خود اجرا کرده و در این حالت است که ذهن به صورت ناخودآگاه به این باور می رسد که کنترل دست او نیست و بدین ترتیب حملات عصبی وحشتناکی به شخص دست میدهد. چنین است که ما فکر می کنیم شخصی که تا دیروز حالش خوب بود امروز جن زده شده است و جن او را تسخیر کرده است! این در حالیست که نه جنی در کار است و نه عامل ماورایی ای!

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

یکی از عمده دلایل جن زدگی و تسخیر شدن انسان توسط اجنه تکرار و استمرار “ساب تون” ها یا همان زیر صوت ها میباشد. یکنواختی و استمرار زیر صوت ها موجب سردرگمی مغز در مواجهه با یک زیر صوت و مفهوم سازی آن, چه به صورت صوتی و چه به صورت تصویری شده و استمرار این امر به مرور می تواند موجب اختلالات ذهنی شدید و در نهایت منجر به شیزوفرنی و یا اسکیزوفرنی و حملات شدید روحی و روانی شود. تسخیر شدن انسان توسط جن به لحاظ علمی امری کاملا مردود می باشد. از نظر من نیز تسخیر شدن انسان توسط جن امری کاملاً ناممکن و محال می باشد و بسیار ساده لوحانه و به دور از حقیقت است که شخصی بخواهد چنین عبارت مضحکی را باور کند. قطعا برخی افراد با مطالعه این مقاله ممکن است شروع به فحاشی کرده و سواد به شدت پایین و شخصیت ننگین خودشان را به رخ بکشند که در پاسخ به این افراد باید بگویم حقیقت تلخ است و بهتر است کمی شعور تان را ارتقا دهید.

بیشتر بخوانید:
آیا فرازمینی ها در گذشته به کره زمین آمده اند؟!

موفق و پیروز باشید.

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
43 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است