تابلوی کائنات یا تابلوی آرزوها چیست؟

مقالات
۵ دیدگاه
تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی سایت متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه علی لند. امروز در این پست میخواهم به بررسی مبحث تابلوی کائنات یا همان تابلوی آرزو ها بپردازم. اپس از شما عزیزان دعوت میکنم من را تا پایان این مقاله همراهی کنید…

تابلوی کائنات یا تابلوی آرزوها چیست؟

تابلوی کائنات یا همان تابوی آرزوها قطغه صفحه ای است که آن را بر روی دیوار و یا میزی چسبانده و اهداف خود را روی آن میچینند! این اهداف میتوانند از اشخاص گرفته تا پول و ثروت و موفقیت شغلی و تحصیلی و سلامتی و… نیز باشند! تابلوی کائنات گرچه دارای هیچ انرژی این نمیباشد ولی محرک ذهنی قوی ای برای شما در جهت دستیابی به اهدافتان خواهد بود! اینکه چگونه این اتفاق رخ میدهد مبحث جالبی است که از شما دعوت میکنم این مقاله را تا پایان خوانده و به اسرار پنهان پشت این تابلو پی ببرید!

بیشتر بخوانید:
آموزش قانون جذب – خواسته های خود را محقق کنید!

عملکرد اصلی تابلوی آرزوها برمیگردد به تئوری قانون جذب! بر اساس تئوری قانون جذب, در صورتی که شما به چیزی که در پی آن هستید آنقدر فکر کنید به طوری که آن چیز را واقعا متعلق و در کنار خود ببینید با کمی تلاش به آن خواهید توانست برسید! تابلوی کائنات دقیقا از این قاعده پیروی کرده و به عنوان محرکی برای ذهن شما در جهت فکر کردن به خواسته هایتان میباشد! شما با قرار دادن اهدافتان بر روی تابلوی کائنات خود را موظف به مشاهده خواسته ها و اهدافتان خواهید دید! بدین ترتیب این تشویق بزرگی برای شما در جهت تحقق رویاهایتان خواهد بود.

چینش تابلوی کائنات یا همان تابلوی آرزوها چگونه است؟

این تابلو چینش خاصی ندارد! شما میتوانید اهداف خود را آن گونه که خودتان دوست دارید و آن گونه که میتواند بیشتر توجهتان را جلب کند و محرک خوبی برای ذهنتان باشد بچینید! نگران هیچ گونه اصولی نباشید! این شما هستید که سازنده آن تابلو بوده و این خود شما هستید که اهداف ذکر شده در آن تابلو را به حقیقت تبدیل میکنید!

خرافات وارده بر تابلوی کائنات:

متاسفانه طبق معمول هستند کسانی که خرافه را قاطی هر چیزی میکنند! در زیر توجه شما را به چند نمونه از این خرافات جلب میکنم:

  • تابلوی کائنات جادویی است!
  • هرچه تابلوی کائنات شلوغ تر باشد درصد موفقیت بیشتر است!
  • تابلوی کائنات از خود انرژی صادر میکند!
  • تابلوی کائنات حتما حتما باید روی دیوار نصب شده باشد!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۵ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 + دو =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: