خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

بیوکینزی چیست؟ تغییر ساختار DNA توسط قدرت ذهن!

بیوکینزی چیست؟ تغییر ساختار DNA توسط قدرت ذهن!

مقالات
۲۵ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله قصد دارم مطالب جالب – عجیب – شاخ دار و خلاصه کلیاتی در رابطه با عمل بیوکینزی برایتان ارائه کنم. از شما دعوت میکنم با علی لند همراه باشید…

بیوکینزی چیست؟

در واقع بیوکینزی به معنی تغییر در ساختار ژن ها به عبارتی تغیر ساختار DNA های بدن به وسیله قدرت ذهن میباشد! تئوری بیوکینزی چنین میگوید که با استفاده از تمرینات خاص و تلقین میتوان در ساختار ژن ها (DNA) تغییراتی ایجاد کرده و اعمالی همچون موارد زیر را انجام داد:

 • تغییر رنگ چشم ها
 • تغییر رنگ موها
 • افزایش قد
 • حجیم کردن استخوان بندی بدن
 • چاقی و لاغری و…

بیشتر بخوانید:
تله کینزی – آیا تله کینزی واقعی است؟

دوستان توجه داشته باشید که این موارد فقط تئوری های بیوکینزی بوده و حال در ادامه میخواهیم به بررسی صحت و سقم عمل بیوکینزی بپردازیم!

آیا بیوکینزی حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال قاطعانه میگویم خیر! بیوکینزی طبق هیچ کدام از اصول متافیزیکی امکانپذیر نمیباشد! عمل بیوکینزی کاملا ساخته و پرداخته ذهن متوهم برخی از متافیزیک دانان بوده و هیچ کدام از آموزش هایی که در اینترنت مشاهده میکنید عملی و کاربردی نبوده و تنها جنبه سود دهی به مدیرات سایت های ارائه کننده آموزش های بیوکینزی دارد و تنها منفعتی که برایتان دارد خالی شدن جیب هایتان است! عمل بیوکینزی نیز همانند بسیاری از موارد ساختگی متافیزیک توسط استاد نماهای متافیزیک تنها ساخته ذهن بیمار و مریض این افراد شیاد است!

بیوکینزی چگونه بر زبانها افتاد؟

تاریخچه بیوکینزی برمیگردد به زمانی که اشتیاف اقراد در کل جهان نسبت به تغییر رنگ چشم ها و استفاده از لنز ها افزایش یافت. بدی لنز ها این بود که نیازمند مراقبت های بسیار زیادی بودند و از طرفی نیز کلی برای خودشان کمافات و دردسر داشتند. از آنجا که انسان موجودی است راحت طلب از این رو متافیزیکدان نماهای شیاد با توسل بر راحت طلبی مردم اقدام به معرفی متد تغییر رنگ چشم با استفاده از عمل متافیزیکی بیوکینزی کردند! در نتیجه این اقدام شیادان سیل عظیمی از مردم روانه تله های کلاهبرداری این شیادان شدند و تا دلتان بخواهد پول های شان را در این راه در جیب متافیزیکدان نماها ریختند!

بیشتر بخوانید:
کلاهبرداری کریستال تخت خواب پاکسازی چاکراها با نور کریستال

این متافیزیکدان نماها افراد بسیار شیاد و نکته سنجی بودند و طبیعتا پس از گذشتن سالها بلاخره مراجعین متوجه میشدند که عمل بیوکینزی کاملا بی تاثیر است و بدیت ترتیب در درازمدت کسب و کاسبی این افراد شیاد به خطر می افتاد و از این رو تصمیم گرفتند توپ را به میدان طرف مقابل منتقل کنند و در این راستا پس از رو شدن و بالا آمدن گند کاری بیوکینزی از عباراتی همچون این موارد استفاده کردند: (توجه داشته باشید که شما هم پس از خریدن آموزش های بیو کینزی و نتیجه نگرفتن قرار است این سخنان را شیک و مجلسی بشنوید!)

 • تو در راستای تمرینات بیوکینزی میبایست سابلیمینال مسیج های صوتی ترتیب داده شده برای این منظور را نیز گوش میدادی! (با این ترفند نه تنها مشتری را چند ماه پا در هوا نگه میدارند که کلی هم سابلیمینال مسیج بی تاثیر برایش تا پاچه فرو میکنند!)
 • تمرکز ذهنی ات پایین است باید بیشتر تلاش کنی!
 • قدرت تجسمت را بالا ببر تا بتوانی!
 • نابرده رنج گنج میسر نمیشود! پس همچنان به تلاش خودت ادامه بده!
 • قدرت تلقینت را بالا ببر!
 • و در نهایت اینکه: تو جز آن دسته از ۳% افرادی هستی که عمل بیوکینزی بر رویشان بی تاثیر است!

بیشتر بخوانید:
افشاگری حقایق پرواز روح و کلاهبرداری های پنهان پشت آن!

و در نهایت بدین ترتیب بود که هیچ کدام از مراجعه کنندگان به این شیادها جهت یادگیری عمل بیوکینزی موفق نشده و جالب اینجاست که با خودشان خلوت کرده و میگفتند: آخه خداااا چرا منننننن؟؟؟؟ چرا من باید جز آن دسته از ۳% افرادی باشم که عمل بیوکینزی بر روی من ناکارآمد است؟!!!!! و بدین ترتیب است که هر کسی که رفته است سراغ عمل بیوکینزی مستقیما رفته است قاطی باقالی ها…! 😯

دوستان عمل بیوکینزی توهمی بیش نبوده و تنها هدف کسانی که ادعا میکنند بیوکینزی واقعی است خالی کردن جیب های شماست! به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی با تلقین کردن ساختای DNA ها تغییر نمیکند و در نتیجه به هیچ وجه با بیوکینزی رنگ چشم ها عوض نمیشود! متقابلا بدیهی است که بیوکینزی در تمامی موارد اعم از تغییر رنگ چشم ها و موها و تمامی موارد ذکر شده در اول این مقاله ناکارآمد بوده و هیچ تاثیری نخواهد داشت!

بیشتر بخوانید:
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

آیا سابلیمینال مسیج های صوتی بیوکینزی حقیقت دارند؟

دوستان سابلیمینال مسیج ها حقیقت دارند! ولی کلیه سابلیمینال مسیج های مرتبط با بیوکینزی تنها ساخته و پرداخته ذهن افراد شیاد بوده و هیچ تاثیری ندارند! عمل بیوکینزی از پایه و اساس متافیزیکی اشتباه و مزخرف است چه برسد به اینکه بخواهند برایش سابلیمینال مسیج نیز ترتیب بدهند! دوستان آگاه باشید تا در دام کلاهبرداران و شایادانی که از عقاید و باورها و ساده لوحی شما سو استفاده میکنند نیفتید.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

۰ ۰ رای
امتیاز به مطلب

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
25 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است