بخش های دارای انرژی متافیزیکی بدن – آموزش صحیح جذب و انتقال انرژی

تلگرام علی لند

سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی سایت علی لند. امروز در این بخش من (علی بیک میرزایی) میخواهم به شما بخش هایی از بدن را معرفی کنم که دارای انرژی هستند و همچنین میخواهم به شما آموزش بدهم که این انرژی را چگونه جمع کرده و چگونه منتقل کنید! پس در ادامه با علی لند همراه باشید…

برای شروع مبحث انرژی بدن قبل از هر چیزی میبایست بدانیم انرژی متافیزیکی بدن چیست و در کل چه کاربردی دارد؟ انرژی متافیزیکی بدن را من در کل به انرژی برق شبیه میدانم! شاید با خودتان بگویید آخر چه ربطی دارد؟؟؟ 😕 لطفا زود قضاوت نکنید و به ادامه مطلب توجه کنید: دوستان اگر از شما بپرسند کاربرد برق چیست چه جوابی خواهید داشت؟ قطعا بی نهایت جواب برای کاربرد برق وجود دارد! به همین دلیل است که من انرژی متافیزیکی بدن را به انرژی برق تشبیه میکنم!

بیشتر بخوانید:
آموزش جذب نیروهای متافیزیکی – ۱۰۰% عملی توسط علی بیک میرزایی

انرژی متافیزیکی بدن دارای بی نهایت کاربرد میباشد به طوریکه در صورتی که شما بتوانید انرژی متافیزیکی بدنتان را به درستی جمع کرده و انتقال دهید میتوانید حتی سرطان را با آن درمان کنید! بله درست خوانده اید سرطان! شما با استفاده از انرژی متافیزیکی بدن قادر خواهید بود تبدیل به یک ابر انسان در هر زمینه ای شوید!

بسیار خوب دیگر مقدمه بس است پس بگذارید مستقیما به سراغ دو مبحث اصلی یعنی بخش های دارای انرژی متافیزیکی بدن و همچنین آموزش جذب و انتقال انرژی متافیزیکی بدن برویم!

بخش های دارای انرژی متافیزیکی بدن:

دوستان بر خلاف باورهای عموم, بخش های بدن


تنها کاربران دارای اشتراک VIP قادر به مشاهده محتوای کامل این مطلب میباشند!

لطفا جهت خرید بسیار ارزان اشتراک VIP ابتدا به عضویت سایت درآمده و سپس از طریق ورود به حساب کاربری خود اقدام به خرید اشتراک نمایید.

جهت عضویت/ورود به حساب کاربری خود کلیک کنید!


مقالات مرتبط

۴۰ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 − 3 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: