بایگانی آکاشیک چیست؟ دسترسی به اطلاعات گذشته و آینده افراد

تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما همراهان گرامی در رابطه با بایگانی آکاشیک مطالب مفیدی را ارائه کنم و به شما توضیح بدهم که این بایگانی چیست و چه فایده‌ای دارد! در پایان نیز همانند معمول از شما می خواهم که نظر خود را در رابطه با این مقاله در بخش کامنت ها مطرح کرده و با در تعامل بودن با علی ندارد این سایت را در پیشبرد هرچه بهتر متافیزیک یاری نمایید. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
قانون کارما چیست؟ حقایق کارما که در هیچ کجا نخوانده اید!

بایگانی آکاشیک چیست؟

آکاشیک همان گونه که از نامش پیداست واژه‌های دارای ریشه سانسکریتی می باشد. در صورتیکه کتاب من را خوانده باشید چرا موقع که من آن کتاب را می نوشتم به صورت تعریف وار به بایگانی کاشیک تحت عنوان “بازه حقیقت” در یک نظریه توسط خودم اشاره کردم. بایگانی آکاشیک در واقع آرشیوی است که در آن کلیه اعمال و کردار کلیه مخلوقات خدا بایگانی شده اند و این بایگانی قابل دسترس می باشد. به طوری که هر شخصی که دارای توانایی های خاص ذهنی باشد می تواند به اطلاعات کامل این آرشیو دسترسی داشته و در بین اطلاعات موجود در آرشیو آکاشیک به گشت و گذار بپردازد.

بیشتر بخوانید:
الهام از آینده توسط متافیزیک – پیشگویی با متافیزیک

عملکرد بایگانی آکاشیک چگونه است؟

در صورتی که بخواهیم از ابعاد علمی به بایگانی آکاشیک نگاه کنیم و آن را بررسی کنیم به این نتیجه می رسیم که بایگانی آکاشیک ریشه علمی داشته و کاملا حقیقت دارد چرا که سیستم عملکرد پایگانی آکاشیک دقیقاً قدرت گرفته از ارتعاشات اعمال و خود افراد و تمامی مخلوقات خدا می باشد. ما هر عملی که انجام بدهیم دارای ارتعاشات خاصی بوده و این ارتعاشات تا ابد باقی می مانند و به هیچ وجه از بین نمی روند. بسیاری از پیشگویی ها و گذشته بینی ها از طریق دسترسی به آرشیو آکاشیک انجام می‌شوند. بدین ترتیب که شخصی که دارای توانایی ذهنی بسیار بالایی است با دسترسی به آرشیو آکاشیک یا به عبارتی دست یافتن به ارتعاشات موجود اعمال افراد می تواند به گذشته این افراد دسترسی داشته و پی به اعمال این افراد در گذشته ببرد. حال چگونه با دسترسی به بایگانی آکاشیک می توان از آینده خبر داد؟!

بیشتر بخوانید:
آیا فرازمینی ها در گذشته به کره زمین آمده اند؟!

پیشگویی و خبر از آینده از طریق دسترسی به بایگانی آکاشیک:

دوستان و همراهان عزیز همانگونه که قبلاً در مقالات دیگر نیز به آن اشاره کرده بودم پیشگویی و خبر از آینده منوط به وجود نشانه ها یا به عبارتی نشان بینی و یا به عبارتی دسترسی به ارتعاشات مستمر در حال حاضر بانی اتفاقی که می خواهد بیفتد می باشد. تصور کنید که شخصی می خواهد به شما تلفن بزند وقتی شخص تصمیم به زنگ زدن به شما می گیرد در این لحظه تصمیمی که گرفته است در بایگانی آکاشیک ذخیره شده و شما با دسترسی به این بایگانی در زمان حال مستمر وی به این موضوع می برید که تلفنتان قرار است زنگ بخورد و یا فلان دوستتان قرار است به شما زنگ بزند. می بینید که با دسترسی به بایگانی آکاشیک میتوان حتی خبر از آینده به شرط وجود نشانه‌ها آورد.

بیشتر بخوانید:
شیفتینگ چیست؟ بررسی سفر به جهان های ماورایی

فرایند ذخیره سازی اطلاعات در آرشیو آکاشیک چگونه است؟

در رابطه با فرایند ذخیره سازی اطلاعات در بایگانی آکاشیک باید بگویم که در این بایگانی اطلاعات به صورت لحظه‌ای ثبت می شوند. به طوری که حتی فکر کردن به یک موضوعی منجر به ثبت شدن همین فکر کردن شما در آرشیو آکاشیک میشود. فرایند ذخیره سازی اطلاعات در بایگانی آکاشیک بدون کوچکترین فاصله زمانی می باشد چرا که یک فرآیند کوانتومی بوده و در کوانتوم نیز زمان به نوعی معنای خاصی ندارد و یک اتفاق به صورت همزمان در دو جا می تواند رخ دهد. در اینجا نیز فرآیند ذخیره سازی اطلاعات در بایگانی آکاشیک همزمان با اعمال مخلوقات خدا می باشد.

بیشتر بخوانید:
کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح!

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم بایگانی آکاشیک موجودیت علمی داشته و بر پایه سیستم ارتعاشات موجود شکل گرفته است. ادیان مختلف نیز به شکل ها و گونه های مختلف به بایگانی آکاشیک اشاره کرده اند. در حقیقت در کلیه موارد ممکن است به شکلها و عناوین مختلف در رابطه با بایگانی آکاشیک پرداخته باشند ولی در حالت کلی تمامی این آورده ها در رابطه با آرشیو آکاشیک دارای یک وجه اشتراک بود و آن ذخیره سازی اطلاعات کلیه اعمال و پندار و غیره کلیه مخلوقات خدا می باشد.

بیشتر بخوانید:
نفوذ به خواب دیگران از طریق قدرت ذهن با یک متد شگفت انگیز

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۲۰ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 + نوزده =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: