امام خامنه ای
پکیج کامل آموزش نیروی چی علی لند
دوره های آموزش متافیزیک علی لند

الهام از آینده توسط متافیزیک – پیشگویی با متافیزیک

الهام از آینده توسط متافیزیک – پیشگویی با متافیزیک

مقالات
۱۱ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم در رابطه با الهام از آینده مطالب مفیدی را برایتان ارائه کنم! این مقاله برگرفته از کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته خودم) میباشد. از شما دعوت میکنم با علی لند همراه باشید…

دوستان همانطور که میدانید بارها و بارها در کتاب ۶۰ آمده است که چگونه میتوان از آینده الهام گرفت. اما مسئله اصلی این است که این اتفاق دقیقا چگونه و کی و به چه هنگامی رخ میدهد. همه شما با خواندن کتاب ۶۰ دیگر میدانید که الهام از آینده و بازیابی اطلاعات گذشته تنها با ورود و سیر در لایه های زمانی و ملاقات بازه حقیقت امکان پذیر میباشد. اما در این بخش میخواهیم به بررسی کامل این موضوع بپردازیم و این که چگونه اتفاقی همچون الهام از آینده میتواند حتی بدون خود هیپنوتیزمی آگاهانه نیز رخ دهد! مطابق معمول با یک مثال آغاز میکنم. این مثال دقیقا همانی است که برای خود من اتفاق افتاد و رویدادی را قبل از وقوع پیش بینی کرده و همان رویداد همه را بهت زده کرد.

بیشتر بخوانید:
مانیه تیزم چیست؟ معلومات کلی در رابطه با مانیه تیزم

حدودا چند سال پیش بود که در خانه نشسته بودیم و مشغول صحبت کردن و تعریف کردن خاطرات خنده دار بودیم و چنان بلند میخندیدیم که من هیچ حواسم به خود هیپنوتیزمی و یا مسائل متافیزیکی نبود, ناگهان صدای تلفن را شنیدم که دارد زنگ میزند و گفتم بچه ها تلفن! وقتی این را گفتم خواهرم به من خندید و گفت تلفن که زنگ نمیزند! هنوز حرفش تمام نشده بود که تلفن به یکباره شروع کرد به زنگ زدن! آن لحظه خودم هم کمی شوکه شدم چون معمولا من تنها وقتی آرامش کامل ذهنی دارم پیش بینی هایی را انجام میدهم اما این بار اصلا حتی ذره ای به ماورهء طبیعی فکر هم نمیکردم اما چطور ممکن بود که چنین پیش بینی ای کاملا به حقیقت مبدل شود؟

بیشتر بخوانید:
مانترا چیست؟ انواع مانتراها با توجه به سن شما

از آن موقع چند هفته ای را مشغول فکر کردن و آوردن استنباط هایی در این باره بودم که بلاخره منطقی ترین دلیل ممکن را یافتم. از نظر من تنها دلیلی که میتوانست منجر به این پیش بینی کاملا صحیح شود ذهن دوقطبی است! آن موقع که به این نتیجه رسیدم با خود گفتم که چرا در این مدت این نظریه ای که خود ارائه داده ام به ذهنم نرسید؟ آیا دلیلی منطقی تر از این وجود دارد که ذهن دو قطبی باعث و بانی این پیش بینی شده است؟ ذهن انسان از نظر متافیزیکی به دو بخش تقسیم شده است که یکی اعمال فعلی را آنالیز کرده و دیگری عملی خودجوش بسته به عقاید فردی را همواره در حال انجام دادن است که این نظریه را نظریه ذهن دو قطبی نامیده ام. آن موقع فهمیدم که در هنگامی که من مشغول تعریف خاطره و… بودم بخشی از ذهنم متمرکز به این موضوع بوده و بخش دیگر آن معطوف متافیزیک بوده است و بدین ترتیب بوده که این بخش از ذهن من توانسته مرا به خلسه ای آگاه ( خلسه ای که در آن کاملا هشیار هستیم ) برده و چند ثانیه بعد را توانسته با استفاده از بازه های زمانی به من نشان دهد.

بیشتر بخوانید:
یوگا چیست؟ نکات مهم و اساسی در رابطه با یوگا

با این تعریف و به خصوص ذهن دوقطبی است که انسان معمولا در حین انجام کاری وسوسه شده و کاری را خارج از روال معمول و معقول انجام میدهد. این بدین ترتیب است که مثلا شما در حال درس خواندن و یا حل مساله ریاضی هستید و در عین حال بی آنکه بدانید ذهنتان در حال حفظ کردن لغات انگلیسی است. این بدین معنی است که شما ذهنتان علاوه بر اینکه مشغول ریاضیات هستید معطوف زبان است. ذهن دوقطبی به راحتی میتواند انسان را گول زند! گول زند؟ چگونه؟ در اینجا منظور از گول زدن این است که شما فکر میکنید که در حال حل مساله ریاضیات هستید این در حالی است که در حقیقت شما در حال خواندن زبان انگلیسی هستید! هیچ تابحال شده است که درسی را مدام میخوانید اما چیزی نمیفهمید نمیدانید علت از چیست چرا که حتی معنی ساده ترین لغات بکار رفته در متن آن درس را نمیدانید! این دقیقا به دلیل ذهن دو قطبی است که بخش دوم آن در حال خواندن و مرور موضوعی دیگر است!

بیشتر بخوانید:
درمان بیماری ها از طریق متافیزیک!

شما همواره میتوانید با تقویت ذهن خود حتی گیتی را نیز در دستان خود گرفته و در هر زمان و مکانی قرار گیرید و خبر از آینده و گذشته بیاورید. شما به تنها چیزی که نیاز دارید ذهنی باز و دور اندیش است که با تفکراتی عمیق و درونی خود را اشباع کرده باشد. سپس شما در هر حالتی میتوانید عمل خودهیپنوتیزمی را انجام دهید. شما میتوانید این عمل را به صورت آگاهانه و در مواقعی که حتی نسبت به آن هشیار نیستید نیز ذهن شما خود را هیپنوتیزم کرده و در لایه های زمانی میتواند سیر کرده و شما را از وقایع چه بسا بد و ناخوشاید قبل از وقوع آگاه سازد.

موفق و پیروز باشید.

منبع: کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته علی بیک میرزایی)

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۱۱ دیدگاه. ترک جدید

 • سلام یک سوال کلی داشتم،در کل با آموزش کامل و رسوندن خودمون به جایگاه معنوی(مثلا انجام کار درست و دوری متعدد از گناه)می شود به علوم ماورائی پاک(به غیر از جادو و سرشاخه آن)رسید؟
  بعدش یک سوال دیگه داشتم،من بعضی وقت ها یک صحنه هایی میبینم که واسم تکراریه،حتی بعضی وقت ها میتونم اتفاق بعدشم حدث بزنم،این دیده بخاطر اینکه قبلا در خواب یکبار این اتفاق رو دیدم یا یک چیز دیگه است مسئله؟

  پاسخ
  • سلام در رابطه با سوال اولتون باید بگم بهتره این مسایل رو با یه متخصص علوم دینی در میان بذارین. ما علما و روحانیون و مراجع تقلید عالم زیادی داریم که بهتر از من میتونن راهنماییتون کنن.
   در رابطه با سوال دومتون باید بگم این یه قضیه کاملا علمی هستش. این یه پدیده به نام “دژاوو” یا “دژووا” یا به عبارتی همون “آشنا پنداری” هستش و اون دلیلش عدم همگامی دو نیم کره مغز هستن که یک نیم کره کمی سریعتر از نیم کره دیگه موضوعو برداشت میکنه واسه همین یه ماجرا رو دو بار با فاصله زمانی (میلی ثانیه ای) تجربه میکنین و از این رو فکر میکنین این اتفاق قبلا واستون یه بار افتاده. و همچنین این احتمال هم هست که شما صحنه ای رو در بچگی یا در خواب دیده باشین و مشابهش اتفاق میفته و فکر میکنین قبلا این صحنه رو دیدین.

   پاسخ
 • بخشید من ۱۵ کیلو اضافه وزن دارم شما سابلیمینالی دارید که بشه وزن رو کم کرد؟
  به دلیل مشغله هایی که دارم نمیتونم پیش دکتر رژیمی برم
  من توی یک سایت خارجی یک سابلیمینال برای لاغری دیدم ولی چون قیمتش به دلار بود نمیتونستم پرداخت کنم

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: الهام از آینده توسط متافیزیک – پیشگویی با متافیزیک […]

  پاسخ
 • مانا منافی
  ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱

  سلام آیا از طریق متافیزیک میشه با اموات ارتباط برقرار کرد.؟من اولین باره وارد سایت شدم .چرا همش میگه شما قبلا این سوال رو پرسیدید؟

  پاسخ
 • سلام کسی از طریق متافیزیک می‌تونه پیش بینی کنه که دو نفر از هم جدا میشن یا نه ؟

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: الهام از آینده ت&#1608… […]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است