افشای حقه سوراخ نشدن بدن با دریل این بار به صورت عَمَلی!

تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند! امروز من (علی بیک میرزایی) در این کلیپ میخواهم راز حقه سوراه نشدن بدن با دریل را اینبار به صورت عملی با یک دریل برایتان افشا کنم!

بیشتر بخوانید:
افشای حقه سوراخ نشدن بدن با دریل! (کلیپ افشاگری به صورت تئوری)

راستش را بخواهید وقتی افشاگری قبلی را انجام دادم استاد جعلی عزیز “کوهیار” در کلیپی اعلام کردند که علی لند دروغ میگوید و ایشان و هواداران فریب خورده شان و همچنین ذی نفعانشان با جو سازی در فضای مجازی گفتند علی لند دروغگو است و اگر هنر دارد به صورت عملی این کار را (سوراخ نشدن بدن با دریل) انجام دهد! از این رو من نیز برای بستن دهان این یاوه گویان تصمیم گرفتم به صورت عملی این کار را برایتان انجام دهم تا دهان این افراد را با چسب سه سوت چنان ببندم که دیگر جرات نکنند یاوه گویی کنند! از شما دعوت میکنم کلیپ زیر را تماشا کرده و در ادامه توضیحات مختصری را نیز در زیر نوشته ام.

 

دوستان همانطور که در کلیپ نیز دیدید انجام این کار بر اساس قوانین فیزیک و با کمی حقه های ساده صورت میگیرد به همین راحتی! از آنجا که این کلیپ خود گویای همه چیز میباشد لازم ندانستم توضیحات تکراری را در این باره برایتان بنویسم! در عوض از شما عزیزان یک خواهش دارم: دوستان همواره سعی کنید به همه چیز ار بعد علم و منطق نگاه کنید. آخر کدام عقل سلیمی میتواند این را قبول کند که مته پوست را سوراخ نکند؟! این کار غیرممکن است مگر اینکه کاسه ای زیر نیم کاسه باشد! نه مثلثات و نه اهرام و نه هیچ نیروی متافیزیکی ای وجود ندارد که بتواند جلوی سوراخ شدن بوست توسط مته را بگیرد! تنها حقه های خاص و قوانین فیزیک مکانیک است که میتواند جلوی این عمل را بگیرد! 😉 راستی فراموش نکنید در کانال تلگرام علی لند حتما عضو شوید تا از تازه ترین بروزرسانی های سایت مطلع شوید. 😀

موفق و پیروز باشید…

مقالات مرتبط

۷ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 + 18 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: