خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

کلیه دوره های آموزشی علی لند با 50% تخفیف ارائه میشوند! مشاهده دوره های آموزشی! همچنین با کد تخفیف 1400 کلیه محصولات فروشگاه سایت را با 50% تخفیف بخرید!

imam min 1024x289 - افشای حقه سوراخ نشدن بدن با دریل این بار به صورت عَمَلی!
علی لند
رفع ابهامات نظر علی لند درباره سحر و جادو و اجنه
215410101010 - افشای حقه سوراخ نشدن بدن با دریل این بار به صورت عَمَلی!
32457777777 - افشای حقه سوراخ نشدن بدن با دریل این بار به صورت عَمَلی!

افشای حقه سوراخ نشدن بدن با دریل این بار به صورت عَمَلی!

اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند! امروز من (علی بیک میرزایی) در این کلیپ میخواهم راز حقه سوراه نشدن بدن با دریل را اینبار به صورت عملی با یک دریل برایتان افشا کنم!

بیشتر بخوانید:
افشای حقه سوراخ نشدن بدن با دریل! (کلیپ افشاگری به صورت تئوری)

راستش را بخواهید وقتی افشاگری قبلی را انجام دادم استاد جعلی عزیز “کوهیار” در کلیپی اعلام کردند که علی لند دروغ میگوید و ایشان و هواداران فریب خورده شان و همچنین ذی نفعانشان با جو سازی در فضای مجازی گفتند علی لند دروغگو است و اگر هنر دارد به صورت عملی این کار را (سوراخ نشدن بدن با دریل) انجام دهد! از این رو من نیز برای بستن دهان این یاوه گویان تصمیم گرفتم به صورت عملی این کار را برایتان انجام دهم تا دهان این افراد را با چسب سه سوت چنان ببندم که دیگر جرات نکنند یاوه گویی کنند! از شما دعوت میکنم کلیپ زیر را تماشا کرده و در ادامه توضیحات مختصری را نیز در زیر نوشته ام.

 

دوستان همانطور که در کلیپ نیز دیدید انجام این کار بر اساس قوانین فیزیک و با کمی حقه های ساده صورت میگیرد به همین راحتی! از آنجا که این کلیپ خود گویای همه چیز میباشد لازم ندانستم توضیحات تکراری را در این باره برایتان بنویسم! در عوض از شما عزیزان یک خواهش دارم: دوستان همواره سعی کنید به همه چیز ار بعد علم و منطق نگاه کنید. آخر کدام عقل سلیمی میتواند این را قبول کند که مته پوست را سوراخ نکند؟! این کار غیرممکن است مگر اینکه کاسه ای زیر نیم کاسه باشد! نه مثلثات و نه اهرام و نه هیچ نیروی متافیزیکی ای وجود ندارد که بتواند جلوی سوراخ شدن بوست توسط مته را بگیرد! تنها حقه های خاص و قوانین فیزیک مکانیک است که میتواند جلوی این عمل را بگیرد! 😉 راستی فراموش نکنید در کانال تلگرام علی لند حتما عضو شوید تا از تازه ترین بروزرسانی های سایت مطلع شوید. 😀

موفق و پیروز باشید…

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۷ دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است
0
سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.