ارتباط با ارواح از طریق متافیزیک

مقالات
۴۸ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه علی لند. امروز من (علی بیک مرزایی) میخواهم در این مقاله نکات مهمی را در رابطه با ارتباط با ارواح از طریق متافیزیک برایتان بازگو کنم. لازم به ذکر است که این مقاله برگرفته از کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته خودم) میباشد. با علی لند همراه باشید…

بگذارید نگاهی جزئی به آنچه که تا کنون در رابطه با متافیزیک مرتبط با این بخش آموختیم بیندازیم. تا اینجای کار ما فهمیدیم که زمان دارای سه لایه و سکوت نیز دارای سه نوع میباشد که این انواع سکوت با یکدیگر مرتبط بوده و همینطور لایه های زمانی نیز با یکدیگر به نوعی مرتبط هستند. اما حال میخواهیم این دانسته ها را در رابطه با ارتباط با ارواح و جن ها به کار برده تا بتوانبم با ارواح و جن ها ارتباط برقرار کنیم و یا حد اقل اینکه بتوانیم واسطه ای بین انسان و آنان باشیم. اگر خاطرتان باشد در بخش های نخستین گفته شد که در متافیزیک این ذهن شما است که مهمترین عمل را انجام میدهد. ذهن انسان میتواند با ایجاد محیطی مناسب برای خود هیپنوتیزمی انسان را به خلسه ای عمیق برده و حتی او را از جهانی خارج کرده و به جهانی دیگر منتقل کند و این در حالی است که انسان همزمان در دو مکان قرار دارد. قبل از هر چیزی لازم به ذکر است که در قرآن وجود جن تایید شده است و این موضوع که اجنه خرافاتی بیش نیست کاملا اشتباه است.

بیشتر بخوانید:
چی کونگ چیست؟ بررسی صحت و سقم تمرینات چی کنگ

فرد برای ارتباط با ارواح و جن ها میبایستی ذهن خود و خودش را چنان تقویت کند که بتواند خود را در ارتباط میان لایه های زمانی قرار دهد. برای ارتباط با اجنه و ارواح نیازی به دانستن ورد و کلمات جادویی و … نیست چرا که کار اصلی را دهن انسان انجام میدهد و کلمات و دعاهای به اصطلاح جادویی هیچ کاربردی جز خود هیپنوتیزمی و متدی برای ورود به خلسه ندارند. بدین ترتیب که ذهن انسان همواره برای رفتن به خلسه و ارتباط با اجنه و ارواح نیازمند ریتمی خاص برای رسیدن به آرامش و خود هیپنوتیزمی و ورود به لایه های زمانی میباشد. انسان با توجه به باورها و عقاید خود برای خود حد و حدودی تعیین کرده است که این حدود به ذهن او کمک میکند که خود را راحتتر به خلسه ببرد. برای درک بهتر این موضوع مثالی را برایتان میاورم.

فرض کنید که شما میخواهید یک جن گیر باشید. برای این کار پیش رمال ها و دعا نویس های زیتدی میروید و آنها به شما متونی را تحت عنوان دعاهای احضار ارواح برایتان میدهند. شما با گرفتن آن متون احساس ترس خفیفی میکنید. سرانجام نوبت به احضار ارواح میرسد و شما با خواندن آن متون تنتان به لرزه می افتد و ناگهان احساس سرمای شدید کرده و بعد بر حسب این که بسیار ماهر هستید وسایل اتاق شروع به تکان خوردن میکنند. در این هنگام به راستی شما توانسته اید جن یا روحی را احضار کنید و بعد از اتمام کار و خواندن ورد نهایی جن میرود و شما واقعا به آن نوشته ها یقین پیدا میکنید. تا اینجا که کاملا درست است اما اصلا با خود فکر میکنید که این عمل چکونه اتفاق افتاد؟ اصلا مگر میشود چند کلمه و جمله بسی بی ارزش و واحی توانسته باشند چنین کاری را برای شما ممکن سازند؟ مگر قانون خاصی در رابطه با احضار ارواح وجود دارد؟ اگر دارد پس منبع این متون و نوشته ها کجا و چیست؟

بیشتر بخوانید:
شواهد وجود جن و اثبات ارتباط انسان های پیشین با اجنه

برای دانستن این جواب ها این موضوع را کامل بخوانید. در حقیقت آن ورد ها و دعاها کلمات و نوشته های پوچ و بی ارزشی بیش نیستند! شوکه شدید؟ حق دارید اما حقیقت است! این نوشته های و دعاها در واقع فقط بستری را برای شما محیا کرده اند که شما بتوانید به وسیله آن ذهن خود را درگیر و آماده به ارتباط با لایه های زمانی و ایجاد مراحل سکوت کرده اید! یکی از راههای ورود به لایه های زمانی ایجاد سکوتی از طریق ایجاد ریتمی خاص برای ذهن میباشد. شما از ابتدای مراجعه به دعانویس و دریافت متون در حال هیپنوتیزم خود بوده اید بی آنکه توانسته باشید به این موضوع پی ببرید. شما از همان ابتدا خود را به سکوتی ملایم توام با ترس برده و به ذهن خود آمادگی کامل برای ورود به مرحله سکوت میانی را داده اید و بدین ترتیب تمامی مقدمات برای ورود به لایه های زمانی را برای خود محیا کرده اید.

حال که نوبت به خواندن دعاها میشود شما با خواندن دعاها در حقیقت ریتمی خاص را برای ذهن خود آماده کرده و خود را هیپنوتیزم کرده اید و توانسته اید خود را به لایه میان زمانی برده و هم زمان در دو مکان قرار گیرید. منظور هم در این جهان و هم در لایه زمانی ماوراء طبیعه. حال شما توانسته این خود را در حالت سکوت میانی برده و خودتان به خودتان دستوراتی را اعمال کنید. این عمل به گونه ای انجام میشود که شما خود را به اصطلاح به دو نفر تبدیل میکنید. یک: کسی که مشغول هیپنوتیزم و اعمال دستوراتی به شماست و دیگری شخصی که این دستورات را به ارواح و جن هایی که در آن بازه زمانی قرار دارند منتقل میکند. این ارتباط باعث تداخل در میان بازه های زمانی شده و این همان روشی است که شخص میتواند جنی را حتی تسخیر کند. در این هنگام که وسایل در حال تکان خوردن هستند شما بی آنکه خودتان بدانید در حال اعمال دستوراتی به روح و جن هستید که او نیز ناچارا بدان عمل میکند و این درحالی است که شما فکر میکنید که روح به صورت خودمختار در حال انجام این اعمال است اما این کاملا اشتباه است چرا که روح و یا جن دقیقا همان کارهایی را خواهند کرد که در ذهن شما خطور کرده اند. این کارها حتی ممکن است که در حالت عادی مد نظر شما نباشند اما ذهن شما همواره در حال ساختن این اقدامات میباشد. در راستای این اقدام خطری همچون مرگ نیز محتمل است بطوری که شخص ممکن است از شدت ترس و وحشت بی آنکه خود بداند دستور قتل خود را به شبح داده و کشته شود.

بیشتر بخوانید:
هاله بینی چیست؟ دیدن هاله انرژی

شخص در صورت داشتن تسلط به عمل احضار ارواح میتواند چنان خونسردی خود را حفظ کند که حتی بتواند بر جن و روح تسلط داشته باشد. این تسلط بدین ترتیب میباشد که شخص با ورود به لایه های زمانی و تبدیل خود به اصطلاح دو نفر صورت دومی را که از خود ساخته است را در لایه زمانی قرار داده و ارتباط خود را به صورت آگاهانه و قابل کنترل از لایه های زمانی جدا کرده واز مرحله سکوت میانی خارج میشود. و این در حالی است که او همچنان در مرحله سکوت ملایم قرار دارد و این در حالی است که او حرف میزند غذا میخورد تفریح میکند و … ولی در مقابل هر موقع که بخواهد میتواند خود را به راحتی به سکوت میانی کشانده و با ایجاد خلسه ای عمیق به چهره دوم خود که در لایه زمانی قرار دارد دستور کنترل روح و جن مورد نظر را داده و خواسته خود را عملی سازد. او میتواند این کار را با هر متدی که میخواهد انجام دهد و منظور از هر متد همان روش هایی است که شخص برای رسیدن به خلسه برای خود تعریف و مشخص کرده چرا که همواره کار اصلی را ذهن انسان است که انجام میدهد و این شما هستید که میتوانید روش هایی را برای ایجاد ریتمی خاص برای ورود به خلسه ای عمیق برای خود ایجاد کنید. این دقیقا همان کاری بود که در رابطه با صندلی مرگ که هر شخصی که بر روی آن مینشست چندی بعد به گونه ای کشته میشد انجام گرفت.

منبع: فصل نهم کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته علی بیک میرزایی)

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
48 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است