چشم سوم چیست؟ آیا چشم سوم حقیقت دارد؟ همه چیز درباره چشم سوم

مقالات
۹۵ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی سایت علی لند. دوستان بنا به درخواست تعدادی از دوستان در این پست میخواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با چشم سوم توضیحاتی را ارائه کنم که جای تامل دارند نه توهین و ناسزا گویی! از آن دسته از عزیزان خرافاتی ای که توانایی درک علم را ندارند و با مطالعه مقالات علمی شروع به دشنام و ناسزا گویی میکنند خواهشمندم این سایت را ترک کرده و تحت هیچ شرایطی این مقاله را مطالعه نکنند چرا که ذهنشان گنجایش علم را نداشته و تنها با توهین عقده های خود را سرکوب خواهند کرد. امیدوارم این مقاله مورد پسند شیفتگان علم و حقیقت واقع شود. از شما دعوت میکنم این مقاله را تا انتها خوانده و با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
بررسی تخصصی غده پینه آل (چشم سوم) – اثبات کاملا علمی

چشم سوم چیست؟

در حقیقت چشم سوم توانایی های متافیزیکی ذهن میباشد که فعال میشود یا بهتر است بگویم چشم سوم در حقیقت توانایی های ذهنی است که کاملتر میشود! چشم سوم بدین معنی نیست که در پیشانیتان یک چشم دیگر وجود دارد! ذهن توانایی های بی نهایت بسیاری دارد که در صورت فعال شدنشان انسان قادر خواهد بود به انجام امور نسبتا ناممکن معقولی بپردازد که یک ذهن معمولی توانایی انجام آنها را نخواهد داشت. توانایی هایی همچون ذهن خلاق و قدرتمند و… توانایی هایی همچون شهود بالا و حتی ذهن خوانی و… . در دنیا هستند افراد زیادی که بر این باورند با باز شدن چشم سوم قادر به ارتباط با جهان های ماورایی و موازی هستند! همچنین برخی بر این باورند که چشم سوم در عمق سر و در بین دو چشم وجود دارد که نیاز به باز شدن دارد!!! 😕 به باور برخی افراد چشم سوم پل ارتباطی بین فیزیک و متافیزیک است!!! البته اهل علم به خوبی میدانند که چنین چیزی کاملا ساخته و پرداخته تخیلات افراد است. چنانچه در متن زیر که از سایت “های دکتر” برداشته شده است چنین آمده است:

چشم سوم پل ارتباطی فیزیک و متافیزیک، ظاهر و باطن، جسم و روح، تن و روان، مغز و ذهن و خودآگاه و ناخودآگاه است.

حال بگذارید من (علی بیک میرزایی) تحلیل خودم را از چشم سوم برایتان بازگو کنم! در پاسخ به متن نقل قول شده در بالا باید به شما بگویم تنها پل ارتباطی بین فیزیک و متافیزیک ذهن و منطق است! حال نظر شما را به نقل قولی دیگر از همین سایت جلب میکنم:

بیشتر بخوانید:
آیا دعا نویسی حقیقت دارد؟

وقتی جسم ما در یک مکان است، نمی تواند هم زمان در مکان یا مکان های دیگر باشد. این محدودیت ها برای ابعاد متافیزیک وجود ما مصداق ندارد. پس انسان می تواند از طریق چشم سوم به ماورای بُعد مکان و زمان سفر کند. در اصل می توان با کمک آجنا به مکان ها و زمان های دیگر در عالم فیزیکی و حتی در عوالم دیگر اشراف پیدا کرد.

بیشتر بخوانید:
رسومات چندش آور رمالان, دعا نویسان و جادوگران – لطفا بالا نیاورید!

در نقل قول بالا فارغ از این حقیقت که جسم نمیتواند همزمان در دو مکان باشد, در رابطه با بخش دوم که میگوید “انسان می تواند از طریق چشم سوم به ماورای بُعد مکان و زمان سفر کند.” باید بگویم دوست عزیز وقتی در رابطه با چیزی نمیدانید بهتر است سکوت اختیار کنید و مطالب غیر واقعی به خورد بازدیدکنندگان ندهید! وقتی در رابطه با چیزی نمیدانیم بهتر آن است که سکوت اختیار کنیم! قدرت ماورایی غده پینه آل (همان چشم سوم) کجا بود! بد نیست در رابطه با این غده کمی در سایت های علمی پزشکی تحقیقاتی مطالعه کنید و بدانید که یک عمر است بازیچه دست عده ای متافیزیک دان نما شده اید!

بیشتر بخوانید:
ایرادات و خرافات مضحک وارده بر متافیزیک

آیا چشم سوم حقیقت دارد؟

تا اینجای این مطلب آمده ایم ولی همچنان مشخص نکرده ایم که بلاخره چشم سوم حقیقت دارد یا خیر؟ در جواب به این سوال باید بگویم متاسفانه مردم زیادی در جهان وجود دارند که به خرافه علاقه وحشتناکی دارند و ایرانی جماعت نیز از این قاعده مستثنا نیستند! چشم سوم تنها زاده ذهن عده ای افراد خرافاتی میباشد! این افراد عملکرد ذهن را به چشم سوم نسبت میدهند بی آنکه ذره ای به این موضوع فکر کنند! ( حق هم دارن آخه اینشکلی ماورایی تره! مثلا نِگا: چشششممم سووومممم یوهاهاهاها 😀 )

بیشتر بخوانید:
عرفان حلقه چیست؟ بررسی ابعاد مختلف عرفان کیهانی

حال از شما میخواهم به این نقل قول از یکی از مقالات همین سایت توجه کنید:

غده پینه آل یا غده کاجی یا غده صنوبری که برخی از آن تحت عنوان چشم سوم یاد میکنند و غده رومغزی هم قلمداد میشود در حقیقت یک توده بافتی که به شکل مخروط است میباشد و به وسیله یک ساقه به قسمت بالایی بطن سوم مغز متصل است! محل قرار گیری این غده در عمق مغز میباشد و و از سلول های پینه آل و بینابینی تشکیل شده است. این غده با چرخه روزانه خواب و بیداری ارتباط مستقیمی دارد و دلیل آن ترشح هورمونی به نام ملاتونین و ماده شیمیایی ای به نام سروتونین میباشد که توسط این غده انجام میشود.

علت اینکه وجود این غده مخروطی شکل موجب این میشود که عده ای تصور کنند به مسایل ماورایی مربوط است این است که این غده دارای گیرنده های مخدر بسیاری است که جاذب مخدر میباشند. این مخدرها عموما انواع خاصی از مشتقات آمفتامین ها میباشند و این گیرنده ها موجب کاهش یافتن زمان خواب میشوند. وجود اختلال در این غده عموما موجب اختلال در بلوغ زودرس میشود! از این رو است که اکثر کسانی که تصور میکنند دارای قدرتهای ماورایی هستند دارای انحرافات شدید جنسی میباشند. (مشاهده مقاله کامل)

بیشتر بخوانید:
ترس چیست؟ چگونه بر ترسمان غلبه کنیم؟

سخن پایانی:

متاسفانه خرافات همچون ویروسی کشنده در جهان درحال گسترش میباشد! بوده اند و هستند و خواهند بود کسانی که علاقه شدیدی به باور کردن خرافات دارند! این افراد همواره تمایل دارند حقیقت را کنار گذاشته و تنها سراغ مباحثی بروند که در آن گنده بازی و چاخان بیشتر باشد! هرچه گنده بازی بیشتر اشتیاق بیشتر! این افراد خرافات را چنان قاطی متافیزیک کرده اند که دیگر متافیزیک در حال از دست دادن معنی و تعبیر واقعی خود میباشد. به امید روزی که خرافات از جهان ریشه کن شود.

بیشتر بخوانید:
بختک چیست؟ همه چیز درباره پدیده فلج خواب (بختک)

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
95 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است