خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

کلیه دوره های آموزشی علی لند با 50% تخفیف ارائه میشوند! مشاهده دوره های آموزشی! همچنین با کد تخفیف 1400 کلیه محصولات فروشگاه سایت را با 50% تخفیف بخرید!

imam min 1024x289 - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟
علی لند
رفع ابهامات نظر علی لند درباره سحر و جادو و اجنه
215410101010 - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟
32457777777 - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به بررسی چاکراها بپردام! به عبارتی در این مقاله در رابطه با چاکراها میخواهیم بدانیم چاکرا چیست و در نهایت بررسی کنیم که آیا چاکراها وجود دارند و یا خیر؟ از شما دعوت میکنم با من علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
ریشه خرافات چیست؟ حقایق شگفت انگیز در رابطه با خرافات

پیش مقدمه مقاله چاکراها:

دوستان راستش را بخواهید مشغول گشت زدن در اینترنت بودم که به طور اتفاقی عنوانی در رابطه با چاکراها دیدم! با خودم گفتم عجیب است که تابحال در سایت چیزی در رابطه با چاکراها قرار نداده ام! از این رو تصمیم گرفتم در این مقاله به بررسی چاکراها بپردازم! لازم به ذکر است که من قبول دارم مطالب سایتم برخی را نا امید میکند ولی خوب هرچه باشد حقیقت تلخ است و هدف این سایت افشای حقایق و پیشبرد متافیزیک به صورت علمی و نه خرافی است! من افتخار میکنم که سایتی که من بنیانگذاری کرده ام و متعلق به همه فارسی زبانان ایران و جهان است “علی لند” به عنوان اولین و تنها سایت متافیزیک کاملا علمی (باز هم تاکید میکنم اولین و تنها سایت متافیزیک کاملا علمی) فارسی زبان در کل ایران و جهان است و هم اکنون تبدیل به یک منبع موثق به عبارتی معتبرترین منبع برای دانش متافیزیک شده است!

بیشتر بخوانید:
بخش های دارای انرژی متافیزیکی بدن – آموزش صحیح جذب و انتقال انرژی

چاکرا چیست؟

چاکرا یا بهتر است بگویم چاکراها در کل ریشه در باورهای آیین هندو دارد که بر طبق باورهای آیین هندوها بدن انسان دارای مراکز انرژی ای است که به آنها اصطلاحا چاکرا میگویند! هندوها بر این باورند که اعمال متافیزیکی ناشیا از فعال شدن یا اصطلاحا باز شدن این چاکراها در بدن میباشند! بحث های زیادی در رابطه با تعداد چاکراها وجود دارد. برخی معتقدند بدن دارای ۶ چاکرا است و برخی میگویند ۷ و برخی نیز ۸ چاکرا…! حال حقیقت چیست خدا میداند! 🙄 نکته جالب توجه این است که در این میان اساتیدی وجود دارند که برای فعال شدن یا به عبارتی باز شدن این چاکراهایی که حتی نمیدانند تعدادشان چند تا است تمرین های خاصی را نیز ترتیب داده اند بدون هیچ تحقیق و مطالعه ای! 😐

بیشتر بخوانید:
پاکسازی و فعال سازی چاکراها – چگونگی پاکسازی چاکراها

آیا چاکراها حقیقت دارند؟

از قدیم الایام گفته اند دروغ بزرگ را همه باور میکنند! یک دروغ اگر بسیار بزرگ باشد میتوان به راحتی به کمی تبلیغ آن دروغ را تبدیل به یک اپیدمی کرد! متاسفانه مبحث “چاکرا” نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دستخوش یک سری باورهای اشتباه مردم شده و متاسفانه در جهان تبدیل به یک اپیدمی فراگیر شده است! دروغی که نه تنها عده کثیری از مردم جهان به آن باور و اعتقاد دارند که بر روی آن در حد ناموس نیز تعصب دارند!

به متن زیر توجه کنید که نقل قولی از سایت ویکی پدیا میباشد:

چاکرا به باور آیین هندو به مراکز انرژی در بدن انسان گفته می‌شود. چاکرا یا شاکرا در وجود هر موجود زنده‌ای قرار دارد حتی گیاهان. این چاکراها منابع انرژیها به عبارتی شریان‌های حیات می‌باشند. (منبع: ویکی پدیا)

بیشتر بخوانید:
رابطه مستقیم قدرت ذهن و متافیزیک – مقاله ای کاملا متفاوت

در این متن عملا مشاهده میکنید که چاکرا “به باور آیین هندو” مراکز انرژی در بدن میباشند! حقیقت این است که وجود چاکراها هیچ پایه و اسا علمی ای ندارد و کاملا ساخته و پرداخته ذهن افراد عادی میباشد! استنباط هایی زیادی مبنی بر عدم وجود چاکراها وجود دارند که یکی از همین استنباط ها تعداد چاکراها میباشد! آخر افراد چگونه میتوانند چیزی که حتی خود سازندگانش حتی در تعدادشان اختلاف نظر دارند را باور کنند؟!!! (کمی عقل!)

حال لطفا به ادامه مطلب توجه کنید! در ادامه ابتدا میخواهم شما را با تصاویر منتسب به چاکراها که از سایت ویکی پدیا قدرت گرفته اند آشنا کنم:

220px Muladhara.svg - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

چاکرای اول! چاکرای ریشه یا پایه ستون فقرات

220px Swadhisthana.svg - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

چاکرای دوم! مرکز کلیه

220px Manipura2.svg - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

چاکرای سوم! شبکه عصبی زیر معده

220px Anahata green.svg - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

چاکرای چهارم! قلب

220px Vishuddha blue.svg - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

چاکرای پنجم! گلو یا حلق

220px Ajna chakra.svg - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

چاکرای ششم! پیشانی (یا همان چشم سوم تخیلی)

220px Sahasrara.svg - چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

چاکرای هفتم! بالای جمجمه یا تاج سر

هر کدام از این چاکراها اشاره به بخش خاصی از بدن ما دارند. ولی متاسفانه چون این چاکراها اشاره به بخشی از بدن ما را دارند و هر بخشی از بدن ما یک مبحث علمی است اکثر افراد فکر میکنند علم چاکراها را تایید میکند! از این رو سفت و سخت میگویند ” نخیر چاکرا واقعیه! 😐 ” ولی حقیقت این است که باید بگویم چاکرا توهماتی بیش نبوده و ساخته و پرداخته ذهن سران آیین هندو است! این بخش ها از بدن که چاکراها بر آنها اشاره میکنند بخش های عملکردی بدن هستند ولی متاسفانه باید به شما بگویم هیچ انرژی ای این بخش های بدن صادر نمیکنند! همه چیز در متافیزیک ذهن شماست! تمریناتی که برای باز کردن چاکراها (باز کردن چاکراها یک اصطلاح بوده و فقط و ساخته تخیل هندوها است!) به کار میبرند در واقع هیچ چاکرایی برایتان باز نمیکنند بلکه فقط تمرین هایی برای رسیدن به آرامش و تقویت ذهن است و همه کارها را ذهن شما است که انجام میدهد نه بخش های ذکر شده در مبحث تخیلی چاکرا…! اگر میخواهید دلایل قاطعانهمبنی بر عدم وجود چاکراها را بدانید به شما پیشنهاد میکنم حتما مقاله پاکسازی و فعال سازی چاکراها – چگونگی پاکسازی چاکراها را مطالعه کنید تا با حقیقت چاکراها آشنا شوید!

بیشتر بخوانید:
سایکو کینزی چیست؟ مقاله ۲۰۱۹ سایکوکینزی واقعی!

سخن پایانی:

خرافات غوغا میکند! مردم عاشق حرف های دهن پر کن ماورایی هستند! مردم به نوعی دوست دارند تخیلات را وارد دنیای واقعی کنند! با این کار حس خاص بودن به آنها دست خواهد داد! ولی من فقط یک چیز میتوانم بگویم: خرافات تنها به غیر از به بطالت کشاندنتان چیزی برایتان نخواهد داشت…

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۵۹ دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است
0
سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.