سیگنال های بورسی پرسود علی لند
پکیج کامل آموزش نیروی چی علی لند
پکیج آموزشی ابر استاد متافیزیک علی لند

چاکرا چیست؟ آیا چاکراها وجود دارند یا خرافاتی بیش نیستند؟

چاکرا چیست؟ آیا چاکراها وجود دارند یا خرافاتی بیش نیستند؟

مقالات
۶۶ دیدگاه
اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

به روز رسانی شده در ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ – با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به بررسی چاکراها بپردام. به عبارتی در این مقاله در رابطه با چاکراها میخواهیم بدانیم چاکرا چیست و در نهایت بررسی کنیم که آیا چاکراها وجود دارند و یا خیر؟ قطعا مباحث مربوط به چاکراها یکی از ترند ترین مقولات متافیزیک بوده و تقریبا هیچ طرفدار متافیزیکی وجود ندارد که در رابطه با این موضوع ابراز علاقه نکرده باشد! از شما دعوت میکنم با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
ریشه خرافات چیست؟ حقایق شگفت انگیز در رابطه با خرافات

پیش مقدمه مقاله چاکراها:

دوستان و همراهان گرامی من قبول دارم که مطالب سایتم برخی را نا امید میکند ولی خوب هرچه باشد حقیقت تلخ است و هدف این سایت افشای حقایق و پیشبرد متافیزیک به صورت علمی و نه خرافی است! من افتخار میکنم که سایتی که من بنیانگذاری کرده ام و متعلق به همه فارسی زبانان ایران و جهان است. “علی لند” به عنوان اولین و تنها سایت متافیزیک کاملا علمی (باز هم تاکید میکنم اولین و تنها سایت متافیزیک کاملا علمی) فارسی زبان در کل ایران و جهان است و هم اکنون تبدیل به یک منبع موثق و به عبارتی معتبرترین منبع برای دانش متافیزیک شده است! این سایت به قدرتی مورد توجه قرار گرفته است که افراد زیادی دست به هر اقدامی زده اند تا جلوی فعالیت ما را بگیرند اما هر دفه با شکست مواجه شده اند. انسان دارای عقل و خرد است و بدا به حال کسی که در مباحث علمی و زندگی خود عقل را کنار بگذارد و نا عقلی را پیشه بگیرد. اگر چیزی مورد پسندتان نیست به معنی بد بودن آن چیز نیست! شما بهتر است نگرشتان را عوض کنید همین و بس! در رابطه با مقالات این سایت نیز در صورتی که جهل و خرافات را کنار گذاشته و عقل و منطق را جایگزینش کنید خواهید دید که مطالب این سایت برایتان چقدر شیرین و دلپسند خواهند بود. با این پیش مقدمه هدفمان این بود که به عوض اینکه پس از خواند این مقاله در بخش کامنت ها به فحاشی فحاشی بپردازید, با دیدی عقل گرا گفته های این مقاله را مورد بررسی قرار دهید.

بیشتر بخوانید:
کلاهبرداری کریستال تخت خواب پاکسازی چاکراها با نور کریستال

چاکرا چیست؟

چاکرا یا بهتر است بگویم چاکراها در کل ریشه در باورهای آیین هندو دارد که بر طبق باورهای آیین هندوها بدن انسان دارای مراکز انرژی ای است که به آنها اصطلاحا چاکرا میگویند! هندوها بر این باورند که اعمال متافیزیکی ناشیا از فعال شدن یا اصطلاحا باز شدن این چاکراها در بدن میباشند! برخی میگویند چاکراها مراکز انرژی بدن میباشند و برخی نیز میگویند چاکراها هادی های انرژی یا به عبارتی مراکز انتقال انرژی در بدن میباشند! همچنین بحث های زیادی در رابطه با تعداد چاکراها وجود دارد. برخی معتقدند بدن دارای ۶ چاکرا است و برخی میگویند ۷ و برخی نیز ۸ چاکرا…! جالب است بدانید که با یک استادی صحبت میکردم که میگفت در بدن ۱۲ چاکرا وجود دارد! 😐 حال حقیقت چیست خدا میداند! 😐 نکته جالب توجه این است که در این میان اساتیدی وجود دارند که برای فعال شدن یا به عبارتی باز شدن این چاکراهایی که حتی نمیدانند تعدادشان چند تا است تمرین های خاصی را نیز ترتیب داده اند بدون هیچ تحقیق و مطالعه ای! 😐 تمریناتی که ورای عقل بوده و بیشتر جنبه بیمارگونه دارند!

بیشتر بخوانید:
پاکسازی و فعال سازی چاکراها – چگونگی پاکسازی چاکراها

آیا چاکراها حقیقت دارند؟

از قدیم الایام گفته اند دروغ بزرگ را همه باور میکنند! یک دروغ اگر بسیار بزرگ باشد میتوان به راحتی به کمی تبلیغ آن دروغ را تبدیل به یک اپیدمی کرد! متاسفانه مبحث “چاکرا” نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دستخوش یک سری باورهای اشتباه مردم شده و متاسفانه در جهان تبدیل به یک اپیدمی فراگیر شده است! دروغی که نه تنها عده کثیری از مردم جهان به آن باور و اعتقاد دارند که بر روی آن در حد ناموس نیز تعصب دارند! تعصبات خشک و بی معنی همواره جز عقب ماندگی یک جامعه چیزی برای آن ندارند! متاسفانه در میان عده انگشت شماری از مردن سیستمی به عنوان سیستم گوسفند مَنِشی وجود دارد! سیستم چنین است که از گوش های یک گوسفند گرفته و آن را داخل طویله می اندازند و باقی گوسفندان خودشان به دنبال آن گوسفند اولی داخل طویله تشریف فرما میشوند! حال اینان نیز میگویند از آنجا که خیلی ها میگویند چاکرا حقیقت دارد پس حقیقت دارد! در واقع بدون تحلیل و بدون علم و دانش تنها با تکیه به کتاب های موجود هندو به این باور خنده دار رسیده اند و جالب این است که بر این باور مزخرف خود تعصب نیز دارند! ممکن است بگویید علی لند دارد توهین میکند ولی این توهین نیست بلکه عین حقیقت است! در صورتی که این مقاله را با صبر و حوصله تا انتها بخوانید به دلایل منطقی در رابطه با عدم وجود چاکراها بر خواهید خورد! اجازه بدهید نکته ای در رابطه با هندو ها در قالب دو عدد تصویر که گویای همه چیز است برایتان ارائه کنم تا بدانید بر روی باور چه احمق هایی تعصب خشک دارید!

حال ببینید شما چه انسان های فرهیخته ای هستید که مزخرفات این جماعت را تحت عنوان مرجع متافیزیکی خود انتخاب کرده اید و روی این مزخرفات تعصب خشک هم دارید, آن چنان که وقتی شخصی مثل من پیدا میشود که شما را به تفکر و علم دعوت میکند او را مورت فحاشی و انواع توهین ها قرار میدهید! به متن زیر توجه کنید که نقل قولی از سایت ویکی پدیا میباشد:

چاکرا به باور آیین هندو به مراکز انرژی در بدن انسان گفته می‌شود. چاکرا یا شاکرا در وجود هر موجود زنده‌ای قرار دارد حتی گیاهان. این چاکراها منابع انرژیها به عبارتی شریان‌های حیات می‌باشند. (منبع: ویکی پدیا)

بیشتر بخوانید:
رابطه مستقیم قدرت ذهن و متافیزیک – مقاله ای کاملا متفاوت

در این متن عملا مشاهده میکنید که چاکرا “به باور آیین هندو” مراکز انرژی در بدن میباشند! حقیقت این است که وجود چاکراها هیچ پایه و اساس علمی ای ندارد و کاملا ساخته و پرداخته ذهن افراد عادی میباشد! استنباط هایی زیادی مبنی بر عدم وجود چاکراها وجود دارند که یکی از همین استنباط ها تعداد چاکراها میباشد! آخر افراد چگونه میتوانند چیزی که حتی خود سازندگانش حتی در تعدادشان اختلاف نظر دارند را باور کنند؟!!! (کمی عقل!)

بیشترب خوانید:
سابلیمینال مسیج چیست؟ انواع سابلیمینال مسیج

دلایل علمی عدم وجود چاکراها:

حال نوبت میرسد به ارائه دلایل علمی مبنی بر عدم وجود چاکراها. اگر دقت کنید باور عده ای بر این است که چاکراها مراکز انرژی بدن میباشند! از آنجا که اعضای بدن تحت امر مرکز انرژی ای به نام مغز و ذهن میباشند پس عضوی که خود تحت امر یک مرکز انرژِ میباشد هرگز نمیتواند خودش یک مرکز انرژی باشد! در پاسخ به این نقض بزرگ وجود چاکراها عده ای گفته اند خیر! چاکراها مراکز انتقال انرژی هستند! حال سوال این است که یک هادی چگونه میتواند یک مرکز باشد؟!!! حتی در صورتی که بگویند چاکراها مرکز تجمع و توزیع انرژی هستند باز هم این امر شدنی نیست چرا که این اعضا تحت امر مغز هستند پس فرایند توزیع انرژی نیز میبایست بسته به فرمان مغز انجام شود! عده ای گفته اند یکی از دلایل وجود چاکراها این است که در صورتی که به چاکراهای مختلف بدنمان فکر کنیم میتوانیم آنها را حس کنیم! در پاسخ به این افراد نیز باید بگویم این افراد لطف کرده و با گفتار خودشان وجود چاکراها را نقض کرده اند! دقت کنید میگویند که در صورتی که به این بخش ها “فکر و تمرکز” کنید! همین نشان میدهد که این عمل توسط ذهن است که انجام میشود و این ذهن ماست که با تلقین موجب شده این بخش ها را حس کنیم! شما حتی اگر به انگشتتان فکر و تمرکز کنید این تلقین موجب میشود تا انگشتتان را نیز همانند یک مرکز انرژی حس کنید! هر بخشی از بدنتان همین است! اینها تنها بخش کوچکی از دلایل علمی عدم وجود چاکراها هستند!

بیشتر بخوانید:
بیوکینزی چیست؟ تغییر ساختار DNA توسط قدرت ذهن!

حال عده ای آمده و میگویند دوربین هایی به نام دوربین کرلیان وجود دارند که میتوانند هاله انرژی و چاکراها را نشان بدهند! خیر دوست عزیز اصلا چنین نیست! این فقط یک بلف اینترنتی است همین و بس! بلفی مانند کریستال تخت خواب پاکسازی و فعال سازی چاکراها که از دم مزخرفاتی بیش نیستند! این دوربین ها در واقع چیزی نشان نمیدهند به غیر از تجمعات توده ای و همچنین گرما و فرایند تبخیر حاصله از بدن! هیچ ربطی هم به وجود چاکراها و هاله های انرژی ندارند! البته لازم به ذکر است که در این میان فتوشاپ نیز به شدت به کارشان آمده و همچنین مانیتورهای این دوربین ها افکت های از پیش تعیین شده ای را نیز که توسط این دوربین ها اعمال شده اند را به ساده لوحان عزیز و گرامی نشان میدهند! بدین ترتیب با تصاویر مبتنی بر خرافات سالانه درامدهای میلیارد دلاری از فروش این دوربین های خنده دار برای خود دست و پا کرده اند!

حال لطفا به ادامه مطلب توجه کنید! در ادامه ابتدا میخواهم شما را با تصاویر منتسب به چاکراها که از سایت ویکی پدیا قدرت گرفته اند آشنا کنم:

چاکرای اول!

چاکرای اول! چاکرای ریشه یا پایه ستون فقرات

چاکرای دوم!

چاکرای دوم! مرکز کلیه

چاکرای سوم!

چاکرای سوم! شبکه عصبی زیر معده

چاکرای چهارم!

چاکرای چهارم! قلب

چاکرای پنجم!

چاکرای پنجم! گلو یا حلق

چاکرای ششم!

چاکرای ششم! پیشانی (یا همان چشم سوم تخیلی)

چاکرای هفتم!

چاکرای هفتم! بالای جمجمه یا تاج سر

هر کدام از این چاکراها اشاره به بخش خاصی از بدن ما دارند. ولی متاسفانه چون این چاکراها اشاره به بخشی از بدن ما را دارند و هر بخشی از بدن ما یک مبحث علمی است اکثر افراد فکر میکنند علم چاکراها را تایید میکند! از این رو سفت و سخت میگویند ” نخیر چاکرا واقعیه! 😐 ” ولی حقیقت این است که باید بگویم چاکرا توهماتی بیش نبوده و ساخته و پرداخته ذهن سران آیین هندو است! این بخش ها از بدن که چاکراها بر آنها اشاره میکنند بخش های عملکردی بدن هستند ولی متاسفانه باید به شما بگویم هیچ انرژی ای این بخش های بدن صادر نمیکنند! همه چیز در متافیزیک ذهن شماست! تمریناتی که برای باز کردن چاکراها (باز کردن چاکراها یک اصطلاح بوده و فقط و ساخته تخیل هندوها است!) به کار میبرند در واقع هیچ چاکرایی برایتان باز نمیکنند بلکه فقط تمرین هایی برای رسیدن به آرامش و تقویت ذهن است و همه کارها را ذهن شما است که انجام میدهد نه بخش های ذکر شده در مبحث تخیلی چاکرا…! اگر میخواهید دلایل قاطعانه مبنی بر عدم وجود چاکراها را بدانید به شما پیشنهاد میکنم حتما مقاله پاکسازی و فعال سازی چاکراها – چگونگی پاکسازی چاکراها را مطالعه کنید تا با حقیقت چاکراها آشنا شوید!

بیشتر بخوانید:
سایکو کینزی چیست؟ مقاله ۲۰۱۹ سایکوکینزی واقعی!

سخن پایانی:

خرافات غوغا میکند! مردم عاشق حرف های دهن پر کن ماورایی هستند! مردم به نوعی دوست دارند تخیلات را وارد دنیای واقعی کنند! با این کار حس خاص بودن به آنها دست خواهد داد! ولی من فقط یک چیز میتوانم بگویم: خرافات تنها به غیر از به بطالت کشاندنتان چیزی برایتان نخواهد داشت…

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

۶۶ دیدگاه. ترک جدید

 • […] بیشتر بخوانید: آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ حتما بخوانید! […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ حتما بخوانید! […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ حتما بخوانید! […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ حتما بخوانید! […]

  پاسخ
 • منبع و تاییده غلط بودن رو ذکر بفرمائید!
  منتظریم

  پاسخ
  • منبع: عقل سلیم!

   پاسخ
   • خوشالم که بلاخره سایتی پیدا کردم که واقعیات رو ارائه میکنه نه مزخرفات و خرافات

    پاسخ
   • پس چطوری شما ها معجزات پیامبرانتونو قبول میکنین
    که موسی دریا رو دو نصف کرد
    محمد ماه رو نصف کرد

    خب عقل همیشه همه چیزو نمیتونه درست باهم جور دربیار
    یا اینکه میخوای بگی پیامبران هم یک مشت دروغ گو و بلف زن هستن

    پاسخ
    • پروفسور پیامبرا که قدرتشون به اذن خدا بود رو با دیوانه های هندو مقایسه نکن

     پاسخ
     • خب خودت میگی به اذن خدا بود ما هم که نمی خوایم بی اذن خدا کاری بکنیم ما ریاضت می کشیم تا بتونیم اینقدر پاک بشیم که به انرژی خدا که بهش انرژی کیهانی میگن وصل بشیم این ریاضت می تونه هر قیافه ای داشته باشه اما مهم ریاضت هست برای پاکی که اگر پاک بشی خدا تو رو یاری می کنه و بهت قدرت میده

 • ممنون از حرفتان استقبال میکنم استاد

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ […]

  پاسخ
 • امیدوارم درمورد موجود تخیلی به اسم خدا هم اینطوری پست بذارین چون خدا هم اثبات علمی نشده و وجودش اثبات یا رد نشده و در هر اعتقاد و آئینی خدا متفاوت از دیگران تعریف میشه، شاید بگین خدا یک نوع انرژی در جهانه و قابل رویت نیست پس در جواب میشه گفت چاکرا هم قابل دیدن نیست ولی وجود داره.

  پاسخ
  • واقعا براتون متاسفم که میاین خدا رو با توهمات بیمارگونه هندوها مقایسه میکنین! خدا دیده نمیشه؟! نه واقعا دیده نمیشه؟! علم ثابت نکرده وجود خدا رو؟!!! با این سطح از فهم و شعور بایدم چاکراها رو باور داشته باشی!

   پاسخ
   • آقای میرزایی واقعا به دانشتون راجع به متافیزیک ایمان اوردم، اخه ادم چقدر همه فن حریف؟!

    پاسخ
    • حسین مقدم
     ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۹

     سلام یه سوال دارم لطفا جواب بدید
     کدوم چاکرا ها وجود داره من هفتا میدونم ولی شما همه رو رد کردید حالا بگید که چه چاکراهایی واقعیه یا اصلا چاکراای وجود داره یا نه؟؟؟

     شما در باره چشم سوم میگید که الکیه و قدرت مغز هستش.

     این امکان وجود نداره که مغز همیشه این اطلاعات رو داره و با جذب مواد مخدر غده پینه آل این اطلاعات ترجمه میشه

     پاسخ
  • دیگه در این حد نه، خدا واقعیه, معمولا چیزهارو با فرمول ثابت میکنن اما این چیزا فرمول نداره، باید درکش کنی.

   پاسخ
 • قانع کننده بود دوست عزیز

  پاسخ
 • سلام من مدام مریض می شوم از بیماری خسته شده ام بنظرم ریشه همه شان در ذهنم است ولی نمیدانم چگونه ذهنم را تقویت کنم…حدودا تا ۱۰ سال پیش آدمی خیلی شاد و انرژیک و قوی و همیشه سالم بودم الان کاملا برعکس ترسو و منفی شده ام…ازانجایی که بر تعقل تاکید دارید و بسیار نظر مرا جلب کرد ممنوم می شوم راهنمایی بفرمایید..با سپاس از مطالب خوبتان

  پاسخ
 • راستی در مورد چشم سوم ممنون میشوم توضیحاتی بدهید..آیا تقویت آن منفی است یا مثبت؟ من هم خواندم باعث ارتباط با غیرارگانیک ها می شود و خطرناک است هم برعکس که باعث تقویت شهود انسان می شود از لحاظ علمی کدام درست است واقعا وجود دارد؟

  پاسخ
 • علمی که در دست انسان هاست نمیتواند پاسخگوی همه چیز باشد .

  پاسخ
 • به همه انگ میزنی که با انگیزه مالی اولش شروع نشدن .بعدها پول میگرفتن ، خب اگه شما انگیزت مالی نیست مثه اونا نیستی چرا باید دوره هات رو خرید؟!اگه دیدگاهمو تو پیج فیلتر نکردی مشخصه حرفی داری واسه گفتن ولی اگه نشر ندی مشخصه هیچی تو چنتت نیست

  پاسخ
  • دوست عزیز هر چیزی که بابتش زحمت کشیده شده مستحق پاداشه! وقتی من تولید کننده یه آموزش هستم این حق رو دارم که بهش ارزش قایل باشم! شمام اینقد دنبال مال مفت نباشین یکم زحمت بکشین!

   پاسخ
   • سلام و درود بر استاد واقعا بزرگ و دانا ک از قدرت عقلشون استفاده میکنن
    دوستان اقای علی بیک میرزایی اطلاعات فوق العاده ای دارن ک از قدرت عقلشون استفاده میکنن و واقعا دست این شیاد های پست را رو میکنن. هر کسی ک بدون کمی تحقیق بخاد درمورد ایشون نظر بده بدونین شیادی بیش نیست ک میخاد با اطلاعات غلط سو استفاده کنه و ایشونو تخریب کنه و درمورد خودش تبلیغ کنه
    و میخان ایشون رو (ک جزو تنها کسانی هستند ک میخان دست این رزل های شیاد را رو کنن) خراب کنن اما من به جرئت میتونم بگم اکثر کامنت های ضد ایشون رو خوندم و جواب فوقالعاده دندان شکن اقای بیک میرزایی رو هم شنیدم ک بعد از اون دیگ جرئت نمیکنن ک حرف بزنن اما باز هم کم نیستن افراد پست
    واقعا که!!! کسانی ک بدون تحقیق درمورد ایشون نظر میدن افرادی فوق العاده بی خرد، بیشعور و احمق هستن ک یا از روی بی خردی ضد ایشون حرفی رو میزنن و یا افرادی کلاهبردار هستن ک میخان ایشون رو جلوی شما خراب کنن
    باز هم به نقل از اقای علی بیک میرزایی کککککمممممییییی فکر

    پاسخ
   • یا هم ممکنه تبلیغاتی باشه حرفاتون و ممکنه یه نوع رقابت باشه که بقیه رو زمین بزارید تا خودتون رو بالا بکشید………..

    چه توضیحی برای این دارید؟

    من چند جا دیدم که حرفاتون باهم همخوانی نداره

    اینم واقعیتیه که شما باید قبول کنین اقای میرزایی:)

    پاسخ
    • به نظرتون دبگه رقیبی برامون مونده؟؟ دوران کسب درامد از خرافات متافیزیکی تموم شد! اونقد مردمو آگاه کردیم که لنگه های شما به دست و پا زدن افتادن و اینجا ناله میکنن زیر مقالاتمون یه زمانی با خرافات چاکراها امپراطوری داشتین الان دیگه چاکرا تبدیل شده به یه جوک که تو گروها همه مسخره میکنن! یه تنه خاک بر سر اساتید متافیزیک کردم و کاسب و کارشونو از عرش به فرش نشوندم. مردم دیگه آگاه شدن و گول شما رو نمیخورن

     پاسخ
     • اوه خدای من دوستان به دین علی لند بگروید شاید هم اصلا او تجسم خدا بر زمین است که آمده تا متافیزیک فیزیکی یادمون بده ایشون ماورا الطبیعه رو با علوم طبیعی آموزش میدن ایشون یک نفره همه ی این کار ها رو می کنن و صد نفر هم نمی تونن جلوشونو بگیرن (به حکم یک متافیزیکدان فیزیکی یه سنگی می ندازه تو چاه صد تا متافیزیکدان فهمیده و ریاضت کشیده نمی تونن درش بیارن) ما همه در عصر جهالت بودیم که ایشون ظهور کردن و با این موضوع که همه چیز دروغ و توهمه ما رو از توهم در آوردن ایشون حتی دین اسلام هم اصلاح کردن و نظری غیر از نظر علما و مراجع دادن ایشون از نزد خودشون فتوا می دن و هر چیزی که پیامبر و امامان و هر کس دیگه ای گفته باشه نقض می کنن تازه اگه ایمان بیارید پنجاه درصد داخل بسته هاش تخفیف میده 🙂

     • ببین دیگه مجبورم کردی دهنمو باز کنم. تا اینجا بهت چیزی نمیگفتم ولی دینمو زیر سوال بردی باید جوابتو بدم. آخه خطا زاده, من خودم مسلانم کِی گفته های اسلامو نقض کردم که تو بی پدر و مادر به خودت اجازه میدی به من بگی غیرمسلمان و کلی هم تهمت بزنی؟ شما که رفتی ریاضت کشیدنی استاد متافیزیکت مورد تجاوز قرار دادتت خیلی بیجا میکنی میای تو سایت من توهین میکنی و تهمت میزنی حرام زاده.

 • واقعا متاسفم برای کسانی که چاکرا رو باور دارن

  پاسخ
 • مطالبتون واقعا عالی هستن

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ […]

  پاسخ
 • با عرض احترام باید عرض کنم چاکراها کاملا واقعی است و از دید علم هم ثابت شده است به وسیله دستگاه ویدئویی هاله ثابت شده است، چاکراها در کالبد اثیری انسان واقع شده اند و با چشم و دستگاه های عادی دیده نمی شوند. یکی از اصول متافیزیک چاکرا است ، چطوری شما استاد عزیز چاکراها را رد می کنید و دروغ می دانید.

  پاسخ
  • دوست عزیز هیچ وسیله ای در رابطه با مشاهده چاکراها و هاله ها وجود نداره چیزایی که تو اینترنت میبینینو باور نکنین اینقد ساده نباشین. تمامی تصاویر مربوط به هاله ها هم مشخص شد که ساختگی و شکست نور بودن و دلیلش رو هم قراره تو یه مقاله بنویسم. بهتره واقع بینانه پیش برید و از خرافات دور باشید.

   پاسخ
 • سلام
  بله شاید یک باور هندو باشد
  ولی شما که در حال کسب اطلاعات هستید باید بدونید این باورها هستند که زندگی رو می سازند در زندگی ما تاثیر دارند
  حتی در فیلم راز یا کشف دانشمندان ثابت شده حتی اگر به یک سنگ کوچیک که در دست داشته باشید و” “باور ” داشته باشید که بیماریتون رو شفا میده این باور باعث شفای بیماریتون میشه
  برای هندو یا هر کسی که چاکرا رو باور داره عمل میکنه و تاثیر گذار هست
  در ضمن اشاره به چاکرا و ” پاکسازی چاکراها ” چیزی شبیه به پاکسازی درون و ذهن خودمونه
  مثل پاکسازی ناخودآگاه از باورهای مخرب و پاکسازی درون از دلایل عدم اعتماد به نفس ، عزت نفس ، خودآزاری ، پاکسازی از عدم خویشتن دوستی
  مثلا برای پاکسازی و تعادل چاکرا گلو ( تاکید می کنن که از دروغ گفتن بپرهیزید )
  یا برای پاکسازی و تعادل چاکرای قلب تاکید می کنن از وابستگی ها رها بشید
  یا برای پاکسازی چاکرای خورشیدی تاکیید به خویش تن دوستی و اعتماد به نفس داره و بقیه موارد …
  بهتر هست بیشتر از یک سرچ ساده در ویکی پدیا تحقیق کنید پرسُ جو کنید و از کسانی که تجربه کردند هم نظر بگیرید ( البته اگر انسان انتقاد پذیری هستید )
  اگر شما به چیزی باور ندارید دلیل بر رَد شدن و خرافاتی بودن موضوع نیست …

  پاسخ
  • خوب دوست عزیز خودتونم تو این کامنتتون رسما تایید کردید که همه چیز ذهنه! اگه چاکرا وجود داشت اصولا باید برای کسی که باورش نداشت هم عمل میکرد! پس دیدین همه چیز ذهنه؟!!!

   پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ […]

  پاسخ
 • سلام.میخواستم بگم که بنظرم اینقدر زود قضاوت نکنیم.شاید چاکراها خرافات و شاید واقعی باشند ولی نباید برای چیزی که هنوز کاملا اثبات نشده قضاوت کرد و اینکه این موضوع نباید باعث این بشه که ما با تندی با هم برخورد کنیم.ممنون.

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ […]

  پاسخ
 • سلام. قبل از هر سخنی ممنون از مطالب جالب سایتتون. ولی یک سوال ذهن منو درگیر کرده که اگه شما به وجود چاکرا ها اعتقاد ندارید چرا در مورد تک تک اونها مطلب گذاشتین؟ البته من از دیدگاه طرفداری از این نظریه حرف نمیزنم چون اولین بار در سایت شما این مطالب رو خوندم.
  به نظر مندباعث دوگانگی در خواننده میشه.

  پاسخ
 • ما جزی از همین هستی هستیم و ممکنه هرچی ب ذهنمون برسه درست باشه چون همه هستی بهم ربط دارن چ ماورای چ فیزیکی بعدشم منظور از چاکراها ک تو بدن هست کنترل احساسات درونه هر چاکرا برایه هر احساسی تو بدنه مثه ترس یا گناه یا وابستگی ب دنیا و..همین موضوع تو انیمیشن اواتار فصل دو قسمت ١٩ اومده ب زبان ساده ک فک میکنم ب کارتون میاد اقای دکتر

  پاسخ
 • اقای علی بیک میرزایی، من امروز با سایت شما بخاطر همین موضوع چاکرا اشنا شدم و روراست بگم خیلی خوشحالم که یکی مثل شما چقدر خوب میتونه به قول معروف مو رو از ماست بکشه و هممون باید از شما یاد بگیریم، ایکاش میشد به جای اینکه به دنبال خرافات دروغ ها بریم یکمم مثل شما دید عقلانی و منطقی داشته باشیم، به نظر بنده هم این چشم سومی و چاکرایی که میگن همشون به نوعی از ارامش ذهن خود فرد بدست میاد و هرکسی میتونه با اراده خودش و به هر روشی به افکار و ذهن با سباط دست پیدا کنه و اینجور پرت و پلاها مثل چشم سوم یا همین چاکرا فقط به طور مسخره ایی بزرگ جلوه دادنو خیاله، من معمولا نظر نمیدم تو سایتی ولی اینبار خیلی هم با نظرات و مقاله شما حال کردم و نتونستم نظرمو در میون نزارم

  پاسخ
 • سلام.خدارو شکر که مسیر زندگیم به سمتی رفت تا چیزهایی رو ک خرافات میدونستم،درست شناختم و فهمیدم حقیقتن.اقا علی درباره تنجیم مطالعه کن.به حقایق جالبی میرسی.

  پاسخ
 • با سلام ببخشید من قبلا تقریبا می دونستم بقیه سایت های دیگه حرف های درستی نمی زنن چون چند تا سایت خوندم اصلا با هم تناسب نداشتن چجوری باید به این سایت اعتماد کنم ؟
  ایا واقعا با تلاش کردن یا با خرید یکی از پکیج ها می توانم چیزی عملی یاد بگیرم ؟چون این روزا دزدی های ایترنتی هم خیلی زیاد شده

  پاسخ
 • ما هفت چاکرای اصلی داریم و جمع کل چاکراها بطور تقریبی ۸۸۰۰۰است

  پاسخ
 • سلام آقای بیک میرزایی میخواستمربدونم که آیا پاکسازی کوانتومی وجود داره و قانون جذب حقیقت یارخرافاتی بیش نیست؟

  پاسخ
 • سلام خواستم بگم که چاکرا واقعی هست من وقتی مدیتیشن میکنم و تمرکز میکنم واقعا حسش میکنم انگار یه جریان سردی در تمام بدنم به گردش میاد : )

  پاسخ
 • کاش اسم جالبتری برای سایت علمیتون میذاشتین مهندس….

  پاسخ
 • اقای میرزایی اولا که کسی از شما نخواسته نظر بدید دوما اینکه همه اینها ثابت شده هستند

  اگه شما نمیتونید چاکرا هاتون رو فعال کنید باید بگم تواناییش رو ندارید و هر چقدر هم که زور بزنید نمیتونید بازشون کنید.

  اینها انرژی هستند

  انرژی که ما ازش زاده شده ایم

  سایتی ک مردم نباید باور کنند سایت خود شما هست:)

  پاسخ
  • ما چیزی که وجود نداره رو باز نمیکنیم دوست عزیز. اونی هم که تو ماتحتانتون باز کردین چاکرای ریشه نیست عزیزم یه چیز دیگه‌ست که زدین ترکوندین و بازش کردین و متاسفانه دیگه هم بسته نمیشه😂😂😂

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است