آیا ویروس کرونا یک توطئه فرازمینی است؟

مقالات یوفو
۱۶ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من علی بیک میرزایی در این مقاله می خواهم به شما همراهان عزیز و گرامی در رابطه با موضوع خاصی مطالبی را ارائه کنم. امروز در این مقاله می خواهم به بررسی اینکه آیا کرونا یک توطئه فرازمینی است یا خیر بپردازم. دوستان و همراهان عزیز و گرامی توجه داشته باشید که آنچه در این مقاله خواهید خواند تنها احتمالات و برخی از نظریات عام میباشد و وجود این مقاله دال بر واقعیت داشتن این موضوع نبوده و این مقاله صرفا جهت بررسی و ارائه احتمالاتی که به نوعی میتوانند در رابطه با ویروس کرونا واقعیت داشته باشند یا خیر می باشد. توجه داشته باشید که در پایان این مقاله به تحلیل و بررسی همین مقاله خواهیم پرداخت چرا که علت اصلی نوشتن این مقاله این موضوع می‌باشد که برخی این احتمال را می‌دهند که ویروس کرونا میتواند ساخته دست افرادی خارج از کره زمین باشد. از شما دعوت می کنم با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
پیشگیری و درمان کرونا با متافیزیک! برای حفظ سلامتی خود حتما بخوانید

آیا ویروس کرونا ویروسی فرا زمینی است؟

پاسخ به این سوال که آیا ویروس کرونا ویروسی فرازمینی بوده و به عبارتی یک توطئه فرازمینی می باشد یا خیر کمی دشوار است و ما نیز به طور حتم و قطعی نمی توانیم این مسئله را تایید کنیم که آیا ویروس کرونا یک ویروس فرازمینی است یا خیر! از این رو در این مقاله به بررسی برخی شواهد مهم در رابطه با ویروس کرونا می‌پردازیم و در نهایت قضاوت را به خود شما میسپاریم که آیا ویروس کرونا ویروسی ساخته دست فرازمینی ها است یا خیر.

بیشتر بخوانید:
قانون جذب چگونه عمل میکند؟ نکات شگفت انگیز قانون جذب

ابتدا بگذارید به بررسی وضعیت کره زمین قبل از شیوع ویروس کرونا بپردازیم. همانطور که می دانید دمای کره زمین روز به روز در حال گرم تر شدن می باشد، به طوری که حتی خود من که در اردبیل زندگی میکنم نیز متوجه این موضوع شده‌ام که دیگر زمستان های مان زمستان های گذشته نیستند. اردبیل یک شهر سردسیر است و در گذشته زمستان های ما بسیار وحشتناک بود و این در حالیست که در سال های اخیر در برخی از روزهای زمستان حتی نیازی به پوشیدن کاپشن نیست! گرمتر شدن کره زمین به دلیل نازک تر شدن لایه اوزون بر اثر گازها و سمومی که ماشین ها و کارخانجات به هوا ساطع می کنند می باشد. به طوری که استیون هاوکینگ نیز به کره زمین این هشدار را داده بود که در ۵۰۰ سال آینده بهتر است به فکر پیدا کردن یک سیاره دیگر جهت سکونت در آن باشیم چرا که دیگر اتمسفر کره زمین برای زیستگاه ما انسان ها در ۵۰۰ سال آینده جایی نخواهد داشت! از طرفی با گرمتر شدن کره زمین و ذوب شدن یخ های قطب شمال طبیعتاً بسیاری از شهرها و کشورها در زیر آب غرق خواهند شد!

بیشتر بخوانید:
بهترین مکان ها برای جذب نیروهای متافیزیکی (مقاله آپدیت شده)

بدیهی است که کره زمین نیازی مبرم و اساسی به یک پاکسازی کلی داشت و حال چه چیزی بهتر است بیرون نرفتن مردم و از کار افتادن چرخ صنعت در جهان و در پی آن آلودگی کمتر هوا برای پاکسازی کرده زمین می باشد؟! انسان همواره در حال از بین بردن جنگلها و در مقابل آن تولید حجم انبوهی از گازهای سمی و ساطع کردن آن به اتمسفر زمین و در پی آن نازک تر شدن و در برخی جاها از بین رفتن لایه اوزون می باشد. کارخانه های موجود و تردد حجم بسیار عظیمی از خودروهایی که خود از بزرگترین مراکز تولید گازهای سمی هستند به شدت برای اتمسفر زمین و لایه اوزون مخرب و نابود کننده هستند. بدیهی است که منع کردن انسان ها از انجام این فعالیت ها چیزی در حد خواب و خیال است!

بیشتر بخوانید:
متد سیلوا چیست؟ با متد کنترل ذهن سیلوا آشنا شوید!

از طرفی با پیشرفت علم پزشکی و کمتر شدن مرگ و میر ما شاهد افزایش سرعت حد اکثری افزایش جمعیت انسانهای کره زمین هستیم که این افزایش جمعیت خود زنگ خطری برای کره زمین می باشد. چرا که افزایش جمعیت افزایش نیاز را به همراه داشته و افزایش نیاز افزایش تولید را به همراه داشته و در پی افزایش تولید با افزایش گازهای سمی در کره زمین و افزایش دمای هرچه بیشتر کره زمین مواجه خواهیم بود. از این رو این احتمال وجود دارد که برای پاکسازی کره زمین و کنترل جمعیت این سیاره بیگانگان و فرازمینی ها وارد عمل شده و اقدام به پاکسازی کره زمین و کنترل جمعیت کرده باشند. در ادامه می خواهم برایتان استنباط هایی را بیاورم که این احتمال را که ویروس کرونا می‌تواند ساخته دست فرازمینی ها باشد افزایش می دهد.

بیشتر بخوانید:
پدیده دوگانگی در متافیزیک چیست؟ شگفتی های متافیزیک

ویروس کرونا در برابر سرما و گرما و انواع شرایط محیطی و جوی دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد و همچنین این ویروس در شرایط مساعد توانایی زنده ماندن تا چندین و چند روز را دارد. از طرفی این ویروس دارای ساختاری نو می باشد که حتی پزشکان و متخصصین بیولوژیک نیز از ارائه الگوریتمی جهت ساختار شکنی آن عاجز مانده اند! حال سوال این است که اگر این ویروس فرازمینی نیست پس در طول این مدت کجا بوده است؟ چرا این ویروس سالهای سال باقی مانده ولی در سال ۲۰۲۰ میلادی خود را نشان داده است؟! از آنجا که این ویروس ساختاری بسیار مقاوم دارد آیا این احتمال وجود ندارد که این ویروس نمی‌تواند ساخته دست بشر باشد و بلکه این ویروس ساخته مردمی از سرزمین و یا بهتر است بگویم از سیاره‌ای غیر از کره زمین می باشد؟ توجه داشته باشید که این نظریه تنها بر پایه و اساس گفته هایی که در بین برخی از مردم رواج پیدا کرده است ارائه شده است و به هیچ وجه نظر شخصی من نمی باشد.

بیشتر بخوانید:
آموزش رسیدن به آرامش ذهنی – چگونه ذهنی آرام داشته باشیم؟

تصورش را بکنید ویروسی که تا به حال خبری از آن نبوده به یکباره در سال ۲۰۲۰ میلادی در یکی از شهرهای چین (ووهان) پدیدار شده و با سرعت بسیار بالایی در کل جهان تکثیر پیدا می کند. حال ببینید این ویروس جدا از آسیب های بسیاری که به مردم رسانده است چه موارد مفیدی را به کره زمین و اتمسفر آن و همچنین لایه اوزون داشته است؟! به دنبال این ویروس و قرنطینه شدن مردم در خانه هایشان و عبور مرور هر چه کمتر در خیابانها ما شاهد پاکیزه شدن هوا و کاهش بسیار شدید گازهای سمی کره زمین و متعادل شدن وضعیت جوی کره زمین می باشیم به طوری که به قول بسیاری از افراد زمین نفس تازه‌ای کشیده است!

بیشتر بخوانید:
رویای آگاهانه چیست؟ بررسی علمی رویای شفاف (آگاهانه)

شاید با خودتان بگویید که پس تکلیف مردمانی که در اثر این ویروس کشته شده‌اند چیست؟ در پاسخ به این پرسش باید بگویم که هر چیزی بهایی دارد و هیچ موفقیتی بدون بها عاید نمی شود. درست است که این ویروس هزاران نفر در سرتاسر جهان کشته است ولی همین ویروس یک برد برای طبیعت و کره زمین می باشد. به عبارتی این احتمال وجود دارد که فرازمینی ها با انتشار این ویروس در کره زمین این سیاره خاکی را تطهیر کرده اند و آن را از وجود گازهای سمی و فعالیتهای مخرب انسانی پاکسازی کرده اند.

بیشتر بخوانید:
قانون کارما چیست؟ حقایق کارما که در هیچ کجا نخوانده اید!

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم آنچه در این مقاله خواندید تنها نظریاتی بیش نبوده و به هیچ وجه نمی توان صحت و یا سقم آن را تایید کرد. این مقاله بر اساس پرسش های رایجی که در میان مردم در جریان است نوشته شده است و من در این مقاله نظر شخصی ام را دخالت نداده و تنها نظریه ای را ارائه کرده ام که توسط بسیاری از افراد درحال مطرح شدن است مبنی بر این که ویروس کرونا می‌تواند ساخته دست فرازمینی ها باشد و به دنبال آن نمی توانم این مقاله را تایید کنم و یا رد کنم چراکه هر احتمالی در رابطه با این ویروس محتمل میباشد.

بیشتر بخوانید:
قدرت سحر آمیز سنگ های ماه تولد! سنگ ماه تولد را بیشتر بشناسید!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

مشترک شدن در کامنت های این مطلب
من را مطلع کن از:
guest
16 کامنت
قدیمی ترین
تازه ترین بیشترین رای داده شده
فیدبک های داخلی
مشاهده همه کامنت ها
فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است