خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

کلیه دوره های آموزشی علی لند با 50% تخفیف ارائه میشوند! مشاهده دوره های آموزشی! همچنین با کد تخفیف 1400 کلیه محصولات فروشگاه سایت را با 50% تخفیف بخرید!

imam min 1024x289 - آموزش جذب نیروهای متافیزیکی - 100% عملی توسط علی بیک میرزایی
علی لند
رفع ابهامات نظر علی لند درباره سحر و جادو و اجنه
215410101010 - آموزش جذب نیروهای متافیزیکی - 100% عملی توسط علی بیک میرزایی
32457777777 - آموزش جذب نیروهای متافیزیکی - 100% عملی توسط علی بیک میرزایی

آموزش جذب نیروهای متافیزیکی – ۱۰۰% عملی توسط علی بیک میرزایی

اینستاگرام علی لند
انجمن های گفتگوی متافیزیک
کانال تلگرام علی لند

متافیزیک در هر زمانی و در هر مکانی بر ما اثر میگذارد و این برای همه مشخص است. اما همواره استثناهایی هم وجود دارند و در اینجا این استثناها شامل افزایش و کاهش اثرات متافیزیکی میباشند. زمان و مکان همواره در میزان اثرات متافیزیکی اثرگذارند و این امر به اصل ذهن برمیگردد. این ذهن شما است که تعیین میکند کی و کجا اثرات متافیزیک بیشتر و یا کمتر باشند بی آنکه خودتان خبر داشته باشید! من همواره برای فهماندن مطالب خود مثال هایی را عنوان میکنم تا درک این مطالب برای همه  آسان باشد. بنا بر این مثالی دیگر را برایتان میاورم و بعد به بررسی و تجزیه و تحلیل این مثال میپردازیم.

همه شما نوستراداموس پیشگوی برجسته را شنیده اید که چگونه پیشگویی هایش  یکی پس از دیگری به حقیقت مبدل میشدند. وی به هنگام پیشگویی ظرف آبی از جنس مس را پر از آب میکرد و ملاغه ای را در آن تکان میداد و پس از مشاهده لرزشهای حاصله, آینده در مقابل چشمانش تداعی میشد. این مثال کوتاه را آوردیم و حالا میخواهیم به تجزیه و تحلیل این مثال از طریق مطالب چند بخش گذشته بپردازیم.

بیشتر بخوانید:
بخش های دارای انرژی متافیزیکی بدن – آموزش صحیح جذب و انتقال انرژی

ذهن ما این قابلیت را دارد که برای خود حریمی را مشخص کرده و در آن به فعالیت های متمرکزتر بپردازد و این امر به خود طرف و آموخته ها و عقاید وی بستگی دارد. به عبارتی در مکانی مشخص و بخشی مشخص فرد میتواند ذهن خود را تا حدی متمرکز کند که به حالت خلسه رفته و خود را وارد دایره زمانی کند. در مثال بالا نوستراداموس بر اساس عقاید آموخته از پدربزرگ و استاد خود حریمی را برای ذهن خود مشخص کرده ( شاید حتی بی آنکه خود بداند! ) و از طریق آن خود را وارد دایره زمانی میکرد و خبر از آینده میداد.


تنها کاربران دارای اشتراک VIP قادر به مشاهده محتوای کامل این مطلب میباشند!

لطفا جهت خرید بسیار ارزان اشتراک VIP ابتدا به عضویت سایت درآمده و سپس از طریق ورود به حساب کاربری خود اقدام به خرید اشتراک نمایید.

جهت عضویت/ورود به حساب کاربری خود کلیک کنید!راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۱۱ دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !خطا: محتوا محافظت شده است
0
سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.